PDA

Επιστροφή στο Forum : Zυγαριές ακριβείας



RUHL
19-12-08, 00:03
Nα μην χαλαμε αλλα τοπικς

εγω πηρα αυτην
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160292056380

περιπου ενα 6 ευρω μου κοστησε με τα μεταφορικα απο τον hong kong :green: :P παγκοσμια αγωρα πλεον :green: και ηρθε σε 6 μερες
μετραει απο 0,1 γραμ εως 1 κιλο αν και μικρη στις διαστασεις αλλα μπορεις να ζυγηζεις ευκολα πανω αν βαλεις κατι επιπλεον πχ ενα ποτηρι στην ασημενια πλακα ενα πιατο και το φαγητο σου

Το καλο με αυτην ειναι οτι αν ειναι σβηστη και βαλεις τα πανω που ειπα και την ανοιξης θα γραφει 0 γραμ αν βαλεις κατι πανω οσο ειναι ανοιχτη βαζει τα αντοιστηχα γραμμαρια ενω αν τα αφαιρεσεις ολα γραφει το -373 γραμ πχ(το ποτηρι και πιατο)

δεν την πηρα τοσο για το φαγητο οσο να μετρησω τα συμπληρωματα μου γιατι gaba κατι αλλα αμινο(ταυρινη αργηνινη τυροσινη που εχω ,βρωμη δεξροζη, μαλτο

αλλα ειδα να πουλανε σε ιδια τιμη και ζυγαρια που μετρουσε απο 200 εως και 0,01 αυτη πλεον ειναι για τους εμπορους :green: τσαγιων βοτανων και καλα :P :P ισις παρε μια τετοια εσυ :green:


οποιος θελει να του πω ποσο σκονη περνει σε τι σκουπ no problem :thumbup:

Fotis_Patra
19-12-08, 01:12
Το καλο με αυτην ειναι οτι αν ειναι σβηστη και βαλεις τα πανω που ειπα και την ανοιξης θα γραφει 0 γραμ αν βαλεις κατι πανω οσο ειναι ανοιχτη βαζει τα αντοιστηχα γραμμαρια ενω αν τα αφαιρεσεις ολα γραφει το -373 γραμ πχ(το ποτηρι και πιατο)

ετσι ειναι ολες ρουλι

goutsos
19-12-08, 05:08
ασχετο αλλα εμενα με ειχε σταματησει η αστυνομια με μια τετοια στ αμαξικ ειδα κ επαθα για να τους πεισω οτι δεν κανω εμποριο ναρκ@τικων,,,μ ειπαν οτι αν δεν εισαι χρυσοχοος απαγορευεται να εχεις κμπλα μπλα κ τ λεω τ λες ρε φιλε τ θελω για τ συμπληρωματα κ τ φαγητο μ κ με περασε γ τρελο,, :P

Georges
19-12-08, 05:47
Μπράβο ρε RUHL :thumbsup: Θα πάρω και γω μία

RUHL
19-12-08, 10:52
Το καλο με αυτην ειναι οτι αν ειναι σβηστη και βαλεις τα πανω που ειπα και την ανοιξης θα γραφει 0 γραμ αν βαλεις κατι πανω οσο ειναι ανοιχτη βαζει τα αντοιστηχα γραμμαρια ενω αν τα αφαιρεσεις ολα γραφει το -373 γραμ πχ(το ποτηρι και πιατο)

ετσι ειναι ολες ρουλι

Oχι :green: για να το λεω ποιο παλια ειχα αγωρασει που δεν ειχε την λειτουργεια :green: