PDA

Επιστροφή στο Forum : BCAA Amino Pro 8:1:1 (FW fitway sports)



Metalhead|T|
24-03-15, 20:22
http://www.fitway.gr/images/2015/03/FW_BCAA_orange.png
Πινακάκι δεν υπηρχε πουθενα ετσι το εφτιαξα μονος μου... 91999

Το ειδα εχτες στο γυμναστήριο,δεν το εχω δοκιμασει και αγνοούσα κια την υπαρξη του για να ειμαι ειλικρινής...το εχει δοκιμασει κανεις..γνωριζει τιποτα?:welcome:

beefmeup
24-03-15, 20:25
σαν τα modern ειναι σχεδιαστικα..την εταιρια δεν την ξερω..πολλα προσθετα γλυκαντικα κλπ εχει μεσα..
αν εχουν καλη διαλυτοτητα γευση κ αναλογα την τιμη τους φυσικα ,γιατι οχι..

SOLID
24-03-15, 20:53
Εμενα παλι τα bcaa της inner armour μου θυμιζουν.Δεν ειναι κακα αλλα θα προτιμουσα της inner armour.

Polyneikos
24-03-15, 21:33
Για οσους δεν την έχουν ξαναδεί ή ακούσει την Fitway ως σειρά συμπληρωμάτων, ειναι private label της ελληνικής εταιρίας Fitway, που φέρνουν την Weider, USN κτλ.
Δεν μου έχει τυχει να δοκιμάσω οποιοδήποτε προιον για να έχω προσωπική άποψη, αλλα έχω ακούσει καλά λόγια.

beefmeup
24-03-15, 21:37
δεν το ηξερα..προσεξα οτι εχει κ γλουταμινη μεσα στα 2γρ..καλα η β-αλανινη ειναι μονο για το εφε,καλυτερα να μην την εβαζαν καθολου..
solid δεν τα εχω υποψιν αυτα που λες ,θα τα τσεκαρω απο περιεργεια..

sobral
24-03-15, 22:03
Την είχα ακουστά την εταιρία κ από λίγο ψάξιμο κατάλαβα πως είναι ελληνική ή πιο σωστά ελληνικών συμφερόντων. Ξέρει κανείς που φτιάχνονται; από περιέργεια. Αν έχει κάποιος συσκευασία της εταιρίας λογικά πρέπει να αναγράφει επάνω. Όσο για το προϊόν, θεωρώ αστείες τις ποσότητες της κιτρουλίνης κ β-αλανίνης, μόνο αν θέλει κάποιος λευκίνη απλά μπορεί να το επιλέξει, αλλά προσωπικά θα έπαιρνα σκέτη άγευστη λευκίνη καλύτερα.