PDA

Επιστροφή στο Forum : Craze v2 (Driven Sports)



primordial
08-04-15, 19:45
τελικα πρεπει να ναι πολυ καλο,γι αυτο και θα το καταργησουν και θα βγαλουν v2 :green::turtle: αντε devil ψησου κ αλλο ενα θετικο review :P:turtle:

Είπε τότε ο Sofos....

& 4 χρόνια μετα....

92539

Driven Sports Craze V2 40 Servings Supplement Facts

40 ServingsCraze V2
Serving Size: 1 Scoop (7.38g)
Servings per container: 40
Amount Per Serving
Vitamin C (as ascorbic acid)250mg
Craze Proprietary Blend4.75g
Creatine Monohydrate, Trimethylglycine (Betaine Anhydrous), L-Tyrosine, L-Citrulline, Choline Bitartrate, Greater Galangal Extract (root), Little Clubmoss Extract (whole plant), Caffeine, Anhydrous, Green Coffee Bean Extract, Velvet Bean Extract (seed)


Έτσι απλα για να υπάρχει.....


Sent from my iPad using Tapatalk

Lainus
08-04-15, 19:47
9253792538

Πριν λίγο είδα ανακοίνωση της Driven Sports στο Facebook. Κοίταξα να δω αν είναι πρωταπριλιά, δεν ήταν. Μπήκα στο επίσημο site, μη τα πολυλογώ, υπάρχει ΗΔΗ σε τρελή τιμή στον λέοντα.

Καλό Πάσχα!:toast::toast::toast::toast:

Edit, τα συστατικά μπόρεσα να τα βάλω μόνο με screenshot από το Android, γι' αυτό και η πελώρια φωτό!

beefmeup
08-04-15, 19:59
το μπλεντ ειναι πολυ μικρο για τα συστατικα που εχει...δεν τα δικαιολογει με την καμια.
επισης απο τα 7κατι γρ που ειναι το σκουπ ,το μπλεντ του ειναι 5 παρακατι..ολα τα υπολοιπα δλδ ειναι γεμισμα.

κ απο τα 4 κατι εχει λογικα

1-1.5γρ κρεατινης
1γρ betain
500mg τυροσινη
500mg κιτρουλινη
200μγ καφεινη + το αλλο φυτο που δινει πριν αυτο αυτη (το οποιο οτι κ αν ειναι,δεν ειναι καν extract:unsure:)
κ κατι ψιλα απο τα 2 τελευταια

βλεπει κανεις απο εσας καποιο λογο να το αγορασει ,γιατι μονο αν ειχε 15 ευρω θα το περνα κ παλι με βαρια καρδια..

Lainus
08-04-15, 20:04
Εγώ περιμένω τις κριτικές και πράττω ανάλογα... με το Frenzy, ο κόσμος το είπε ξεκάθαρα "ούτε πλησίασε το Craze".
Αν πουν το ίδιο και γι' αυτό, δε θα το προτιμήσω, αν πουν για τίποτα χορευτικά μέσα στο γυμναστήριο, εγώ δηλώνω αγοραστής από τώρα!

beefmeup
08-04-15, 20:05
ναι,δεν ξερω..
αν γινει οπως τα λες θα πρεπει να εχεις υποψιν σου οτι μαλλον δεν ειναι οπως τα λεει η ετικετα.

για το αν θα το επερνα η οχι σε συτη την περιπτωση ,θα σου απαντησω "μαλλον ναι" αλλα με επιγνωση του τι περνω.

Lainus
08-04-15, 20:09
ναι,δεν ξερω..
αν γινει οπως τα λες θα πρεπει να εχεις υποψιν σου οτι μαλλον δεν ειναι οπως τα λεει η ετικετα.

για το αν θα το επερνα η οχι σε συτη την περιπτωση ,θα σου απαντησω "μαλλον ναι" αλλα με επιγνωση του τι περνω.

Κάπου εκεί δεν ελπίζουμε όλοι? :green:

Όπως και να 'χει, υπομονή και θα μάθουμε, πιστεύω βαριά σε 1 βδομάδα θα έχουμε κριτικές, ο κόσμος φαίνεται να έπεσε με τα μούτρα, πράγμα αναμενόμενο όμως!

Chaz
09-04-15, 03:33
Εν τω μεταξύ υποτίθεται πως το frenzy ήταν το craze #2 το οποίο κόστιζε το μισό.. Αλλά απ'οτι φαίνεται βρήκαν τον σωστό διάδοχο σε μεγαλύτερη τιμή..

liveris
09-04-15, 10:13
Κάπου εκεί δεν ελπίζουμε όλοι? :green:

Όπως και να 'χει, υπομονή και θα μάθουμε, πιστεύω βαριά σε 1 βδομάδα θα έχουμε κριτικές, ο κόσμος φαίνεται να έπεσε με τα μούτρα, πράγμα αναμενόμενο όμως!

αυτη η παρανοια του παιρνω κατι κ ευελπιστω να εχει κατι αλλο μεσα, δεν την καταλαβαινω..οχι δεν ελπιζουμε ολοι εκει!

το προιον ειναι μαπα..4,75 γρ. με ολα αυτα μεσα απλα δεν...

sobral
09-04-15, 15:18
αυτη η παρανοια του παιρνω κατι κ ευελπιστω να εχει κατι αλλο μεσα, δεν την καταλαβαινω..οχι δεν ελπιζουμε ολοι εκει!

το προιον ειναι μαπα..4,75 γρ. με ολα αυτα μεσα απλα δεν...

Να αγιάσει το στόμα σου.:thumbup: εκατό φορές το έχω πει...αν θες να πάρεις κάτι απαγορευμένο πάρε απαγορευμένο όχι να περιμένεις, από ένα συμπλήρωμα που εξ αρχής ξέρεις πως δεν έχει αυτό που αναγράφει, να έχει κάτι (που δεν ξέρεις τι είναι) που θα σου δουλέψει σαν απαγορευμένη ουσία. Θεωρώ τραγική αυτή τη νοοτροπία. Καλά για το προϊόν τι να πω..απ' τα χειρότερα και μικρότερα μπλέντς που έχω συναντήσει. 4.75γρ μπλέντ με πρώτο συστατικό την κρεατίνη, γελάει ο κόσμος. Ο ορισμός της αναξιοπιστίας αυτή η εταιρία.

beefmeup
10-04-15, 09:58
νταξ εγω θα κανω λιγο τον δικηγορο του διαβολου γιατι οπως εγραψα κ απο πανω εμενα δεν με πολυνοιαζει αυτο..εδω κανονικα φαγητα τρωμε κ δεν ξερουμε τι μπορει να εχουν μεσα.
απλα θεωρω οτι ειναι σωστο να τα γραφουμε αυτα μιας κ ο κοσμος πρεπει να εχει μια ιδεα του τι αγοραζει..φυσικα αυτο δεν σημαινει οτι ντε κ καλα το συγκεκριμενο ειναι spiked αλλα καλο ειναι να ειμαστε λιγο υποψιασμενοι αν αποδειχτει "τουρμπο"

No Fear
10-04-15, 10:59
Aντε να δουμε τι λεει και αυτο.Εμενα παντως το προηγουμενο δεν μου ειχε δουλεψει καθολου.

MyoBomb
14-04-15, 06:51
Αν κάτι απο τα Greater Galangal Extract και Little Clubmoss Extract δεν είναι κάποιο μυστηριώδες μίγμα πρέζας με crystal meth, το συμπλήρωμα είναι για πέταμα και η εταιρία βλέποντας και τα υπόλοιπα συμπληρώματα που βγάζει, πάει σιγά σιγά για κλείσιμο.

beefmeup
14-04-15, 11:23
Αν κάτι απο τα Greater Galangal Extract και Little Clubmoss Extract δεν είναι κάποιο μυστηριώδες μίγμα πρέζας με crystal meth,

ε ,η εταιρια προσπαθει με πλαγιο τροπο να κερδισει τους χρηστες πονταροντας αλλου κ οχι σε σωστα συστατικα..
για αυτο που γραφεις επειδη δεν το εχω κοιταξει κ δεν εχω κ πολυ χρονο ,εχεις κανα info να δωσεις γιατι με ενδιαφερει..
αν ειναι πολυ "ζορικο" για να το γραψεις στο θεμα κ σε πμ θα το εκτιμουσα.

MyoBomb
14-04-15, 19:19
Πιστεύω οτι με αυτά τα 2 συστατικά μας λένε ευθέως οτι κοροιδεύουν τον κόσμο...

Το Alpinia galanga (galangal) το χαμε φέρει στη σχολή μου στο χημικό μήπως και καλά απομονώνανε την ουσία που το κάνει lipid-lowering(αυτή είναι η ιδιοτητά του)...και πράσινα άλογα. Τελικά είναι ένα υποείδος του ginger που φυτρώνει στην Ασία και κάνει τα ίδια με το quercetin και μάλιστα με πολύ μικρότερη δράση (άχρηστο απλά).
Το Little clubmoss είναι το γνωστό μας hyperzine-A στην ασιατική παραλλαγή του... ok ένα καλό τυπικό stim.

Και αυτό το συμπλήρωμα θα έρθει ελλάδα με 42,36 ευρώ τιμή...γιαυτό και είπα αν δεν έχει κάποιο μίγμα ισχυρών ναρκο-δειγερτικών κρυμένο είναι κοροιδία.

beefmeup
14-04-15, 20:51
σουπερ θενκς για τις πληροφοριες..
ετσι οπως το εγραψες νομισα οτι ηταν οντως τπτ προδρομοι meth κλπ κ ψαρωσα:green:

COBRA_STYLE
15-04-15, 00:31
^Πολυ breaking bad βλεπεις εσυ:P

Mikekan
31-05-15, 14:18
Ποτε κυκλοφορεί παιδια ξέρουμε;

ukbulldog3
05-07-15, 23:16
Κυκλοφορεί κανονικά στην Αμερική.

Numerouno
06-07-15, 05:36
Το έχω πάρει και το έχω δοκιμάσει. Δεν αξίζει να έχει τον τίτλο craze, πολύ μέτριο. ακόμα και το frenzy μου φάνηκε καλύτερο

Στάλθηκε από το HTC One_M8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ukbulldog3
06-07-15, 19:57
Κατάλαβα...Η driven sports μάλλον μετράει μέρες στην αγορά.

sobral
06-07-15, 20:14
Κατάλαβα...Η driven sports μάλλον μετράει μέρες στην αγορά.

μπα εδώ κυκλοφορει τόσα χρόνια η Alri και άλλες που έχουν κάνει κ αυτές τόσα κ τόσα...λέμε για εδώ αλλά στην Αμερική είναι χειρότερα στον τομέα των συμπληρωμάτων δεν τιμωρείται κανείς κ για τίποτα.