PDA

Επιστροφή στο Forum : White Rapids (Controlled Labs)



sobral
28-04-15, 12:34
93091

93092

93093

Συμπαθέστατη εταιρία η controlled labs, το νέο της pre-workout, απευθύνεται σε άτομα που δεν θέλουν τόσο τα διεγερτικά, αλλά πρηξίματα κ αντοχή. Καλή προσπάθεια μπορώ να πω.

Billys51
28-04-15, 13:24
Βαση ετικετας φενεται μελετημενο σωστα.Στα 2 σκουπς θα ειναι κομπλε! :thumbup:

ευθυμης
28-04-15, 14:55
απο τις αγαπημενες μου εταιριες μολις πριν μερικες εβδομαδες τελειωσα το δευτερο κουτι purple wrath το οποιο ειναι και αυτο κορυφη!αντε τωρα να δουμε ποιος θα φιλοτιμηθει να το φερει στο ελλαντα!!

Lift
17-04-16, 16:19
Το δοκίμασε κάποιος; Προσπαθώ να βρω κάτι για πρηξιματα χωρίς κρεατινη και stims και φαίνεται καλό όπως και το High Volume.

beefmeup
17-04-16, 16:22
αυτο, ουτε που το ειχε δει πως υπηρχε..:unsure:
το λγραφω επειδη την εταιρια την τιμω γενικα κ χρησιμοποιω καμια φορα κ το glycergow..
δεν ξερω, οπως το βλεπω περισοτερο μου αρεσει το glycergrow..κατι δεν τους πηγε καλα εδω..

Lift
17-04-16, 16:42
αυτο, ουτε που το ειχε δει πως υπηρχε..:unsure:
το λγραφω επειδη την εταιρια την τιμω γενικα κ χρησιμοποιω καμια φορα κ το glycergow..
δεν ξερω, οπως το βλεπω περισοτερο μου αρεσει το glycergrow..κατι δεν τους πηγε καλα εδω..
Χμμ γιατί το λες αυτό αν επιτρέπεται;

Με 3γρ Κιτρουλινη, συν Βηταϊνη που τα περισσότερα όμοια του δεν έχουν, και έχει και έκδοση χωρίς τα στιμς.
Φαίνεται ενδιαφέρον παντως.

beefmeup
17-04-16, 17:10
δεν ειναι κακο, απλα θα εβαζα λιγο παραπανω κ απτα 2..
οχι δεν δεν εχουν κιτρουλινη τα περισοτερα του ειδους..σχεδον ολα εχουν πλεον, το θεμα ειναι σε τι δοσεις την εχουν..
καλα, η βηταινη δεν ειναι κ κατι χρησιμο οσον αφορα την πρηξιματα/νιτρικο κλπ..

Lift
17-04-16, 17:16
δεν ειναι κακο, απλα θα εβαζα λιγο παραπανω κ απτα 2..
οχι δεν δεν εχουν κιτρουλινη τα περισοτερα του ειδους..σχεδον ολα εχουν πλεον, το θεμα ειναι σε τι δοσεις την εχουν..
καλα, η βηταινη δεν ειναι κ κατι χρησιμο οσον αφορα την πρηξιματα/νιτρικο κλπ..

Για την Βηταϊνη έλεγα ότι δεν έχουν. Λίγο παραπάνω Κιτρουλινη θα ήταν καλύτερο συμφωνω.

Μήπως έχεις υπόψην κάποιο καλύτερο pre για πρηξιματα κυρίως; Σορρυ αν βγαίνω οφ τοπικ.

beefmeup
17-04-16, 20:47
απο αυτα που εχω δοκιμασει σχετικα προσφατα για πρηιξιματα καλυτερο μου βγηκε το complete pump κ φυσικα το glycergrow που χρησιμοποιω χρονια τωρα αρκετα..
κυριως ομως, επεδη λιγα συμπληρωματα του ειδους με καλυπτουν οσον αφορα τα συστατικα τους στο θεμα πρηξιματα, κοιταω κυριως να μου δινουν ενεργεια, κ αρα παω σε αλλη κατηγορια..
επισης αρκετες φορες κανω δικα μου ματζουνια με διαφορα συστατικα, που μου δουλευουν αρκετα καλα..

αλλα ολα αυτα σχετικα ειναι αναλογα τον οργανισμο..