PDA

Επιστροφή στο Forum : Ορίστε και κατι απο εμένα!!! Be gentle please!!



chronis
22-12-08, 20:02
Είναι με κινητό
http://imageshack.gr/files/5i2bd3164yh15w24bjes_thumb.jpg (http://imageshack.gr/view.php?file=5i2bd3164yh15w24bjes.jpg)

http://imageshack.gr/files/px4478k3dvuxqu98x6ce_thumb.jpg (http://imageshack.gr/view.php?file=px4478k3dvuxqu98x6ce.jpg)

Polyneikos
23-12-08, 00:13
Xρόνη καλησπέρα.Γενικά βλέπω σαν πιο δυνατα σου σημεία το άνοιγμα της πλάτης σου,οι ώμοι και οι τραπεζοειδείς,υστερείς λίγο σε στηθος και κοιλιακούς στην λεπτομερεια γιατί μεση έχεις λεπτή,τα χέρια δείχνουν αρμονικα με την πλάτη σου αλλά δεν μπορω να δω λεπτομέρειες,ποδια δεν βλέπω.Εφόσον απότι έγραψες και στα καινούργια μέλη ασχολέισαι λίγο καιρό πιστέυω έχει καλά περιθωρια αναπτυξης και αν δουλεψεις έξυπνα μπορείς να φτάσεις στους στόχους σου.Πάντως έχεις εξελίξιμο και ευπλαστο κορμό.Ποιοι είναι οι στόχοι σου;

chronis
23-12-08, 15:08
Ο στόχος μου είναι να πάρω όγκο στον πάνω κορμό (όπως πολυ σωστά είπες στήθος κτλ.), και γενικά να φτιάξω ενα αρμονικό και δυνατό σώμα. Για κοιλιακούς και γενικά γράμμωση θα παλέψω απο Απρίλιο.Μου έχουν πει οτι καλύτερο είναι να πάρεις πρώτα όγκο και μετά να τον κόψεις!!!
Ή αλήθεια είναι οτι προσπαθω για διατροφή αλλα δύσκολο (για κοιλιακούς μιλάω).
Και κατι που θα ήθελα να καταφέρω είναι να φαίνομαι και απο μπροστά τριγωνικός (οσο γίνεται βέβαια), γιατι πιστεύω οτι απο πίσω το ψιλοέχω (γνώμη μου παντα). Δηλαδή να δείχνει κάπως, οχι σαν σωλήνα!!!!!!!
Απο πόδια για να πω την αλήθεια δεν τα δουλεύω και στο φούλ. Παίζω σύμφωνα με το πρόγραμμά μου, δεν τα αμελώ, απλά δεν τα παίζω στο τέζα!!! Ξέρω, χαζομάρα κάνω !!! :D

billys15
23-12-08, 15:10
Εχεις παρει καποια σχηματα,απλα θελει πεισμα και υπομονη.Ωραιο ανοιγμα πλατης παντως :wink: Μονο κοιταξε να δινεις την ιδια δυναμη και μετα δυο χερια,γιατι βλεπω μια μικρη ασυμμετρια στα φτερα.Μην σε ανησυχει ομως.

Muscleboss
23-12-08, 16:54
έχεις όλες τις προδιαγραφές χρόνη, προπόνηση και διατρόφή θες για να πετύχεις αυτό που θες.

συμμετρικός είσαι χωρίς αδύνατα σημεία αν και θα θέαμε να δούμε και τα πόδια και θα δείξει αμέσως το σώμα σου. ήδη η δουλειά που έχεις κάνει φαίνεται. συνέχισε δυναμικά :thumbup:

ΜΒ

Steve KinG STyLe
23-12-08, 17:07
^ +1 :wink:
Καλη συνεχεια φιλε

TRIANTAFYLLOU
23-12-08, 18:15
συμφωνώ είσαι σε καλό δρόμο για το λίγο διάστημα που ασχολείσαι φαίνετε καλό σύνολο εκτός τα πόδια που δεν φαίνονται αλλά στην φάση που είσαι μόνο σε αναλογίες να συμβαδίζουν είσαι καλά , καλή προσπάθεια λοιπόν και όλα γίνονται. :awesome:

chronis
24-12-08, 16:01
Εχεις παρει καποια σχηματα,απλα θελει πεισμα και υπομονη.Ωραιο ανοιγμα πλατης παντως Μονο κοιταξε να δινεις την ιδια δυναμη και μετα δυο χερια,γιατι βλεπω μια μικρη ασυμμετρια στα φτερα.Μην σε ανησυχει ομως

Ίσως φταίει οτι για κανα 2-3 μήνες που έκανα ελευθερο μονόζυγο δεν έπιανα σωστά τις λαβές. Το αριστερό ήταν πιο ανοιχτο απο το δεξί και αυτό γινόταν γιατι κάποιος έξυπνος έκοψε και μετακίνησε τις λαβές (την αριστερή πιο έξω). Πάντως τον τελευτάιο ενάμιση μήνα το πήρα χαμπάρι (ευτηχώς) και το κάνω σωστά.
Πιο πρίν δεν έκανα καθόλου ελεύθερο γιατι εκανα μόλις 3 με 4 επανάλήψεις και δεν με γέμιζε.Τωρα εφτασα στο σημείο να κάνω 10 επαναλήψεις επι 4 σετ οπισθολαίμιες και 8-9 επαναλήψεις επι 4 σετ εμπροσθολαίμιες. Τραβάω πιο καλά οπισθολαμιες αν και σε οπιον το λεω του φαινεται παράξενο. :D :D
Γιατί;;;;;;;;

chronis
24-12-08, 16:02
Αααα ξέχασα για τά πόδια θα βάλω φωτο σύντομα, αν και δεν είναι και τίποτα σπουδαίο!!! :D :D

slaine
24-12-08, 16:18
κι εγώ στο μονόζυγο τραβάω καλύτερα οπισθολαίμιες

tezaman
24-12-08, 16:46
εγώ όταν η πλάτη μου δεν ήταν σπαράλια είχα πολύ εύκολα την πολύ κλειστή λαβή offtopic time :D

billys15
24-12-08, 17:08
Χρονη τους φαινεται παραξενο γιατι αλλοι ειναι δυνατοτεροι στις εμπροσθολαιμιες και αλλοι στις οπισθολαιμιες.Δεν ειναι στανταρ αυτο :)

chronis
25-12-08, 13:39
Κάπου διάβασα οτι οι οπισθολαίμιες πιάνουν πιο καθαρα την πλάτη!!!! Ισχύει;;; Σε μένα πάντος είτε κανω μπροστά, είτε κανω πίσω το ίδιο τράβηγμα νοιώθω!!! :?