PDA

Επιστροφή στο Forum : Το poll του αιωνα..... πραλινα



Fataoulas
15-05-15, 13:39
Με το χερι στη καρδια, ποια πραλινα προτειματε
Α) Μερεντα
Β) Νουτελα

Τελευταια εχω κολλησει με τη νουτελα. Δε ξερω, ισως να συνηθησα τη μερεντα.
μολογηστε.... :green:

Ανδρεας
15-05-15, 14:02
νουτελα.....με φραουλες:green:

oldman32
15-05-15, 14:05
πολλά :bowdown::bowdown: για το θέμα...
Έχοντας το χέρι μου στην καρδια και εγω ψηφίζω Nutelaaa!!!:)
Βέβαια η μερέντα έχει βγάλει ένα καινούριο προϊόν χωρίς γάλα που μπορώ να πω ότι είναι αξιοπρεπές...

COBRA_STYLE
15-05-15, 14:14
Μερεντα χωρις 2η σκεψη ρε ιεροσυλοι ολοι:turtle::turtle:

Nive
15-05-15, 14:31
Καλοκαιριάτικα τέτοια ψηφοφορία???? :green::green:

....μερέντα και τα μυαλά στα μίξερ! :bowdown:

vaggan
15-05-15, 14:44
καμια ειμαι ανωμαλος:P:P:P:P:P:P:P:P

COBRA_STYLE
15-05-15, 14:50
^Ειναι σοβαρο αυτο που δηλωνεις,να το κοιταξεις:turtle: ειδικα τωρα που χανεις λιπος,αμα συνδυασεις μερικα κιλα μερεντα με fasting ξερεις τι λιποδιαλυτικη φαση θα παιχτει?Τοσοι κ τοσοι εχουν κοψει ετσι:turtle::green:

vaggan
15-05-15, 15:03
^Ειναι σοβαρο αυτο που δηλωνεις,να το κοιταξεις:turtle: ειδικα τωρα που χανεις λιπος,αμα συνδυασεις μερικα κιλα μερεντα με fasting ξερεις τι λιποδιαλυτικη φαση θα παιχτει?Τοσοι κ τοσοι εχουν κοψει ετσι:turtle::green:το ξερω φιλε αλλα θελει και 191 αμινοξεα για να γινει καλη δουλεια:green:

beegee
15-05-15, 15:20
Nουτελα με τρελλα ... :bowdown:

Metalhead|T|
15-05-15, 16:37
Η nucrema γιατι δεν ειναι στο poll?? ...εγώ δεν θα ψηφίσω γιατι εχω πααααρα πολυ καιρο να φάω,αλλα παντα θυμαμαι επαιρνα merenda..όχι για καποιο ιδιαίτερο λόγο...μου αρεσουν και οι 2 ομως :welcome:

Χρήστος Τριανταφύλλου
15-05-15, 16:44
Α ρε Fataoula μηπως εισαι σε διαιτα;:P Δεν εβαζες καλυτερα καμια γευση παγωτου που εχω καλυτερη αποψη γευσεων;:P
Μερεντα εχω δοκιμασει παλαιοτερα ,νουτελα ομως δεν θυμαμαι αρα δεν μπορω να ψηφισω δικαια. Σοκολατα ιον αμυγδαλου αλλα την χοντρη μπορω;:green:

nazgoul
15-05-15, 17:53
Η nucrema γιατι δεν ειναι στο poll?? ...εγώ δεν θα ψηφίσω γιατι εχω πααααρα πολυ καιρο να φάω,αλλα παντα θυμαμαι επαιρνα merenda..όχι για καποιο ιδιαίτερο λόγο...μου αρεσουν και οι 2 ομως :welcome:

Αυτό σκέφτηκα και εγώ όταν είδα το poll. Ε ρε όρεξη που ανοίξατε..πφφφφφ :green:

vaggan
15-05-15, 17:59
πλακα πλακα και εγω απο αυτα οταν τρωω καμια βαφλα νου κρεμα βαζω ακυρο το πολ φαταουλα:P:P

Fataoulas
15-05-15, 18:15
Δε μπορω να διορθωσω το Poll και να προσθεσω nucrema γιατι ολες οι ψηφοι θα μηδενιστουν :(


Σας κολαζω καλοκαιριατικα, ε? :geek:

Metalhead|T|
15-05-15, 18:20
Fixed guys ;) πρόσθεσα τη νουκρέμα και μια ακομα χύμα επιλογη για καποιον που εχει βρεί κατι αλλο (κατι εναλλακτικες αναμικτες που κυκλοφορουν σε καποια σ.μαρκετ) !!

Fataoulas
15-05-15, 18:43
Μπραβο ρε Τασο :thumbup:

maria.cat_1984
17-05-15, 21:42
Ενδιαφερον θεμα χαχα! Ψηφιζω μερεντα γιατι σ αυτη μου ειναι πιο εντονη η αισθηση του φουντουκιου.

goldenera
20-05-15, 22:47
Ενδιαφέρον poll φαταούλα, τώρα το ανακάλυψα και έχω σαφή άποψη διότι πριν καιρό έκανα λεπτομερή γευστική ανάλυση παίρνοντας κουτιά από την κάθε μάρκα (τις 3 γνωστές πιο διάσημες), και κάνοντας δοκιμή τη μία μετά την άλλη. Χωρίς 2η κουβέντα και με μεγαλή διαφορά....... nutella. Ασύγκριτη υφή, τέλεια αναλογία υλικών, έντονο ξεκάθαρο άρωμα φουντουκιού, πλούσια γεύση σοκολάτας που 'χτυπάει' κατ'ευθείαν στον εγκέφαλο. Αυτή την περίοδο ,κάθε βράδυ 3-4 κουταλιές της σούπας....κοφτές:green: με μισό και παραπάνω λίτρο γάλα....και πας για ύπνο ευτυχισμένος;)

vaggan
20-05-15, 22:59
Ενδιαφέρον poll φαταούλα, τώρα το ανακάλυψα και έχω σαφή άποψη διότι πριν καιρό έκανα λεπτομερή γευστική ανάλυση παίρνοντας κουτιά από την κάθε μάρκα (τις 3 γνωστές πιο διάσημες), και κάνοντας δοκιμή τη μία μετά την άλλη. Χωρίς 2η κουβέντα και με μεγαλή διαφορά....... nutella. Ασύγκριτη υφή, τέλεια αναλογία υλικών, έντονο ξεκάθαρο άρωμα φουντουκιού, πλούσια γεύση σοκολάτας που 'χτυπάει' κατ'ευθείαν στον εγκέφαλο. Αυτή την περίοδο ,κάθε βράδυ 3-4 κουταλιές της σούπας....κοφτές:green: με μισό και παραπάνω λίτρο γάλα....και πας για ύπνο ευτυχισμένος;)γεια σου ρε γιαννη μολις εφαγα τονο με πατζαρι αυγο και σπανακι:rolf:και διαβασα αυτο και τρεξανε μερικα σαλακια:P:P

goldenera
20-05-15, 23:19
:turtle::turtle::turtle: και πολύ καλά έκανες Βαγγ.....πάω και εγώ να 'κλείσω' τη βραδιά μου:rolf::rolf:

COBRA_STYLE
20-05-15, 23:27
Ρε Γιανναρα,γιατι το κανεις αυτο στον εαυτο σου?Ειδικα πριν πεσεις για νανι?:turtle:

beefmeup
20-05-15, 23:28
εγω ζηλεψα παντως..μακαρι να ειχα τωρα κατι σε νουτελα..η περιγραφη του Γιαννη ηταν ολα τα λεφτα:bbbiceps:

COBRA_STYLE
20-05-15, 23:29
Beef κατεβα να παμε feticcio:green:

beefmeup
20-05-15, 23:32
καθε φορα που κατεβαινω απο εκει ,ολο λεω τωρα θα κατσω ,κ τελικα για καποιο λογο παντα το καιω..ποτε ξανα:turtle:

goldenera
21-05-15, 23:41
Ρε Γιανναρα,γιατι το κανεις αυτο στον εαυτο σου?Ειδικα πριν πεσεις για νανι?:turtle:


Μα δεν κάνω κάτι κακό φίλε μου cobreti, απλά αποφεύγω τον καταβολισμό στη διάρκεια της νύχτας:green::thumbup:


εγω ζηλεψα παντως..μακαρι να ειχα τωρα κατι σε νουτελα..η περιγραφη του Γιαννη ηταν ολα τα λεφτα:bbbiceps:

Έλα από τα μέρη μου να πάμε για σαβουριάσματα δυτικών προαστείων beef:green::thumbup: