PDA

Επιστροφή στο Forum : Super Pump 250 (Gaspari Nutrition)



sobral
15-05-15, 14:51
93981

93982

93983

Το super pump 250 επέστρεψε!! Δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη ούτε δίνει πολλές πληροφορίες η εταιρία. Αυτά μπόρεσα να βρω προς το παρόν. Πάντως μία παρατήρηση: Ο Rich δεν άλλαξε. Παρά την τελευταία του ενθαρρυντική προσπάθεια λίγο πριν χρεοκοπήσει, με προϊόντα χωρίς μπλέντ κ με πιο "καθαρά" προϊόντα, επέστρεψε στα παλιά σκοτεινά λημέρια...:green: Ήδη βλέπω ανάμεσα στα συστατικά το επόμενο μετά το dmaa κ το dmba, συστατικό που θα λογικά θα φάει κ αυτό μπαν.;) Oι ποσότητες πάντως είναι τούμπανες σε όλα σχεδόν τα συστατικά, θα δουλεύει σίγουρα πολύ. Όπως κ να χει, δικό σας!

SOLID
15-05-15, 15:22
Τι τσιπης δεν μπορουσε να βαλει λιγο κιτρουλλινη εξτρα???Τα συστατικα παρολαυτα ειναι καλα.Αλλα αυτα τα μπλεντ αφηνουν ερωτηματικα.Αν ημουν των διεγερτικων παντως θα του εδινα μια δοκιμη.

COBRA_STYLE
15-05-15, 23:51
Αν ερθει ελλαδα θα το δοκιμασω...μονο κ μονο για το dmba :rolf:

sobral
16-05-15, 00:02
Αν ερθει ελλαδα θα το δοκιμασω...μονο κ μονο για το dmba :rolf:

Δεν έχει dmba, αυτό απαγορεύτηκε ήδη, ότι υπάρχει είναι από στοκ.

beefmeup
16-05-15, 00:03
μονο κ μονο για το dmba :rolf:

ειτσε σιγουροι οτι μιλατε για την σωστη ουσια?:unsure:
αυτο απο πανω ειναι δυνατο καρκινογονο κ αμφιβαλω αν εχει χρησιμοποιηθει πουθενα σε συμπληρωματα.

αν εννοειτε το dmae υπαρχει καιρο πριν τα υπολοιπα κ δεν νομιζω να απαγορευτει μιας κ σαν ουσια την παραγει κ το σωμα σε μικρες δοσεις.
επισης δεν υπαρχουν γνωστες παρενεργεις με την ουσια αυτη..ουσιαστικα μεταξυ αλλων αυξανει τα επιπεδα της ακετυλοχολινης.

οσον αφορα το συμπληρωμα γενικα οκ δειχνει αλλα το cognidrive blend θα πρεπε να ειναι τουλαχιστον 6γρ..κ η κιτρουλινη κατι παραπανω δεν θα βλαπτε.

sobral
16-05-15, 00:25
ειτσε σιγουροι οτι μιλατε για την σωστη ουσια?:unsure:
αυτο απο πανω ειναι δυνατο καρκινογονο κ αμφιβαλω αν εχει χρησιμοποιηθει πουθενα σε συμπληρωματα.

αν εννοειτε το dmae υπαρχει καιρο πριν τα υπολοιπα κ δεν νομιζω να απαγορευτει μιας κ σαν ουσια την παραγει κ το σωμα σε μικρες δοσεις.
επισης δεν υπαρχουν γνωστες παρενεργεις με την ουσια αυτη..ουσιαστικα μεταξυ αλλων αυξανει τα επιπεδα της ακετυλοχολινης.

οσον αφορα το συμπληρωμα γενικα οκ δειχνει αλλα το cognidrive blend θα πρεπε να ειναι τουλαχιστον 6γρ..κ η κιτρουλινη κατι παραπανω δεν θα βλαπτε.

Εγώ είμαι σίγουρος.:green: dmba= amp citrate, o Κόμπρα μάλλον το μπέρδεψε γιατί το amp απαγορεύτηκε κ αυτό δεν έχει κτ τέτοιο αλλά ένα νέο διεγερτικό παρόμοιας δράσης απ ότι λένε. Όσο για το dmba:

• DMBA: 1,3-dimethylbutylamine
• AMP: 2-amino-4-methylpentane
• Methylpentanamine
• Possible source: Pouchong tea

beefmeup
16-05-15, 00:29
χμμμ ,μπλεξαμε τα dmba..:turtle:

τουλαχιστον βγηκε μια ακρη..για το dmae παντως δεν νομιζω να απαγορυτει ,δεν εχει σχεση με τα υπολοιπα.

sobral
16-05-15, 01:21
χμμμ ,μπλεξαμε τα dmba..:turtle:

τουλαχιστον βγηκε μια ακρη..για το dmae παντως δεν νομιζω να απαγορυτει ,δεν εχει σχεση με τα υπολοιπα.

Όχι με το dmae δεν υπάρχει θέμα, καμία σχέση συμφωνώ. Εγω γι άλλο μιλάω ότι θα έχει ενδιαφέρον αν είναι το νέο dmaa ή dmba, κι αυτό είναι το eria jarensis extract.;)

raziel13epsilon
24-05-15, 23:41
Δεν φαινεται ασχημο. Η Citrulline είναι λιγο χαμηλη. Από διεγερτικα φαινεται φουλ. Μπορω να πω ότι θα το δοκιμαζα αμα επεφτε στα χερια μου.
Αν καποιος το εχει παρει ας γραψει ένα Review !

Lainus
06-12-16, 02:37
Το δινω επειδη δε μπορεσα να βρω πινακα συστατικων, ας το περιποιηθουν οι mods αν μπορουν (η ας το αφησουν οπως ειναι) γιατι βλεπω για πολλους τα Χριστουγεννα να ερχονται νωριτερα φετος...

beefmeup
06-12-16, 11:35
link δεν ανεβαζουμε, ποσες φορες θα το γραψουμε λεμε....αν δεν μπορεις να το βρεις μην το ανεβαζεις, απλο ειναι.
πολυ μικρο βασικο blend κ με πολλα συστατικα..ας με ρωτουσαν να τους εδινα καμια καλη ιδεα:P

112439

Lainus
06-12-16, 11:42
Η Ηθικη μου δε μου επετρεπε να εχω μολις μαθει οτι ξανακυκλοφορησε 250 με γερανιο και να το κρατησω για τον εαυτο μου κυριε Mod, μοναχοφαης δεν ημουν ποτε!! :P

Προσωπικα περιμενω να δω ΑΝ θα μου ερθει ποτε ενα GameDay που εχω παραγγειλει απο 'murica εδω και κανα μηνα και περιμενω ενημερωση απο το μαγαζι + DHL, αν δε βγαλω ακρη θα φαω αυτο... παντως αφου παρεκαμψαν το προβλημα με το γερανιο, απορω γιατι πολυ απλα δε βγαζουν την κλασσικη φορμουλα του 25...

beefmeup
06-12-16, 11:54
γενικα υπαρχουν αρκετες εταιριες εξω που βγαζουν ακομα με γερανιο..τωρα δεν ξερω κατα ποσο το παρεκαμψαν η απλα κανουν σπασμωδικες κινησεις μεχρι να ασχοληθει καποιος μαζι τους, αλλα ευρωπη δεν πιστευω οτι θα ερθει.