PDA

Επιστροφή στο Forum : Nitric oxide



ajax
26-09-06, 00:09
ειναι αληθεια οτι το νιτρικο οξυ (NO)αυξανει την ινσουλινι στον οργανισμο?αν ναι τι ειναι καλυτερο?υδατανθρακες η νιτρικο οξυ?

sakisboy
26-09-06, 16:58
ειναι αληθεια οτι το νιτρικο οξυ (NO)αυξανει την ινσουλινι στον οργανισμο?αν ναι τι ειναι καλυτερο?υδατανθρακες η νιτρικο οξυ?

auto pou ksero ego einai oti oi mys mou ginotan san petra kathe fora,eniotha san ton hulk(xoris na gino prasinos)auto pou lene einai oti dinei perisotero oxigono stous mys. :bodybuilder2:

Muscleboss
26-09-06, 22:25
ειναι αληθεια οτι το νιτρικο οξυ (NO)αυξανει την ινσουλινι στον οργανισμο?αν ναι τι ειναι καλυτερο?υδατανθρακες η νιτρικο οξυ?

:shock: Πού το διάβασες αυτό;

Muscleboss

muaythaispirit
27-09-06, 06:02
isxuei kai gia to nitriko oti einai kalutera na to perneis mono tou k oxi se formoules?
xerete an vgainei etsi?
poias etairias protimate?

sakisboy
27-09-06, 17:03
isxuei kai gia to nitriko oti einai kalutera na to perneis mono tou k oxi se formoules?
xerete an vgainei etsi?
poias etairias protimate?

bgainei kai katharo xoris kreatini.Eksartatai ti theleis na kaneis.An thes pio poli gia ongo tote nitriko se formula alios to sketo.

anastasisk
27-09-06, 18:19
Eιχα χρησιμοποιησει για ενα μηνα το NitricOxideBooster της ΕΑS.Αυτο ειναι μια περιεργη συνθεση η οποια περιεχει νιτρικο οξυ και αργινινη.Η δοσολογια ητανε 4 καψουλες πριν την προπονηση.Το αποτελεσμα ηταν φοβερο πριξιμο κατα την διαρκεια της προπονησης,οχι κατι περισσοτερο.

Sourlas
27-09-06, 21:15
Άχρηστο συμπλήρωμα κατά την γνώμη μου.Και από προσωπική εμπειρία.

ice-man
28-09-06, 17:32
dokimasa to nitrix oxide tis BSN. το έπερνα για 45 μερες (πήρα 2 συνεχόμενα)
πανάκριβο και το μόνο που κάνει ειναι να σου δίνει το έσθυμα ότι θα σπάσουν οι μύες σου απο το πρίξημο.
όταν το σταματίσεις τίποτα

Gasturb
28-09-06, 17:58
Αντι να παίρνετε όλα αυτά πάρτε απλή αργινίνη.

muaythaispirit
28-09-06, 19:43
gasturb που βρησκεις την σκετη?
ξερεις τιμη?

Gasturb
28-09-06, 19:45
Εγω παίρνω αργινίνη σε χοντρική αλλά νομίζω η SNS βγάζει τέτοιο προιον - αν δεν κάνω λάθος.

sakisboy
02-10-06, 00:01
Αντι να παίρνετε όλα αυτά πάρτε απλή αργινίνη.

re si gasturb den exei megali diafora i arginini apo to nitric oxide booster tis eas giati kai auto apo arginini kai ornithini apoteleitai.nomizo oti i ornithini bgainei apo to aminoksi arginini.an kano lathos diorthoste me.pantos nomizo den einai treli i diafora.

promitheas
06-10-06, 19:59
παιδια η αργινινη δεν κοστιζει αρκετα? ποια εταιρια προτεινετε να συμφερει οικονομικα σε σχεση με τον αριθμο καψουλων και mg?

billys15
07-10-06, 10:30
σχετικα με το NO,ξερω οτι αυξανει τη διαμετρο των μυικων αγγειων,με αποτελεσμα μεγαλυτερα "πρηξιματα".τωρα δεν γνωριζω αν αυτα που υποσχεται τα πραγματοποιει κιολας

gorilakos
07-10-06, 18:44
σχετικα με το NO,ξερω οτι αυξανει τη διαμετρο των μυικων αγγειων,με αποτελεσμα μεγαλυτερα "πρηξιματα".τωρα δεν γνωριζω αν αυτα που υποσχεται τα πραγματοποιει κιολας

se emena toulaxiston doulepse.eixa parei to Nitric5

Gasturb
07-10-06, 18:53
re si gasturb den exei megali diafora i arginini apo to nitric oxide booster tis eas giati kai auto apo arginini kai ornithini apoteleitai.nomizo oti i ornithini bgainei apo to aminoksi arginini.an kano lathos diorthoste me.pantos nomizo den einai treli i diafora.

Ελα φίλε Sakisboy απλά είμαι της λογικής ότι παίρνω αυτο που με χρειάζεται οπότε στην συγκεκρίμενη περίπτωση παίρνω αργινίνη που κάνει την δουλειά της χωρις τα υπερβολικά πρηξήματα. Τώρα τα προιόντα νιτρικού οξέως πέρα της αργινίνης περιέχουν κ άλλα συστατικά τα οποία τα αποφεύγω γιατί δεν μου χρειάζοντε.



παιδια η αργινινη δεν κοστιζει αρκετα? ποια εταιρια προτεινετε να συμφερει οικονομικα σε σχεση με τον αριθμο καψουλων και mg?

Φίλε promitheas εγώ παίρνω χοντρική οπότε δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω.

anastasisk
08-10-06, 11:03
παιδια η αργινινη δεν κοστιζει αρκετα? ποια εταιρια προτεινετε να συμφερει οικονομικα σε σχεση με τον αριθμο καψουλων και mg?

Εφοσον δεν μιλαμε για αγορα χονδρικης το πιο συμφερον προιον ειναι το NitricOxideBooster
EAS.