PDA

Επιστροφή στο Forum : Alpha Amino Xtreme (Cellucor)



sobral
30-05-15, 16:21
94845

94846

Ακολουθώντας τη μόδα της εποχής που θέλει τις εταιρίες να βγάζουν αμινοξέα με διεγερτικά, έτσι και η cellucor μπήκε στην κατηγορία με το Alpha Amino X. Ωραίο όπως και το αντίστοιχο χωρίς τα διεγερτικά.:thumbup:

Lainus
24-03-16, 17:16
Έχουμε καμιά γνώμη για το προϊόν?

Μπαίνω σιγά σιγά στην εποχή του "intra" και μου φαίνεται πολύ καλή επιλογή, αν το έχει δοκιμάσει κανείς ας μας αφήσει μια γνώμη!

beefmeup
24-03-16, 17:49
το καλυτερο ιντρα κατα την γνωμη μου ειναι το complete της warrior..κ εχω δοκιμασει πολλα..σχεδον ολα μου αναστατωνουν το στομαχι/κοιλια πλην του complete που ειναι οπως πρεπει να ειναι κ απο πλευρας συστατικων..

Lainus
24-03-16, 21:19
το καλυτερο ιντρα κατα την γνωμη μου ειναι το complete της warrior..κ εχω δοκιμασει πολλα..σχεδον ολα μου αναστατωνουν το στομαχι/κοιλια πλην του complete που ειναι οπως πρεπει να ειναι κ απο πλευρας συστατικων..

Ωραίος, μου θύμισες ότι κάποτε το 'χα βάλει στα υπόψη για δοκιμή αλλά και στον Αθλητή και στα XTR το βλέπω μη διαθέσιμο... :unsure:

beefmeup
24-03-16, 21:24
κανε ενα τηλεφωνο, κ ρωτα δεν χανεις κατι..γενικα αν δεις τα συστατικα του κ το συγκρινεις ειναι αρκετα καλο προιον κ με πιο "καθαρη" ετικετα..

procop
25-03-16, 13:08
το καλυτερο ιντρα κατα την γνωμη μου ειναι το complete της warrior..κ εχω δοκιμασει πολλα..σχεδον ολα μου αναστατωνουν το στομαχι/κοιλια πλην του complete που ειναι οπως πρεπει να ειναι κ απο πλευρας συστατικων..

:thumbup:
Και εμενα τηςwarriorlab intra μου αρεσει.
Παρολο π την warriorlab δεν την ειχα και τοσο σε εκτιμηση , το ιντρα το τιμω συχνα.

Το ιδιο παθαινω και εγω με διαφορα ιντρα,εχω :puke: ουκ ολιγες φορες, και μ χαλασε η προπο απο διαφορα ιντρα ειδικα της cellucor