PDA

Επιστροφή στο Forum : Ένας φίλος από τα παλιά..



Gasturb
29-12-08, 02:43
Καλησπέρα σας,

Μετά από ένα μεγάλο χρονικό διάστημα απουσίας μου, θα ήθελα να δώσω ένα σύντομο χαιρετισμό σε έναν χώρο που οφείλω πραγματικά πολλά. Δεν ήρθα πίσω με καμμία προσωπική φιλοδοξία αλλά σαν ένα απλό μέλος θα μπαίνω όποτε μου δίνεται η ευκαιρία να διαβάζω για το άθλημα που αγάπησα πολύ. Εκτός αυτού παρατηρώ ότι το φόρουμ έχει βρει έναν καλό βηματισμό με την συνδρομή νέων κ παλαιότερων μελών, κάτι που με χαροποιεί ιδιαίτερα γιατί το αξίζει.

Κλείνοντας θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη που έφυγα κάπως άκομψα τον Μάιο, αλλα για ένα διάστημα (μάρτιος - σεπτ) λόγω της προετοιμασίας μου για την τελική διδακτορική μου εργασία, η έλλειψη χρόνου κ το άγχος μου με εμπόδιζαν να συνεχίσω στους ρυθμούς που έγω ήθελα να αφειερώσω για το φόρουμ. Έτσι βλέποντας ότι κάτι θα έπρεπε να 'θυσιάσω' για το καλό των σπουδών μου, δυστυχως το 'moderiliki' ήταν πρώτο στην λίστα μου κ αποφάσισα να αποχωρήσω. Επειδή όμως όλα αυτά ανήκουν στο παρελθόν σαν ένας φίλος από τα παλιά θα ήθελα να σας χαιρετήσω εγκάρδια όλους ξανά κ να ευχηθώ χρόνια πολλά και ότι καλύτερο στον καθέναν σας ιδιαιτέρως.

Με εκτίμηση
Gasturb

mantus3
29-12-08, 02:55
καλος ηρθες πισω φιλε.

τα ποστ σου ειναι απο τα πλεον καλητερα που υπαρχουν στο φορουμ....

slaine
29-12-08, 03:29
χαίρομαι που σε ξαναβλέπω στην παρέα μας αν και πιο πολύ δική σου παρέα είναι :wink:

ελπίζω όλα να πήγαν καλά με τις υποχρεώσεις σου
περιμένουμε τα ποστ σου :green:

καλές γιορτές

tezaman
29-12-08, 04:46
οεο? τόσο καιρό βλέπουμε παλιά σου ποστ!! είναι ωραίο να βλέπουμε και ένα καινούριο :green:

καλός ήρθες πίσω άσωτε gasturb :green: :green: :green:

χρόνια πολλά :rocking:

Polyneikos
29-12-08, 10:51
καλως ήρθες και χρόνια πολλά φίλε μας.
Καλή επάνοδο σε ένα παλιο μέλος , το φόρουμ πάντα χρειάζεται άτομα με γνώσεις και όρεξη,ελπίζω να ξελασκάρισες και να βλέπουμε συχνη την παρουσία σου !

ioannis1
29-12-08, 12:12
χρονια πολλα στρατο.μου φαινεται παραξενο να καλοσοριζω εσενα εδω ενω η υπαρξη μου εδω οφειλεται καθαρα σε σενα.ολα καλα;προτεινω στον πανο να σου δωσει τον τιτλο μου που μου εδωσες εσυ καποτε.αλλωστε ο χρονος μου και μενα περιορισμενος ειναι.το μσν ειναι το ιδιο αν θελεις.

Muscleboss
29-12-08, 13:54
Στράτο καλωσήρθες πίσω!

Εννοείτε ότι είσαι κάτι πάνω από ευπρόσδεκτος εδώ μέσα. χρόνια πολλά και λπίζω από νέο έτος να σε έχουμε πιο ενεργά εδώ :welcome:

ΜΒ

isis
29-12-08, 14:45
welcome home! 8) :welcome:

Nick3
29-12-08, 18:10
Welcome κι από εδώ.

Niiick
29-12-08, 18:13
καλως τον..Χρονια πολλα και σε σενα φιλε γκας :green:

asdf
29-12-08, 19:04
Welcome

NASSER
29-12-08, 19:46
καλωσορισες και παλι Gasturb στην παρεα του φορουμ.

TRIANTAFYLLOU
29-12-08, 20:05
η πιό ευχάριστη χριστουγενιάτικη έκπληξη στο φόρουμ καλωσήρθες στράτο στην παρέα μας ελπίζω να είσαι καλά και όσο το επιτρέπουν οι υποχρεώσεις σου να συμετέχεις στο φόρουμ :awesome:

Gasturb
29-12-08, 20:39
Tρελή μίξη συναισθημάτων λόγω χαράς που χαιρετούν νέα μέλη κ συγκινησης που βρίσκω παλιότερα μέλη/φίλους. Πρωταθλητή Γιάννη είμια πολύ νωπός οπότε δεν σκέφτομαι για κάτι τέτοιο, αλλα σε καμμία περίπτωση δεν θα δεχόμουν αυτή την προοπτική που προτείνεις.. διάβασε το signature σου κ θα καταλάβεις τον λόγο.. Όσο για το msn έχει δύσει σε μεγάλο βαθμό για μένα, γεράματα βλεπεις.. xaxa

Σας ευχαριστώ πολύ όλους θερμά!

peris
29-12-08, 21:00
γεια σου και απο μενα και καλωσηρθες παλι στο φορουμ ελπιζω να μας βοηθησεις με τις γνωσεις σου
και χρονια πολλα με υγεια :D

napstor
29-12-08, 23:42
καλωσηρθες και απο μενα ξανα στο forum.και ελπιζω να μεινεις για να μοιρασεις τις αποψεις και τις ιδεες σου μαζι μας.
αν θες μπορεις να μου πεις σε τι εκανες διδακτορικο?

Gasturb
30-12-08, 00:15
Σας ευχαριστώ πολύ κ καλώς σας βρήκα. Ήταν πάνω στην διαγνωστική απόδοσης των αεροστροβίλων με ειδίκευση τις μηχανες αεροσκαφών.

napstor
30-12-08, 00:16
σορρυ για το off topic
ειναι πολυ εξειδικευμενο το διδακτορικο που εκανες
η σχολη ειναι μηπως η μηχανικων αεροναυπηγων?
που σπουδασες και ποσα χρονια ολα μαζι?
αν θες απαντας φυσικα στις ερωτησεις μου.απλα με ενδιαφερει το θεμα.
φιλικα αντωνης
:awesome:

Gasturb
30-12-08, 00:18
καλύτερα η συνέχεια στα pm :info:

Fotis_Patra
30-12-08, 03:57
Καλως ηρθες και απο εμενα :rocking:

stavro
30-12-08, 08:59
wellcome back :wave:

SOLID
30-12-08, 11:43
Καλως ηρθες ξανα Gas οπως ειπε ο Ηλιας το πιο χαρουμενο χριστουγεννιατικο δωρο μας εκανες στο φορουμ!!!!Το αν εισαι απαραιτητος στο φορουμ δεν χρειαζεται καν να το αναφερω ελπιζω να πετυχεις ολα αυτα που θελεις και οσο μπορεις φυσικα να μπαινεις να ανταλλασουμε αποψεις και να λεμε ενα γεια!!!!Χρονια πολλα κιολας με υγεια χαρα και τυχη σε οτι κανεις!!!!!

WELCOME BACK TO :bodybuildinggr: !!!!!! :awesome:

RUHL
30-12-08, 16:05
Καλως τα @@ μας :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :green: :P :P :P :toast: :toast: απο καβαλα ποτε περνας η τελιωσες με τα παραεξω και μενεις μονημα :greenalien:




διαγνωστική απόδοσης των αεροστροβίλων με ειδίκευση τις μηχανες αεροσκαφών.
Μα μηλησουμε και για αυτο καποια φορα να ανταλαξουμε αποψεις μπορω να σε βοηθησω mmm2 :lol:

Gasturb
30-12-08, 20:23
Σας ευχαριστώ πολύ κ πράγματι νιώθω τώρα πιο ξεκούραστος ψυχολογικά οπότε κ θα τα λέμε σε πιο ευχάριστους ρυθμούς. Καλώς σας βρήκα :)

Gasturb
30-12-08, 20:30
Καλως τα @@ μας :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :green: :P :P :P :toast: :toast: απο καβαλα ποτε περνας η τελιωσες με τα παραεξω και μενεις μονημα :greenalien:
ωχ νατος..... λέω δεν φάνηκε τόση ώρα κ χάρηκα :green:

καλά ρε τρελλε ακόμα εδώ είσαι; να χαιρετίσω την υπομονή των mods που δεν έφαγες ακόμα ban τι να πω μπράβο τους με εκπλήσουν! χαχαχα

πλάκα κάνω μούτρο, χαρά που σας ξαναβρήκα όλους

Για σένα προσωπικα είμαι μονίμως αγγλία :inandout:




διαγνωστική απόδοσης των αεροστροβίλων με ειδίκευση τις μηχανες αεροσκαφών.

Μα μηλησουμε και για αυτο καποια φορα να ανταλαξουμε αποψεις μπορω να σε βοηθησω mmm2 :lol:

είπα κ εγώ δεν θα πει την σαχλαμάρα του για απόψε :lol:

KATERINI 144
31-12-08, 23:30
βρε καλος τα παιδια, :geek:

χρονια πολλα ευτηχισμενος ο καινουργιος χρονος φιλε, και οτι επιθυμεις, εισαι απαρετιτος εδω, οσο χρονο και αν εχεις λιγο η πολι. :rocking:

υσ: α παγενε :nana:

ioannis1
02-01-09, 02:28
εγω νομιζω ολοι ειναι απαραιτητοι στο φορουμ.ολοι το χτιζουμε λιθαρακι λιθαρακι γιαυτο εφτασε σε αυτο το σημειο.

Muscleboss
02-01-09, 15:42
σωστός ο γιάννης. gas θα είμαστε σε επαφή μόλις επιστρέψω από διακοπές να τα πούμε.

ΜΒ

pikolo
03-01-09, 22:03
καλως τον gast !!χεχε με θυμασαι ε>?χεχεεχ :1laugh: :affraid: :notice:

Steve KinG STyLe
03-01-09, 22:27
Wellcome back!!!! :clapping: :rabbit: :rabbit:

Gasturb
04-01-09, 23:45
KATERINI 144

Γεια σου Φωτούλη! (χερι χερι το αεκακι με τον βασσάρα πάλι.. :sneaky: )
Ευχαριστώ πολύ επίσης με υγεία αλλά υπέρβάλεις :P Ήρθα γιατι ως γνωστόν 'οι παλιές αγάπες δεν ξεχνιούνται εύκολα' :lol: - κ αυτός ο Ruhl απαπα :banghead: :rabbit: - . Φόρουμ για μένα ειναι ενα ψηφιδωτό διαφορετικών χαρακτήρων, γνώσεων κ αντιλήψεων που όλοι προσφέρουν αλλα κ επωφελούνται οπότε κ εγώ δεν αποτελώ εξαίρεση

ioannis1

definitely

ΜΒ

Οκ Πανος

:bowdown: pikolo

γεια σου καλλιτέχνη, αριστοτέχνη ζωγραφε, ripped and muscle pumping bodybuilder :rabbit:

* Steve KinG STyLe

nice to meet u :hantel:

pikolo
05-01-09, 01:45
Μπες και κανα μσν να λεμε και τπτ....η μας εχεις block παλι?χεχε :twisted:

Gasturb
05-01-09, 01:50
msn πλεον δεν piki piki

pikolo
05-01-09, 02:20
τι ρε χρησιμοποιεις hi5?χεχε ελα ρε μπες εχει πλακα.... :wink: :bodybuilder2: :notice:

billys15
05-01-09, 11:33
Σε καλωσοριζω κι εγω ξανα Στρατο.Θα τα λεμε απο δω μεσα σαν πριν :)

Gasturb
05-01-09, 13:12
Γεια σου ωρε billy17 σευχαριστώ κ cu around