PDA

Επιστροφή στο Forum : Αmino-Tone (Ronnie Coleman Signature Series)



Nive
06-07-15, 10:55
Το έχει δοκιμάσει κανείς? Μου το πρότειναν και από πρώτης πλευράς δοκιμής είναι καλό. Μόλις τελειώσω το κουτί θα βάλω review.

96289

96290

sobral
06-07-15, 15:25
Σου συμμάζεψα λίγο τις φώτο ελπίζω να μην σε πειράζει φιλαράκι:) απλά για να φαίνονται καλύτερα και τα συστατικά. Εγώ θα το δοκιμάζα άνετα σε περίοδο γράμμωσης ειδικά. Πολύ καλά συστατικά σαν ετικέτα πάντα, γιατί δεν το έχω δοκιμάσει. Δες στο e-shop του Athlitis.gr το έχει διαθέσιμο νομίζω. Επίσης πες μου λίγο ποια γεύση έχεις και αν είναι γλυκό. Αυτό είναι ένα θέμα που έχω με τα αμερικάνικα, ότι είναι έντονα στη γεύση και δεν τα μπορώ έτσι για intra.

Nive
06-07-15, 22:04
Σ'ευχαριστω sobral γιατι ηταν επιτακτικη μεγαλυτερη φωτο μιας και δεν βρηκα κι ετσι δεν φαινοντουσαν τα συστατικα. ;)
Απο τον αθλητη το πηρα μου το προτεινε ο Χρηστος απο το μαγαζι και η αποφαση ηταν ευκολη μολις ειδα τα συστατικα.
Το εχω βαλει σε τρεις προπονησεις και ειμαι ικανοποιημενος. Το πρωι τρεξιμο και το απογευμα βαρη οποτε τωρα με υποθερμιδικη διατροφη το θεωρω must.
Bleu razz γευση,παρα πολυ καλη διαλυτοτητα (πουδρα) και η γευση φοβερη. Γλυκια αλλα οχι ενοχλητικη,καθολου αλκαλικη και μηδεν καουρες! Μολις το τελειωσω θα βαλω λεπτομεριες!!

Nive
07-07-15, 09:47
#sobral μία παρατήρηση. Ένα σκουπ σε 650-700 ml νερό είναι οκ. Σήμερα το έβαλα σε 500ml μπουκαλάκι και ήταν ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ! :shock:

sobral
07-07-15, 14:16
#sobral μία παρατήρηση. Ένα σκουπ σε 650-700 ml νερό είναι οκ. Σήμερα το έβαλα σε 500ml μπουκαλάκι και ήταν ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ! :shock:

Το κατάλαβα εγώ απ τα μικρά γράμματα στα συστατικά...:P γι αυτό σε ρώτησα να σιγουρευτώ.

SOLID
07-07-15, 14:19
Καλο δειχνει.Μεγαλο συν για τα γουστα μου οτι ειναι και γλυκο.Καλη φαση.

Nive
07-07-15, 14:24
To bleu razz που πίνω εγώ έχει φοβερή γεύση. Σαν τσιχλόφουσκα. :P

Nive
28-07-15, 17:53
Λοιπόν έχει μείνει για περίπου άλλες 3-4 προπονήσεις, το κουτί τελειώνει και έχω βγάλει τα συμπεράσματά μου.
Γεύση 1000/10 (ειδικά ΄με πολύ παγωμένο νερό είναι απίστευτο)
Διαλυτότητα άψογη 10/10 (πούδρα η σκόνη, με 4-5 χτυπήματα του σέικερ άψογο)
....αρκετά γλυκό που προσωπικά μου αρέσει ΚΑΙ μέσα στην προπόνηση. Μετά την πρώτη άσκηση η πρώτη καλή γουλιά και μετά ανά δύο σετ από μία. Στο τέλος της προπόνησης είχα πιει 650-700ml με 1 σκουπ αρχικά και 1,5 την τελευταία εβδομάδα.

Από περιέργια δεν το πήρα δύο φορές να δω αν θα έχω διαφορά στην προπόνησή μου και δεν ξέρω αν ήταν η ιδέα μου αλλά ήμουν πεσμένος στην προπόνηση και ειδικά στο τέλος ήμουν υποτονικός, οπότε μάλλον με δούλεψε καλά.
Τον τελευταίο μήνα έχω πέσει από τα 93 στα 87 κιλά (1,88ύψος) και το θεωρώ σωστό συμπλήρωμα σε περίοδο γράμμωσης μιας και έκανα πολύ άερόβιο. :thumbup:

Lainus
03-09-15, 23:58
Ωραίο προϊόν, ελαφρύ και νόστιμο στη γεύση του, καλό για μέσα στην προπόνηση, δε "γλυκαίνει" δε φουσκώνει.

Θα το έβαζα 2ο μόνο μετά το υπεραγαπημένο μου Essential Amino Energy!!

beefmeup
15-03-16, 16:45
το εχει προσφορα ο Αθλητης αυτη την περιοδο, κ ειπα να το τιμησω σε γευση fruit punch..για να δουμε..

Nive
15-03-16, 22:56
...και πολυ καλα εκανες Διονυση ;)

beefmeup
09-04-16, 21:40
ωραιο ειναι αυτο τελικα..
το αραιωνω σε μισο λιτρο νερο, κ βγαινει μια χαρα..αν κ για τα δικα μου γουστα, παρατηρησα οτι στα 700 μλ νερο, μου αρεσε περισοτερο γιατι εβγαινε πιο ουδετερο σαν γευση..
το καλο ειναι πως δεν σε κανει να διψας περισοτερο λογω των γλυκαντικων, οπως εχω παθει με αλλα του ειδους..