PDA

Επιστροφή στο Forum : Dark warrior προγραμμα



dark warrior
05-01-09, 02:37
παιδια γεια σας και εγω σπιτι εξασκουμαι δεν εχει εδω κοντα γυμναστηριο το δικο μου προγραμμα ειναι μια, δυο το πολυ τρεις φορες την εβδομαδα μιας και μαθητης

πρωτα κανω κοιλιακους 5 σετ των 20 απλοι μετα με 90 μοιρες τα ποδια κανω 3 σετ των 20 και μετα επισησ 3 σετ των 20 πιανω δαχτυλα ποδιων παλι σε ενενηντα μοιρες η μεση μετα τοσους ραχιαιους ασκησεις για προθερμανση διατασεις και μετα

περναω στα χερια ξεκιναω με 4 σετ των 8 στο μονοζυγο περναω στα καθισματα 4 σετ των 15 καθισματα σε προεκταση απο καρεκλα για δικεφαλους τρικεφαλους,μετα κανω 5 σετ των 30 στα 5κιλα βαρακια με αλλαγη χεριου μετα 4 σετ των τριαντα αλλα μαζι τα χερια μετα 3 σετ των 15 σε καθε χερι καθιστος ακουμπωντας εσωτερικα στο γονατο μετα στηθος δυο κλασσικες ασκησεις απο 3 σετ των 10 η καθεμια κλπ κλπ για το τελος κανω 3 σετ των 12 πουσ απς τωρα κοντα θα παρω και μπαρα 18 κιλων για αυτο πειτε καμια ασκηση και για αυτην


παρακαλω πειτε μου αν ειναι να βαλω καποια καινουργια ασκηση ή να κανω κατι παραπανω ή να αλλαξω κατι,επισης θελω την γνωμη σας για τα λαστιχα αερομπικ,επισης πειτε μου καποιες διατασεις και προθερμανση για μπαρα για να μην εχω τραυματισμους



ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΥΛ ΣΑΙΤ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΡΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΗΔΗ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΤΕ ΠΟΛΥ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ!!!!!!!!! :clap: :clap: :clap: :thumbup: :thumbup: :bowdown:

slaine
05-01-09, 02:47
επειδή αυτό είναι το τόπικ του παιδιού καλύτερα ξαναγράψ'τα στο δικό σου τόπικ για να μη γίνει μπέρδεμα.

επίσης με μπέρδεψες λίγο με τις ασκήσεις έτσι που τις γράφεις, δεν είσαι αρκετά σαφής.

dark warrior
05-01-09, 02:54
OK σορρυ το ξανα γραφω