PDA

Επιστροφή στο Forum : Γυμναστήριο στο Ρέθυμνο



LostAvenue
26-08-15, 18:31
Καλησπεριζω την παρέα του φόρουμ...

Λόγω επαγγελματικων υποχρεώσεων θα μετακομίσω στο Ρέθυμνο και ψάχνω ένα καλο γυμναστήριο για να γίνει σωστή δουλειά(δεν υπάρχει οικονομικό πρόβλημα) :green: !! Αν γνωρίζει κάποιος θα ήθελα βοήθεια

Υγ. Αν εχει αλτήρες πολλά κιλά θα είναι ότι πρέπει!!Ευχαριστώ

LostAvenue
24-09-15, 17:34
Κανένας που να ξέρει??

vaggan
24-09-15, 18:39
πηγαινε στο palmos στην κριαρη

LostAvenue
25-09-15, 13:21
Νάσαι καλά vaggan, ήμουν ανάμεσα σε αυτό και στο Ocean...

vaggan
26-09-15, 14:58
το ocean πυροβολαγε πραγματικα αλλα ο γιωργος βενιερης δεν ειναι πλεον στην ζωη δεν ξερω αν συνεχιζει να λειτουργει το γυμναστηριο του

LostAvenue
26-09-15, 21:33
Όχι λειτουργεί κανονικά vagg

vaggan
26-09-15, 21:40
τοτε με κλειστα ματια ειναι και να σε βολευει εχει και υπεροχη θεα στη θαλασσα αλλα και το παλμος ειναι πολυ ζεστο και φιλικο γυμναστηριο

LostAvenue
27-09-15, 12:10
Θα πάω και στα δύο από μια επίσκεψη ώρες συνωστισμου 6-9 κάπου εκεί να δω τι παίζει...

Makros24
29-09-15, 16:17
Καλησπέρα , ήμουν φοιτητής στο Ρέθυμνο 4 χρόνια κ πάνω κάτω γύρισα τα περισσότερα γυμναστήρια τα τελευταία δύο χρόνια ... Αν μένεις κοντά στο Ocean χαλαρά πάνε εκεί .... Αν πάλι μένεις Καλλιθέα πάνε στο Physical ... Και τα δύο είναι αρκετά καλά. Εμένα με βόλεψε πιο πολύ το Physical ειναι η αλήθεια!
Το Ocean είναι αρκετά μεγάλο , έχει πάρα πολλά όργανα κ ειδικά για πόδια είναι πληρέστατο αν θυμάμαι καλά! Το Physical επίσης έχει όλα τα όργανα , έτοιμες στραβόμπαρες κλπ απλώς ο χώρος στους αλτήρες είναι λίγο μικρός ... Το ocean είχε κ γαμάτους πάγκους αν θυμάμαι καλά , ρυθμίζονταν τέλεια =).

Κ τα δύο γυμναστήρια είναι πολύ καλά πάντως!

vaggan
29-09-15, 16:22
φιλε το ocean ειχε ενα μηχανημα δικεφαλων λαρι σκοτ στο οποιο δουλευες το καθε χερι ξεχωριστα τετοια πληροτητα δεν την εχω νοιωσει ουτε με ελευθερα βαρη ουτε με καποιο αλλο μηχανημα ημουν ικανος να καθομαι και να παιζω μονο εκει φουσκωνε ο δικεφαλος σαν μπαλονι πραγματικα δεν μπορω να το εξηγησω

Makros24
30-09-15, 16:10
Έτσι ακριβώς , το θυμάμαι κ εγώ. Hack squat βάλανε στο ocean ? Θυμάμαι για πόδια είχε ένα σωρό μηχανήματα , πάντα βαρούσα δυνατά τα πόδια εκεί ! Παρα πολύ καλό τζύμ !