PDA

Επιστροφή στο Forum : Super Vitamin Pack (ISS)



PMalamas
20-03-11, 13:32
23228


Iss Super Vitamin Pak





http://www.musclemax.gr/images/stories/tabs--iss-super-vitamine-super-vitamin-pak-30-sachets.jpg (http://www.musclemax.gr/images/stories/tabs--iss-super-vitamine-super-vitamin-pak-30-sachets.jpg)
Η ελλιπής διατροφή και η εξαντλητική προπόνηση συχνά δημιουργούν την ανάγκη για πρόσθετη στήριξη του οργανισμού σε βιταμινούχο σμπλήρωμα.Η Iss Super Vitamin Pak ξεφεύγει απο τα όρια μιας απλής πολυβιταμίνης, γιατί υπερκαλύπτει τις ημερήσιες ανάγκες του σκληρά αθλούμενου.Κάθε σακουλάκι περιέχει σε ανεξάρτητη ταμπλέτα ότι ακριβώς χρειάζεστε .
Συσκευασία : 30 paks.

To Ανοιξα γιατι δε το εβρισκα στην αναζητηση και στον καταλογο, και το θεωρησα αξιολογο να υπαρχει. Χθες το πηρε ενας φιλος σε πολυ καλη τιμη για Ελλαδα και δειχνει δυνατο.
Το εχει δοκιμασει κανεις? Ποια η αποψη σας?

Lao
20-03-11, 18:29
...beef??? :green:

PMalamas
20-03-11, 18:51
Mα δεν εχει εντρυφυσει κανεις επι του θεματος?

metz
20-03-11, 22:06
Το έχω δοκιμάσει - όλη τη σακούλα, είχα υπομονή.

Μάπα το καρπούζι! Εδώ ισχύει το ότι ''παίρνεις ότι πληρώσεις''! Χ2 μάλιστα!

Συνήθως, με μια καλή πολυβιταμίνη έχω σχετικά αυξημένη ενέργεια, ζωτικότητα, βελτιωμένη ανάρρωση κλπ. Με αυτό τα αποτελέσματα ήταν αντίθετα.

Μακριά λοιπόν.

Lao
20-03-11, 22:23
Το έχω δοκιμάσει - όλη τη σακούλα, είχα υπομονή.

Μάπα το καρπούζι! Εδώ ισχύει το ότι ''παίρνεις ότι πληρώσεις''! Χ2 μάλιστα!

Συνήθως, με μια καλή πολυβιταμίνη έχω σχετικά αυξημένη ενέργεια, ζωτικότητα, βελτιωμένη ανάρρωση κλπ. Με αυτό τα αποτελέσματα ήταν αντίθετα.

Μακριά λοιπόν.

Όταν λες ότι είχες αντίθετα αποτελέσματα, τι εννοείς; Ένιωσες να σε χαλάει κιόλας, να σε ρίχνει;

PMalamas
20-03-11, 23:47
ωχ την πατησε ο φιλος... κι εγω του συστησα το μαγαζι που την πηρε...:(

metz
21-03-11, 00:40
Όταν λες ότι είχες αντίθετα αποτελέσματα, τι εννοείς; Ένιωσες να σε χαλάει κιόλας, να σε ρίχνει;

Ναι, ένιωσα μειωμένη ενέργεια κατά τη διάρκεια της μέρας αλλά και στην προπόνηση (όχι σε κάθε προπόνηση αλλά σε αρκετές).

Μόλις άλλαξα την πολυβιταμίνη η κατάσταση βελτιώθηκε.

metz
21-03-11, 00:41
ωχ την πατησε ο φιλος... κι εγω του συστησα το μαγαζι που την πηρε...:(

Μπορείς να του κάνεις δώρο μια κρεατίνη... :green:

PMalamas
21-03-11, 01:42
Για να δουμε θα σας μεταφερω τις εντυπωσεις του σε μια βδομαδα...

spirospros
21-03-11, 10:06
πολυ καλη βιταμινη απο πολυ μεγαλη εταιρια και πολυ δυνατη. Ο λογος που ειναι φθηνη ειναι η συσκευασια της που ειναι απλη.

PMalamas
21-03-11, 11:25
Λες ομως αυτο να βοηθαει στην αλοιωση της ποιοτητας της απ τον Ηλιο?

beefmeup
21-03-11, 14:05
...beef??? :green:

γκουχ γκουχ,χμμμ,ναι..:green:

λοιπον εχω παρει πολλες φορες αυτο το πραμα,κ παντα ειχα τα ιδια αποτελεσματα που ειχα με ΚΑΘΕ multi που περνω..
nada,δλδ..

αρα για τα λεφτα της κ για το οτι βγαζει 1 μηνα ειναι καλη για μενα;)

amateur666
09-07-11, 16:16
σε σχεση με adam-animal pak ειναι καλυτερη???..

edit:ο σιδηρος με προβληματιζει που εχει σε μεγαλη ποσοτητα μεσα κ υπαρχει κινδυνος οπωσ λεει στ warnig overdosed..

liveris
03-09-12, 13:23
ρε lao τελικα λεει τπτ αυτη η πολυβιταμινη?

Lao
04-09-12, 02:03
ρε lao τελικα λεει τπτ αυτη η πολυβιταμινη?

Βάσει label... όχι ιδιαίτερα.

Metalhead|T|
02-09-15, 01:54
97361
97362

Κ εδώ μια φωτό με το πώς ειναι οι συσκευασίες 97363

-------------------
Το λοιπόν, Πολυβιταμίνη της Εταιρίας ISS research η οποία συμφωνα με πηγές (καταστημα αθλητής),ειναι σε παραγωγη πρίν το γνωστό ΑNIMAL PAK.

Η συσκευασία ειναι διάφανη οπως ακριβώς στη φωτό κ εχει μεσα σακουλάκια με χαπια (6 στον αριθμο),σύνολο 30δόσεις (1 τη μερα δηλαδη)

Η τιμή της ειναι πάρα πολύ καλη θεωρώ για την κατηγορία που βρίσκεται (σε φάση pak,κ.ο.κ) και σήμερα συγκεκριμένα την αγόρασα για λογαριασμό φίλου..

Θα ηθελα πολύ να τη συμπεριλάβω στο stack για τις προπονησεις μου απο δώ και στο εξης και να της δώσω μια ευκαιρία ,

Lao
02-09-15, 20:18
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?13684-Super-Vitamin-Pak-%28Iss%29

Δεν ξέρω γιατί δεν το βγάζει στην αναζήτηση.

COBRA_STYLE
02-09-15, 20:59
Λογικο να ναι φτηνη αν κρινω απο τις πηγες τις..