PDA

Επιστροφή στο Forum : Rush Enraged (Stacker2 Europe)



sobral
04-09-15, 13:03
97416

97417

Το ανεβάζω σε ξεχωριστό θέμα, μιας και άλλαξε λίγο όνομα και το πρώτο rush έχει βγει αρκετά χρόνια πριν. Η νέα σύνθεση λοιπόν.

Nive
04-09-15, 13:14
...γράφουν απλά 7.000mg και καθάρισαν, γιατί δεν βάζουν τις ποσότητες?
Είναι proprietary blend?

ΑΘΛΗΤΗΣ
04-09-15, 14:28
...γράφουν απλά 7.000mg και καθάρισαν, γιατί δεν βάζουν τις ποσότητες?
Είναι proprietary blend?

Nive, έχεις δίκιο. Κι εμείς διαφωνούμε με την ύπαρξη των blends. Θα προτιμούσαμε η ετικέτα να
γράφει ξεκάθαρα τι ποσότητα έχει από το κάθε συστατικό.

Σε κάποια προϊόντα τους οι εταιρίες προσπαθούν να διαφυλάξουν τις φόρμουλες και δεν αναγράφουν
ακριβώς τις ποσότητες των συστατικών για να μην τους τα αντιγράψουν. ΟΚ, όμως μπορεί κάποιος να
μην επιλέξει το προϊόν τους επειδή αναφέρει blend.

Όσον φορά το προϊόν αυτό, αντικαθιστά το παλιό RUSH ACCELERATED, και η εταιρία ποντάρει πολύ σε αυτό.
Ας δούμε στην πράξη πως θα πάει…

Polyneikos
04-09-15, 16:53
Η πρώτη έκδοση πάντως , ήταν τούρμπο, πολύ δυνατό προϊόν.:thumbup:

Metalhead|T|
04-09-15, 17:35
Αν λες για το accelerated Κώστα ήταν πραγματικά δυνατό..!! θυμαμαι το ειχα δοκιμασει παράλληλα με το jack3d(την επομενη εκδοση απο το γεράνιο),σε γευση πρασινο μήλο και με ειχε πιασει για τα καλά !

Nive
05-09-15, 23:26
Τασο jack 3d με γερανιο δε συγκρινεται!!! :turtle::turtle::turtle:

Polyneikos
06-09-15, 16:55
Εχωντας ιδιαιτερη εμπιστοσύνη στην εταιρία αλλά και έχωντας δοκιμάσει την προηγουμενη έκδοση, το πήρα για δοκιμή χθές από τον ΑΘΛΗΤΗ, σε γεύση πορτοκάλι.
Πολυ ωραία γεύση, όχι ιδιαιτερη πηχτή και έντονη που έχουν κατι fruit punch και γενικά με αναγουλιάζουν, περιπου σαν το παλιο NO XPLODE.
Εκανα μια προπόνηση δοκιμάζωντάς το σε 500 ml.
Αρχίσαν τα κλασσικά τσιμπηματα από την αλανίνη.
Στην προπόνηση είχα ιδιαίτερη αντοχή, καλά πρηξίματα και γενικά ένα καλο mood για προπόνηση και εφίδρωση επίσης.
Πάντως ακόμα και μια μικρής διάρκειας αεροβια (20΄) βγήκε πιο ανετα.
Γενικά το βρίσκω δυνατό.
Μεγάλο κριτήριο για μένα είναι αν θα χρειαστεί να αυξήσω την δόση μετά από 5-6 φορές (γενικά έχει 30 δόσεις, 7 γρ το κάθε σκουπ) και κατά πόσο θα το συνηθίσει ο οργανισμός προς τα μέσα/τελειώματα του κουτιου.
Θα γράψω και στην πορεία .:thumbup:

COBRA_STYLE
06-09-15, 17:19
60 δοσεις των 7γρ εχει Κωστα

Polyneikos
06-09-15, 17:23
60 δοσεις των 7γρ εχει Κωστα

Εγω εχω το κουτί με τα 210 γρ.:thumbup:

Polyneikos
24-09-15, 18:30
Συνεχίζω με τις πολύ θετικές εντυπώσεις που είχα για το εν λόγω προιόν.
Δοκίμασα καποιες φορές ενδεικτικα και 1 1/2 scoop και οι προπονήσεις μου βγήκανε με πολύ καλα φορτία και focus. η γεύση παραμένει ευχάριστη γιατί συνήθως στα μέσα του κουτιου πολλά με αναγουλιάζαν από την συνήθεια.
Απο τα Best seller της κατηγορίας :thumbup:

raziel13epsilon
24-09-15, 22:37
Να ειχε και λιγο γεράνιο μεσα ... ετσι για να θυμηθούμε τα παλια :turtle: :turtle: :turtle:

Polyneikos
24-09-15, 23:02
Ολα τα καλά έχουν ένα τέλος σε αυτη την ζωή :P

salvator
06-10-15, 17:44
Διάβασα τα καλά σχόλια πιο πάνω και πήρα ένα κουτί για να το δοκιμάσω.Μου πήγε τέλεια σε σημείο που θέλω να στοκάρω 3-4 κουτιά τώρα που είναι σε καλύτερη τιμή.Μια ερώτηση μόνο αν ξέρει κανείς: Μήπως με τον καιρό πετρώνει η σκόνη μέσα στο κουτί όπως είχα πάθει παλιά με άλλα προεξασκητικά;

Faceman
06-10-15, 23:47
Ακόμη και αν συμβεί αυτό που λες, δεν αλλάζει κάτι στην ποιότητα του pre.
Το pre που χρησιμοποιώ αυτή την στιγμή ήρθε σε κατάσταση ''πετρώματος''
αλλά το έσπασα με ενα πιρούνι και το χρησιμοποιώ μια χαρά.

ΑΘΛΗΤΗΣ
07-10-15, 11:13
Η προηγούμενη έκδοση του Rush πάντως δεν πέτρωνε εφόσον ήταν κλειστό το κουτί ή εάν δεν έμενε ανοιχτό για μεγάλο χρονικό διάστημα.
Αυτό είναι το νέο Rush οπότε θα το δούμε σε βάθος χρόνου.
Όπως αναφέρθηκε όμως, το πέτρωμα από μόνο του δεν αποτελεί πρόβλημα στα PreWorkouts. Είναι πολλά εκείνα, και από διαφορετικές εταιρίες, που είναι πετρωμένα παρόλο που είναι σφραγισμένα και η ημερομηνία λήξης είναι μακρινή.

Salvator, αν χρειάζεσαι 3-4 κουτιά, βιάσου γιατί την ιδέα σου την είχαν και πολλοί άλλοι και το stock σε τιμή προσφοράς τελειώνει.

Polyneikos
07-10-15, 13:08
Ακόμη και αν συμβεί αυτό που λες, δεν αλλάζει κάτι στην ποιότητα του pre.
Το pre που χρησιμοποιώ αυτή την στιγμή ήρθε σε κατάσταση ''πετρώματος''
αλλά το έσπασα με ενα πιρούνι και το χρησιμοποιώ μια χαρά.

:thumbup:
Αυτο ακριβώς μου είχε συμβεί και εμένα με το Pump Igniter της Top Secret. To διέλυα καλα, ενα καλό κούνημα και όλα καλα, καθως δεν υφίσταται αλλοίωσης

Nive
07-10-15, 13:13
+1 το ίδιο έχω κάνει με το VMX της phd. Πέτρωσε σφραγισμένο και στο γουδί έγινε πάλι σκόνη :green:

Faceman
07-10-15, 15:26
Μια που είναι σε προσφορά, θα το πάρω και εγώ τώρα για να το δοκιμάσω
μόλις τελειώσει αυτό που έχω.

Από γεύσεις, δοκίμασε κανείς εκτός από πορτοκάλι που γράφει ο Polyneikos
πιο πάνω ?

Δεν μπορώ με τίποτα τα Pre που βγάζουν χημικίλα στη γεύση ...

procop
12-10-15, 16:13
Το παρηγγειλα σημερα στην συσκευασια των 210 γρ απο τον Αθλητη , σε γευση πορτοκαλι...
Αναμενω για να γραψω και εγω ενα μινι ρεβιου

salvator
16-10-15, 11:42
οοκ ευχαριστω!!

procop
22-10-15, 13:49
Μετα απο ληψη 4 προπονησεων σε δοσολογια 1.5 σκουπ
Γευση καλουτσικη, λιγο ξινιζε.
Ενεργεια αρκετη μεσα στην προπονηση, και πιστευω και λιγο παραπανω δυναμη.. βγαινει η προπονηση πιο ευκολα
Κρασαρισμα δεν νιωθ μετα, μονο κατι αυπνιες με πιανουν
Σε γενικες γραμμες ειμαι ευχαριστημενος

procop
24-11-15, 14:11
Τελειωσε ολο το κουτι, και εχω να αναφερω

Στα 2 σκουπ το πηγα, ειχα αρκετη ενεργεια μεσα στην προπο.
Η προπονηση γινοταν 20.00 το βραδυ, ενω ημουν ξυπνιος απο τις 08.00
Μετα απο πολλες ωρες δουλεια(10 +), η προπονηση εβγαινε καλα και σε καποιες ασκησεις ειδα και ανοδο στα κιλα π σηκωνα.
Το βραδυ με επαιρνε ο υπνος σχετικα ευκολα, χωρις αυπνιες ...
00.30 το βραδυ την επεφτα.βεβαια τις πρωτες μερες ειχα λιγες αυπνιες π το πρωτοδοκιμασα

Γευση,διαλυτοτητα αρκετα καλη..γενικα το προτεινω σε καποιον π θελει να εχει βελτιωμενη ενεργεια μεσα στην προπο.

Τωρα που μ τελειωσε αυτο, τι προτεινεται να παρω? Δεν παιρνω το ιδιο συνηθως για αλλαγη καθως μ αρεσει να δοκιμαζω..
Θελω να εχει καφεινη απαραιτητα μεσα αλλα οχι σε υπερβολικες δοσεις καθως παιρνω 2 σκουπ σε οτι νιτρικο δοκιμασω.

Nive
09-02-16, 10:56
Δοκιμασα ενα δειγμα μιας και μου το προτεινε ανεπιφυλακτα το παλικαρι απο τα xtreme του Αιγαλεω.
Μαλιστα μου ειπε να παρω το μισο σακουλακι ανεξαρτητα που λεει πως ειναι μια δοση.
Πρωι και νηστικος (παιζει τον ρολο του) μου εδωσε πολυ καλο kick ενεργειας!! Συγκεντρωση-διαρκεια ικανοποιητικη αλλα με χαλασε λιγο το εντονο μουδιασμα-τσιμπηματα στ'αυτια και την πλατη. Να υπογραμισω πως ειχα να παρω νιτρικο 6 εβδομαδες οποτε λογικο να με πιασει.
Γευση πολυ καλη και διαλυτοτητα ικανοποιητικη.

Polyneikos
09-02-16, 11:49
Νίκο και σε εμενα το μούδιασμα από την β-αλανίνη ειναι ενοχλητικο γενικά αλλά ατονεί μετά τις 3-4 φορές χρήσης
Προσοχή στο φακελάκι γιατί ενώ λεει 1 serving, εχει 14 γρ που ουσιαστικά είναι 2 δόσεις. πιθανόν καποιος που δοκιμάζει πρώτες φορές, του έρθει απότομο:bodybuilder1:

Metalhead|T|
09-02-16, 12:08
Εγώ οπως ηταν το ριξα το φακελο,ουτε καν κοιταξα :rolf::rolf: Ωραίο προιόν παραυτα ;)

Polyneikos
09-02-16, 12:25
Εγώ οπως ηταν το ριξα το φακελο,ουτε καν κοιταξα :rolf::rolf: Ωραίο προιόν παραυτα ;)

Oμοίως:P

Nive
09-02-16, 13:20
Μπραβο ρε Κωστα...γι'αυτο μου ειπε το παλικαρι παρε το μισο.
Γενικα η β-αλανινη στα προεξασκητικα δεν με πολυπιανει αλλα αυτο με εστειλε. Μεσα στην προπονηση στην 3η ασκηση επαψε να ειναι ενοχλητικο. ;)

beefmeup
01-03-16, 23:59
εκανα μια δοκιμη σε μια προπονηση ποδιων..
χρησιμοποιοντας το μυστικο μου οπλο:green: (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?33948-%CE%A8%CE%B7%CF%86%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CF%82-%CE%94%CE%BF%CF%83%CE%BF%CE%BC%CE%B5%CF%84%CF%81%CE%B7%CF%84%CE%B7%CF%82)πηρα 13γρ σκονης (δλδ ουσιαστικα ειναι μια διπλη δοση /2 σκουπ δλδ) που δινουν καπου 300μιλι καφεινης..
απο γευση, δεν με ενθουσιασε..το αντιθετο βασικα..καπως γλυκια, αλλα πολυ φαρμακιλα..διαλυτοητα ηταν τελεια ομως.

λοιπον ειναι πολυ δυνατο..για 300μιλι καφεινης με επιασε παρα πολυ καλα..φοκους, ενεργεια, η προπονηση γενικα πηγε σφαιρα..την ακουσα λιγο την β-αλανινη μεα στην προπονηση, οποτε λογικα πρεπει να εχει απο 2γρ κ πανω..τουλαχιστον απο αυτες τις ποσοτητες κ μετα, εχω δει να με πιανει η φαγουρα..
πολυ δυνατο προιον, κ το καλο ειναι πως υπαρχει κ σε ατομικες δοσεις (φακελακια), αλλα κ σε συσκευασια με 10 δοσεις σαν αυτη που πηρα για δοκιμη:thumbup:

procop
02-03-16, 19:29
Διονυση, θεωρω οτι ειναι οτι καλυτερο για ενεργεια..στα 2 σκουπ πιανει καλα

beefmeup
02-03-16, 19:30
ναι, ισχυει, το προσεξα κ γω, χαχα!
θα δω κ στην συνεχεια βεβαια αν θα με πιανει το ιδιο, αλλα ηταν πολυ ζορικο κ δεν το περιμενα τοσο να πω την αληθεια:thumbup:

Polyneikos
04-03-16, 19:52
εκανα μια δοκιμη σε μια προπονηση ποδιων..
χρησιμοποιοντας το μυστικο μου οπλο:green: (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?33948-%CE%A8%CE%B7%CF%86%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CF%82-%CE%94%CE%BF%CF%83%CE%BF%CE%BC%CE%B5%CF%84%CF%81%CE%B7%CF%84%CE%B7%CF%82)πηρα 13γρ σκονης (δλδ ουσιαστικα ειναι μια διπλη δοση /2 σκουπ δλδ) που δινουν καπου 300μιλι καφεινης..
απο γευση, δεν με ενθουσιασε..το αντιθετο βασικα..καπως γλυκια, αλλα πολυ φαρμακιλα..διαλυτοητα ηταν τελεια ομως.

λοιπον ειναι πολυ δυνατο..για 300μιλι καφεινης με επιασε παρα πολυ καλα..φοκους, ενεργεια, η προπονηση γενικα πηγε σφαιρα..την ακουσα λιγο την β-αλανινη μεα στην προπονηση, οποτε λογικα πρεπει να εχει απο 2γρ κ πανω..τουλαχιστον απο αυτες τις ποσοτητες κ μετα, εχω δει να με πιανει η φαγουρα..
πολυ δυνατο προιον, κ το καλο ειναι πως υπαρχει κ σε ατομικες δοσεις (φακελακια), αλλα κ σε συσκευασια με 10 δοσεις σαν αυτη που πηρα για δοκιμη:thumbup:

Διονύση πραγματικά είναι από τα καλύτερα που υπάρχουν. Πρέπει να είμαι από τους πρώτους που το είχαν δοκιμάσει :P
Το χρησιμοποιώ τακτικά ,ακομα και στα φακελάκια .
Για την γεύση που λες, υποθετω ότι εχεις την fruit punch, που είναι αρκετα γλυκιά και καπως εντονη, για τα δικα μου γούστα.
Σημερα δοκιμασα την γεύση exotic fruits, που θυμίζει γευση ανανά, πολυ πιο ελαφριά γευση, σαν του PV7. Την προτείνω.

beefmeup
04-03-16, 21:02
ναι η fruit punch ηταν..δεν ηξερα οτι βγαινει κ σε αλλη γευση, θα την τσεκαρω:thumbup:

Polyneikos
04-03-16, 21:46
Kαι πορτοκάλι βγαίνει Διονύση, τσιμπα την σε κανένα φακελακι, εχεις την ευκαιρία της δοκιμής, που το συζητάγαμε:green:

Nive
05-03-16, 00:57
Οντως Κωστα πιο ανθρωπινη γευση το πορτοκαλι!!

beefmeup
05-03-16, 20:51
Περασα σημερα απο κεντρο κ ειπα να παρω κ δειγματακια με την αλλη γευση που λετε, αλλα δεν ειχε..ενας υποπτος τυπος με μαυρη τσαντα ειχε περασει λεει κ τα σηκωσε ολα..:green:

Polyneikos
05-03-16, 21:37
Δεν ήμουν εγώ,δεν ήμουν εγω!:turtle:

Nive
07-03-16, 00:57
Γενικα υπαρχει ελλειψη...τοσο πολυ τραβανε? Gooood...

zoralos
11-03-16, 00:47
εχει εδώ και 3 μερες που το παιρνω πολύ ενεργεια όλα μια χαρα !!!

ΑΘΛΗΤΗΣ
11-03-16, 10:50
Γενικα υπαρχει ελλειψη...τοσο πολυ τραβανε? Gooood...

Οι ελλείψεις σε κάποια γεύση ή συσκευασία έχουν αποκατασταθεί. Γενικά και η ίδια η εταιρία πέφτει έξω στις προβλέψεις της στην παραγωγή, λόγω μεγάλης ζήτησης,
και κάποιες φορές δεν έχει την ποσότητα που ζητάμε για να μας στείλει. Τώρα έχουμε παραλάβει αρκετά κομμάτια και έως τέλος του μήνα περιμένουμε κι άλλα.

Να πούμε πάντως ότι έιναι η πιο δημοφιλής έκδοση του RUSH που έχουν βγάλει ποτέ.
Και τα προηγούμενα πήγαιναν, όμως καμία σχέση με αυτό.

Nive
11-03-16, 22:12
Ευχαριστω για την ενημερωση. ;)

Faceman
22-03-16, 22:39
Οι ελλείψεις σε κάποια γεύση ή συσκευασία έχουν αποκατασταθεί. Γενικά και η ίδια η εταιρία πέφτει έξω στις προβλέψεις της στην παραγωγή, λόγω μεγάλης ζήτησης,
και κάποιες φορές δεν έχει την ποσότητα που ζητάμε για να μας στείλει. Τώρα έχουμε παραλάβει αρκετά κομμάτια και έως τέλος του μήνα περιμένουμε κι άλλα.

Να πούμε πάντως ότι έιναι η πιο δημοφιλής έκδοση του RUSH που έχουν βγάλει ποτέ.
Και τα προηγούμενα πήγαιναν, όμως καμία σχέση με αυτό.

Αφού το συγκεκριμένο προϊόν ''φεύγει'' τόσο πολύ ίσως θα μπορούσατε να το βγάλετε σε μια προσφορά να
να γίνει πιο προσιτό σε περισσότερους αθλούμενους και να ''τζιράρετε'' και εσείς ... όλο και κάτι
ακόμη θα παραγγείλουν οι περισσότεροι! :toast:

Νομίζω ότι πολύς κόσμος θα το επέλεγε αλλά η τιμή του είναι ''απαγορευτική''. Είναι ένα από τα πιο ακριβά Pre
όταν σε πολύ μικρότερες αγορές από αυτήν της Ελλάδας (π.χ. Κύπρος) κοστίζει περίπου 35Ε !

Metalhead|T|
23-03-16, 01:02
Σημερα μετα απο καιρό χωρίς prewo παιρνοντας απο τον Αθλητή πηρα 2 φακελάκια με γευση exotic fruits(ειχα δοκιμασει το punch,το οποιο γενικα δεν ειναι στα γουστα μου)...η γευση αυτη θυμιζε σε passion fruit,amita motion,κλπ ....1φακελακι πριν την προπο..και θυμηθηκα τι σημαινει rush enraged :green::green:

Χρήστος Τριανταφύλλου
23-03-16, 01:20
Αφου εχει τοσο θετικα σχολια θα το δοκιμασω σε φακελακι δοκιμης ,το θεμα της αυπνιας μονο με φοβιζει.

Metalhead|T|
23-03-16, 01:22
Προβλέπω ολονυχτία :rolf::rolf::P

Χρήστος Τριανταφύλλου
23-03-16, 01:32
Ενταξει θα το δοκιμασω πρωι τοτε ,μην την παθω σαν μια φορα που δινανε ενα νιτρικο διαφημιστικο σε αγωνες στο Novotel (ειχα γραψει γιαυτο αλλα δεν θυμαμαι ποιο ητανε) k μπορει να εκανε πολυ καλη δουλεια στη βραδυνη προπονηση αλλα κοιμηθηκα με το ζορι μετα τις 4:green:.

Nive
23-03-16, 09:47
Χρηστο εγω με μισο φακελακι κανω τουμπες...μην το παρεις απογευμα!!

Theos
23-03-16, 11:16
Μια που ειχαν τελειωσει τα υπολοιπα κ υπηρχε μικρο off ειπα κ γω να κανω την δοκιμη. Μου σαφως κάνει καλυτερη δουλεια απο το PV-7 (ισως λογω CF) εμφανεστατη η παραπανω ενεργεια + focus απο παρενεργειες αυπνία κλπ δε ειδα τπτ. αν και μεσα στην ημέρα κανω χρηση και του black burn και ισως ανεβάζω την καφεϊνη λιγο παραπάνω.
Το εχω παρει 2 φορες σε φακελακι για δοκιμη και θα προχωρησω σε αγορα οποτε σε λιγο καιρό θα επιστρεψω μα full review.

mitsos88
05-04-16, 08:55
Το πηρα χτες απογευμα,εκανα 2 σημεια και μιση ωρα αεροβιο,και νομιζα οτι το εξαντλησα απτο συστημα μου.το βραδυ ομως ξυπνησα 2 φορες αποτομα με μια υπερενταση και πολυ αυξημενους παλμους,αλλα ηταν κατι συντομο,στο 10λεπτο ξανακοιμηθηκα.σε πρωινο sesion ειχα παρει διπλη δοση,και δεν κοιμηθηκα το βραδυ ,πολυ δυνατο!1 δοση για μενασε πρωινη γυμναστικη ειναι ιδανικο.ενταση και πρηξιματα.η αλανινη ειναι το καλυτερο συστατικο εβερ,γουσταρω την αισθηση,σα να σπινθηροβολεις,παιρνεις φωτια!

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70L μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

procop
05-04-16, 21:33
2η φορα που το αγοραζω...
Ακομη ειναι στα αγαπημενα μου ...πολυ ενεργεια, και αντοχη...
Βεβαια και εμενα την 1η εβδομαδα ,μου δημιουργησε λιγο υπερενταση και,αυπνιες στα 2 σκουπ.

ZipC
17-04-16, 22:14
Τον τελευταιο καιρο εχω δοκιμασει το x-plode hardcore με καλες εντυπωσεις.
Εννοω εκρηξη,"τσιτωμα" και συγκεντρωση.
Σκεφτηκα να δοκιμασω το rush και εχθες πηρα μια δοση 7gr.
Ηταν σα να μην πηρα τιποτα.Ισως απλα ενα espresso,μεχρι εκει.
Σημερα δοκιμασα 14gr.Στο εικοσαλεπτο αρχισαν τα αγγειοδιαστολικα τσιμπηματα.
Ενω περιμενα καποια ενταση,μια ορμη ενα κατι τις,δεν ενιωσα τιποτα ομοιο.
Εκεινο που αποκομισα ηταν αντοχη και διαρκεια προπονησης.Δεν μου πηγαινε
να σταματησω και προσθεσα ασκησεις.Εφυγα καλα και εξακολουθω να ειμαι καλα.
Μου αφησε ως εκ τουτου καλη εντυπωση ενω αλλα περιμενα.Θα το ξαναδοκιμασω
την Τεταρτη μετα τη δουλεια που θα παω προπονηση παλι στα 14gr.

vagdim
21-04-16, 11:42
Αν με 14γρ δεν σε ξετίναξε, τότε μάλλον έχεις εθιστεί στα καφεϊνούχα και πρέπει να τα διακόψεις για ένα διάστημα για να σε πιάνουν πάλι. Το παθαίνω κι εγώ κατά καιρούς και με μία διακοπή λίγο καιρό, με πιάνουν μετά πάλι.

Nikos Korobos
24-05-16, 13:56
Το ειδα οτι ειναι στην πρώτη σελίδα του e-shop και νομιζω ηρθε η ωρα να στοκαρω κάμποσα κουτάκια. Μια ερώτηση μονο: Μήπως πετρώνει όταν ανοιχτεί όπως γίνεται με διαφορα Preworkout?


Sent from my iPhone using Tapatalk

ΑΘΛΗΤΗΣ
25-05-16, 14:37
Μέχρι στιγμής δεν έχει παρατηρηθεί θέμα πετρώματος του προϊόντος. Κατά την διάρκεια της προηγούμενης προσφοράς που είχαμε κάνει πέρυσι, υπήρξαν φανατικοί του Rush που στόκαραν αρκετά κουτιά ο καθένας, και δεν είχαμε καθόλου επιστροφές. Φυσικά παίζουν ρόλο και οι συνθήκες φύλαξης του προϊόντος, και επίσης πρέπει να καταναλωθεί το προϊόν μέσα σε ένα εύλογο χρονικό διάστημα, μετά το άνοιγμα του κουτιού.

procop
11-06-16, 19:46
Μιας και,μ εχει μεινει μισο κουτι, εβαλα 2 σκουπ + 5 γρ κιτρουλινη nls + 3 gr alanine nls + 2 gr creatine nitrate και εγινε μπομπα

raziel13epsilon
18-06-16, 14:59
Εμενα με 7 γραμμαρια μου δουλευει μια χαρα. Στα 14 με πιανει τρεμουλο στα χερια και στο στομαχι. Βγαινει πολύ ανετα η προπονηση με ορεξη και πρησιματα. Γευση fruit Punch. Πολύ ωραια γευση και διαλυτοτητα. Μερικες φορες
αφηνει στο κατω μερος μερικα υπολείμματα. Δε με πολύ χαλαει αυτό όμως. Οποιος θελει να το δοκιμασει το συνηστω ανεπιφύλακτα !!!

orck
18-06-16, 16:46
Εχω παρει ενα δειγματακι (που εξω γραφει μια δοση, 1 serving, αλλα εχει μεσα 14 γραμμαρια που λογικα ειναι δυο δοσεις). Το εχω στο ντουλαπι καμια εβδομαδα, το φοβαμαι. Μην με παραπιασει...:green:

raziel13epsilon
19-06-16, 19:08
Εχω παρει ενα δειγματακι (που εξω γραφει μια δοση, 1 serving, αλλα εχει μεσα 14 γραμμαρια που λογικα ειναι δυο δοσεις). Το εχω στο ντουλαπι καμια εβδομαδα, το φοβαμαι. Μην με παραπιασει...:green:

Tα 14 γραμμαρια είναι 2 σκουπακια. Αμα εχεις αντοχή στη καφεινη παρτο !!!

baspax1
07-08-16, 16:22
Ρε παιδιά που το βρίσκεται το συγκεκριμένο νιτρικό το ψάψνω και στον αθλητή και μου βγαζει μονο αυτο HELL N.O. (STACKER)

Metalhead|T|
07-08-16, 19:11
Κάνε αύριο ένα τηλέφωνο στα παιδιά.. Ίσως. Είναι δε έλλειψη

ΑΘΛΗΤΗΣ
12-08-16, 11:37
Νέα παραλαβή Rush Enraged (Stacker 2) στο κατάστημά μας!!

108152108153

Eggbo
18-09-16, 15:41
Μπορει να κανει κανεις μια σύγκριση Με το pv-7 ως προς την αποδοση ?

Polyneikos
18-09-16, 21:00
Μπορει να κανει κανεις μια σύγκριση Με το pv-7 ως προς την αποδοση ?

Εφάμιλλο, αν όχι ανώτερο.
Γενικά είναι στην ίδια κατηγορία, για αυτούς που θέλουν δυνατό kick στην προπόνηση τους.Δοκίμασε το, υπάρχει και μικρή συσκευασία , πλην της κανονικής.
Προς το τέλος του χρόνου θα ξαναβγουν και τα φακελάκια από το εργοστάσιο.

Eggbo
18-09-16, 22:02
Εφάμιλλο, αν όχι ανώτερο.
Γενικά είναι στην ίδια κατηγορία, για αυτούς που θέλουν δυνατό kick στην προπόνηση τους.Δοκίμασε το, υπάρχει και μικρή συσκευασία , πλην της κανονικής.
Προς το τέλος του χρόνου θα ξαναβγουν και τα φακελάκια από το εργοστάσιο.

Απο pumps ποιο σε εδινε ποιο πολυ? Επειδη ψαχνομαι γενικοτερα Εχεις στα υποψιν καποιο ποιο δυνατο απο pv-7 η εστο ισαξιο?

Polyneikos
18-09-16, 22:16
Το Rush μου αρεσει περισσότερο, προσωπικα.

Nive
19-09-16, 09:38
Δοκιμασε το rush με κλειστα ματια. Ειναι πολυ καλο!

Eggbo
19-09-16, 15:03
Θα κανω ενα review οταν το παρω με το καλο να κανω και μια σύγκριση νε pv-7

ΑΘΛΗΤΗΣ
28-11-16, 19:04
Από τις προσφορές που δεν είναι να χάνει κανείς!
Αυτές τις μέρες στον ΑΘΛΗΤΗ στις συσκευασίες των 210g (http://athlitis.gr/simpliromata/pre-workout/rush-enraged-210gr-stacker2-el/) και 420g (http://athlitis.gr/simpliromata/pre-workout/rush-enraged-420gr-stacker2-el/).

thegravijia
25-02-17, 23:51
σκεφτομαι να συνδυασω το RUSH με την κρεατινη της musclepharm
προτεινεται τετοιος συνδυασμος η δεν πρεπει να τα βαλω μαζι την ιδια χρονικη περιοδο???

Polyneikos
26-02-17, 12:21
σκεφτομαι να συνδυασω το RUSH με την κρεατινη της musclepharm
προτεινεται τετοιος συνδυασμος η δεν πρεπει να τα βαλω μαζι την ιδια χρονικη περιοδο???

Bασίλη κάποια ποσότητα κρεατίνης περιέχει το blend του Rush, πιστευω όχι πάνω απο 2-3 γρ, αν κρίνω από τις ποσότητες της δόσης των 7γρ
Μπορείς και να μην πάρεις, ή να συμπληρώσεις με άλλα 2-3 γρ μετά την προπόνηση, για να μην υπερβείς ημερησίως τα 5gr.
Τις μέρες off, μπορείς να βάζεις μονο τα 5 γρ της κρεατίνης

https://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=97417&d=1441360993

Εξυπακούεται όμως ότι πρέπει να μείνεις στην μια δόση των 7γρ του RUSH, γιατι με τα 2 scoops (Δεν το συστήνω για την αρχή γιατί ειναι δυνατό) θα φτάσεις σίγουρα στην δόση των 5γρ της κρεατίνης.

thegravijia
27-02-17, 04:23
πολυνεικε ευχαριστω για τις συμβουλες ! οχι θα το παω πολυ σιγα μια δοση μην σου πω και μιση ,,εχω να παρω νιτρικο παιζει και μια δεκαετια ...
απλα πλεον μεγαλωνουμε κιολας δεν εχω αντοχες που ειχα και το rush θελω να πιστευω θα ναι μια λυση διοτι δεν θελω να παρατησω τισ προπονησεις κατι που το κανω χρονια και μου αρεσει...:welcome:

Polyneikos
27-02-17, 09:01
^^Βασίλη σε καταλαβαίνω.
Πολυς κόσμος παίρνει τα προεξασκητικά ώς έξτρα ώθηση μέσα στην προπονηση, για να βγει με ένταση, καθώς η κούραση της καθημερινότητας είναι αρκετή, αλλά και στην προπόνηση θελουμε να τα δίνουμε ολα;)
Περιμένω review απο το Rush, το θεωρω από τα best sellers:thumbup:

ΑΘΛΗΤΗΣ
28-02-17, 12:57
Ένα από τα πιο δημοφιλή προεξασκητικά στον ΑΘΛΗΤΗ.

Αυτές τις μέρες σε προσφορά η μεγάλη συσκευασία των 420γρ. (https://athlitis.gr/simpliromata/pre-workout/rush-enraged-420gr-stacker2-el/)

thegravijia
04-03-17, 17:37
^^Βασίλη σε καταλαβαίνω.
Πολυς κόσμος παίρνει τα προεξασκητικά ώς έξτρα ώθηση μέσα στην προπονηση, για να βγει με ένταση, καθώς η κούραση της καθημερινότητας είναι αρκετή, αλλά και στην προπόνηση θελουμε να τα δίνουμε ολα;)
Περιμένω review απο το Rush, το θεωρω από τα best sellers:thumbup:

λοιπον χτυπησα το rush απο αθλητη μιας και ειναι σε προσφορα ...
για μενα τιμη πολυ καλη λογο οτι σου βγαζει 60δοσεις εγω προσωπικα κανω προπονηση 3φορες την βδομαδα οποτε βγαζει πολυ καιρο ...
στο προιον τωρα μολισ το πηρα μου εβγαλε μια σαν κινητικοτητα σαν ενεργεια καπως και πολυ μικρη ταχυκαρδια ...

στην προπονηση μου εδωσε ενεργια σε σημειο να κανω κατι super set που δεν τα συνιθιζω και στο τελος της πλατης βαραγα chin ups χωρισ λογο:turtle:
γενικα αρκετα καλο νομιζω σου δινει το κατι εξτρα για να βγαλεις μια καλη προπονηση με πολυ καλο πρηξιμο...!
αν το συγκρινω χωρισ να εχω εμπειρια απο πολλα νιτρικα μου θυμισε λιγο το παλιο shock therapy
γενικα πολυ καλο και θελω να δω στην διπλη δοση τι θα μου βγαλει..:thumbup:

Polyneikos
05-03-17, 20:18
Μην βιαστείς να βάλεις διπλή δόση όσο εισαι καλά με την μια.
Καποιους τους τινάζει πολύ, σε κάποιους δεν διπλασιάζονται τα ωφέλη όπως περιμένουν.:thumbup:

amateur666
05-03-17, 21:15
γτ μπλεντ ομως?....ναμν ξερεις ποσο εχει μεσα...

beefmeup
05-03-17, 21:17
ε, τα μισα συμπληρωματα παντα blend ηταν..το μονο που σου δινει αυτο εδω ειναι η καφεινη στα 150mg ανα δοση..

panosvou
27-04-17, 23:53
Καλησπέρα Παιδιά! Κάνω εδώ και 3 χρόνια εντατικα γυμναστήριο και αυτη την εβδομάδα αποφάσισα να πάρω για πρώτη φορά pre-workout και αυτό είναι το rush enraged. Γενικά έχω ακούσει τα καλύτερα από ενα φιλαράκι. Όμως δεν γνωρίζω κάποια πράγματα. Αρχικά, πήρα την πρώτη μέρα ενα σκουπ με πολύ λίγο νερό, ούτε 100μλ δηλαδή και δεν με έπιασε καθόλου(και γενικά δεν πίνω καθόλου καφέδες). Θέλω να ρωτήσω, πόσο νερό ανα πόσα σκουπ θεωρείται οτι είναι το ιδανικό; Επίσης, επειδη πηγαίνω γυμναστήριο το πρωί είναι καλύτερο να μην τρώω ώστε να δρά καλύτερα το pre-workout;

beefmeup
27-04-17, 23:54
η ποσοτητα του νερου ειναι ασχετη με τα αποτελεσματα του συμπληρωματος.
αυτο που πρεπει να κοιταξεις, ειναι το καταναλωνεις με αδειο στομαχι για καλυτερα αποτελεσματα.

panosvou
27-04-17, 23:59
Απλά απόρρησα που δεν με έπιασε ούτε λίγο και σκέφτηκα μήπως δεν ήπια αρκετό νερό. Η αλήθεια είναι όμως πως δεν είχα κοιμηθεί και καλά. Άρα θα το παίρνω νηστικός, σε ευχαριστώ πολύ!

FitPal
28-04-17, 22:59
Απλά απόρρησα που δεν με έπιασε ούτε λίγο και σκέφτηκα μήπως δεν ήπια αρκετό νερό. Η αλήθεια είναι όμως πως δεν είχα κοιμηθεί και καλά. Άρα θα το παίρνω νηστικός, σε ευχαριστώ πολύ!

Νηστικος οταν λεει ο beef φανταζομαι εννοεί να το παρεις κανα 3ωρο μετα το γευμα οχι να πας πρωι νηστικος για βαρη ...

jjohny
30-05-17, 12:58
Βλέπω καλά σχόλια. Απο πρηξιματα τι λέει??σε σύγκριση με το N1 της nutrend τι έχετε να πείτε?

capo
02-06-17, 02:28
Βλέπω καλά σχόλια. Απο πρηξιματα τι λέει??σε σύγκριση με το N1 της nutrend τι έχετε να πείτε?
πολυ καλα πρηξιματα με 2 γεματα σκουπ ομως

ΑΘΛΗΤΗΣ
01-08-17, 13:46
Αυτές τις μέρες σε προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ.

Δείτε το εδώ. (https://athlitis.gr/simpliromata/pre-workout/rush-enraged-420gr-stacker2-el/)

thegravijia
14-10-17, 13:49
xrησιμοποιω το rush εδω και ποσους μηνες και ειναι εξαιρετικο κατα την γνωμη μου
απο κει κ περα θελω να ρωτησω υπαρχει καποιο πιο δυνατο ,πιο καλο κτλ? η να συνεχισω με το rush που ξερω οτι δουλευει στανταρ
?
εχετε να προτεινεται καποιο αλλο?

Polyneikos
14-10-17, 14:23
Το Inferno μου αρέσει της ιδιας εταιρίας και το N1 της Nutrend:thumbup:

Nive
15-10-17, 13:05
+1 στον Κωστα. Ειδικα το Ν1 μου αρεσε πολυ, απλα εχει τσιμπηματακια στην αρχη απο την αλανινη!

thegravijia
15-10-17, 16:23
το inferno σκεφτομαι γιατι ειναι ιδια εταιρια αλλα δεν το εχουν δοκιμασει πολλοι για να βγαλω συμπερασμα.:unsure:

tthanks για την απαnτηση polyneikos!