PDA

Επιστροφή στο Forum : Ο φιλος μου



NewBuilder
08-01-09, 17:47
Γεια σας παιδιά , Χρονια σας πολλά και καλή χρονιά με υγεία και ότι άλλο θέλετε , θέλω να σας δείξω μια φωτογραφία ενός φίλου μου ο οποιος γυμνάζεται σκληρά εδώ και 4 χρονια και είναι 17 χρονών .Πιστέυω ότι έχει κάνει τεραστια δουλειά περιμένω τα σχόλια σας ( ο απο αριστερά)

http://i443.photobucket.com/albums/qq154/admiral123q/DSC00040.jpg

slaine
08-01-09, 18:16
χεχεχε εσύ ποιος έισαι? ο από πίσω?

και οι 2 καλοί 'όπως κοιτάμε εμείς ο αριστερά πιο "κομμένος" ο δεξιά με πιο μεγάλες μάζες λίγο.

ωραία φωτό, βάλε και από πλάτη,πόδια κλπ :cyclops:

asdf
08-01-09, 18:19
Φαινεται οτι εχει γινει δουλεια :awesome:

NewBuilder
08-01-09, 18:30
χεχεχε εσύ ποιος έισαι? ο από πίσω?

και οι 2 καλοί 'όπως κοιτάμε εμείς ο αριστερά πιο "κομμένος" ο δεξιά με πιο μεγάλες μάζες λίγο.

ωραία φωτό, βάλε και από πλάτη,πόδια κλπ :cyclops:

Δυστυχώς δεν υπάρχω σε αυτήν την φωτογραφία αυτός από πίσω τους είναι φίλος μου :) (συνονόματος σου)

TRIANTAFYLLOU
08-01-09, 18:31
πολύ καλός και σκληρός μπράβο φαίνετε οτι έχει τα προσόντα ακόμη και για αγώνες . :awesome:

tezaman
08-01-09, 19:25
η μυική σκληρότητα από τι καθορίζετε; από τον αριθμό των μυικών ινών?

slaine
08-01-09, 19:27
o αριθμός μυικών ινών είναι γεννετικά καθορισμένος.
αυτό που λέει ο Ηλίας αν κατάλαβα καλά χαμηλό ποσοστό λίπους αλλά με μυικότητα.

RUHL
08-01-09, 20:17
η μυική σκληρότητα από τι καθορίζετε; από τον αριθμό των μυικών ινών?
Λιπος και λεπτο δερμα(απο το γενετικο σου)

TRIANTAFYLLOU
09-01-09, 01:03
στην περίπτωση αυτή δεν μιλάμε για αριθμό μυικών ινών δεν είναι δυνατόν να ξέρουμε αλλά οπτικά πως φαίνετε το σώμα με χαμηλό ποσοστό λίπους ,αλλά το δέρμα είναι κολημένο επάνω στούς μυς χωρίς ίχνος χαλάρωσης και φλεβικότητα που φαίνετε καθαρά η φυσική κατάσταση .
γιατί κάποιος με χαμηλό ποσοστό λίπους αν για κάποιο λόγο σταματήσει για ένα διάστημα να προπονείτε δεν θα φαίνονται έτσι οι μυς και ας έχει χαμηλό ποσοστό λίπους , αυτό είναι και θέμα εμπειρίας εμείς κάποτε όταν πηγαίναμε σε αγώνες και βλέπαμε κανέναν αντίπαλο τεράστιο με φαρδιά πουλόβερ και μπουφάν και μαγουλάκια, δεν ανησυχούσαμε καθόλου γιατί ξέραμε απο μέσα ήταν μούφα , αντίθετα αν κανέναν δεν τον πολυέπιανε το μάτι αλλά με σκαμένα μάγουλα αυτόν ήταν να τον φοβάσε γιατί ως γνωστόν η γράμωση εντυπωσιάζει στη σκηνή και κερδίζει τον όγκο χωρίς λεπτομέρεια.

Polyneikos
09-01-09, 10:52
καλη δουλεια και από τα δύο παιδια,βαλτα να τα δουμε και σε άλλες πόζες αν θέλεις.
Όλα τα λεφτα βεβαια είναι το πίσω παλικάρι !!
Well done !! :clap: :clap:

NewBuilder
09-01-09, 15:50
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια:) θα προσπαθήσω να βάλω και άλλες φωτογραφίες τους , την άλλη φορα θα βάλω και ενός φίλου μου φωτογραφίες για να δείτε και αυτόν .

slaine
09-01-09, 15:52
και καμίας ΄φιλης αν έχεις ακόμα καλύτερα :inandout:

tezaman
09-01-09, 17:15
και καμίας ΄φιλης αν έχεις ακόμα καλύτερα :inandout:

:awesome:

Polyneikos
09-01-09, 18:57
σεμνααααααα !slaine έσυ μας εχεις συνηθισει να φερνεις τις γυναικες στο φόρουμ !

slaine
09-01-09, 18:59
τρομάζουν και δε συμμετέχουν οι δικές μου... ο τέζα ειδικά με αυτή τη φωτό.... :turtle:

Muscleboss
09-01-09, 19:54
ιχάλη πολύ καλός ο φίλος σου για την ηλικία του, και ωραία παρέα φαίνεστε βγάζει ταλέντα η βόρεια ελλάδα. ελπίζω να κάνετε καλές προπονήσεις εκεί πάνω. :hantel:

περιμένουμε και δικές σου φώτο :green:

ΜΒ

billys15
10-01-09, 04:46
Εγω στα ειπα και απο κοντα,και ο Γιαννης αλλα και ο Ιακωβος ειναι πολυ καλοι.

Πανο θα τον ψησω κι εγω τον Mike.Νομιζει οτι δεν εχει καποιο αποτελεσμα,αλλα σημερα που τον ειδα του τα ειπα :green: Φαινεται οτι εχει παρει σε στηθος και χερια :thumbup:

NewBuilder
10-01-09, 14:44
Εγω στα ειπα και απο κοντα,και ο Γιαννης αλλα και ο Ιακωβος ειναι πολυ καλοι.

Πανο θα τον ψησω κι εγω τον Mike.Νομιζει οτι δεν εχει καποιο αποτελεσμα,αλλα σημερα που τον ειδα του τα ειπα :green: Φαινεται οτι εχει παρει σε στηθος και χερια :thumbup:

ίσος ανεβάσω καμια photo το καλοκαίρι :) γιατί τώρα τόσο που τρώω ...έχω μαζέψει πολύ πράμα εκεί κάτω

DENNISGR
13-01-09, 14:22
Αρε η Πτολεμαιδα τ κανει χαχαχα...
παιδια τελειοι Γιανναρα Μπραβο!! και ο Ιακωβος δεν παει πισω αλλα μην ξεχναμε οτι γυμναζεται και πολυ περισσοτερα χρονια απο τον Γιαννη ... :bodybuilder1: :bodybuilder1: :squat: :bodybuilder2: :weights:

vagelis1991
13-03-09, 13:45
O iakovos apo deksia exei katevi kai se agwnes bodybuilding....fitnes fysika kai ixe parei prwti 8esi...8a anevasw kai fotografies apo tous agwnes.proponoumaste mazi me ton iakovo kai ton gianni,kai 8a prospa8iso na tous psiso na vgoume mia kai oi treis mas...eimai neo melos sto site k dn kserw pws anevazeis photo omws 8a to vrw :)poly kaloi kai oi 2!!!

Γραφε με ελληνικούς χαρακτήρες! MB

slaine
13-03-09, 17:28
καλώς ήρθες βαγγέλη

polydeykis
13-03-09, 18:33
πολύ καλύ μυικότητα και είναι και "στεγνοί"!!! ο αριστερα είναι natural? γιατι ο δεξια εχει κατεβει σε αγωνες και ενδεχομενως να εχει παρει τα κυνινα του...οχι οτι το λεω για κακο βεβαια, αλλα 17 χρονων το παληκαρι απο τα αριστερα αν αρχισει να φαρμακωνεται απο τωρα...θελει πολυ προσοχη

ευχομαι καλυ δυναμη και καλες προπονησεις!!!

NewBuilder
13-03-09, 23:34
Καλως τον Βαγγο τον bodybuilder! :)

vagelis1991
14-03-09, 14:49
Καλώς σας βρήκα!!Λοιπόν...natural είναι ο γιάννης!!polydeyki εσύ από που κρίνεις οτί δεν είναι natural??διότι αν κρινεις απο φλεβικοτιτα και σχημα εκτος απο το οτι κανει παρα πολυ αεροβια,διοτι ασχολειται με το kick-boxing ειναι και γενετικο 8α ελεγα....απο κιλα ειναι 1.82 υψος 78-79 κιλα...οποτε δεν μπορεις να πεις πως περνει και φαρμακο....παντως ο ιακοβος στην φωτογραφια αδικειται...