PDA

Επιστροφή στο Forum : Protein Bar XXL (Inkospor)



sobral
20-10-15, 22:49
98783

98784

Ingredients:

Chocolate-Coconut Falvor:
milk protein, dark chocolate coating (18 %), bulking agent: polydextrose, glucose syrup, fructose, soyprotein (5,6 %), collagen hydrolyzate (4,5 %), grated coconut (3,1 %), soyoil, vegetable oil, defatted cocoapowder (1,1 %), flavouring, emulsifier soylecithine, tapioka starch, vitaminmix (vitamin C, niacin, calcium pantothenate, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, folic acid, vitamin B12), salt.

Hazelnut Flavor:
invert sugar syrup, milk protein(22 %), glucose syrup, cocoa mass, sugar, whey protein isolate (5,7%), collagen protein hydrolysate (4,8%), fructose syrup, hazelnut mass (3,3%), vegetable fat, humectant glycerine, cocoa butter, flavouring, jodized table salt, emulsifier soylecithine, vitamin C, nicotin acid amide, vitamin E, pantothenic acid, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, folic acid, vitamin B12.

Allergen Information:
Contains lactose, milk, soy, nuts and maize. May contain traces of peanuts.

Nive
20-10-15, 23:40
Ωραια φαινεται....100γρ??? :shock: τιμη? :unsure:

Χρήστος Τριανταφύλλου
21-10-15, 00:37
Θα την δοκιμασω αμεσα για να την συγκρινω με της nutrend που μου αρεσει. Παντως με μια προχειρη ματια στα συστατικα της ειναι ανωτερη κ σε πρωτεινη κ σε βιταμινες στα 100gr παντα. Να δουμε στην γευση κ την υφη της πως θα τα παει.

Metalhead|T|
21-10-15, 00:51
Εχω πολύ καλές κριτικές για την Power flash της inko (65g) την οποία εχω παρει πολλες φορες σε γευση φραουλα-βανιλια και ειναι εξαιρετική (αν δεν κάνω λαθος ειναι αυτη που θυμίζει την KISS σοκολατα του παυλίδη)..

Η συγκεκριμένη(XXL)ειναι σε νορμαλ τιμη για το μεγεθος της (αν αναλογιστούμε την τιμη που εχει η oh yeah που ειναι 85γρ!.)
Με την πρώτη ευκαιρία θα ηθελα να την δοκιμασω και εγω,αν και απο τώρα περιμένω τα καλυτερα...


ΥΓ οπως ειπε και ο Κ.Χρηστος ,και εγω ειμαι λάτρης της NUTREND excelent 85γρ συγκεκριμένα σε ολες τις της γεύσεις...
Το θέμα ειναι βεβαια να τρώμε και κατι που μας κάνει καλό,όσο αυτο γινεται,όχι μονο για να φάμε γλυκο..

beefmeup
21-10-15, 12:54
η μπαρες τις ινκο ειναι εγγυηση..απο πιτσιρικας τις επερνα σταθερα:weights:

raziel13epsilon
21-10-15, 16:07
TOUMΠΑΝΟ είναι !!!

Χρήστος Τριανταφύλλου
21-10-15, 16:12
η μπαρες τις ινκο ειναι εγγυηση..απο πιτσιρικας τις επερνα σταθερα:weights:

Τοσα χρονια ειναι η ιδια συνθεση; Κ αυτη στο μεγαλο μεγεθος εχεις δοκιμασει; Αντε...γιατι με βαλατε στο πειρασμο τωρα να την δοκιμασω γρηγορα!:P

beefmeup
21-10-15, 16:16
πανω κατω ναι, τουλαχιστον γευστικα..τις εχω δοκιμασει σχεδον ολες τις πρωτεινουχες της ινκο, γιατι αρκετα παλιοτερα αγοραζα κ τις σκονες της..
σαν συστατικα τωρα δεν ξερω αν εχουν γινει σηματικες αλλαγες, δεν τα κοιταω τοσο σε μαρκες που ξερω..γενικα μαζι με τις nutrend κ τις oh!yeah ειναι οι σοκολατες που προτιμω παντα.

Nive
21-10-15, 17:01
Μολις ειδα την τιμη της....απαγορευτικη!

Χρήστος Τριανταφύλλου
21-10-15, 17:36
Ενταξει ειναι ακριβη εταιρεια ,ειναι ομως κ μεγαλη ,100gr!

Metalhead|T|
21-10-15, 17:44
Η συγκεκριμένη(XXL)ειναι σε νορμαλ τιμη για το μεγεθος της (αν αναλογιστούμε την τιμη που εχει η oh yeah που ειναι 85γρ!.)....



Nive,οπως ειπα παραπάνω ;) Για μια φορά,καποιος που θέλει να τη δοκιμασει τα δίνει,πιστευω..και εμενα ακριβή μου φαινεται βεβαια,αλλα η τιμη ειναι αναλογη και της ποιότητας-ποσοτητας-εταιρίας

Nive
21-10-15, 21:02
Ναι,το ξερω ο,τι πληρωνεις παιρνεις στην ζωη...απλα ειναι ασυμφορη!!
Εχω δοκιμασει και της bsn που ειναι κοντα σε τιμη και πως ειπες και'συ Τασο μια στο τοσο :green:

Χρήστος Τριανταφύλλου
10-11-15, 17:56
Χορταστικη σοκολατα κ ξερεις οτι παιρνεις καλη δοση πρωτεινης κ βιταμινων ,τρωγεται αρκετα ευκολα χωρις να ''τσιχλιαζει'' ,προσωπικα ομως η NUTREND excelent μου αρεσει περισσοτερο.

sobral
10-11-15, 18:16
Εγώ δοκίμασα την καραμέλα και το φουντούκι. Και οι δύο καλές, αλλά το φουντούκι ήταν σούπερ! Απλά όπως είπατε κ από πάνω είναι ακριβή σε σχέση με άλλες. Βέβαια μην ξεχνάμε πως είναι 100γρ. δεν είναι καθόλου μικρή.