PDA

Επιστροφή στο Forum : Pre Kaged (Kaged Muscle)



ευθυμης
07-11-15, 12:16
99357

99355

τουμπανο:green:

beefmeup
07-11-15, 12:21
πολυ ζορικο..αγνωστη εταιρια βεβαια ,αλλα στα χαρτια ειναι απο τα καλυτερα που εχω δει.
λιγο ακριβουτσικο βεβαια για 20 δοσεις που βγαζει, αλλα οκ οι 20 δοσεις ειναι αυτες κ δεν θελει διπλες η τριπλες, οποτε οκ..

sobral
07-11-15, 12:33
Άλλαξα το όνομα γιατί είχε μπει ανάποδα. Η εταιρία είναι του γνωστού Kris Gethin και είναι απλά φανταστική. Αυτός πέρασε και τον Τζίμη! ;) Και παρουσιάζει και αρκετά πιστοποιητικά ποιότητας και μη ύπαρξης απαγορευμένων ουσιών. Νομίζω είναι ίδια φάση με του Stoppani και θα πωλείται αρχικά τουλάχιστον μόνο από συγκεκριμένο αμερικάνικο store. Τον έχω στο fb και είχα δει τα προϊόντα, αλλά δεν τα είχα ανεβάσει, ωραίος Ευθύμη...θα ανεβάσω εγώ τα υπόλοιπα.

beefmeup
07-11-15, 12:34
αποτυχια..αντε να τα βρεις απο εκει που τα πουλανε:(

sobral
07-11-15, 19:20
αποτυχια..αντε να τα βρεις απο εκει που τα πουλανε:(

Εμείς οι Ευρωπαί(ε)οι στο πηγάδι κατουράμε; δεν αξίζει πάντως με μεταφορικά κτλ να το φέρουμε, είναι και από μόνο του ακριβό (αξίζει βέβαια τα λεφτά του αλλά...). Ας περιμένουμε, δεν νομίζω να έχουν την αποκλειστικότητα εφ όρου ζωής. Κάποια στιγμή θα ανοίξουν τα φτερά τους και αυτές οι εταιρίες...

raziel13epsilon
07-11-15, 21:21
Από τα καλυτερα προιοντα σε ποσοτητες που εχω δει. Είναι καταπληκτικο !!!

assos
13-11-15, 13:06
Σήμερα 25% έκπτωση στο γνωστό μαγαζί που το έχει αποκλειστικότητα.

Γιώργης7
12-03-18, 19:50
καλησπέρα!! παλιό το θέμα απλά θέλω να πώ ότι το pre kaged είναι το μόνο που δουλεύει σε μένα και με πιάνει τόσο καλά, είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει και το χρησιμοποιούσα μέχρι πρόσφατα. τώρα υπάρχει και ελληνικό σάιτ που φέρνει τη συγκεκριμένη εταιρία,(όποιος θέλει μπορώ να του πώ με μήνυμα.) πραγματικά όποιος το δοκιμάσει ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ να αλλάξει προπονητικό. Πρήξιμο 10/10 Συγκέντρωση 10/10 Σταθερή συνεχόμενη ενέργεια χωρίς "crash" 10/10 ,όποιος το πάρει πρώτη φορά έχει αρκετή τσίτα! στη πρώτη δόση που πήρα με έπιασε πολύ άσχημα..πολύ υπερένταση αλλά επειδή είχα κόψει τόν καφέ 2 βδομάδες :P , από κεί και πέρα σε κάθε δόση με έπιανε στο φούλ αλλά χωρίς υπερένταση και τέτοια περίεργα. Αυτά από μένα!!! ελπίζω να βοήθησα όποιον θέλει να το δοκιμάσει!

mazas
06-06-18, 00:55
Καλησπέρα θελω να ρωτησω αν η έκδοση του prekaged που πουλανε στην Ελλαδα ειναι ακριβως η ιδια με την Αμερικανικη.Έχω παρει πριν 1 χρόνο το συμπλήρωμα απο την Αμερικη και εμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και τωρα σκεφτομαι να το αγορασω απο ελληνικο site

Γιώργης7
03-09-18, 23:22
καλησπέρα...ναί είναι ακριβώς ίδιο! έχω πάρει 4 -5 κουτιά από το σάιτ που λές.

alsos
21-02-19, 01:26
44 ευρω για 20 προπονησεις? Γενικα αυτη η εταιρεια εχει ποιοτητα αλλα πολυ ακριβα τα προιοντα της.