PDA

Επιστροφή στο Forum : Craig Golias



luxjoker
08-11-15, 23:16
ο ανθρωπος ΞΕΚΑΘΑΡΑ δεν εχει oil.
Το συγκεκριμενο oil απορροφιεται στους μυες και στις γυρω περιοχες και προκαλει ενα ΜΟΝΙΜΟ πριξιμο, χωρις να φαινονται λεπτομερειες οπως: αυξημενη φλεβικοτητα, ξεκαθαρα μυικα "peaks" κ.α.


ο συγκεκριμενος αθλητης εχει και φλεβικοτητα αλλα και αρκετα "details" που δειχνουν την υρπαξη πραγματικου μυικου ιστου. Μιλαμε ο ανθρωπος εχει κανει θαυματα οταν ανθρωποι που "γνωριζουν" απο γυμναστικη νομιζουν οτι εχει τοποθετησει oil. Εχει πετυχει εξωπραγματικο ογκο σε 2 μοναχα χρονια, μολις μπει και στην γραμμωση θα ειναι σιγουρα επιπεδου top MR.OLYMPIA (εαν τιποτα δεν παει στραβα στο ενδιαμεσο)

ειμαι σιγουρος οτι και κριτες εχουν αποψη παρομοια με την δικια μου, οτι αποκλειετε να ειναι OIL, γνωστος youtuber παντως λεει και αυτος οτι αποκλειετε για oil https://www.youtube.com/watch?v=zrui09f7J8M "Άμα δεν εισαι σε θέση ν'αντιληφθείς την υπέρμετρη -σχεδόν εμετική - χρήση συνθόλ σε αυτο το σωμα τοτε άστο να πάει" οποτε Νικόλα αν εσυ δεν μπορεις να αντιληφθεις τις διαφορες τοτε εσυ αστο να παει..

συγνωμη που ξανα ανοιγω το θεμα ενω ειχε κλειδωθει αλλα δεν μιλαμε για διατροφη ή κατι προσωπικο δικο μου αλλα για αθλητη.. και επειδη μου αρεσει να μαθαινω θελω να ανταλλαξω γνωμες/αποψεις και με την υπολοιπη κοινοτητα του φορουμ για τον ενλογο αθλητη o οποιος για εμενα εχει αρκετο μελλον!

οριστε εικονες παρακατω:
99394
99395
99396
99397

ξανα γραφω το αφιερωμα ενος αθλητη στο σωστο χωρο. Δεν καταλαβαινω παντως πως ειναι ευκολο για εναν καινουργιο του φορουμ να ανοιγει τα θεματα ακριβως εκει που πρεπει οταν ενας με 2.600 μηνυματα αλλα με και αρμοδιοτητα moderator αδυνατει να το μεταφερει στο σωστο χωρο τον "Ξένων Αθλητών" και αντιθετος το μεταφερει στις "Γενικές συζητήσης"(το οποιο ειναι λαθος εφοσων υπαρχει ακριβες μερος για αυτο το θεμα). Εκτος βεβαια και εαν καταννοητε το λαθος μου και παρ' όλα αυτα 2 ατομα με αρμοδιοτητες αντι να μου το εξηγησετε ωραια και ευγενικα μου απαντατε με ειρωνια ενω σε αυτον τον χρονο θα μπορουσατε απλα να το διορθωσετε οι ιδιοι. Ψυχικα ευχαριστιεσται με αυτο ή το κρινετε λογικα ορθο; αν ειναι η πρωτη περιπτωση θα πρεπει να το κοιταξετε με τους αναλογους ειδικους.. τωρα αν ειναι η δευτερη, δυστηχος ειναι θεμα DNA και λυπαμαι για εσας!

(θα επεξεργαστω το μηνυμα και θα διαγραψω τα εκτος θεματος μολις οι αρμοδιοι καταννοησουν γιατι ηταν λαθος,αγενεις και γιατι ξανα ανοιξα αυτο το θεμα)

Nive
08-11-15, 23:44
...πας για δευτερο λουκετο :P

Αντιαισθητικος ο τυπος!!
Α και το λαδι παει συνεφο αδερφε,κανει μπαμ.
Στο αλλο θεμα που κλειδωθηκε,η φωτο που εβαλε ο feth ειναι πραγματικα ανθυγιεινος ο τυπος!!
Λες πως σε δυο χρονια πηρε απιστευτο ογκο...οσο ορμοναποθηκη και να γινεις ποσο να παρεις? Αν ηταν ετσι αθλητες γιατι ριχνουν χρονια μαζες πανω τους και παλι ποτε δεν φθανουν εκει...? Εμενα η φωτο με τον Piana με υποπτευει χοχοχο

Makros24
08-11-15, 23:51
01:48 απλά δείτε σπότερ που χει ο τύπος , είναι να μην κάνει τόσα κιλά μετά :P

https://www.youtube.com/watch?v=pGD4wo2LIgU

billy89
09-11-15, 00:00
Εμενα η φωτο με τον Piana με υποπτευει χοχοχο

Και μόνο που κάνει παρέα με τον Rich 5% 8hourarmworkout dicktoballsratio potato Piana μου αρκεί!:P

Παρεμπιπτόντως, αν σε αυτή τη φώτο...

99398

...δεν έχει synthol εγώ από αύριο ξεκινάω μπαλέτο!

luxjoker
09-11-15, 00:10
...πας για δευτερο λουκετο :P

Αντιαισθητικος ο τυπος!!
Α και το λαδι παει συνεφο αδερφε,κανει μπαμ.
Στο αλλο θεμα που κλειδωθηκε,η φωτο που εβαλε ο feth ειναι πραγματικα ανθυγιεινος ο τυπος!!

ας ερθει λουκετο και μπαν ρε φιλε δεν με πολυ νοιαζει.. αυτη ειναι η ευκολη λυση και αν ειναι να υπαρχουν τετοιο "τραμπουκισμοι" σε αυτο το φορουμ χαρη θα μου κανουν μπλοκαροντας με. Εξαλλου σιγουρα θα υπαρχουν και παρομοια forum, αρκετα πιο φιλικα σε νεους ανθρωπους τιποτα δεν ειναι μοναδικο εν ετως 2015.

Μπορει να ειναι και oil και ας μην το πιστευω εγω.. αλλωστε δεν ειμαι και καποιος ειδικος. Παντως αν σκεφτειτε οτι ο ψηλοτερος ανθρωπος στον κοσμο ειναι κοντα 3 μετρα και δεν σταματαει να ψηλωνει λογω μιας παρενεργειας που του εχει προκληθει απο ογκο στον εγκεφαλο πολλα ειναι πιθανα οταν μιλαμε για το ανθρωπινο σωμα. Μπορει π.χ. να εχει προκληθει απο καποιο ογκο ή απο καποια νεα ουσια/"πειραγμα". Ο rich piana για εμενα ειναι ολοφανερω οτι εχει βαλει λιγο και προσεγμενα oil ωστοσο για αυτον με τετοιες μυικες λεπτομερειες αλλα ταυτογχρονα και εκταση δεν το πιστευω..(οταν μιλαμε για τετοιες εκτασεις το oil ειναι ολοφανερο γιατι δεν μπορει να "κρυφτει" μεσα στους μυες)

αξιζει να σημειωθει οτι κανει αρκετη παρεα με τον jayculter ο οποιος γενικα βρισκει και περιτριγυριζεται απο νεα ταλεντα.. κλασσικο παραδειγμα ηταν και ο γνωστος σε ολους μας "Phil heath"

luxjoker
09-11-15, 00:30
παντως στα βιντεο του που δεν τα ειχα δει φαινεται αρκετα πιο μικρος, αρα ξερει να ποζαρει πολυ καλα αλλα και εδειξε καποια στιγματα απο "oil"


99399



οι κλασσικες "ραγαδες" μολις συμπιεζεται ο μυς αλλα και οι μαυρηλες

COBRA_STYLE
09-11-15, 01:08
Λες δεν εισαι ειδικος,αλλα το broscience με περισσεια σιγουρια παει συννεφο bro:clap:

beefmeup
09-11-15, 02:48
ξανα γραφω το αφιερωμα ενος αθλητη στο σωστο χωρο. Δεν καταλαβαινω παντως πως ειναι ευκολο για εναν καινουργιο του φορουμ να ανοιγει τα θεματα ακριβως εκει που πρεπει οταν ενας με 2.600 μηνυματα αλλα με και αρμοδιοτητα moderator αδυνατει να το μεταφερει στο σωστο χωρο τον "Ξένων Αθλητών" και αντιθετος το μεταφερει στις "Γενικές συζητήσης"(το οποιο ειναι λαθος εφοσων υπαρχει ακριβες μερος για αυτο το θεμα). Εκτος βεβαια και εαν καταννοητε το λαθος μου και παρ' όλα αυτα 2 ατομα με αρμοδιοτητες αντι να μου το εξηγησετε ωραια και ευγενικα μου απαντατε με ειρωνια ενω σε αυτον τον χρονο θα μπορουσατε απλα να το διορθωσετε οι ιδιοι. Ψυχικα ευχαριστιεσται με αυτο ή το κρινετε λογικα ορθο; αν ειναι η πρωτη περιπτωση θα πρεπει να το κοιταξετε με τους αναλογους ειδικους.. τωρα αν ειναι η δευτερη, δυστηχος ειναι θεμα DNA και λυπαμαι για εσας!



επειδη εχεις παρεξηγησει λιγο καποια πραγματα..
στην Αμερικη γινονται σε καθε τελευταιο χωριο/πολη, απο 10 αγωνες καθε χρονο, με καμια 100στη συμμετοχες ο καθενας.
αν τωρα ο καθενας (εσυ δλδ) βρει καποιον απο αυτους τους αρκετους 100αδες κ τον ανεβασει σε ενα φορουμ, μονο ενα λινκ απο το face, κ σε ενα θεμα με τιτλο "ΤΟ ΘΥΡΙΟ", οχι ρε φιλε δεν πρεπει ο καθε διαχειριστης να εχει γνωση της υπαρξης του 51ου απο τους 500 αυτους αθλητες, που ετυχε να δεις εσυ μια φωτο του κ την ανεβασες.
γιαυτο λοιπον, αυτο που επρεπε να κανεις ειναι να αναφερεις 2-3 πραγματα για αυτον τον τυπο, για να καταλαβουμε κ μεις τι μερος του λογου ειναι κ να μεταφερουμε το θεμα εκει που πρεπει.
ενα σωρο τετοιοι υπαρχουν, εχει βρωμισει ο τοπος, αλλα δεν ειναι ολοι τους αγωνιστικοι.

επισης 15 μερες μπαν γιατι δεν μ αρεσει του υφος σου,κ αν θες ΜΗΝ κανεις κ 2ο λογαριασμο να μας ζαλιζεις μεχρι να τελειωσει το μπαν.

ελπιζω στα απο πανω να μην εκανα καποιο ορθογραφικο..:green:

Feth
09-11-15, 03:01
Παντως οι ωμοι/πλατη/και στήθος του γαμανε την συμμετρια και απορώ γιατι δεν εχει καποια φωτογραφια απο τα πόδια του.

Παντως το ανοιγει ανετα ένα πρατηριο μαζί με την κοπέλα του

http://i68.tinypic.com/dw5dat.jpg

Nive
09-11-15, 15:10
Και μόνο που κάνει παρέα με τον Rich 5% 8hourarmworkout dicktoballsratio potato Piana μου αρκεί!:P

Παρεμπιπτόντως, αν σε αυτή τη φώτο...

99398

...δεν έχει synthol εγώ από αύριο ξεκινάω μπαλέτο!

Billy μαζι θ'αρχισουμε :green:
Ας βαλει και λιγο στο κεφαλι γιατι φαινεται πολυ μικρο,σαν καρτουν ειναι.

TRIANTAFYLLOU
09-11-15, 17:04
αυτοί δεν χρειάζετε εμπειρογνώμονας να καταλάβει ότι έχουν πιο πολύ λάδι και απο ένα καζάνι με φασόλια , είναι η διαστροφή τού αθλήματος και η χειρότερη δυσφήμιση , καρναβάλια με απλα λόγια