PDA

Επιστροφή στο Forum : Χαιρετώ τους φίλους του bb



Kaskani Konstantina
10-01-09, 13:10
Γειά σας! Είμαι η Κωνσταντίνα Κασκάνη και από σήμερα θα είμαι και εγώ στην παρέα σας.

:nana: :nana: :nana:

Muscleboss
10-01-09, 13:30
κωνσταντίνα καλωσήρθες στην παρέα μας! :welcome: :love:

θα περιμένουμε κάποια στιγμή να βάλεις και φωτογραφίες σου στην αντίστοιχη ενότητα.

ΜΒ

Steve KinG STyLe
10-01-09, 13:32
Ωραια νεα,καλως μας ηρθες κωνσταντινα και καλη διαμονη!!!!(οσο γινετε) :nana: :nana: :)

ovelix
10-01-09, 13:36
welcome !!απο φωτο που σας εχω δει εδω ησαστε :shock: :clapping: :clapping:

Kntrns_MD
10-01-09, 13:40
Καλωσήρθες Κωνσταντίνα! Στο guest της WABBA ήσουν φανταστική! Περιμένουμε να σε δούμε πάλι το Μάιο!!!! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

NASSER
10-01-09, 14:42
Κωνσταντινα καλωσορισες στην παρεα μας :wave: σε περιμεναμε :D

Η παρουσιασου εδω ειναι πολυ ευχαριστη και ελπιζω να συμβαλεις και εσυ απο εδω στην καλυτερη ενοιμερωση οσο αφορα το αθλημα.


Υ.Γ. Μας επιτρεπεις να σε αποκαλουμε με το μικρο σου ονομα :wink:

tezaman
10-01-09, 14:59
Καλός ήρθες στην παρέα μας Κωνσταντίνα :rocking:

billys15
10-01-09, 15:16
Γεια σου Κωνσταντινα! Καλως μας βρηκες!

TRIANTAFYLLOU
10-01-09, 15:43
καλώς ήρθες κωνσταντίνα στην παρέα μας ήταν ευχάριστη έκπληξη να σε έχουμε στο φόρουμ και έχουμε να πούμε πως εκπροσώπησες επάξια το bodybuilding στα ΜΜΕ :awesome: :clap: :clap:

Kaskani Konstantina
10-01-09, 18:16
Φυσικά και να με λέτε με το μικρό μου όνομα...

Όσο για την τηλεόραση ήταν μεγάλη έκπληξη για μένα που με κάλεσαν.. Ήταν από τις καλύτερες στιγμές μου στο χώρο του bb. Τα είπα όσο καλύτερα μπορούσα, αν και είχα τρακ..

Η ικανοποίηση μου όμως είναι τα λόγια που μου λέει ο κόσμος, ειναι τα ωραιότερα..και όχι μόνο γνωστοί αλλά και άγνωστοι και μικρά παιδιά, στο μαγαζι, έξω στο δρόμο..
Ό μ ω ς ικανοποιούμαι πολύ περισσότερο που διαβάζω τα δικά σας σχόλια στο net και είναι τα καλύτερα, γιατί εσείς έχετε την εμπειρία πάνω στο bb

Polyneikos
10-01-09, 18:22
Κωνσταντινα καλως ήρθες στο :bodybuildinggr: ,χαιρομαστε ιδιαιτερα να σε εχουμε στην παρέα μας.
Είναι ενδιαφερον να ακουσουμε και τις απόψεις μιας "αγωνιστικης"αθλητριας,πως βλεπεις το άθλημα από την δική σου πλευρα.
Επίσης προβλέπω να δημιουργείται γρήγορα τo Κασκανη Κωνσταντινα fun club!Καλη διαμονη !!

tezaman
10-01-09, 18:25
Επίσης προβλέπω να δημιουργείται γρήγορα τo Κασκανη Κωνσταντινα fun club!Καλη διαμονη !!

από εμάς έχει δημιουργηθεί ήδη πιστεύω :bowdown:

slaine
10-01-09, 18:37
Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! :green:

περιμένουμε τις γνώσεις και τις συμβουλές σου! :bounce:

+1 στο τέζα για το φαν κλαμπ :wink: :love:

:welcome:

peris
10-01-09, 19:41
καλωσηρθες και απο μενα κωνσταντινα ειναι τιμη μας να εχουμε μια τοσο καλη αθλητρια του bodybuilding στο φορουμ :wave: :wave:

Kaskani Konstantina
10-01-09, 20:52
Κωνσταντινα καλως ήρθες στο :bodybuildinggr: ,χαιρομαστε ιδιαιτερα να σε εχουμε στην παρέα μας.
Είναι ενδιαφερον να ακουσουμε και τις απόψεις μιας "αγωνιστικης"αθλητριας,πως βλεπεις το άθλημα από την δική σου πλευρα.
Επίσης προβλέπω να δημιουργείται γρήγορα τo Κασκανη Κωνσταντινα fun club!Καλη διαμονη !!


Κώστα σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!
Το bb είναι τρόπος ζωής για μένα..Μετά από κάθε αγώνα ζω για τον επόμενο αγώνα..Δεν χαλάω τη διατροφή μου ούτε για μια μέρα ούτε μετά τους αγώνες. Το πολύ 3 κιλά βάζω στον όγκο μου.Ελαττώνω μόνο θερμίδες.Να φανταστείς αυτή είναι η τελευταία βδομάδα στον όγκο και είμαι κομμάτια. Ποζάρω μπροστά στον καθρέπτη μου και γελάω από τη χαρά μου που με βλέπω τόσο κομμάτια!!!(μη γελάς σε βλέπω!!!!!!!)

Polyneikos
10-01-09, 20:55
να υποθεσουμε ότι ετοιμαζεσαι για καμια παρουσια;Για να λές είσαι τελευταια εβδομαδα στον όγκο αρα αρχίζεις την περίοδο γράμμωσης αρα....;;;;;

Kaskani Konstantina
10-01-09, 20:59
Επίσης προβλέπω να δημιουργείται γρήγορα τo Κασκανη Κωνσταντινα fun club!Καλη διαμονη !!

από εμάς έχει δημιουργηθεί ήδη πιστεύω :bowdown:



tezaman είσαι πρώτο παιδί!

Kaskani Konstantina
10-01-09, 21:16
να υποθεσουμε ότι ετοιμαζεσαι για καμια παρουσια;Για να λές είσαι τελευταια εβδομαδα στον όγκο αρα αρχίζεις την περίοδο γράμμωσης αρα....;;;;;
:dooreek: :dooreek:

Kaskani Konstantina
10-01-09, 21:22
καλωσηρθες και απο μενα κωνσταντινα ειναι τιμη μας να εχουμε μια τοσο καλη αθλητρια του bodybuilding στο φορουμ :wave: :wave:

Καλώς σας βρήκα! Η τιμή είναι και δική μου που είμαι μαζί σας!!

tezaman
10-01-09, 21:56
το fun club σου Κωνσταντίνα θέλει αποκλειστικότητα στις φώτο από τις φωτογραφήσεις που θα κάνεις!!

και όταν λέω fun Club εννοώ όλο το bodybuilding.gr!!

Mythonas
10-01-09, 22:35
Κωνσταντίνα καλώς όρισες στην παρέα μας. Περιμένουμε φωτογραφίες σου. :thumbsup:

Kaskani Konstantina
10-01-09, 23:48
Κωνσταντίνα καλώς όρισες στην παρέα μας. Περιμένουμε φωτογραφίες σου. :thumbsup:



Καλώς σας βρήκα! αύριο θα βάλω φωτο.

napstor
11-01-09, 00:17
καλωσηρθες.αντε και καλα κουραγια :rolf:

Steve KinG STyLe
11-01-09, 22:09
Κωνσταντινα δεν μπορω να συγκρατησω αλλο τα υπολοιπα μελη του fan club...δεν αντεχουν αλλο χωρις φωτογραφιες σου :) :rolf: :shifty:

JohnyB
11-01-09, 22:13
Μ αρεσει ο τροπος που το εθεσες!!!!!!!! :green: :green: :green:

Kaskani Konstantina
11-01-09, 23:26
Σε τρείς ώρες περίπου θα έχουν μπει....υ π ο μ ο ν ή...........!!!!!!!!!!!
Και σε πέντε μέρες θα σας έχω άλλες από new φωτογράφηση!! :bodybuilder2: :bodybuilder2: :thumbsup:

stavro
11-01-09, 23:36
καλως ορισες !!
μπραβο σου για τον τροπο που παρουσιασες την καθημερηνοτητα μιας αθλητριας στα ΜΜΕ. χαιρωμαι που μεσα απο το φορουμ μου δινεται η δυνατοτητα να στο πω και να σε καλωσορισω :wave: :wave:

Muscleboss
12-01-09, 02:20
θα ανεβάσω εγώ τις φώτος της Κωνσταντίνας, μου τις έστειλε αλλά εγώ άργησα! τις ανεβάζω σε λίγο!

Κωσταντίνα σε θέλουμε στο φόρουμ γιατί δίνεις ζωή!

Η Κωνσταντίνα παιδιά έχει ζωντάνια 20χρονης. Απίστευτο ΜΩΡΟ λέμε...!!!!!!!!!!!!

ΜΒ

goutsos
12-01-09, 10:54
γεια σου :clap: εχω ακουσει παρα πολλα για σενα απο ενα κοινο γνωστο....
απλα αψογη :rocking:

ioannis1
12-01-09, 17:10
kαλως ηρθες και απο μενα. :welcome:

Kaskani Konstantina
24-01-09, 21:55
Καλησπέρα σε ολους σας, σας ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σας.Ο ελέυθερος χρόνος μου είναι ελάχιστος και τον αφιερώνω στον ύπνο μου, γιατί όπως ξέρετε είναι ενα απο τα ποιο βασικά για την αγωνιστική προετοιμασία και οχι μόνο. Ενας ο λόγος που δεν σας γράφω είναι αυτός και ο άλλος είναι οτι οταν μια γυναίκα μιλάει πολύ :banghead: Σας στέλνω την αγάπη μου,να χαμογελάτε πάντα και θα δείτε πόσο ποιό τουμπάνο θα γίνετε :thumbsup:

Polyneikos
24-01-09, 22:03
Θα σε δούμε στον αγώνα της Wabba τον Μαϊο Κωνσταντίνα;Μαλλον ε;;Αν είναι να απέχεις από το φόρουμ προκειμενου να προετοιιμαζεσια σε συγχωρούμε,χα,χα!! :squat: :wcourt:

Kaskani Konstantina
24-01-09, 22:18
:thumbsup: :thumbsup:

polydeykis
24-01-09, 22:39
Καλησπερα κωνσταντινα

πιστευω ειναι πολυ ευοιωνο το γεγονος οτι αθλητριες σαν τη κωνσταντινα συμμετεχουν σε αυτο το φορουμ, ανεβαινει κατακορυφα η ποιοτητα, ασε που ειναι και τιμη για εμας τους ερασιτεχνες

ευχομαι καλη συνεχεια κωνσταντινα στα σχεδια σου στο επαγγελματικο bb και οι εμπειριες σου θα ειναι πολυτιμες για ολους εμας εδω μεσα

Muscleboss
24-01-09, 22:41
Εγώ έμαθα ότι η Κωσταντίνα είναι σε απίστευτη φόρμα και θα βγάλει μάτια το Μάιο... :cyclops: :cyclops:

Κωσταντίνα περιμένουμε ποζάρισμα ΜΟΝΑΔΙΚΟ οπως αυτά που μας έχεις συνηθίσει και καλυτερο... κανόνισε να αυτοσχεδιάσεις!!!

ΜΒ

Kaskani Konstantina
25-01-09, 00:07
Φίλε polydeykis το λογοτυπό σου οσο ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΕ δεν παίζετε.Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Οσο για σένα Μusclboss :oops: δεν λεω τίποτα εγω,γιατί ο αυτοσαρκασμός είναι για άλλους, Τα λέτε εσείς και γω πετάω, έκανα ενα πολύ γρήγορο ταξίδι στην θεσσαλονίκη πόσοι άνθρωποι με σταμάτησαν πόσοι μου χαμογελούσαν και μου έκαναν διάφορες ερωτήσεις για το άθλημα δεν φαντάζεστε, τελικά δούλεψε καλλά το ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ τα είπα απλά, λιτά και ερωτέυτηκαν το άθλημα, εισπράτω μεγάλο θαυμασμό, και σας ευχαριστώ ολους

TRIANTAFYLLOU
25-01-09, 00:29
και αυτό γιατί το αξίζεις είπες αλήθειες και όπως το νιώθεις δεν είναι τυχαίο και αυτα να φανταστείς τα λέγαμε με τον πάνο και πρίν βγείς ακόμη στο εψιλον.

κατά καιρούς βγήκαν και άλλοι στην τηλεόραση αλλά τα έκαναν μαντάρα ,τα εβλεπα και έβγαζα φρίκη μας έχουν για παρακατιανούς αν βγαίνουν και λένε και βλακείες , μονο αρνητική διαφήμηση γίνετε .
ντρέπομαι και να αναφέρω τι έχω ακούσει .

όταν είσαι άτομο με θετική ενέργεια και αυτοπεποίθηση και αυτά που θα πείς δεν είναι τίποτε παραπάνω απο αυτά που βιώνεις καθημερινά με το άθλημα ,τότε είναι σίγουρο θα τα πείς καλά γιατί δεν μετράει μόνο να έχεις μια καλή φόρμα αλλά και να υποστηρίζεις αυτό που είσαι. :awesome: :clap: :clap:

Kaskani Konstantina
25-01-09, 00:50
Ηλια εικρινά εχω πάθει με το μυαλό σου, δεν με ξέρεις σαν άνθρωπο και είμαι ετσι όπως τα λες ακριβώς, είσαι απίστευτος,και φυσικά τιμή μου να τα ακούω απο αθλητή σαν εσένα και πάνω απο ολα απο άτομο που στροφάρει

SiCkOheL
25-01-09, 00:50
καλώς ήρθες κωνσταντίνα στην παρέα μας καλή διαμονή!
:^^:

Kaskani Konstantina
25-01-09, 01:01
Καλησπέρα, καλώς σε βρήκα! :welcome:

TRIANTAFYLLOU
25-01-09, 01:32
Ηλια εικρινά εχω πάθει με το μυαλό σου, δεν με ξέρεις σαν άνθρωπο και είμαι ετσι όπως τα λες ακριβώς, είσαι απίστευτος,και φυσικά τιμή μου να τα ακούω απο αθλητή σαν εσένα και πάνω απο ολα απο άτομο που στροφάρει

και δεν τα λέω τυχαία γιατί μ αρέσει να τα στηρίζω αυτά που λέω και ούτε λέω υπερβολές , άλωστε δεν θα κοροιδευόμαστε μεταξύ μας εδω μέσα .
και όταν μια ζωή έχεις να κάνεις με κόσμο όπως και σύ λόγω δουλειάς και στην ζωή δεν είσαι απλός παρατηρητής αλλά μαθαίνεις κιόλας απο τούς ανθρώπους βγάζεις ασφαλή συμπεράσματα.

και μόνο που σου μίλησα στους αγώνες της wabba τον μάιο που μας πέρασε και μαλιστα σου είχα πεί κιόλας έτσι όπως είσαι έλα στο παγκόσμιο στην κατερίνη ασχετα με την φόρμα που ήταν καλή απλά τέτοιες παρουσίες μας ανεβάζουν και σαν χώρα .

καλοί αθλητές αθλήτριες μπορεί να γίνουν πολλοί αλλά καποια πράγματα η ταχεις η δεν ταχεις.

και απο την εμπειρία μου έχω δεί πολλες φορές σε αγώνες μπορεί κάποιος που δεν θα βγεί πρώτος να κερδίσει περισσότερο τις εντυπώσεις και να ξεσηκώσει τον κόσμο και απο τον πρώτο.

γιατί οι αγώνες bodybuilding η φιτνες είναι ένα σόου που μας δίνει χαρα διασκέδαση και όταν το κάνεις με μεράκι αυτό βγαίνει και στον κόσμο που βλέπει και είναι τρόπος ζωής και το κυριότερο δεν το κάνουμε επι αμοιβής ούτε και είμαστε επαγγελματίες απλά το γουστάρουμε.

polydeykis
25-01-09, 07:13
Φίλε polydeykis το λογοτυπό σου οσο ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΕ δεν παίζετε.Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

δυστυχως δεν ειναι δικο μου, το ειδα καπου και μου αρεσε πολυ

να σαι καλα και συ και καλες προπονησεις!

Kaskani Konstantina
25-01-09, 20:10
Ηλία καλησπέρα.Τα λες πολύ όμορφα έτσι ακριβώς όπως είναι .Ενας ΦΙΛΟΣ το Νοέβριο στούς αγώνες μου είπε ''''''τι να σου ευχηθώ εσένα καλή επιτυχία αφού σε ότι και να κάνεις την έχεις '''.Την έχω γιατί ότι κάνω 'το κάνω για μένα γιατί αν κάνουμε κάτι για μούρη και για τους άλλους το μόνο που θα καταφέρουμε θα είναι αποτυχία και ο μεγαλύτερος εχθρός σε αυτα τα άτομα ειναι ο ίδιος τους ο εαυτός , γιατι έχουμε φλομώσει απο αερολογίες .Ειμαι πορωμένη με το άθλημα και εδώ που έχω φτάσει πλέον στην ζωή μου ποσός με ενδιαφέρει και η θέση που θα πάρω στους αγώνες,προσπαθώ να είμαι στήν καλύτερη μου φόρμα ,και απο κει και πέρα φτιάχνομαι αφάνταστα με τις αλλαγές στο σώμα μου απο τον όγκο στην γράμωση ,φτιάχνωμαι οταν ανεβαίνω στην σκηνή και ανεβάζω τον κόσμο .Για μένα ολα τα άλλα είναι περιττά γιατι είναι στοιχήματα του εαυτού μου κερδισμένα απο χρόνια .Πρέπει να ξέρουμε όλοι μας οτι πάντα υπάρχουν και καλύτεροι απο εμάς ,λυπάμαι τους ζηλόφθονους γιατί ποτέ δεν προχωράνε στην ζωή .Οταν ένας άνθρωπος έχει μεγαλώσει με κόμπλεξ και ανασφάλειες όλα τα πανεπιστήμια του κόσμου να έχει βγάλει ,όσο και να θέλει και να προσπαθεί να δείξει οτι είναι καλα μέσα του είνσι δυστυχισμένος (και στέλνει θετικά μηνύματα στον εαυτό του για παρηγοριά ).Και το λέω αυτό γιατί πρόσφατα με πήρε μια κακιά κάμπια τηλ και με είπε αμόρφωτη και άσχημη ''''ε βέβαια πως να αντέξει '''' δείτε λοιπόν τη δυστυχία υπάρχει.Εμένα προσωπικά να μου λείπει η πανεπιστημιακή μόρφωση αν είναι να είμαι σαν κάποιους που λυπάμε και αναφέρωμαι σε επι ξύλου κρεμάμενη.Ελπίζω με την πείρα μου να περνάω κάποια μήνυματα στους νεότερους να βάζουν στόχους ,να είναι καθαρή στην ψυχή τους και σίγουρα θα πανε μπροστά αυτα τα μηνύματα περνάω καθημερινά και στα παιδιά μου .Στέλνω φιλιά στους καλούς μου κριτές και περισσότερα στους κακοήθεις γιατι με κάνουν ακόμα ποιό δυνατή.

Muscleboss
25-01-09, 20:17
Κωσταντίνα,

ξέρουμε ότι είσαι πεντακάθαρο άτομο και τα λές έξω από τα δόντια... και για αυτό σε γουστάρουμε!!!

στους "κακοήθεις"... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!

Σου στέλνω τα φιλιά μου και την αγάπη μου! :love:

ΜΒ

polydeykis
25-01-09, 20:20
Κωσταντίνα,

ξέρουμε ότι είσαι πεντακάθαρο άτομο και τα λές έξω από τα δόντια... και για αυτό σε γουστάρουμε!!!

στους "κακοήθεις"... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!

Σου στέλνω τα φιλιά μου και την αγάπη μου! :love:

ΜΒ

boss... :rocking:

Kaskani Konstantina
25-01-09, 20:31
Muscleboss συγνώμη για κάποια λάθη στο κείμενο γράφω πολύ γρήγορα και μαγειρέυω ταυτόχρονα και τα είδα οταν το έστειλα .Άλλωστε τις βλακείες που κάνουμε στην ζωή μας πάντα μετά τις βλέπουμε.Και όπως πάντα με ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ. :love:

Polyneikos
25-01-09, 20:50
Κωνσταντίνα αυτα γράφεις και μας ¨κερδίζεις" όλο και περισσότερο!Από ομορφια και κάλλη σίγουρα δεν υστερείσαι, και με το παραπανω μάλιστα,αλλά αυτό που λείπει απο αρκετους/αρκετες και "μετραει" πάνω σου είναι οι απόψεις σου και η στάση σου πάνω σε καποια ζητηματα καθως και η ιδιοσυγκρασία σου.Τα λόγια σου πιανουν τόπο πιστευω σε όσους μας διαβάζουν,γιατί δεν είναι τα πάντα η γυμναστικη-διατροφή & μυικότητα,καλα είναι αυτα,αλλά πρεπει να τα πλαισιώνουμε και με αξίες. :awesome: :clap:

_kwstas_
25-01-09, 21:25
γεια σου κωσταντινα... θα σου πω και εγω με την σειρα μου το δικο μου σχολιο εισαι κουκλαρα-θεα και πολυ μα πολυ sexy γυναικα ειδα φωτος σου και επαθα... :rocking: :rocking: :rocking: τι αλλο να πω??? αυτα ...

_kwstas_
25-01-09, 21:28
:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

ioannis1
25-01-09, 21:41
ok παιδια μεχρι εκει ετσι.μη ξεφυγουμε..

TRIANTAFYLLOU
25-01-09, 22:51
εμ τι νόμιζες κωσταντίνα γιατί τα έλεγα αυτα για σενα και δεν έπεσα έξω , ακόμη καταλαβαίνω και αυτά που περνάς για την ζήλια απο γύρω ,ένα να ξέρεις αυτά τα άτομα δεν τα λένε για να σε κάνουν καλύτερη , αλλά να σε ρίξουν την ψυχολογία αυτά που δεν μπορούν να φτασουν προσπαθούν να τα κατεβάσουν στο δικό τους επίπεδο και αν σε δούν εκνευρισμένη η λυπημένη αυτό είναι το ζητούμενο γι αυτούς .

αλλά τι να σου πώ μην δείχνεις αδυναμία σ αυτά, αφού το κάνεις είναι ο χαρακτήρας σου , γι αυτό σκυλιάζουν περισσότερο, δεν καταλαβαίνουν πώς πεσαν στη περίπτωση.

όσο για την μόρφωση τα ράσα δεν κάνουν τον παπά ,περισσότερο μετραει η κοινωνική παρα η πανεπιστημιακή .

και σίγουρα εμπνέεις και περνάς μυνήματα όχι μόνο σαν αθλήτρια αλλά και για την σταση ζωής σου γενικότερα γιατί αποδεικνύεις και στους νεότερους πως μπορεί κάποιος αν θέλει πραγματικά να τα συνδιάσει όλα και με επιτυχία ,

γιατί αθλητες καλοί και αθλήτριες υπάρχουν και πολλοι , λίγοι όμως έχουν το χαρισμα και την θετική ενέργεια όπως και εσύ. :awesome:

Kaskani Konstantina
25-01-09, 23:32
Τι να πω για εσένα πια !!!!!!!!!!! Μεγάλε,έξυπνε Ηλία Τριανταφύλλου

goutsos
25-01-09, 23:40
Γεια σου Κωνσταντινα,,,εχεις τα χαιρετισματα του Τακη απο την Κηφισια κ φυσικα της βασιας :turtle:

Kaskani Konstantina
25-01-09, 23:49
Kαλησπέρα καλά απίστευτο φιλιά πολλά τα λατρέυω αυτά τα παιδιά

goutsos
25-01-09, 23:55
μ ειπε οτι εχει αρχισει να γινεται τεραστιος δεν θα τον αναγνωριζεις...φιλια

argyrakis
28-01-09, 22:05
Γεια σου και από εμένα Κωνσταντίνα

Kaskani Konstantina
28-01-09, 22:33
Γεια σου και από εμένα ΚωνσταντίναΚαλησπέρα και απο μένα φιλαράκι :D

kyriakos23
28-01-09, 22:35
γεια σου κωσταντινα:)

Kaskani Konstantina
28-01-09, 22:41
γεια σου κωσταντινα:)Καλησπέρα :affraid:

Kaskani Konstantina
29-01-09, 00:24
γεια σου κωσταντινα... θα σου πω και εγω με την σειρα μου το δικο μου σχολιο εισαι κουκλαρα-θεα και πολυ μα πολυ sexy γυναικα ειδα φωτος σου και επαθα... :rocking: :rocking: :rocking: τι αλλο να πω??? αυτα ... :lol: :lol: Καλησπέρα ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σου, άργησα λιγουλάκι να σου απαντήσω γιατί τρέχω συνέχεια, και θέλω οταν εχω χρόνο να απαντάω σε ολους σας. Οσο για τα ωραία λόγια οσο και να ξέρουμε την αξία μας οσο ψηλά και να φτάσει κάποιος, όποιος πει οτι δεν του αρέσει να τα ακούει λέει ψέματα

nikos_31
14-02-09, 14:52
Σε βρηκα κ εδω.. λυσε μου μια απορια: πως μπορεις να ποζαρεις κ να χαμογελας? Ειναι αυτο που λενε κ τα αλλα τα παιδια η το'χεις η δε το'χεις... ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΑ

RUHL
14-02-09, 20:12
Σε βρηκα κ εδω.. λυσε μου μια απορια: πως μπορεις να ποζαρεις κ να χαμογελας?
Kανεις την ποζα την κρατας και ανεβαζεις τα χειλη και φενοντε τα δοντια δεν ειναι δυσκολο :lol: :lol: δοκημασε το :lol: :lol: καλως ηρθες νικ

Kaskani Konstantina
14-02-09, 20:29
RYHLεχω πέσει κάτω απο τα γέλια μόνο αυτό σου λεω!!!!με έβγαλες απο τον κόπο να κάνω περιγραφή

XtremeHardCore
14-02-09, 21:32
RYHLεχω πέσει κάτω απο τα γέλια μόνο αυτό σου λεω!!!!με έβγαλες απο τον κόπο να κάνω περιγραφή

+1


:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: