PDA

Επιστροφή στο Forum : Βοηθεια με προγραμμα προπονησης!



Blagman
03-12-15, 15:46
Παιδια καλησπερα!!!Ειμαι 29 χρονων,1.80,100 κιλα και ξεκινησα εδω και 2 βδομαδες γυμναστηριο με καθημερινες προπονησεις!
Θα ηθελα να κανω την εξης ερωτηση!!!Θα ηθελα να χασω περιπου 10 κιλα και να ''δεσει'' το σωμα μου!!Παλαιοτερα ειχα ασχοληθει με τα σιδερα καθοτι Πειραιωτης περασα και γω απο το σιδεραδικο του Μπουρναζου!!Ακολουθω το Προγραμμα του Μπουρναζου #1 μαζι με 45 λεπτα αεροβιο(διαδρομο-ποδηλατο)/ημερα!!!!Προσεχω την διατροφη μου οσο μπορω περισσοτερο με τροφες που εχω διαβασει στο εν λογω forum!!!Απλα εχω μπερδευτει λιγο με τα προγραμματα!!!Αυτο που ακολουθω πιστευετε με καλυπτει??Ευχαριστω εκ των προτερων!

aris1994
03-12-15, 20:09
Τα κιλά θα χαθούν κυρίως με την διατροφή και μετά με την προπόνηση.Φρόντισε να παίρνεις λιγότερες θερμίδες από τις θερμίδες συντήρηση.Όσο για το πρόγραμμα για άτομο που κάνει 2 βδομάδες μόνο γυμναστήριο μου φαίνεται λίγο βαρυ.

Blagman
03-12-15, 20:39
Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση!!!Τωρα αρχιζω και την ψαχνω με τις διατροφες κλπ!!!Στον υπολογισμο μου εβγαλε οτι πρεπει να λαμβανω 2700 θερμιδες για να χανω 1 κιλο την βδομαδα!!!Οποτε καπως ετσι θα το κανω!