PDA

Επιστροφή στο Forum : Χαίρετε φίλοι μου



smallbodybuilder
11-01-09, 18:57
SAS XERETW OLOYS ME XARA!!THA XRIASTW T BOH8EIA SAS!!!

tezaman
11-01-09, 18:58
καλός ήρθες στην παρέα μας jr.bodybuilder :green:

γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες είναι κανόνας του φόρουμ :awesome:

slaine
11-01-09, 18:59
καλώς το νησιώτη!

εδώ θα βρεις ό,τι χρειάζεσαι!
μόνο γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες και μικρά για΄τι είναι κανόνας του φόρουμ.

διάβασε να μάθεις και ότι θες ρώτα μας στα αντίστοιχα υποφόρουμ-τόπικ

:welcome:

RAMBO
11-01-09, 19:01
καλωσ ηρθεσ.μονο γρφε με ελληνικα γιατι εμενα με κραζανε :1laugh:

isis
11-01-09, 19:11
μόνο μην ακούς το teza! Συνδυάζει βότκες με πρωτεΐνη , ο ρούλης του είπε ότι έτσι θα κερδίσει το mr. Olympia! :P :nana:

smallbodybuilder
11-01-09, 19:12
α!σορι για τ γραμματα!ρε παιδια ειμαι 16 ετον(σχεδον),κανς 1,5 χρονο γυμναστηριο,ειμαι 1,82 74κιλα χςρισ πολι λοιπος και τελοσ παντον 8ελω να παρω 1 συμπληρωμα..πειτε μ ξεκαθαρα σασ παρακαλω πολυ,ποιο θα ειναι το καλιτερο για μενα...αν μπορς βεβεα να παρς χωρις να βλαπσω την υγεια μου...(!!!!!!!!!) :help:

slaine
11-01-09, 19:19
αν και δεν είναι εδώ το κατάλληλο τόπικ γι'αυτή την κουβέντα και αυτά που ρωτάς έχουν ήδη απαντηθεί πολλάκις αλλού, θα σου απαντήσω στα γρήγορα.

φάε καλά όπως πρέπει και δεν τα χρειάζεσαι τα συμπληρώματα.

πόσταρε πρόγραμμα διατροφής και προπόνησης στα αντίστοιχα υποφόρουμ να δούμε τι κάνεις γιατί λογικά θα τα έχεις κάνει μαντάρα. :P

RAMBO
11-01-09, 19:19
tezamannnnnn σου θυμιζει καποιον αυτη η περιπτωση? :army2:

RAMBO
11-01-09, 19:21
εγω προτειμω την EAS.ογκο θελεισ??? :bodybuilder2:

slaine
11-01-09, 19:25
εγω προτειμω την EAS.ογκο θελεισ??? :bodybuilder2: :banghead: :banghead: :banghead:

tezaman
11-01-09, 19:32
μόνο μην ακούς το teza! Συνδυάζει βότκες με πρωτεΐνη , ο ρούλης του είπε ότι έτσι θα κερδίσει το mr. Olympia! :P :nana:

αυτό τον συνδυασμό χρησιμοποιούν οι ρώσοι για χρόνια στην άρση βαρών 8)

η πρωτεΐνη της μάσκλτεκ βεβαίως βεβαίως :chinese:

και η βότκα επίσης ( muscletech pro anabolic vodka hardcore )

συστατικά: Vodka ethyl ester:480ml, creatine monohydrate: : cross :, maltodextrine 500 gr :lift2hand:

Doctorg
11-01-09, 20:13
:wave:

Polyneikos
11-01-09, 20:49
καλως ήρθες στην παρέα μας φιλε μας!!Θα σου πρότεινα να διαβασεις πολύ καλά τα θεματα με διατροφη - συμπληρωματα και θα σου λυθουν ολες οι απορίες.Ανεπιφύλακτα εαν πρέπει να μπεις στην διαδικασια να πάρεις ΕΝΑ μόνο συμπλήρωμα,ξεκίνα με μια πρωτεϊνουλα,με μεγάλη περιεκτικότητα σε πρωτεινη,όχι του όγκου που θα έχεις ακουσει προφανως,αλλά όλα τα λεφτα φίλε μου είναι η διατροφή σου,σε αυτην πρέπει να στηριχθεις γιατί η πρωτεινη είναι αυτό που είναι,ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ διατροφής,δεν την αντικαθιστα.
Καλα διαβάσματα,καλες προπονησεις και καλη διαμονη στο :bodybuildinggr:

NASSER
11-01-09, 22:22
μικρε φιλε καλωσορισες στο :bodybuildinggr:

Προς το παρον αν βαλεις σε προγραμμα τη διατροφη σου και την προπονηση σου, δεν χριαζεσαι κανενα συμπληρωμα.

Οπως σου προαναφεραν καλο ειναι να διαβασεις τα αρθρα σχετικα με τη διατροφη και τα συμπηρωματα για να σου λυθουν καποιες αποριες.

Για οτι αποριες εχεις θα μας ρωτας στα αναλογα υποφορουμ :welcome:

Muscleboss
12-01-09, 00:27
καλώς τον smallbodybuilder...εδώ μέσα αν έχεις όρεξη θα γίνεις HUGEbodybuilder!
:bodybuilder2:
MB