PDA

Επιστροφή στο Forum : Παθητική γυμναστική



apos
30-09-06, 01:09
Το απογευμα δοκιμασα μια ζωνη ηλεκτρομυοδιεργεσης μιας ξαδερφης μου στο δικεφαλο με προγραμμα ογκου επαθα πλακα πριστηκε το χερι μου λες και εκανα κανονικο προγραμμα. εχω ακουσει οτι συμπληρωματικα με την κανονικη γυμναστικη εχει τρελα αποτελεσματα. Το εχει δουλεψει καποιος αυτο? Σε μια γρηγορη ματια στο νετ ειδα οτι ειναι λιγο τσιμπιμενο γυρο στα 600€!

ajax
01-10-06, 00:04
βρισκεις και φτηνοτερα.ΜΑΚΡΙΑ ομος αυτο το πραγμα απο το στηθος μην κλεισει καμια βαλβιδα της καρδιας σου και δεν εχοyμε πλεον νεα σου..... :evilno:

pushhead
03-10-06, 17:22
υπαρχει προβλημα οταν ειναι κοντα στη καρδια?γιατι το διαφημιζουν και για το στηθος....

billys15
03-10-06, 19:41
κοιταξε μαλλον θα ειναι ψιλοεπικυνδινο για την καρδια,επειδη εκπεμπει κατι σαν μαγνητικα κυματα και κατι σχετικο με ηλεκτρισμο.οσον αφορα το οτι το διαφημιζουν για το στηθος,ορισμενες εταιρειες δεν νοιαζονται καθολου για την υγεια των καταναλωτων.το μονο που προσπαθουν να κανουν ειναι να βγαλουν λεφτα.(οπως ειπα αυτο ισχυει για καποιες και οχι ολες,αφου,συγκεκριμενα,οι εταιρειες συμπληρωματων στην Αμερικη περνουν απο τεραστιους ελεγχους πριν βγουν στην αγορα τα προιοντα τους).απο την αλλη ομως κι ο Valentino διαφημιζει το synthol αλλα δεν σημαινει οτι ειναι και καλο,ετσι! :wink: :D

ajax
03-10-06, 22:06
poly swsta billy logo twn koimatwn mporei na soy prokalesei problima sthn kardia me apotelesma ton thanato :pale: .an to pareis MAKRIA APO THN KARDIA!