PDA

Επιστροφή στο Forum : Monster Maxx (PVL)



RAMBO
13-01-09, 16:41
ενασ φιλοσ στο σχολειο μου ειπε οτι σκεφτεται να παρει την monster maxx
kai μου ειπε να ρωτησω για αυτην πληροφοριεσ.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1888&stc=1&d=1242711896

What PVL say about Monster Maxx:

If packing on pure size is your goal, nothing helps you do it like MonsterMaxx. If you’ve committed to packing on some serious muscle and weight, MonsterMaxx can help you get the job done fast!

MonsterMaxx supplies over 1000 calories per serving in a protein packed, nutrient dense package that doesn't leave you feeling bloated or sluggish.

MonsterMaxx makes eating big simple and affordable. Muscle can’t be built without protein, and MonsterMaxx has plenty! Only 100% cross flow-micro filtered, cold processed whey protein, providing undenatured whey isolates and concentrate proteins are used in this powerful formula.

MonsterMaxx also contains 166 grams of glycogen regenerating maltodextrin, the perfect carb for stopping muscle catabolism cold. MonsterMaxx also spares existing muscle, allowing you faster recovery and better muscle gains. MonsterMaxx immediately puts the carbs to work replacing glycogen and fueling muscle, leaving nothing to be stored as fat.

MonsterMaxx massive carbohydrate energy is designed for building muscle and strength, not big guts. MonsterMaxx mixes easily in a large shaker; you don't even need a blender!

Used by top bodybuilders, strength athletes, and Olympians, this total body power formula exceeds all expectations. Only the very best proteins and carbs could deliver such an impressive array of amino acids and other anabolic nutrients. MonsterMaxx is also enzyme fortified for easy digestion and maximum absorption, effectively eliminating gas and bloating problems that are sometimes associated with cheap weight gain formulas.

Suggested Use: Monster Maxx

Mix or shake 4 scoops (240g) with 1000ml of water, juice or milk. ΘΕΡΜΙΔΕΣ


Amounts per serving:

Energy 1000kcal
Protein 52g
Carbs 172g
Fat 8g
Saturated Fat 0g

https://www.livepurehealth.ca/store/files/images/product-details/d_77.jpg



ανα 100γρ.



ΠΡΩΤΕΪΝΗ :21.6

ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ: 71.6

ΛΙΠΑΡΑ: 3.2

billys15
13-01-09, 16:45
Δεν μας λες ομως ποσα γραμμαρια ειναι η δοση και απο τι ειναι αυτοι οι υδατανθρακες.Παντως αν ψαχνετε για ποιοτικα gainers,το καλυτερο που εχω πετυχει μεχρι τωρα ειναι της MHP επειδη εχει βρωμη.

peris
13-01-09, 17:04
monster maxx?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tezaman
13-01-09, 17:25
ερήμη παράσταση :clap:

Fotis_Patra
13-01-09, 17:32
Την εχω δοκιμασει για κανα πενταρι μερες, απο γευση δεν λεει τιποτα.

slaine
14-01-09, 02:19
Δεν μας λες ομως ποσα γραμμαρια ειναι η δοση και απο τι ειναι αυτοι οι υδατανθρακες.Παντως αν ψαχνετε για ποιοτικα gainers,το καλυτερο που εχω πετυχει μεχρι τωρα ειναι της MHP επειδη εχει βρωμη.

λέει τα συστατικά ανά 100γρ ρε :cyclops: :P

να μην την πάρει

Muscleboss
14-01-09, 02:21
δε πίνεται....

ΜΒ

embrance
14-01-09, 08:25
την χω δοκιμασει και δεν λεει.Ακομη και το Μαςς Τεκ καλυτερο ειναι,λολ.

RAMBO
15-01-09, 22:00
πειτε μου μια καλη οικονομικη πρωτεινη που να κραταει για καμποσο χρονο να του πω.

slaine
15-01-09, 22:01
10 κιλά κρεάς

tezaman
15-01-09, 22:13
ποντικίσιο?

peris
15-01-09, 22:19
http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=2491

ραμπο ολοκληρο στικυ :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

slaine
15-01-09, 22:30
ποντικίσιο?ανάλογα το ποντίκι 8)

vagg
26-04-09, 23:55
to πρωτο σου post φοβερο:P
καλωσηρθες,περνα απο τα νεα μελη να πεις ενα γεια,αντε τωρα μη σου πω τπτ για τις πρωτεινες ογκου

pepeismenos karga
10-05-09, 13:39
Παροτι ουτε και εμενα δεν μου αρεσουν οι πρωτεινες ογκου δεν τις συσιστω σε φιλουσ και τα λοιπα....επειδη εχουν μονο αχρηστουσ υδατανθρακεσ και οταν τις πινεισ βαζεισς ογκο αλλα κυριως γουρουνισιο ογκο οποτε καλυτερο θα ηταν να ετρωγες 2 διπιτα....και ακομα πληρωνεισ τον υδατανθρακα αντι την πρωτεινη κυριως και με τις δοσεις που προτεινουν πρεπει να χαλας πολλα λεφτα....

Τωρα πιστευω οτι εχουν και οφελη επειδη θεωρω οτι πολλοι που θα γυμναστουν καμια φορα πολυ περισσοτερο απο οτι πρεπει μπορει μεταπροπονητικα να μην παρουν τις θερμιδες οχι που νομιζουν οτι χρειαζονται,αλλα ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ χρειαζονται για την αναπληρωση του γλυκογονου και γενικα για την αναρρωση των μυων....εγω θεωρω μια πολυ καλη επιλογη την mutant mass...γιατι δεν εχει καθολου δεξτροζη,εχεισυνθετους υδατανθρακες,8 πηγες πρωτεινων και θεωρρω οτι θα αξιζε τα λεφτα της...

destroyerody94
17-05-09, 20:40
gia pes tin gnwmi s kai esu gia proteines ogkou egw eida kala apotelesmata me tis monster maxx :bbbiceps:
sistise m mia kali proteini ogkou???????

**** Γραφε με ελλημικους χαρακτηρες,είναι κανόνας του φόρουμ,2η φορα που στο έχουμε αναφερει,το επόμενο θα σβηστεί.Mods team ****


μια whey και 2 βαζακια του κιλου γλυκοζη απο το σουπερ μαρκετ+πολυ και ποιοτικο φαι+υπομονη

αντε να κανουμε και λιγο οικονομια σε περιοδο κρισης,ασε που καλυτερα αποτελεσματα θα εχεις

;)

destroyerody94
17-05-09, 20:42
οσο για την monster max λογικα οι 8ερμιδες ανα δοση ειναι 500 γιατι 50 γρ. πρωτεινη πεφτουν λιγο πολλα:unsure:

embrance
18-05-09, 19:38
Παροτι ουτε και εμενα δεν μου αρεσουν οι πρωτεινες ογκου δεν τις συσιστω σε φιλουσ και τα λοιπα....επειδη εχουν μονο αχρηστουσ υδατανθρακεσ και οταν τις πινεισ βαζεισς ογκο αλλα κυριως γουρουνισιο ογκο οποτε καλυτερο θα ηταν να ετρωγες 2 διπιτα....και ακομα πληρωνεισ τον υδατανθρακα αντι την πρωτεινη κυριως και με τις δοσεις που προτεινουν πρεπει να χαλας πολλα λεφτα....

Τωρα πιστευω οτι εχουν και οφελη επειδη θεωρω οτι πολλοι που θα γυμναστουν καμια φορα πολυ περισσοτερο απο οτι πρεπει μπορει μεταπροπονητικα να μην παρουν τις θερμιδες οχι που νομιζουν οτι χρειαζονται,αλλα ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ χρειαζονται για την αναπληρωση του γλυκογονου και γενικα για την αναρρωση των μυων....εγω θεωρω μια πολυ καλη επιλογη την mutant mass...γιατι δεν εχει καθολου δεξτροζη,εχεισυνθετους υδατανθρακες,8 πηγες πρωτεινων και θεωρρω οτι θα αξιζε τα λεφτα της...
Mutant Mass Παιρνω και εγω και γενικα μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλη και σε διαλητοτιτα και γευση.Και δεν με εχει θολωσει καθολου οσες φορες πηρα(και ναι οσες φορες επερνα πανα εχω ανεβει σε κιλα...)

KATERINI 144
23-05-09, 22:29
οχι να πεις ρε γι'αφτο εγινα μελος για να μαθω πληροφοριες1 αυτο που παει?


KALA GAMWTO TO BELA M ME ELLINIKA THA GRAFW P NA KSERW NEO MELOS EIMAI AAAAAAA 2 μήπως το παρακάνεις λιγο?! η μονο εσυ εχεις νευρα και οι υπόλοιπη είμαστε απόλυτα ήρεμοι και θα κάνουμε το παν να σε εξυπηρετήσουμε με τον τρόπο που γραφεις................................................

ήρεμα kostasolid, αν έγινες μέλος μονο για να μάθεις πληροφορίες τουλάχιστον ζήτα τες ευγενικα!!

Polyneikos
24-05-09, 00:03
Suggested Use: Monster Maxx

Mix or shake 4 scoops (240g) with 1000ml of water, juice or milk.

ΘΕΡΜΙΔΕΣ


Amounts per serving:

Energy 1000kcal
Protein 52g
Carbs 172g
Fat 8g
Saturated Fat 0g


+1000 σε αυτο που λεει ο Κατερινη,επίσης θα πρότεινα να μην τα θελετε όλα στο πιατο γιατί την δοσολογια την γραφει στο πρωτο πρωτο ποστ ο Ραμπο,καλό είναι να διαβαζουμε όλα τα ποστς,όχι μονο το τελευταιο.

Senereison
05-04-10, 20:15
Έχει δοκιμάσει κανεις την αυτή την protein όγκου? MONSTER MAXX 4500?

http://www.bbclub.gr/photos/products/thumbs_large/7_Monster%20Maxx%20.jpg

giannis64
05-04-10, 20:18
διαβασε λιγο εδω!!! Μορφή των Posts (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=485)

Nick Sotiralis
30-04-10, 00:02
το εψαξα λιγο με αυτη την πρωτεινη και κατεληξα στο συμπερασμα

με 58 ευρω παιρνεις 4,5 κιλα περιπου
δινει λεει 1000 θερμιδες,52 γρ πρωτεινης,172 γρ υδατανθρακα στα 2 scoop αρα βαζω(βαζουμε 1) εχει και γλoυταμινη
νομιζω για πρωινο πριν και μετα την προπονηση ειναι οτι πρεπει (για αυξηση μαζας) και το βραδυ μπορω να βαλω μια πιο καθαρη για πριν τον υπνο

τι λετε?

Machiavelli
30-04-10, 00:26
Για κάθε 10 γραμμάρια πρωτεΐνης παίρνεις 30 γραμμάρια μαλτοδεξτρίνη, δηλαδή για να πάρεις 30 πρέπει να πάρεις 90 γραμμάρια μαλτοδεξτρίνη. Δε τρως μια πάστα καλύτερα να γουστάρεις κιόλας;

alexhs26
10-01-12, 12:29
Hello, πήρα και εγώ την Μonster Maxx μου την πρότειναν για ψιλοαχάριος που είμαι, ήθελα λίγο όγκο κ γω, αλλά ρε παιδιά η γεύση της είναι τόσο μούφα ή εμένα βγήκε μπαγιάτικη? Βανίλια πήρα αλλά με το ζόρι πίνεται. Εφόσον δεν είναι ληγμένη και σβολιασμένη μου είπε ότι δεν ειναι χαλασμένη αλλά τόσο χάλια γεύση? Κάποιος που την έχει δοκιμάσει μπορεί να μου το επιβεβαιώσει ?