PDA

Επιστροφή στο Forum : Instant Oatmeal (Quamtrax)



beefmeup
06-02-16, 18:21
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=102287&stc=1http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=102289&stc=1

βρωμη σε σκονη με γευση...εχω την βανιλια στα υποψιν για δοκιμη..
βοηθαει αν θες κατι γρηγορο για πρωινο, οταν αντι για παρα τεταρτο εχεις ακουσει το ξυπνητηρι κ τεταρτο:green:

Χαράλαμπος
06-02-16, 19:21
Αυτό το προϊόν θα χαροποιήσει πολλούς!!!:)

Metalhead|T|
07-02-16, 17:23
To είδα προχτές από κοντά. Κ σε σακούλι και σε 2κιλο Κουβα... Υφή παχνης Κ όχι κάτι χοντρό κομμένο.. Φαντάζομαι θα θυμίζει βελουτε και όχι κλασσική βρωμη.. Τιμή ανεκτη

Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Metalhead|T|
06-07-16, 16:21
Eχει γίνει ενα απο τα αγαπημενα μου προιόντα...η κλασσική περίπτωση ειτε ως πρωινό είτε ως MRP(αντικατάστατο γευματος) είτε ως μεταπροπονητικο κλπ ειναι η εξης : 2 σκουπ(περίπου 70-80γρ) ή οσο καταναγκη θέλουμε,instant oatmeal,1+ σκουπ πρωτείνη,κανελλα,κακάο(pure) ανακατεμα με νερο (κρύο ή ζεστο) και εχεις κρεμουλα στη στιγμη και ρίχνεις και φρουτα αμα θες απο πανω κλπ

Με εχει βολεψει παρα πολύ,μεχρι στιγμης εχω τον 2κιλο κουβα με γεύση traditional biscuit και σε συνδοιασμο με πρωτείνη βανίλια ειναι απλα απιστευτο!!!:green::green:

orck
06-07-16, 17:21
Ποτε δεν μπορεσα να καταλαβω γιατι η σκονη βρωμης με γευση κοστιζει 5 φορες περισσοτερο απο τις απλες νιφαδες βρωμης.
Το καθε προιον αξιολογειται συμφωνα με την τιμη του, και αυτο εδω περνει πολυ κατω απο την βαση οσον αφορα το κοστος σε σχεση με αυτο που περνεις.
Οχι μονο το συγκεκριμενο, αλλα γενικα ολα τα προιοντα σκονη βρωμης με γευση.

Μπορει να παρω καμια μερα ετσι για να δω την γευση που εχει, αλλα μεχρι εκει. Με τετοια τιμη μονο μια δοκιμη.

aepiskeptis
06-07-16, 21:10
Παναγιώτη δε ξηγιεσαι όμορφα

Φίλε σου πηραμε τη βρώμη σου στην ψιλοκοψαμε, πουδρα στην κάναμε και παραπονιέσαι κι όλας!

Πόση ώρα θα σου έπαιρνε ρε αχαριστε να την ψιλοκοψεις στο μπλέντερ

Κι αν δεν εχεις μπλέντερ
Πόσα θα δώσεις να αγορασεις

Μόνο να γκρινιάζει ξέρετε

Άσε που σου έχουν και γεύση μέσα

orck
06-07-16, 23:55
Είμαι παλιό χαρακτήρας, το ξέρω. Γιατί να ψιλοκοψεις την βρώμη; Οι νιφάδες ή όπως αλλιώς το λένε είναι στην ιδανική μορφη με το γάλα για κατανάλωση με κουτάλι.

lila_1
07-07-16, 00:09
κάποιοι δεν τη θέλουν σε νιφάδες μωραδερφάκιμου. Σε συνταγές και στα shakes είναι καλύτερη η σκόνη

amateur666
25-08-16, 02:25
Παναγιώτη δε ξηγιεσαι όμορφα

Φίλε σου πηραμε τη βρώμη σου στην ψιλοκοψαμε, πουδρα στην κάναμε και παραπονιέσαι κι όλας!

Πόση ώρα θα σου έπαιρνε ρε αχαριστε να την ψιλοκοψεις στο μπλέντερ

Κι αν δεν εχεις μπλέντερ
Πόσα θα δώσεις να αγορασεις

Μόνο να γκρινιάζει ξέρετε

Άσε που σου έχουν και γεύση μέσα

Αν κ εχει φαει ΒΑΝ να πω οτι οσο και να την κανεις στο μουλτι μπλεντερ κτλπ τοσο ψιλοκομμενη οσο ειναι αυτη δεν γινεται..μ καμια παναγια κ η διαφορα ειναι αισθητη..

απο εκει κ περα την εχω δοκιμασει αρκετες φορες σε γευση σοκολατα ...πολυ καλη...μερικες φορες την πεταγα με αγευστη whey που είχα τοτε μαζι κ ηταν κομπλεδουρα :thumbup:

Nive
25-08-16, 11:01
Oντως πουδρα η βρωμη και με ικανοποιητικοτατη γευση!
Ευκολο και γρηγορο πρωινο. Εγω προσωπικα το βαζω και σε γλυκα-κεικ-μπαρες που φτιαχνω. :thumbup:

amateur666
25-08-16, 12:22
το θεμα ειναι οτι η εταιρεια εχει βγαλει και τα quick oats και δεν εχω καταλαβει τ διαφορα απο αυτα...εχει κ το oats and whey αλλα αυτο ενταξει εχει τ διαφορα οτι εχει παραπανω πρωτεινη ..

amateur666
03-09-16, 00:48
εχωντας δοκιμασει τα oats and whey και σημερα πηρα τα quick oats..εχω να πω οτι εκτος της τιμης και της περισσοτερη πρωτεινης...τα oats and whey ειναι τελειως ψιλοκομενη η βρωμη ενω στο quick oats διακρινονται καποιες νιφαδες...