PDA

Επιστροφή στο Forum : Γυμναστήριο στο κέντρο Αθήνας



Idolos
15-01-09, 17:00
Geia sas filoi tou bb ... Exw prosfata metakomisei stin AThina sto kentro konta sto nosokomeio Euaggelismos kai den borw na vrw kapoio gimnastirio edw konta to opoio na ginete kali douleia...Kai ennow gimnastirio pou tha pigainoun bodybuilders i katoxos tou tha einai enas bodybuilder kai oxi klassiko gimnastirio pou pigainoun ginaikes gia na kanoun diadromo....An exete na mou proteinete kapoio tha sas eimai eugnwmwn...Sas euxaristw eksarxis!

slaine
15-01-09, 17:03
καλώς ήρθες φίλε!

δεν είμαι από αθήνα για να σε βοηθήσω. απλά για τα καλωσορίσματα πέρασα :green: γράφε με ελληνικά μόνο καθώς είναι κανόνας του φόρουμ

:welcome:

Idolos
15-01-09, 17:30
Οκ κανένα πρόβλημα....Ελπίζω κάποιος να μπορεί να με βοηθήσει γιατί θέλω να ξεκινήσω προπόνηση οσο πιο γρήγορα γίνεται !

NASSER
15-01-09, 18:27
Kαλωσορισες στο φορουμ. :wave:

Αμα κανεις αναζητηση γυμναστηρια μεσω ΝΕΤ ισως βρεις εναν καταλογο γυμναστηριων. Καποτε υπηρχε αυτος ο καταλογος,δεν ξερω αν υπαρχει ακομα.

napstor
15-01-09, 18:42
αν θες μπορεις να μου πεις την περιοχη που ψαχνεις για να σου δωσω τον πληρη καταλογο με ολα τα γυμναστηρια.αυτος ο καταλογος ειναι για ολη την ελλαδα,εχοντας και διευθυνσεις. 8)

slaine
15-01-09, 21:30
γύρω από τον ευαγγελισμό ρε. κι επειδή έχει και μετρό εκεί και καμία στάση πιο μετά ίσως :???:

Polyneikos
15-01-09, 23:09
Kαλώς ηρθες φίλε μας ,οποιος ξερει από γυμναστηρια στο Κεντρο της Αθηνας ας ενημερώσει!! :wave:

Idolos
16-01-09, 09:37
Γύρω απτον Ευαγγελισμό ψάχνω...Αλλά επειδή είμαι κοντά στο μετρό αν υπάρχει κάποιο πχ κοντά στο μετρό Αμπελόκηπων που είναι 2 στάσεις απο μένα δεν έχω κανένα πρόβλημα...

napstor
16-01-09, 23:39
ολα τα γυμναστηρια στους αμπελοκηπους

BIODYNAMIC
Αδριανείου 2 & Παπαδά

cENTRAL FITNESS GYM Άρτης & Μπιζανίου 4

CHAMP ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ
Φαραντάτων 4

CORPO LINEA
Σεβαστουπόλεως 67

DESPORT FITNESS CLUB
Κοργιαλενίου 9-11

ΕVΕRLASΤ
Αμπελακίων 13

GUINNESS GYM
Έσλιν 21 & Καραβαγγέλη 7

IΝΤΕRΝΑΤIΟΝΑL GYM
Βατοπεδίου 11

PALESTRA X FITNESS
Μεσογείων 2

SPORT FITNESS
Λ. Αλεξάνδρας 115

STUDIO CORPUS RAY Κηφισίας 100 & Ερυθρ. Σταυρού

TIGERCLUB Χατζηκωνσταντή 39 & Λάκωνος

ΑΡΕΝΑ
Μονής Κύκκου 6

ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Αχαΐας 35

ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ
Φθιώτιδος 27

Ο ΑΘΛΗΤΗΣ
Σεβαστουπόλεως 57

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
Βαρθουνιώτη 22

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Γ.Σ.
Φ. Πλυτά 20

mantus3
17-01-09, 01:14
καλος ηρθες φιλε μου. που εμενες πιο πριν?

JohnyB
18-01-09, 18:03
Καλως ηρθες και απο μενα!!!!!!!!

tupac
30-09-09, 14:04
παιδια ενας φιλος μετακομισε στο κεντρο στην αθηνα κοντα στην πλατεια βικτωριας κ ψαχνει για γυμναστηριο εκει κοντα.μπορουμε να τον βοηθησουμε?

Polyneikos
30-09-09, 20:00
Πατησιων και Τροιας ξερω ότι υπαρχει το γυμναστηριο του Μπουρναζου,είχε δυο ,άλλο ένα στου Ζωγραφου το οποιο έχει κλεισει,αυτό στην Πατησιων διατηρείται ακομα απ΄οτι ξερω και θεωρείται καλό σιδεραδικο...Είναι πολύ κοντα στην Πλ. Βικτωρίας.Ας παει να ρίξει μια ματια !!

tupac
30-09-09, 20:12
Πατησιων και Τροιας ξερω ότι υπαρχει το γυμναστηριο του Μπουρναζου,είχε δυο ,άλλο ένα στου Ζωγραφου το οποιο έχει κλεισει,αυτό στην Πατησιων διατηρείται ακομα απ΄οτι ξερω και θεωρείται καλό σιδεραδικο...Είναι πολύ κοντα στην Πλ. Βικτωρίας.Ας παει να ρίξει μια ματια !!
θα του το μεταφερω!αν ειναι ετσι οπως τα λες μην σου πω τον ζηλευω κιολας!ευχαριστω για την βοηθεια!:toast:

vagg
29-10-10, 17:12
παιδια κανενα γυμναστηριο στο κουκακι οπου μετακομιζω αμεσα...

shogun
20-06-12, 17:49
Όταν λέω κέντρο εννοώ σε κοντινή απόσταση από το Πολυτεχνείο.

Αυτό που θέλω να πετύχω ξεκινώντας το γυμναστήριο είναι να βελτιώσω τη γενική φυσική μου κατάσταση και να μειώσω κάποια προβλήματα που έχω στις αρθρώσεις. Πήγαινα παλιά στα Universal (μπλιαξ) και είχα βοηθηθεί αρκετά σε αυτούς τους τομείς.

Το γυμναστήριο θέλω να έχει καλά ποδήλατα γιατί δε μπορώ να κάνω διάδρομο, κλωβό για σκουότ, πάγκους, μπάρες και αλτήρες. Με αυτά τα εργαλεία θα δουλέψω.

Όσον αφορά το προσωπικό θέλω καταρχάς να είναι ψυχικά υγιείς, να είναι σοβαροί άνθρωποι για να μπορώ να συνεννοηθώ μαζί τους και να έχουν τις γνώσεις και τη διάθεση να διορθώνουν τη στάση μου στις ασκήσεις. Πρόγραμμα δεν έχω τόση ανάγκη να μου φτιάξουν. Θα ξεκινήσω με ασκήσεις rehab και αργότερα κάτι σε στυλ Starting Strength ή tsatsouline PTTP.

Γενικά σαν παλιός αθλητής (έκανα στίβο πολλά χρόνια στον Πανελλήνιο, πολεμικές τέχνες και άλλα αθλήματα), ιδανικά ψάχνω για γυμναστήριο που να διαπνέεται από την αθλητική νοοτροπία.

Μέχρι τώρα έχω επισκευθεί τέσσερα γυμναστήρια. Το πρώτο (για το οποίο διάβασα εδώ) ήταν Πατησίων και Τροίας. Πολλά παλιά μηχανήματα και λίγα παλιά ποδήλατα. Δεν ξέρω αν γίνεται καλή δουλειά εκεί, αλλά πάντως δεν ταίριαξε η εικόνα που είδα με αυτό που έχω στο μυαλό μου. Παρόμοια κατάσταση, πιο μεγάλος χώρος, το γυμναστήριο στην αρχή της Τοσίτσα στα Εξάρχεια. Το επόμενο γυμναστήριο που επισκέφθηκα ήταν κάπου στην Ηπείρου. Δύο όροφοι, αρκετοί πάγκοι και ελεύθερα βάρη. Δοκίμασα τα ποδήλατα αλλά δούλευε μόνο το ένα. Μου έκανε εντύπωση ότι δεν υπήρχε ούτε ένας γυμναστής να επιβλέπει την προπόνηση των ασκούμενων. Ακόμα και ο κύριος στη ρεσεψιόν με ενημέρωσε για τις συνδρομές με βαριεστημάρα.

Το τελευταίο γυμναστήριο ήταν κοντά στην πλατεία του Αγ. Παύλου. Εκεί υπάρχει μία σειρά με ελεύθερα βάρη και τρεις πάγκους, και πολλά μηχανήματα, ποδήλατα και διάδρομοι της ίδιας μάρκας που είχαν τα Universal (tech gym ή κάτι τέτοιο). Πιθανώς να τα αγόρασαν δεύτερο χέρι όταν έκλεισε η αλυσίδα. Επειδή τα ποδήλατα αυτά είναι καλά, η αρχική μου εντύπωση ήταν καλή, ωστόσο οι άνθρωποι που συνάντησα δε στέκουν πολύ καλά στα μυαλά τους.

Με το που άνοιξα την πόρτα και κατευθύνθηκα προς τη ρεσεψιόν οι νεαροί γυμναστές που αναπαύονταν στις καρέκλες άρχισαν να μου ρίχνες στραβές ματιές. Μία ηλικιωμένη κυρία σηκώθηκε και με ρώτησε καχύποπτα "Τίίίί θέλετε;" "Θέλω να ρωτήσω πόσο είναι η συνδρομή." της απαντάω εγώ. "Είναι 10 ευρώ η εγγραφή και 50 ευρώ το μήνα η συνδρομή, αλλά δεν ξέρω, να έρθετε πιο αργά που είναι εδώ ο αδερφός μου ο ιδιοκτήτης να ρωτήσετε". Λέω από μέσα μου, "καλά δεν υπάρχει άνθρωπος να μου πει με σιγουριά πόσο κοστίζει η συνδρομή;". Τέλος πάντων, τη ρωτάω αν μπορώ να ρίξω μια ματιά στα μηχανήματα και μου λέει, δύσθυμα, ναι. Πάω στα ποδήλατα, πιάνω τη σέλα που ήταν σκασμένη, σκέφτομαι "ας το δοκιμάσω να δω αν είναι σε καλή κατάσταση". Ανεβαίνω επάνω και πριν προλάβω καλά - καλά να κάνω δύο στροφές στο πετάλι, πετάγεται η γηραιά ασπρομαλλούσα φωνάζωντας "Τίίίίί κάνετεεεε εκεί;;;; Σηκωθείτε πάνω! Έχετε ξανακάνει ποδήλατο;;;;" Της απαντάω "Συγνώμη, έχω ξανακάνει, μάλιστα με το ίδιο μοντέλο σε άλλο γυμναστήριο. Να το δοκιμάσω ήθελα, όχι να το χαλάσω". Συνεχίζει έξαλλη, "δεν κάνει να κάνετε αν δεν έχετε ξανακάνει. Έχετε ξανακάνει γυμναστική;" Της λέω "σας είπα, ναι. Δεν είχα κάποια κακή πρόθεση, να το δοκιμάσω ήθελα". Το γυρνάει λίγο, αλλά στο ίδιο άγριο ύφος "για τη δική σας ασφάλεια το λέω. Αν δεν έχετε ξανακάνει μπορεί να τραυματιστείτε. Έχετε ξανακάνει γυμναστική ποτέ;" Ε, εκεί χαιρέτησα και κατευθύνθηκα γρήγορα προς την έξοδο, προσπερνώντας τους καθίμενους γυμναστές που έκαναν χαβαλέ μεταξύ τους.

Στον επαγγελματικό κατάλογο έχω βρει άλλα δύο γυμναστήρια, κάπως πιο μακριά, στην Ιπποκράτους. Θα τα επισκευθώ τις επόμενες μέρες, αλλά δεν είμαι αισιόδοξος. Αν έχετε οποιαδήποτε πρόταση, έστω για γυμναστήριο εκτός περιοχής αλλά κοντά σε σταθμό του μετρό/ηλεκτρικού, μη διστάσετε να τη γράψετε.

deluxe
23-06-12, 15:49
Αστα να πανε ρε φιλε. Λιγα γυμναστηρια ειναι πλεον καλα και με γυμναστες που να ενδιαφερονται. Εγω παω στον βυρωνα στο fitness club, μια χαρα ειναι το γυμναστηριο και εχει καλα μηχανηματα. Απλα το απογευματακι γινεται λιγο χαμος. Ισως ψαξω καποιο αλλο.

procop
23-06-12, 18:07
Όταν λέω κέντρο εννοώ σε κοντινή απόσταση από το Πολυτεχνείο.

Αυτό που θέλω να πετύχω ξεκινώντας το γυμναστήριο είναι να βελτιώσω τη γενική φυσική μου κατάσταση και να μειώσω κάποια προβλήματα που έχω στις αρθρώσεις. Πήγαινα παλιά στα Universal (μπλιαξ) και είχα βοηθηθεί αρκετά σε αυτούς τους τομείς.

Το γυμναστήριο θέλω να έχει καλά ποδήλατα γιατί δε μπορώ να κάνω διάδρομο, κλωβό για σκουότ, πάγκους, μπάρες και αλτήρες. Με αυτά τα εργαλεία θα δουλέψω.

Όσον αφορά το προσωπικό θέλω καταρχάς να είναι ψυχικά υγιείς, να είναι σοβαροί άνθρωποι για να μπορώ να συνεννοηθώ μαζί τους και να έχουν τις γνώσεις και τη διάθεση να διορθώνουν τη στάση μου στις ασκήσεις. Πρόγραμμα δεν έχω τόση ανάγκη να μου φτιάξουν. Θα ξεκινήσω με ασκήσεις rehab και αργότερα κάτι σε στυλ Starting Strength ή tsatsouline PTTP.

Γενικά σαν παλιός αθλητής (έκανα στίβο πολλά χρόνια στον Πανελλήνιο, πολεμικές τέχνες και άλλα αθλήματα), ιδανικά ψάχνω για γυμναστήριο που να διαπνέεται από την αθλητική νοοτροπία.

Μέχρι τώρα έχω επισκευθεί τέσσερα γυμναστήρια. Το πρώτο (για το οποίο διάβασα εδώ) ήταν Πατησίων και Τροίας. Πολλά παλιά μηχανήματα και λίγα παλιά ποδήλατα. Δεν ξέρω αν γίνεται καλή δουλειά εκεί, αλλά πάντως δεν ταίριαξε η εικόνα που είδα με αυτό που έχω στο μυαλό μου. Παρόμοια κατάσταση, πιο μεγάλος χώρος, το γυμναστήριο στην αρχή της Τοσίτσα στα Εξάρχεια. Το επόμενο γυμναστήριο που επισκέφθηκα ήταν κάπου στην Ηπείρου. Δύο όροφοι, αρκετοί πάγκοι και ελεύθερα βάρη. Δοκίμασα τα ποδήλατα αλλά δούλευε μόνο το ένα. Μου έκανε εντύπωση ότι δεν υπήρχε ούτε ένας γυμναστής να επιβλέπει την προπόνηση των ασκούμενων. Ακόμα και ο κύριος στη ρεσεψιόν με ενημέρωσε για τις συνδρομές με βαριεστημάρα.

Το τελευταίο γυμναστήριο ήταν κοντά στην πλατεία του Αγ. Παύλου. Εκεί υπάρχει μία σειρά με ελεύθερα βάρη και τρεις πάγκους, και πολλά μηχανήματα, ποδήλατα και διάδρομοι της ίδιας μάρκας που είχαν τα Universal (tech gym ή κάτι τέτοιο). Πιθανώς να τα αγόρασαν δεύτερο χέρι όταν έκλεισε η αλυσίδα. Επειδή τα ποδήλατα αυτά είναι καλά, η αρχική μου εντύπωση ήταν καλή, ωστόσο οι άνθρωποι που συνάντησα δε στέκουν πολύ καλά στα μυαλά τους.

Με το που άνοιξα την πόρτα και κατευθύνθηκα προς τη ρεσεψιόν οι νεαροί γυμναστές που αναπαύονταν στις καρέκλες άρχισαν να μου ρίχνες στραβές ματιές. Μία ηλικιωμένη κυρία σηκώθηκε και με ρώτησε καχύποπτα "Τίίίί θέλετε;" "Θέλω να ρωτήσω πόσο είναι η συνδρομή." της απαντάω εγώ. "Είναι 10 ευρώ η εγγραφή και 50 ευρώ το μήνα η συνδρομή, αλλά δεν ξέρω, να έρθετε πιο αργά που είναι εδώ ο αδερφός μου ο ιδιοκτήτης να ρωτήσετε". Λέω από μέσα μου, "καλά δεν υπάρχει άνθρωπος να μου πει με σιγουριά πόσο κοστίζει η συνδρομή;". Τέλος πάντων, τη ρωτάω αν μπορώ να ρίξω μια ματιά στα μηχανήματα και μου λέει, δύσθυμα, ναι. Πάω στα ποδήλατα, πιάνω τη σέλα που ήταν σκασμένη, σκέφτομαι "ας το δοκιμάσω να δω αν είναι σε καλή κατάσταση". Ανεβαίνω επάνω και πριν προλάβω καλά - καλά να κάνω δύο στροφές στο πετάλι, πετάγεται η γηραιά ασπρομαλλούσα φωνάζωντας "Τίίίίί κάνετεεεε εκεί;;;; Σηκωθείτε πάνω! Έχετε ξανακάνει ποδήλατο;;;;" Της απαντάω "Συγνώμη, έχω ξανακάνει, μάλιστα με το ίδιο μοντέλο σε άλλο γυμναστήριο. Να το δοκιμάσω ήθελα, όχι να το χαλάσω". Συνεχίζει έξαλλη, "δεν κάνει να κάνετε αν δεν έχετε ξανακάνει. Έχετε ξανακάνει γυμναστική;" Της λέω "σας είπα, ναι. Δεν είχα κάποια κακή πρόθεση, να το δοκιμάσω ήθελα". Το γυρνάει λίγο, αλλά στο ίδιο άγριο ύφος "για τη δική σας ασφάλεια το λέω. Αν δεν έχετε ξανακάνει μπορεί να τραυματιστείτε. Έχετε ξανακάνει γυμναστική ποτέ;" Ε, εκεί χαιρέτησα και κατευθύνθηκα γρήγορα προς την έξοδο, προσπερνώντας τους καθίμενους γυμναστές που έκαναν χαβαλέ μεταξύ τους.

Στον επαγγελματικό κατάλογο έχω βρει άλλα δύο γυμναστήρια, κάπως πιο μακριά, στην Ιπποκράτους. Θα τα επισκευθώ τις επόμενες μέρες, αλλά δεν είμαι αισιόδοξος. Αν έχετε οποιαδήποτε πρόταση, έστω για γυμναστήριο εκτός περιοχής αλλά κοντά σε σταθμό του μετρό/ηλεκτρικού, μη διστάσετε να τη γράψετε.

αν ημουν στην περιοχη που λες θα πηγαινα στο γυμναστηριο του Κ.Σπύρου μπουρναζου,τροιας και πατησιων .

Mathew147
11-07-12, 17:30
το γυμναστηριο που πηγαινα ολη τη χρονια ειναι του δημοσιου και θα κλεισει για 2 μηνες και ψαχνω καποιο καλο γυμναστηριο.Συγκεκριμενα που να μπορω να κανω Deadlift, και Squat σε squat ή power rack και οχι στο smith machine

εχω ηδη επισκεφτει αρκετα γυμναστηρια και σε ολα μου ειπαν οτι αν θελω μπορω να κανω στο Smith machine.Και πως δεν θελουν να προσελκύσουν "φουσκωτούς" τυπους και γιαυτο δεν εχουν τετοια πραγματα στο γυμναστηριο

ξερετε καποιο καλο γυμναστηριο στο κεντρο-κοντα στα εξαρχεια στο οποιοι θα μπορουσα να παω?

Polyneikos
12-07-12, 22:24
Mπορείς να πας στο γυμναστηριο του Μπουρναζου,Πατησιων και Τροιας ή στο γυμναστηριο του Σιατραβανη,σε ενα στενο στην Λιοσίων,στο υψος του Novotel του ξενοδοχείου.


Συγκεκριμενα που να μπορω να κανω Deadlift, και Squat σε squat ή power rack και οχι στο smith machine



Πανω σε αυτο που θες,ειναι ότι πρέπει.

Roid Rage
12-07-12, 23:09
...πως δεν θελουν να προσελκύσουν "φουσκωτούς" τυπους και γιαυτο δεν εχουν τετοια πραγματα στο γυμναστηριο


Χαχαχα τι υποκρισια, για να κρυψουν τις τραγικες ελλειψεις εξοπλισμου και γνωσεων!! Αφου οι φουσκωτοι δεν κανουν τετοια!

johniem
19-08-13, 15:33
Καλησπέρα σε όλους.
Ψάχνω γυμναστήριο στο κέντρο της Αθήνας που να μην είναι έκθεση οργάνων γυμναστικής.
Να μπορώ να πετάξω την μπάρα στο πάτωμα όταν κάνω deadlifts χωρίς να πεταχτούν cia,fbi κλπ... να με κυνηγήσουν μην χαλάσω το πάτωμα.
Έχω κάνει μια πολύ καλή αναζήτηση αλλά δεν μπορώ να βρω κάτι.

DDima
19-08-13, 20:26
Παιδιά αυτό το τρίμηνο θα με βολεβε να πηγαίνω σε κάποιο γυμναστήριο που να είναι κοντά στο σύνταγμα ή στις τριγύρω στάσεις μετρό. Επειδή δε βρίσκω τίποτα το ενδιαφέρον στο ίντερνετ προτείνεται μου κάποιο με μια καλη τρίμηνη σε συνδρομή!

shogun
10-02-14, 15:13
Mπορείς να πας στο γυμναστηριο του Μπουρναζου,Πατησιων και Τροιας ή στο γυμναστηριο του Σιατραβανη,σε ενα στενο στην Λιοσίων,στο υψος του Novotel του ξενοδοχείου.

Του Σιατραβάνη βρίσκεται στην οδό Μαμούρη κοντά στο σταθμό Λαρίσης. Μικρός αλλά περιποιημένος χώρος. 35 ο μήνας και 120 το εξάμηνο αν θυμάμαι σωστά.

Alexher
10-10-14, 01:01
Εχει κανείς να προτείνει κανένα καλό γυμναστήριο στο κέντρο ή κάπου εύκολα προσβάσιμο με τα μέσα; (κοντά στο κέντρο)

efib
01-03-17, 23:16
Καλησπερα, εχει καποιος αποψη για το new york club power gym (φαραντατων 4), ειναι το αδερφακι του palaistra active που ειναι στον Πυργο Αθηνων.
Εχει ετησια συνδρομη με 119ε και ειναι καλη προσφορα, αν δεν εχει κοσμο και ειναι ανετο σαν το palaistra.

Ευχαριστω

Όπου_υπάρχει_θέληση_
02-03-17, 00:09
Ένας φίλος πήγε 1,5 μήνα...αναγκάστηκε να αλλάξει λόγω εργασίας....Από ότι μου είπε ήταν πένα. Το χα τσεκάρει κι εγώ...καλά εξοπλισμένο...το μόνο θέμα που μου είπε είναι ότι όταν ήθελε να φορτώσει πιο λίγα κιλά καμιά φορά δεν είχε αρκετούς μικρούς δίσκους...Είχε μόνο 2 σε όλο το γυμναστήριο

PVT Nero
02-03-17, 04:15
Είναι εξαιρετικό,με άριστο εξοπλισμό.βέβαια δεν έχει τα κλασσικά μηχανήματα αλλά έχει κυρίως τύπου hammer strength και ελεύθερα βάρη αρκετά.μπορεις να κάνεις άνετα την προπόνηση σου και στις ώρες αιχμής.καθαρο και περιποιημένο.ισως δεν ενδείκνυται για κοπέλες οι οποίες θέλουν πιο πολλά ομαδικά.

efib
02-03-17, 22:43
Σας ευχαριστω πολυ, παιδια. Μιλησα μαζι τους και θα παω για μια δοκιμαστικη προπονηση για να δω αν θα με βολεψει σαν χωρος και ποσο κοσμο θα εχει (θα παω στην ωρα που θα πηγαινω συνηθως)!

efib
10-03-17, 15:56
Πηγα και το ειδα. Τα μηχανηματα καινουργια, αλλα ειναι λιγο μικρο και ψιλοσκοτεινο (δεν θα μου αρεσε να κανω εκει προπονηση) οποτε σε ωρες αιχμης μαλλον θα γινει μαχη, εχει 8-10 διαδρομους, ερχεται και καλοκαιρι και θα ειναι sold out.
Θα παραμεινω στο προηγουμενο γυμναστηριο εν τελει.