PDA

Επιστροφή στο Forum : Μια γνωμη !



Zeraw13
16-03-16, 21:24
καλησπέρα παιδια , ειχα να στειλω 2 χρονια γιατι ειχα σταματησει διατροφες και γυμναστηριο . θα ηθελα μια γνωμη στο τι να κανω ! ειμαι 25 χρονων , 1.82 , 68.5-70 κιλα εκει ειμαι τα τελευταια 2 χρονια . πριν 3 χρονια ειχα ξεκινησει διατροφη και γυμαστηριο γιατι ημουν καχεκτικο 1.82 60-61 κιλα με 0 μυς , ειχα παει σε διατροφολογο με στοχο να φτασω τα 72-74 κιλα, την εκανα αρκετουσ μηνες την διατροφη ειχα δει τεραστια διαφορα στο σωμα μου αλλα καπου στα 70 δεν επαιρνα αλλο οτι και να εκανα καπου εκει κουραστικα-βαρεθηκα και σταματισα την διατροφη . 1 χρονο + δεν πατησα γυμ. η απορια μου ειναι : ξεκινησα ξανα γυμ και σταματησα τισ βλακιες γλυκα - πολλα αναψυκτικα γιατι ειδα οτι ψιλοεκανα κιλιτσα οχι τιποτα τρελα πραγματα αλλα αρκετο ωστε να πω φτανει . θα ηθελα να παρω ογκο αρα πρεπει να κανω διατροφη για κιλα με αρκετη πρωτεινη οπωσ εκανα παλια αλλα ο νο1 στοχος μου ειναι να χασω την οποια κιλια εχω . τι συμβουλη θα μ δινατε να στοχευσω πρωτα στο να χασω αυτο π με νευριαζει και μετα να κοιταξω για ογκο η το αντιθετο ??

Σας Ευχαριστω πολυ ! (ελπιζω να μην κουρασα)