PDA

Επιστροφή στο Forum : Triple X (GoldStar Nutrition)



Lainus
07-04-16, 11:51
Όχι, δεν είναι προεξασκητικό παρασκευασμένο από στάλες ιδρώτα από την καράφλα του Vin Diesel στην αντίστοιχη ταινία του.

Έχει μέσα νέο ματζούνι που το πλασάρουν ως αντι-γεράνιο, το αναμένω και θα γράψω απόψεις σύντομα...

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=104165&stc=1http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=104164&stc=1

Lainus
13-04-16, 09:16
Έχουμε και λέμε...

Πρώτη φορά θα ξεκινήσω αξιολόγηση ενός συμπληρώματος λέγοντας πόσο κακή γεύση έχει. Μιλάω για το πράσινο μήλο, ξεκάθαρο 1/10. Δυστυχώς όταν το παρήγγειλα το κατάστημα είχε μόνον αυτή τη γεύση διαθέσιμη.

Το θέμα είναι ότι εκεί τελειώνουν τα αρνητικά και αν χρειαστεί άνετα το ξαναπίνω σε πράσινο μήλο δεδομένου ότι είναι το καλύτερο preworkout που έχω πιει ως προς τα αποτελέσματα.

Focus που δεν είχα ξαναδεί, ένταση χωρίς κρασάρισμα και μερικά ωραία πρηξίματα.

Αυτό που μου έκανε την περισσότερη εντύπωση είναι το πόσο διαρκεί το focus μετά την προπόνηση, μιλάμε για ~ 4-6 ώρες μετά!

Δε ξέρω τί ρόλο βαράει αυτό το νέο ματζούνι, ελπίζω να μη βγει το νέο "craze" το προϊόν και να ψάχνουμε να βρούμε τί άλλο είχε, αλλά με ασφάλεια μπορώ να πω ότι σ' εμένα ειδικά, δούλεψε.

Αν βάλω κάτω και συγκρίνω προϊόντα με AMP (Conqu3r - Olympus Labs), Γεράνιο (Mesomorph - APS) και αυτό, σίγουρα θα βάλω αυτό στην κορυφή.

beefmeup
13-04-16, 11:16
ωραιο ακουγεται, μπορει να προστεθει στα υποψιν για δοκιμη..
το δοκιμασες αρκετες φορες μεχρι τωρα?

sobral
13-04-16, 14:06
Γνωστή τακτική underground εταιριών. Εγώ αυτά τα προϊόντα τα λέω "αρπαχτή". Έχουν ημερομηνία λήξης. Η ουσία που χρησιμοποιείται μοιάζει με γεράνιο όπως σωστά αναφέρεται και θα απαγορευτεί όπως σχεδόν όλες οι αντίστοιχες.

Lainus
13-04-16, 15:39
ωραιο ακουγεται, μπορει να προστεθει στα υποψιν για δοκιμη..
το δοκιμασες αρκετες φορες μεχρι τωρα?

4, και νηστικός σε πρωϊνή προπόνηση και κανονικά μέσα στη μέρα... αν δω ότι με τον καιρό συνηθίζω, μπορεί να προσθέσω 2.5 mg yohimbine ;)

zapas22
04-05-16, 19:34
Λοιπόν έχουμε και λέμεε..ένα σκουπ...στήθος τρίκεφαλα. Αποχή από προεξασκητικά 1 χρόνο περίπου....γεύση καρπούζι 8/10 κατέβηκε άνετα...πρηξίματα 7/10. Ενέργεια και Focus 10/10 χωρίς κρασάρισμα. δεν ξέρω τι έχει μέσα το ματζουνι αλλά δεν μπορούσα να σταματήσω να προπονούμε :weights: !!! εποχές craze μου θύμισε...

Lainus
06-05-16, 12:03
104831

Νέα φόρμουλα, φαίνεται λίγο πιό φορτωμένη από την προηγούμενη!

procop
06-05-16, 12:11
Η καφεινη δεν ειναι πολυ ψηλα η κανω λαθος?
Σκεφτομαι να το παρω αλλα κολλαω εκει

Lainus
06-05-16, 13:02
Η καφεινη δεν ειναι πολυ ψηλα η κανω λαθος?
Σκεφτομαι να το παρω αλλα κολλαω εκει

Αν ξεκινήσεις με μισό scoop και το ανεβάσεις σταδιακά δε θα έχεις πρόβλημα εκτός κι αν έχεις γενική ευαισθησία στην καφεΐνη οπότε καλύτερα να το αποφύγεις.

procop
06-05-16, 14:24
Γενικα στα νιτρικα φτανω τα 2 σκουπ με μαξ καφεινη 400 μγ
Απλα για ενα σκουπ μ φανηκε μεγαλη η ποσοτητα οταν τα περισσοτερα παιζουν στα μαχ 200 mg
Βεβαια εδω με μπερδευει λιγο και η μορφη καφεινης οπως την αναφερει...δεν ξερω αν εχει διαφορα με anhydrous

kostas kou
10-11-16, 14:35
χθες τελειωσα το συγκεκριμενο νιτρικο... πολυ μετριο για μενα απο αποψη ενεργειας και δυναμης, γευση καλη για νιτρικο το επινα ανετα...προσωπικα το περιμενα καλυτερο

ktm620
05-04-17, 14:07
Φίλε Lainus all things considered -εκτός απο το ότι αυτό έχει κρεατίνη - ποιό προτιμάς αυτό ή το Limitless;

Lainus
05-04-17, 22:06
Φίλε Lainus all things considered -εκτός απο το ότι αυτό έχει κρεατίνη - ποιό προτιμάς αυτό ή το Limitless;

Αυτό, στηρίζω την απάντηση μου στο ότι με αυτό δεν είχα τα κρασαρίσματα που είχα και συνεχίζω να έχω με το Limitless...

Ουσιαστικά είναι προεξασκητικό με main key ingredient το ματζούνι για το focus (2-aminoisoheptane) το οποίο είναι κοινό και στα 2... αν δεν έχεις θέμα να χρησιμοποιήσεις κρεατίνη, προτείνω αυτό...

Βέβαια, μη ξεχνάμε ότι πολλά από αυτά τα ζητήματα (crash, focus, stim) είναι καθαρά υποκειμενικά οπότε άσε ανοιχτό ακόμα και το ενδεχόμενο να ισχύσουν σε εσένα τα ακριβώς αντίθετα από αυτά που ίσχυσαν σε εμένα! ;)

ktm620
05-04-17, 22:42
Πολύ σωστή και η τελευταία σου παράγραφος αλλά απο την άλλη προτιμώ να δοκιμάσω πρώτα αυτό που έχει τις λιγότερες πιθανότητες να προξενήσει τέτοιου είδους παρενέργειες ( crash and burn... )
Γενικά για αυτό - είναι και στην αγορά περισσότερο καιρό νομίζω - βλέπω αρκετά καλές κριτικές...
Σε ευχαριστώ για την βοήθεια σου , μόλις έχω μια καλή εικόνα θα προσθέσω εδώ το λιθαράκι μου και εγώ.

ktm620
30-09-17, 21:14
Λοιπόν , ένα μικρό update... Δεν ξέρω καταρχας αν υπάρχουν τίποτα νέα για το key ingredient οπότε αν κάποιος ξέρει ενημερώνει...
Γενικά το προϊόν δουλεψε πάνω μου - τώρα τελειώνω το κουτί , κάνω αραιή χρήση - όπως τα περιέγραψε και ο φίλος Lainus. Τρομερή συγκέντρωση και ήρεμη δύναμη τα κυριότερα.
Το μόνο αρνητικό - ίσως να οφείλεται στη γεύση cotton candy , βέβαια - μια ελαφριά αναστάτωση του στομαχιού κατά τη λήψη και μόνο. Όχι υπερβολική αλλά σίγουρα αισθητή , κάτι που δεν μου είχε ξανατυχει με κανένα από τα πολλά pw που έχω δοκιμάσει...Γενικά πολύ καλό ως προς το αποτέλεσμα και χωρις... καταπτώσεις μετά.Α και να προσθέσω ότι δεν ένιωσα ποτέ ότι πρέπει να βάλω πάνω από ένα σκουπ σε αντίθεση με πολλά άλλα που και έφτανα τα δύο και ένιωθα ότι δεν μου φτάνουν...( Πχ C4 που το είχα παράλληλα με αυτό...)
Just my 2 cents ( αργοπορημενα αλλά τρέχω και δεν φτάνω, σπάνια προλαβαινω πια να μπω [emoji3] )

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nive
02-12-17, 22:46
Aς αφησω και'γω μια γνωμη.
Το tripleX θεωρω πως ειναι το καλυτερο pre που εχω δοκιμασει ποτε. Απιστευτη συγκεντρωση, αυξηση δυναμης και αντοχης.
Απο πρηξιματα οχι τιποτα το τραγικο αλλα κατι γινεται, αλλα το πιο αξιοσημειωτο (που το ανεφερε και καποιο αλλο παιδι απο πανω) η επιδραση του κραταει 4-5ωρες...μαλιστα μια ετυχε κατι και πηγα γυμναστηριο 2ωρες μετα την ληψη του και η προπονηση βγηκε τουμπανη!!
Δεν ξερω τι στο καλο ματζουνια εχουν βαλει μεσα αλλα δουλευει απιστευτα!
Το μονο αρνητικο ειναι η αισχρη του γευση!! 1/10 το πολυ (καρπουζι)
Κατι το οποιο ειναι αξιοσημειωτο και μου'λυσε την απορια ο Γιωργος (sobral) ειναι πως μου'χει κοψει πολυ την ορεξη. Πιστευω ιδανικο για περιοδο γραμμωσης!

amateur666
28-12-17, 13:27
με φοβησανε η απο πανω με τα ρεβιου για την γευση :shock: και τελικα πηρα ξανα το limitless..

χριστοφορος10
07-01-18, 12:56
Φαινεται πολυ δυνατο απο την περιγραφει του .Υπαρχει κανα site που να μπορω να το αγορασω ;

Polyneikos
07-01-18, 14:01
Φιλε σίγουρα υπάρχει αλλά δεν μπορουμε να το αναφέρουμε, υπάρχουν κανονες στο Forum (https://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?1626-%CE%9A%CE%B1%CE%BD%CF%8C%CE%BD%CE%B5%CF%82-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%A6%CF%8C%CF%81%CE%BF%CF%85%CE%BC&p=18959&viewfull=1#post18959) που δεν επιτρέπονται Links πλήν των χορηγών.
Με το google ολα τα βρίσκεις και ευκολα.
Καλώς ήρθες στο φορουμ:thumbup:

paris
09-01-18, 21:18
Καλησπερα παιδια και απο εμενα.θα ηθελα να ρωτησω σε σχεση με το rush enraged και το triple X ποιο θα προτεινατε αν εχετε δοκιμασει και τα δυο.εγω με το rush ειμαι αρκετά ευχαριστημενος.αλλα εδω ακουω κατι για (ψευτο)γερανιο και μου ερχονται παλιες καλες εποχες jack

nikosBMW
11-01-18, 02:14
υπαρχει και το παλιο jack αμα θεςςςςς ;)

kostas kou
11-01-18, 08:24
Καλησπερα παιδια και απο εμενα.θα ηθελα να ρωτησω σε σχεση με το rush enraged και το triple X ποιο θα προτεινατε αν εχετε δοκιμασει και τα δυο.εγω με το rush ειμαι αρκετά ευχαριστημενος.αλλα εδω ακουω κατι για (ψευτο)γερανιο και μου ερχονται παλιες καλες εποχες jack

rush enraged καλύτερο για μένα

paris
27-02-18, 23:28
υπαρχει και το παλιο jack αμα θεςςςςς ;)

Το παρήγγειλα σημερα οποτε αυριο μεθαυριο ερχεται μηπως υπαρχει και το καλο mesomorph?
Εχω παραγγειλει και το triple x για να ξεκινησω

Nive
02-03-18, 11:03
Καλησπερα παιδια και απο εμενα.θα ηθελα να ρωτησω σε σχεση με το rush enraged και το triple X ποιο θα προτεινατε αν εχετε δοκιμασει και τα δυο.εγω με το rush ειμαι αρκετά ευχαριστημενος.αλλα εδω ακουω κατι για (ψευτο)γερανιο και μου ερχονται παλιες καλες εποχες jack
Επειδή ειμαι λάτρης του rush απλά να σου πω την γνώμη μου.
Το rush δεν μπορεί να ακουμπήσει καν το tripleX. Δεν μπορεί να γίνει και διαφορετικά...Έχει μέσα ένα κάρο διεγερτικά.