PDA

Επιστροφή στο Forum : Χάσιμο λίπους



nikmarg
19-01-09, 04:52
Γεια σας παιδια..... Ειμαι 18 χρονων 1.78 και 70 κιλα. Θελω να χασω λιπος γενικα απο ολο μου το σωμα και ειδηετερα απο την κιλια μου. Πιστεβω οτι τα κιλα μου ειναι ενταξη το μονο που θελω ειναι να χασω το περιτο λιπος........ Πεστε μου ιδεαις και αμμα εχετε καμια διατροφη να μου δοσετε να ακολουθησω.........

Polyneikos
19-01-09, 09:52
Καλημέρα φίλε μου και καλως ήρθες στο :bodybuildinggr: .
Τσεκαρισε λίγο αυτό το άρθρο ,ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΡΑΜΜΜΩΣΗΣ,http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=1596,θα σε βοηθησει και ότι αποορίες εχεις βαλε τις στο τόπικ σου!! :wave:

RUHL
19-01-09, 12:08
http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=4177

slaine
19-01-09, 16:58
καλώς ήρθες φίλε. διάβασε το φόρουμ , αυτα που σου είπαν τα παιδιά και θα καταλάβεις τι παίζει.

επίσης προσωπική μου άποψη είναι ότι μάλλον δεν έχεις πολύ λίπος αλλά λίγη μυική μάζα. οπότε ίσως να έιναι καλύτερο να κυνηγήσεις τη μυική ανάπτυξη και όχι τόσο το χάσιμο λίπους. γιατί ακόμα και αν το λίπος παραμείνει σταθερο αν αυξήσεις την άλιπη μάζα σου θα πέσει το ποσοστό λίπους και θα φαίνεσαι πολύ καλύτερος

αλλά και το να χάσεις λίπος ειδικά στην ηλικία σου και με στατ σου που φαίνεται να μην είσαι ενδόμορφος εύκολα θα κάψεις το περιττό λίπος.

διάβασε να μάθεις τα... "μυστικά" :wink: :bodybuilder2:

nikmarg
19-01-09, 18:36
Ευχαριστω παιδια τα διαβασα ολλα και μου δωσαν αρκετες πληροφοριες...

slaine
19-01-09, 18:47
διάβασε τα και ότι απορία έχεις ρώτα. μετά εφάρμοσέ τα και θα δεις εγγυημένα διαφορά :thumbup:

nikmarg
20-01-09, 04:18
Παιδια τα διαβασα ολα αλλα το θεμα ειναι οτι αμα μποριτε να μου δοσετε καποια διατροφη που κανει καπιος για χασιμο λιπους να την ακολουθησω

slaine
20-01-09, 04:23
δε μπορούμε να βγάζουμε διατροφή για όλα τα μέλη όπως καταλαβαίνεις είναι αδύνατο :^^: εκτός κι αν κάποιος έχει το χρόνο και τη διάθεση :green:

από αυτά που διάβασες οργάνωσε εσύ μία διατροφή όπως νομίζεις και πόσταρέ τη να σου πούμε τι αλλαγές χρειάζεται

peris
20-01-09, 11:34
Παιδια τα διαβασα ολα αλλα το θεμα ειναι οτι αμα μποριτε να μου δοσετε καποια διατροφη που κανει καπιος για χασιμο λιπους να την ακολουθησω

ειναι που τα διαβασες ολα :1laugh:

και ενα αλλο τωρα εισαι 178 70 κιλα και θες γραμμωση να γραμμωσεις τι?τους μυς που δεν εχεις μπες για ογκο γιατι σα το ψαλτη θα γινεις