PDA

Επιστροφή στο Forum : Hydroxycut (Muscletech)



RAMBO
19-01-09, 13:11
τελικα το universal den to brhka kai phra αυτο για τον πατερα μου.μου ειπε και gia to thermxx οτι ειναι πολυ καλο αλλα δυνατο.θα το παρω το καλοκαιρι να δω τι παιζει .

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=8499&stc=1&d=1263134549


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=8500&stc=1&d=1263134560

Polyneikos
19-01-09, 13:20
για τον πατέρα σου;Ρε συ ακομα δεν άρχισες βαζεις και τους άλλου στο κολπο;;
Το απλό πήρες ή το hardcore;

Doctorg
19-01-09, 13:24
τελικα το universal den to brhka kai phra αυτο για τον πατερα μου.μου ειπε και gia to thermxx οτι ειναι πολυ καλο αλλα δυνατο.θα το παρω το καλοκαιρι να δω τι παιζει .

Πολύ καλό το thermxx :thumbup:

RAMBO
19-01-09, 13:28
to aπλο .καλο ειναι???

Polyneikos
19-01-09, 13:48
light,μην περιμενεις πολλά πράγματα.

RAMBO
19-01-09, 13:55
για το thermxx ti lete????

Polyneikos
19-01-09, 13:57
Kαλο είναι,σαφως καλύτερο,αρκετα δυνατο για λιποδιαλύτη!

RAMBO
19-01-09, 14:17
μπορει να σου δημιουργησει προβλημα???

Polyneikos
19-01-09, 14:17
τι εννοείς;

Exci
19-01-09, 14:19
τι εννοείς;Φανταζομαι εννοει τυχον παρενεργειες, οπως πχ η whey που φερνει στειροτητα :^^:

RAMBO
19-01-09, 14:34
ναι εχει παρενεργειεσ??οχι στειροτητα κανα προβλημα τησ προκοπησ.

RUHL
19-01-09, 14:44
ναι εχει παρενεργειεσ??οχι στειροτητα κανα προβλημα τησ προκοπησ.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! σιγα το προβλημα
:drunken:

RAMBO
19-01-09, 14:47
ennοω κατι που να κινδυνευει η υγιεια σου.

Polyneikos
19-01-09, 14:51
βρε συ Ράμπο,θα μας τρελλάνεις;Βγαινουμε οφ τόπικ αλλά δεν είναι σοβαρό πρόβλημα η στειρότητα;
Μην σκέφτεσαι με την τωρινη σου ηλικια,η στειρότητα είναι σοβαρο πρόβλημα και για τους ευνόητους λόγους αναπαραγωγης αλλά και για ψυχολογικους λόγους,μπορείς έστω να φανταστείς πως νιωθει καποιος αν είναι στείρος;
Για κανενα χόμπι οπως είναι και το bb δεν αξιζουν τετοιες θυσιες.
Παντως οι λιποδιαλύτες/θερμογενετικα δεν έχουν ακουστει για στειρότητα ή για καποιο σοβαρό πρόβλημα με την λογικη χρήση πάντα μιλάμε.Σίγουρα δεν πρεπει να έχεις καποιο πρόβλημα υγειας,οπως θυροειδης,καρδια,διαβητικος ή να τα παίρνει καποια έγκυος και μπορεί να δημιουργήσει ταχυπαλμία,εφίδρωση,καποιο τρεμουλο αλλά είναι λογικα συμπτωματα λόγω καποιων ουσιών που περιεχει το προιον αλλά μετα από λιγες ημερες χρησης καλμαρουν γιατί συνηθιζει ο οργανισμος.

RAMBO
19-01-09, 14:57
mallon εχεισ δικιο παντοσ στην ηλικια μου πρωσοπικα δεν θα ειχα προβλημα.βασικα εξαρταται απο το τι θελει να κανει ο ανθρωποσ στην ζωη του.δεν το εχω σκεφτει και πολυ

Polyneikos
19-01-09, 15:12
Ναι,στα 18 και εγω δεν σκεφτομουνα παιδια και οικογενεια,αυτο είναι το φυσιολογικό,αλλά η ζωη έχει πού δρόμο μπροστά της ,δεν θα είσαι 18 παρά για μόνο 12 μήνες!! :green:

Stay on topic!!

slaine
19-01-09, 16:31
γιατί δεν έκανες μία αναζήτηση πρωτού ποστάρεις? έλεος

tezaman
19-01-09, 16:57
Νεολαία 8)

Polyneikos
19-01-09, 17:19
Ενταξει παιδια ,όλοι εχουμε φει τις φόλες μας,δεν τρεχει τίποτα,μακαρι αυτό να είναι το περισσότερο.
Πάντως όλοι οι νεοι του φόρουμ και του αθληματος να καταλαβουν ότι έχουν ένα πολυτιμο εργαλείο στο χέρι τους και εννοω το φόρουμ γιατί πιο παλια περιμεναμε απο περιοδικα που το καθενα σπονσοραρει τα δικα του και αντε αν ησουν τυχερός να έχεις κανεναν σοβαρό αθλητη εκει που γυμναζεσαι ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ να μοιραστεί τις γνωσεις του,οπότε εγω να δείτε λαθη που έχω κανει.
Πάντως συμβουλη μου είναι να μην βαριοσαστε να διαβαζετε γιατί πραγματικά εδω μεσα μοιραζόμαστε γνωσεις για αυτο και προσπαθουμε να απομονωνουμε τους επιδειξιες τους ξερόλες και τους δήθεν και δεν είναι κακο να λεμε ότι δεν ξερουμε,εγω αρκετα εδω μεσα τα έχω αποσαφηνισει μεσα μου.

vagg
19-01-09, 20:38
to aπλο .καλο ειναι???
και το απλο και το hardcore για πεταμα....τουλαχιστον εγω δεν το εννιωσα...αερα μου πουλησανε...χαχαχαχα

Polyneikos
19-01-09, 21:20
Όταν λές ότι δεν το ένιωσες τι εννοείς;Τι περίμενες να σου συμβεί;
Παιδια μην περιμενετε θαυματα απο λιποδιαλυτικα-λιποτροπικα-θερμογεννετικα ,έχεις καποιες τσίτες στην αρχη απο καφεινες,γκουαρανα,ma huang και όλα τα υπόλοιπα που εχουν μεσα αλλά το λιποδιαλυτικο δεν το παιρνουμε για ενεργεια,ούτε να νιωσουμε κατι,το πολυ να καταλαβουμε μια θερμογέννεση ή εφίδρωση,περισσότερο ιδρώτα κατα την άσκηση κατα τα άλλα για να διασπασουν το λίπος και να το απομακρυνουν από τις λιποαποθηκες το παίρνουμε.
Πάντως ότι παιζουν καλυτερα λιποδιαλυτικα στην κατηγορία παιζουν,όχι όμως ότι είναι και για πέταμα,αναλογα τι προσδοκιες έχει ο καθενας.

RAMBO
19-01-09, 21:28
σωστοσ :awesome: :awesome: :awesome:

vagg
19-01-09, 23:24
οχι να σου εξηγησω γιατι μπορει να μην εκφραστικα σωστα
κανοντας χρηση μια φορα(ενα κουτι 120caps)δεν ειδα να καιω περισσοτερο απο οτι να μην τις επαιρνα και κα8ολου

Vaggelis007
30-03-09, 15:41
Φανταζομαι εννοει τυχον παρενεργειες, οπως πχ η whey που φερνει στειροτητα :^^:

σοβαρα μιλαμε??φερνει η πρωτείνη στειροτητα???:shock::shock::shock::shock:

vagg
30-03-09, 15:48
οχι ρε ξεκολλα τι στειροτητα...αχχααχχαχααχαχ

KATERINI 144
30-03-09, 15:59
χαχαχχαχχαχχχα ελεος....... πλακα κανουν ρε'συ :green:

sctp
01-05-09, 22:16
ναι εχει παρενεργειεσ??οχι στειροτητα κανα προβλημα τησ προκοπησ.

http://finance.yahoo.com/news/US-warns-dieters-Stop-apf-15103194.html?sec=topStories&pos=5&asset=&ccode πρεπει να ισχυει και για αλλα λιποτροπικα αλλα αυτο βαλανε στο στοχο προς το παρον :(

peris
04-05-09, 12:39
σοβαρα μιλαμε??φερνει η πρωτείνη στειροτητα???:shock::shock::shock::shock:


ναι επισης σου πεφτουν τα μαλλια και τα δοντια σου γινονται μαυρα και μπορει να βγαλεις και σπυρακια σε ολο σου το σωμα και να εισαι και δαιμονισμενος και για να γινεις καλα πρεπει να σε δεσουν στο κρεβατι και να ερθει παπας στο σπιτι να σου κανει εξορκισμο οπως στη ταινια εξορκιστης αν θυμαμαι καλα και λεγεται ετσι :lol::lol::lol::P:P:turtle:

οποτε μακρυα απο αυτα τα ΣΚΕΥΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ:evil2::evil2::turtle::turtle::toast:

skrwz21
04-05-09, 12:40
κανενα καλο λιποτροπικο εκτος απαυτο ??
ειπαμε να μεινουμε μακρια απο muscletech ! απατεωνες ;)

Geo84
04-05-09, 15:02
eeekkkkkkk........ :shock:

http://mmamania.com/2009/05/01/liver-shot-hydroxycut-recalled-after-fda-links-supplement-to-liver-damage-and-death/