PDA

Επιστροφή στο Forum : N.O. Plasmacore (Muscle Asylum Project)



RAMBO
19-01-09, 17:31
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7350&stc=1&d=1259842404

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7351&stc=1&d=1259842408





τι γνωμη εχετε για αυτο το συμπληρωμα νιτρικου οξειδιου?το εχει δοκιμαση κανεισ?? :thumbdown:

slaine
19-01-09, 17:34
κατω από το calcium ρε δε γράφει ποσότητες. κλασσική πε΄ριπτωση proprietary blend.έχει και ασπαρτάμη που δε λέει ποσότητες.

μακριά. δώσε λεφτά σε κάτι πιο σίγουρο.

τουλάχιστον έμαθες να κάνεις ποστ της προκοπής :nana:

RAMBO
19-01-09, 17:37
den ενδιαφερομαι να αγορασω κατι τετοιο απλα να μαθω περισσοτερα :rocking:

slaine
19-01-09, 17:46
:thumbup:

RAMBO
22-01-09, 13:26
το δοκιμασε κανεισ??????

zAMUNdA
28-01-09, 21:00
Παιδια το πηρα σημερα..8α σας πω αποτελεσματα εν καιρω..

RAMBO
04-02-09, 20:41
slaine τι εννοεισ κλασσικη περιπτωση proprietary blend.????? :moderator:

RUHL
04-02-09, 20:45
slaine τι εννοεισ κλασσικη περιπτωση proprietary blend.????? :moderator:
http://www.youtube.com/watch?v=ThdFqGLq4QU

mantus3
04-02-09, 20:45
slaine τι εννοεισ κλασσικη περιπτωση proprietary blend.????? :moderator:

proprietary blend = ιδιόκτητο μίγμα

μαγικη φορμουλα ναι κ καλα...

zAMUNdA
11-02-09, 14:59
παιδες ψιλομποχα το ΝΟ πλασμακορε..δεν ξερω γιατι ετσι..το προηγουμενο που ειχα παρει(αναβολικ Ο ΝΤΙ) ηταν παρα πολυ καλο..

mantus3
11-02-09, 15:08
παιδες ψιλομποχα το ΝΟ πλασμακορε..δεν ξερω γιατι ετσι..το προηγουμενο που ειχα παρει(αναβολικ Ο ΝΤΙ) ηταν παρα πολυ καλο..

το hallo το εχεις δωκιμασει?

zAMUNdA
12-02-09, 00:21
ΧΑ!!!σημερα πηγα να παρω καινουργια πραγματακια χιχιχι γιατι οπως ειπα προηγουμενωσ το πλασμακορε δεν "εκλασε" μια κ μου προτεινε το παλικαρι στο μαγαζι απ οπου προμηθευομαι πραματα να παρω Ηαλο αλλα επειδη ημουν λιγο επιφιλακτικος πηρα το σελλ-τεκ χαρντκορε.το Ηαλο 8α το δοκιμασω οταν με το καλο τελειωσει το σελλ-τεκ

goutsos
12-02-09, 00:27
καμια σχεση τ ενα με τ αλλο βεβαια

mantus3
12-02-09, 02:02
ΧΑ!!!σημερα πηγα να παρω καινουργια πραγματακια χιχιχι γιατι οπως ειπα προηγουμενωσ το πλασμακορε δεν "εκλασε" μια κ μου προτεινε το παλικαρι στο μαγαζι απ οπου προμηθευομαι πραματα να παρω Ηαλο αλλα επειδη ημουν λιγο επιφιλακτικος πηρα το σελλ-τεκ χαρντκορε.το Ηαλο 8α το δοκιμασω οταν με το καλο τελειωσει το σελλ-τεκ

απο το καλο στο καλητερο πας βλεπω.. απορω εκτως απο το να γραφεις διαβαζεις κ τιποτα?


καμια σχεση τ ενα με τ αλλο βεβαια

κανεις λαθος!!! κ τα 2 εχουν μιροδια ψωφιας γατας!

zAMUNdA
12-02-09, 02:09
ε μπααα δεν ειμαι κ πολυ του διαβασματος..

tezaman
12-02-09, 04:15
ε μπααα δεν ειμαι κ πολυ του διαβασματος..

:bowdown: :lol:

psychedelic
30-11-09, 18:01
παντος η γνωμη μου ειναι οτι οι φορμουλες ειναι καλυτερη επιλογη...

Napakos
08-12-09, 22:28
μαπα το δοκιμασα πριν μερικουσ μηνες....πφφ κριμα τα 40 ευρώ

Polyneikos
08-12-09, 23:05
+1 μου το είχαν χαρίσει αλλά πολύ μετριο....

panosk
02-11-10, 06:32
hello..vasika eimai arxarios (an pw kamia $$$$ mhn arxizete kai krazete)agorasa to N.O plasmacore giati i8ela na exw energeia sthn proponhsh...thelw na mu pei kapoios edw pera ( AN GINETAI NA TO EXEI DOKIMASEI )..an me thn xrhsh tou ( 1 scoop prin thn proponhsh)8a yparksei kapoio problhma(akousa oti exune simio8ei episodeia me apotomh aykshsh 8ermokrasias swmatos ktlp-an argotera 8a mu dimourgi8ei kapoio problhma sto sykoti ktlp)..epishs an borw na agorasw mia proteinh ka8arh SXeDOn gia na thn xrisimopoiw meta thn proponhsh ( kai an se sundiasmo me ton plasmacore yparksei kapoio problhma).. paides eimai arxarios se ayta ta 8emata an ginetai kapoios na mu eksigisei panw kato ti pezei 8a to ektimusa:)) :turtle:

Devil
02-11-10, 06:34
καλως ηρθες

γραφε ελληνικα

τσεκαρε το λινκ υπαρχει thread
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3436

προσωπικα δεν μου αρεσει και λογο εταιριας και λογο blend

sTeLaKoS
02-11-10, 23:16
Καλώς όρισες. Διάβασε τους κανόνες (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=1626)και γράφε ελληνικά.

Πάνο μας ρωτάς κατόπιν εορτής. Έπρεπε να ρωτήσεις πριν το αγοράσεις.
Ξέρεις τι είναι και τι κάνει αυτό που αγόρασες;

panosk
03-11-10, 00:18
σας ευχαριστώ για την υποδοχη..λοιπον χρειαζομουνα ενα ενεργειακο ι οπως λεγεται για να βγαζω ολες τις επαναληψεις και ολα τα σετ..ξεκινισα με το συπερπαμπ 250(πηρα ενα φακελακι..δειγμα) και η8ελα να αγορασω ενα παρομοιο..πηγα σε ενα μαγαζι που πουλαει πρωτεινεσ κτλπ και του εξηγησα τι ακριβως χρειαζομουνα και μου το προτεινε...αποσο γνωριζω τα βασικα που περιεχει ειναι ταυρινη καφεινη και κρεατινη..το εχω δοκιμασει 2 φορες εως τωρα το Ν.Ο πλασμακορε και αισ8ανομαι οτι με ανεβαζει αρκετα..αν γινεται να μου απαντησετε και στις αρχικες ερωτησεις μου :turtle:

Adinamos
03-11-10, 00:38
Δεν θα εχεις απολυτος κανενα προβλημα. Αλλα τα νιτρικα κτλ σαν το πλασμακορ που πηρες ειναι πιο εξειδηκευμενα συμπληρωματα και δεν απευθυνονται σε αρχαριους... Για μενα καντο στην ακρη, ξεκινα με μια πρωτεινη, πολυβιταμινες + σωστη διατροφη. Ουτος η αλλος οι αρχαριοι ανεβαινουν στα βαρη σχετικα ευκολα οποτε δε σου χρειαζεται το νιτρικο, καλυτερα να το χρησιμοποιησεις μετα απο καποιους μηνες οταν ενδεχομενος θα εχεις κολλησει σε καποια κιλα στο γυμναστηριο.

Εχε κατα νου οτι ολα τα νιτρικα εχουν πολυ καλα αποτελεσματα σε οργανισμους που δεν ειναι μαθημενοι σε τετοια συμπληρωματα, οποτε μη σπαταλησεις το αβανταζ αυτο τωρα που εισαι αρχαριος γιατι η χρηση ενος νιτρικου μελλοντικα θα εχει μειωμενα αποτελεσματα απο αυτη οταν ο οργανισμος ειναι 'παρθενος'.

panosk
03-11-10, 00:53
σε ευχαριστω πολυ φιλε με βοηθησες αρκετα...αν θελει κανεις αλλος να πει κατι πανω σε αυτα καλως :D

kostas_lamia
03-11-10, 01:27
Εκανε δουλεια , μου χαλασε 3 προπονήσεις με το να με αναγουλιάζει, να ανεβαίνει όλη την ώρα η γευση του στο στόμα μου και μετα απο μισή ώρα να νιώθω κομμάρες λες και εκανα sex με όλο το μπαλέτο bolsoi Και τις αναπληρωματικές μπαλαρίνες

Senereison
04-11-10, 00:09
από λαμία είσαι παλικάρι? πας σε κανενα gym?