PDA

Επιστροφή στο Forum : πως να ξαναρχισω μετα απο ιωση



kala krasia
02-06-16, 15:41
Καλησπερα και απο εμενα,
μολις δημιουργησα το λογαριασμο μου στο forum σας. Ο κυριος λογος ειναι για να σας παραθεσω το προβλημα που εχω απο το πασχα και μετα.
Πριν απο το πασχα ημουν πολυ συνεπης στις προπονησεις και την διατροφη μου, ειχα πολλη ορεξη.
Αρρωστησα τοτε για 1,5 βδομαδα και απο τοτε που εγινα καλα και πηγα να ξαναβρω τον παλιο μου εαυτο, τιποτα.
Παω γυμναστιριο, κανω 10 λεπτα, μετα κολοβαραω αλλα 10 και μετα τιποτα, λεω πωω κουραστηκα.
Εχω χαλασει και την διατοφη μου. Απο το κακο στο χειροτερο. Υπαρχει καποιος που ειχε αντιστοιχο προβλημα στο παρελθον? Πως το ξαναμπηκε στο mood για fitness?
(αν το ποστ αυτο δεν ταιριαζει στο συγκεκριμενο θεμα ή εχει υπαρξει ξανα παρομοιο και δεν το βρηκα, forgive me guys)

Feth
02-06-16, 16:02
Ξαναρχισε οποτε νιώσεις ετοιμος, έτυχε να έχω γαστρεντεριτιδα προσφατα και αφου μου πέρασε μου αφησε μια αισθηση περιεργη και παρολο που μου είχε περάσει εβλεπα τον εαυτο μου πως δεν ειμαι ετοιμος το οποιο διερκησε για καμια εβδομαδα, ολα αυτα μεχρι να ξαναμπώ παλι σε προγραμμα και να επανέλθω στην τυπική διατροφη μου.

Την περιοδο της μιας εβδομαδος απλά εκανα χαλαρές ασκησουλες και οχι με το συνηθες φορτίο, γενικα πηγαινε χαλαρά και πάρε τον χρονο σου να γυρισεις εκει που ήσουν.