PDA

Επιστροφή στο Forum : WABBA-ΠΕΣΔ Πρωτάθλημα 14 Ιουνίου 2009



Σελίδες : [1] 2 3

NASSER
24-01-09, 19:09
εδω θα αναφερουμε οτι εχει σχεση με τον αγωνα της wabba για το 2009

Η ΑΦΙΣΣΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1237&stc=1&d=1240675311

Polyneikos
24-01-09, 19:14
.
Nicksigalas:Γεια σας παιδια και απο εμενα δεν μπαινω πολλυ συχνα στο τοπικ λογω δουλειας αλλα οταν ξεκλεβω λιγο χρονο καθομαι και χαζευω λιγο τα θεματα που συζυτατε . Θα ηθελα να σας ενημερωσω σχετικα με την ημερωμηνια του αγωνα τις ΠΕΣΔ WABBA οτι κατα πασα πιθανοτητα θα γινουν στις 31/05/09 και λεω κατα πασα πιθανοτητα γιατι εχω προτεινη να γινουν στις 30/05/09 ημερα σαββατο για να διευκολινη τον κοσμο διοτι η επομενη μερα ειναι αργεια .Οι αγωνες θα γινουν στην αθηνα και οχι στην κερκυρα οπου ακουγονταν οτι θα γινονταν.Τι λετε και εσεις σχετικα με το θεμα ημερας;

Polyneikos
24-01-09, 19:16
slaine:
εμένα προσωπικά θα με βόλευε σαββατο και πιστεύω αρκετό κόσμο. αν γίνει κυριακή ο τελικός νομίζω καλύτερα να μη γίνει βράδυ αλλά μεσημεράκι. έτσι θα έχει και ο κόσμος που δεν είναι από αθήνα χρόνο να επιστρέψει στον τόπο του..

Polyneikos
24-01-09, 19:17
Εγώ προτιμω το Σάββατο σαν ημερα γιατί όπως και να το κανεις αν τεελιωνει κατα τις 12-12:30 ο αγώνας αλλιως είναι να ακολουθει αργία αλλιως να εχεις να πας στην δουλεια.Σκεφτείτε και εμας τους φωτορεπόρτερ που πρεπει να τρεξουμε να ανεβάζουμε και ρεπορταζ με φωτογραφίες την επόμενη μερα!!Σάββατο ανεπιφυλακτα Νίκο,υπάρχουν κα ιπαιδια από επαρχία που δεν θα χρειαζονται να είναι κυνηγημενοι,να τους παίρνει να έρθουν και το βραδυ.

NASSER
24-01-09, 19:19
Και εγω συμφωνω με Σαββατο για τους ιδιους λογους που ανεφερε και ο Polyneikos.

nicksigalas
24-01-09, 19:39
Ενταξη παιδια το θεμα ειναι για τον κοσμο που εχει μαγαζια και που μενουν στην επαρχια και για τους αθηναιους φυσικα το αν θα προλαβουν να ερθουν παντως και εγω το βλεπω ποιο λογικο να γινουν σαββατο περιμενω και απο αθλητες να μας πουνε την γνωμη τους [ Ηλια Στράτο σας περιμενω ] και ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ :bodybuildinggr:

TRIANTAFYLLOU
24-01-09, 20:02
και εγώ πιστεύω για αθήνα μπορεί να βολεύει καλύτερα σάββατο και πιστεύω εκτός απροόπτου να είμαστε εκεί όπως και στον προιγούμενο αγώνα που ήταν πολύ καλός για μένα φυσικά είναι σαν μια εκδρομή γιατί εκτός τους αγώνες σε τέτοιες περιπτώσεις βλέπουμε και κανένα φίλο και συναθλητή και περιμένουμε πώς και πώς τέτοιες εκδηλώσεις ,γιατί μπορεί να μην είμαστε τώρα ενεργοί αθλητες αλλά φίλαθλοι θα είμαστε πάντα. :awesome: :clap:

nicksigalas
24-01-09, 20:16
Τωρα το ξενοδοχειο αν δεν ειναι το NOVOTEL θα ειναι μαλλον το CARAVEL ειμαστε στις συζητησεις ! οσο για το πως εισαι λιακο ασε να το κρινουν αλλοι παντα τουμπανο εισαι εσυ οσα χρονια και να περασουν . Παιδια ακουω γνωμες

Polyneikos
24-01-09, 20:22
To θεμα είναι να το αποφασίζατε και να βλέπαμε και εσας του δύο επί σκηνης,αλλά με μαγιο,όχο με κουστουμια και γραβατες!!
όχι ότι δεν είναι πολυτιμος ο ρόλος σας και με αυτη την υπόσταση αλλά θελουμε να σας δουμε και ενεργους επί της σκηνης!!
Θα μου πει καποιος ας ήσουν λίγο πιο μεγάλος να μας προλάβαινες αλλά τι να κανουμε ρε παιδια!Θελουμε κι άλλο,χα,χα!
Πάντως θα ηθελα πολύ να γνωριστουμε απο κοντα και με αρκετους από εδω μέσα,θα κανονιστεί κατι!

Muscleboss
24-01-09, 20:30
Από Πάτρα δεν έχει φτάσει στα αυτιά μου καμιά συμμετοχή για το Μάιο. Ο Κοπαρίδης μουπε δε θα κατέβει.

Σαν επισκέπτης σιγουρα με βολέυει Σάββατο καθώς εμείς που ερχόμαστε από επαρχία μέχρι τώρα στους αγώνες της WABBA ερχόμαστε μόνο το πρωί, γιατί το βράδυ ο αγώνας αργεί και θα γυρνάγαμε πίσω μετά τις 3 το πρωί.

Από την άλλη γνωρίζω πολλά παιδιά που δουλέυουν Σάββατο βράδυ επαρχία και μη και δε ξέρω μηπως τους χαλάει αυτό.
Σχετικά με αθλητές από επαρχία που πιθανώς να έρθουν από παρασκευή, μήπως κάποιοι έχουν υποχρεώσεις? μαγαζιά κτλ? Θα μου πεις, σε αγώνα πάς 2 μέρες θα λείψεις από τη δουλεία ούτως ή άλλως.

Κάθε επιλογή έχει τα καλά της και τα κακά της.

Τα τελευταία χρόνια έχουμε συνηθίσει τη WABBA Κυριακή, νομίζω ότι μια αλλάγη για Σάββατο ας να δοκιμαστεί μια φορά, ίσως συνολικά αποδειχθεί καλύτερη.

Εμένα με βολεύει περισσότερο Σαββατο, αλλά εγώ είμαι μία μόνο ψήφος. :green:

ΜΒ

Polyneikos
24-01-09, 20:38
Εγω εχω ακουσει οτι θα κατεβει ο Κονδυλης και ο Καραμανλακης,πιθανότατα και ο Σιωτης.Μυριζομαι ωραια πραγματα!

Kaskani Konstantina
24-01-09, 23:10
Μεγάλε Σιγάλα μας εκφράζω τον θαυμασμό μου για την πορεία σας στο Β.Β είδα τώρα τις φωτο΄σας. Καταπληκτικές. Οσο για τους αγώνες οι έλληνες την κυριακή συνήθως είναι ξεκούραστοι,λεω μήπως το Σάββατο δεν έχουμε κόσμο,όπως και να έχει εγω είμαι παιδί της wabba όπως με λέει ο Πρόεδρος και θα είμαι εκει

nicksigalas
24-01-09, 23:12
Ο Κονδυλης ετοιμαζεται σιγουρα αλλα εχω μαθει οτι φετος τον Μαιο ετοιμαζονται παρα πολυ και καλοι αθλητες παντα τον μαιο γινεται χαμος ξερω και απο Κρητη αλλα και απο τα Νησια μας εκτος οτι ετοιμαζει και ο Σατραβανης ενα γκραν πρι για τον μαιο θα τα μαθετε ολα στην πορεια :eleph: :eleph:

RUHL
24-01-09, 23:25
Οσο για τους αγώνες οι έλληνες την κυριακή συνήθως είναι ξεκούραστοι,λεω μήπως το Σάββατο δεν έχουμε κόσμο,
Μηπως επειδη θα εχουν να σηκωθουν το πρωι για δουλεια η οτιδηποτε ασχολεια την επομενη μερα να το σκεφτουν να πανε ειδικα για αυτους που θα ερθουν απο μακρια.Γιατι διαρκουν κιολας αν εχει και πολλες συμετοχες αθλητων και οι περισσοτεροι φευγουν πριν καν δουν το ποιο βασικο-αξηζει να το δεις τον γενικο τιτλο

Γνωμη μου το σαβατο ειναι οτι πρεπει.

nicksigalas
24-01-09, 23:26
Κωσταντινα μου να εισαι καλα το οτι εσυ εισαι παιδι τις WABBA. ΠΕΣΔ αυτο ειναι αναμφισβητητο χαιρομαι πολυ που θα τα λεμε και στο τοπικ εκτος φυσικα απο τους αγωνες! εκτoς λοιπον απο την φωνη μου που ακους στους αγωνες τωρα θα εχουμε και τον γραπτο λογο! τωρα οσο για την ημερα νομιζω οτι θα εχουμε μεγαλυτερη προσελευση κοσμου αφου η κυριακη ειναι αργια φυσικα μεγαλο ρολο παιζει και αν μπορουμε να κλεισουμε το ξενοδοχειο για σαββατο θα το δουμε ομως!

nicksigalas
28-01-09, 14:09
Τελικα οι αγωνες κατα πασα πιθανοτητα θα γινουν 31/05/09 λογω δυσκολιας κλεισιματος ξενοδοχειου και λογω των σπονσορων καταλαβαινουμε οτι αρκετο κοσμο θα τον διευκολυνε το Σαββατο αλλα υπαρχουν και οι τεχνικες δυσκολιες για εμενα παντως θα ητανε τιμη μου να παραβρεθειτε στον αγωνα ολοι οι φιλοι του :bodybuildinggr: Μετα Τιμης Σιγαλας Νικος

Muscleboss
28-01-09, 15:18
Νίκο και Τρίτη, και Τετάρτη ...και πρωτοχρονιά να τους κάνατε, οι φανατικοί από επαρχία πάλι θα βρίσκαμε τρόπο να ρθούμε.

Καλή επιτυχία και θα 'μαστε εκεί.

ΜΒ

Polyneikos
28-01-09, 16:03
Το :bodybuildinggr: θα είναι εκει!! :bodybuilder2:

RUHL
28-01-09, 16:06
Το :bodybuildinggr: θα είναι εκει!! :bodybuilder2:
Xωρις τον ραμπο :eleph: :eleph: :turtle:

slaine
28-01-09, 16:18
ρουλ θα κατέβεις?

RUHL
28-01-09, 16:23
Δεν ξερω ακομα :clown2: :clown2:

slaine
28-01-09, 16:27
σκέψου ότι θα χάσεις το ΡΑΜΠΟ

Kntrns_MD
28-01-09, 16:30
Εγώ νομίζω ότι είναι καλύτερα που γινεται Κυριακή, η άποψή μου είναι ότι είναι καλύτερα για τον κόσμο.

NASSER
28-01-09, 16:32
Ολοι εκει θα ειμαστε, να μαστε καλα πρωτα και εχουμε χρονο μεχρι τοτε.

RAMBO
28-01-09, 23:07
και γω εκει θα ειμαι σιγα μην το χασω :turtle: :turtle: :turtle:

RUHL
28-01-09, 23:16
και γω εκει θα ειμαι σιγα μην το χασω :turtle: :turtle: :turtle:

:dooreek: δεν ερχομε τοτε :dooreek:

Polyneikos
28-01-09, 23:21
Ράμπο σε βλέπω πρωτη σειρα !! :awesome:

slaine
29-01-09, 00:14
fun club rambo 8)

TRIANTAFYLLOU
29-01-09, 01:58
μεσα και γω :rocking:

Fotis_Patra
29-01-09, 02:36
Ολος ο καλος ο κοσμος βλεπω μαζευεται.

Polyneikos
29-01-09, 09:04
Μήπως να εξασφαλίσουμε από τον φίλο μας τον Σιγάλα κανα 2-3 σειρες "εξέδρα- :bodybuildinggr: ";
Να συνεννοηθούμε πάντως παιδια να είμαστε όλοι μαζί,μην χαθουμε μεσαστο πλήθος !!

RAMBO
29-01-09, 12:40
ενοειταο ολοι μαζι και να φοραμε φανελακια :bodybuildinggr: .

SiCkOheL
29-01-09, 12:50
και γω εκει θα ειμαι σιγα μην το χασω :turtle: :turtle: :turtle:

:dooreek: δεν ερχομε τοτε :dooreek:



:rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

slaine
29-01-09, 15:21
ενοειταο ολοι μαζι και να φοραμε φανελακια :bodybuildinggr: .
εγώ θα φοράω μπλουζάκι RAMBO 8)

nicksigalas
30-01-09, 14:16
To Ξενoδοχειο θα ειναι το NOVOTEL τελικα και ειλικρινα οσα παιδια γραφουνε στο τοπικ θα ηθελα να ερθετε και να μου μιλησεται για να τα πουμε και απο κοντα για οσους δεν με ξερουν θα βρισκομαι στο μικροφωνο και θα παρουσιαζω τον αγωνα επισης θα γνωρισετε και τον Κωστα γιατι θα τον εχω διπλα μου ! :eleph: :eleph: :eleph:

Polyneikos
30-01-09, 14:29
Όλοι στο Novotel λοιπον,Κυριακή 31 Μαϊου,κλείδωσε το γεγονός!!

RUHL
30-01-09, 14:46
για οσους δεν με ξερουν θα βρισκομε στο μικροφονο και θα παρουσιαζω τον αγωνα επισης θα γνωρισεται και τον Κωστα γιατι θα τον εχω διπλα μου !
Bαλτε και τον ραμπο παραδιπλα για μασκοτ :lol: :lol: :lol:

RAMBO
30-01-09, 14:49
:turtle: :turtle: :turtle:

slaine
30-01-09, 17:10
o slaine θα είναι εκεί 8)

chrisberg
31-01-09, 11:47
Δεν ξερω ακομα :clown2: :clown2:

Nα μας πεις έγκαιρος φίλε Ruhl γιατί πρέπει να βρούμε και tickets για το αεροπλάνο!!!
Θα κάνω το πάν να είμαι εκεί για να στηρήξω την προσπάθεια σου όπως και των
υπολοίπων παιδιών απο το φόρουμ που θα κατέβουν.

Έμαθα πάντως εχθές ότι κατά πάσα πιθανότητα η ημερομηνία θα αλλάξει.
Ο διεθνής αγώνας που ακολουθεί είναι μακριά
αρκετά μακριά (απο άποψη ηνερομηνίας.) είναι και άλλα θέματα αλλά απο σεβασμό στο
παρόν τόπικ θα τα αναφαίρω στο σχετικό τόπικ που ανεβάζω!

Polyneikos
03-02-09, 08:45
Nίκο μπορείς να μας ενημερωνεις για ποιους αθλητες ξερεις ότι θα κατεβουν απο τι πληροφορίες σου πάντα;(ή όποιος άλλος ξερει τελωσπάντων).
Ήδη ο Νίκος ξερω ότι σίγουρα ετοιμαζει έναν αθλητη αυτη την περίοδο, τον Μίλτο,για την κατηγορία body fitness.
Ακούγεται ότι θα κατεβει ο Καραμανλάκης και ο Κονδυλης,οπότε η ψηλη κατηγορία έχει ήδη πάρει φωτια !!

Muscleboss
03-02-09, 11:15
το ξανάπες για καραμανλάκη polyneike αλλά κάπου που το μετέφερα και μούπαν ότι δεν παίζει να κατέβει wabba...

MB

Panoz
04-02-09, 17:55
το ξανάπες για καραμανλάκη polyneike αλλά κάπου που το μετέφερα και μούπαν ότι δεν παίζει να κατέβει wabba...

MB

Ο Καραμανλακης οτι ηταν να κανει με ελληνικους κ αλλους ερασιτεχνικους αγωνες το εκανε, δεν εχει νοημα ποια καθως ειναι ηδη επαγγελματιας της ifbb.

Polyneikos
04-02-09, 20:28
Ενταξει παιδια δεν επιμενω,εμενε καποιος μου το ανεφερε και το εγραψα,δεν σημαινει οτι ισχυει.Εξαλλου πάντα οι συμμετοχες σε εναν ελληνικο αγωνα αποτελουν "θολο" τοπίο,πάντως καποιος που είχε βρεθει σον Βόλο τον περασμενο μηνα είχε δει τον Μανωλη και ήταν σε πολύ καλή κατασταση.(δεν μου ανεφερε εκεινος αυτη την πληροφορία όμως.)

Muscleboss
09-02-09, 12:37
Η Έλενα Καββά θα κάνει guest posing στον αγώνα της WABBA στις 31 Μαίου.

http://img230.imageshack.us/img230/6499/elenalk7.jpg

Polyneikos
09-02-09, 13:15
Ωραία, η Καββα εκτός απο guest δεν θα παιξει και πουθενα;;

Muscleboss
09-02-09, 13:19
Νά ναι καλά πρώτα, ετοιμάζεται για τον Νοέμβριο για το Παγκόσμιο της WABBA εκεί θέλει να τα δώσει όλα. Το Μάιο, μόνο Guest θα κάνει.

ΜΒ

nicksigalas
09-02-09, 14:06
Σορρυ για την απουσια μου αυτες τις μερες ,ημουν εκτος παιδια.Για τον μαιο ετοιμαζoνται παρα πολυ αθλητες και απο επαρχια και απο νησια και απο αθηνα εχω πληροφοριες για καλους αλλα και για παλιους αθλητες δεν θελω να πω ονοματα για να μην βγω ψευτης το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι υπομονη μεχρι το μαιο εγω παντως ετοιμαζω δυο παιδια στην κατηγορια fitness και body fitness αντε να δουμε τελικα τι θα γινει ! :evil2: :evil2:

Polyneikos
09-02-09, 14:27
Άντε μαζευονται οι συμμετοχές σιγα σιγα, τωρα για τους αθλητες που ετοιμαζεις Νίκο τους βλέπω συχνα στο γυμναστηριο και είναι σε καλη κατασταση ,είναι βεβαια και νωρίς ακομα !!

nicksigalas
11-02-09, 13:19
Σιγουρα ειναι νωρις ελπιζω να με βγαλουν ασπροπρoσωπο στο τελος αλλιως :box1: :box1: :box1: :box1: :box1:

Polyneikos
12-02-09, 11:45
Σιγουρα ειναι νωρις ελπιζω να με βγαλουν ασπροπρωσοπο στο τελος αλλιως :box1: :box1: :box1: :box1: :box1:

Ωχ ωχ,το καλό που τους θέλω είναι να κατεβουν "κομμάτια" ! :bbbiceps:

Polyneikos
18-02-09, 22:40
ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:

Μεταφερεται το Mr Hellas της Wabba και από 31.5 θα πραγματοποιηθει την επόμενη εβδομάδα, στις 7.6.09.
Το σημείο παραμενει το ίδιο,κλασσικα όπως μας έχει συνηθισει η Wabba ,στο Novotel.


Κατόπιν σχετικης συνεννόησης μεταξύ Wabba και Ναc,βρέθηκε η "χρυσή τομη" έτσι ώστε να μην συμπέσουν ημερολογιακα οι δυο αγώνες που είχαν προγραμματιστεί αρχικα για τις 31 Μαϊου.
Πολύ καλη κίνηση της Wabba να "υποχωρήσει" προς όφελος του αθλήματος αλλά και των αθλητων,έτσι ώστε να μην δημιουργηθουν προβληματα συμμετοχης στους αθλητες που ενδιαφερονται να συμμετεχουν και στους 2 αγώνες καθως και το κοινό που θελει να υποστηριξει τις προσπαθειες τους... :clap: :clap: :clap:

Muscleboss
19-02-09, 00:42
μπράβο στα παιδιά που το κανόνισαν έτσι!! :clap: :awesome:

ευτυχώς γιατί μια συμπτωση ημερομηνιών δε θα ήταν καλή πρώτα από όλα για το άθλημα.

ΜΒ

m3ssias
19-02-09, 02:46
Ωραία λοιπόν!!!θα είμαστε όλοι εκεί....είτε ώς θεατές.....είτε ως αγωνιζόμενοι!!!! :D

_kwstas_
19-02-09, 03:14
Ωραια φερτε μου απο τωρα το μεταλιο του 1 στο σπιτι γιατι βαριεμε να παω να το παρω στον αγωνα.. :bodybuilder1: :bodybuilder2:

Polyneikos
19-02-09, 10:09
Βλέπω ότι το :bodybuildinggr: διεκδικει πρωτιες στο φετινο Mr Hellas.Πάντως θα "κατεβει" πολύς κόσμος φετος,προμηνυεται πολύ καλος αγωνας. :awesome:

_kwstas_
19-02-09, 19:31
Λοιπον επιδει σας λυπαμε εσας τους β.β που θα φατε ητα αν με δειτε επανω στην σκινη δεν θα ανεβω...Αντε παλι την γλιτοσατε..τυχεροι,,,, προτιμω να το δω απο την θεση του θεατη!!! :bodybuilder2: :bodybuilder2: :bodybuilder2: :bodybuilder2:

vagg
19-02-09, 20:40
υπαρχουν συμμετοχες απο παιδια που τα λεμε εδω;;;
μην κατεβω μονος μου....χαχαχαχααχχα

NASSER
19-02-09, 20:41
υπαρχουν συμμετοχες απο παιδια που τα λεμε εδω;;;
μην κατεβω μονος μου....χαχαχαχααχχα

ολο το team :bodybuildinggr: θα ειναι παρον :notice: Καλο ειναι να μην λειπει κανεις :notice:

vagg
19-02-09, 20:47
ναι εννοουσα αν θα δουμε στη σκηνη καποιον

_kwstas_
20-02-09, 00:08
Θα βλεπατε εμενα αλλα ειπαμε σας χαριζω το παιχνιδι κ δεν κατεβενωΤΥΧΕΡΟΙΙΙ :bodybuilder2: :bodybuilder2: :bodybuilder2:
Αληθεια ο
ιoannis.. θα κατεβει??[/i]

vagg
20-02-09, 00:15
τωρα που δεν θα κατεβεις εσυ μπορει να κατεβει αυτος....χαχαχαχααχαχ
ασε μας ρε κωστα,μας τρελανες...αχχαχαχααχ

RAMBO
22-02-09, 17:49
εγω γινεται να καθομαι μαζι με τα κοριτσια του :bodybuildinggr: και τισ αθλητριεσ?

Polyneikos
22-02-09, 18:09
Εσένα θα σε βάλουμε να βαφεις τις αθλήτριες,ικανοποιημένος;;

RAMBO
22-02-09, 18:18
ναι αμε εννοειται.θα βγαλω και φωτο.(μονο οταν τισ βαφω) :awesome:

RAMBO
27-02-09, 12:25
η εισοδοσ ποσο στοιχηζει?

Polyneikos
27-02-09, 12:35
Περιμενουμε συντομα την αφίσσα του αγωνα,10 ευρω το πρωι στα προκριματικα και 15 Ευρώ το βραδυ στα τελικα είναι συνηθως.

ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ13
28-02-09, 10:57
καλημερα παιδια!ειχα ερθει τον Νοεμβριο στους αγωνες και πραγματικα εντυπωσιαστηκα απο το θεαμα!θα προσπαθησω να ερθω και φετος! :thumbup:

Polyneikos
28-02-09, 11:05
Τον Μαίο στατιστικα έχει πάντα και περισσότερο κόσμο αλλά και περισσότερους αθλητες.Θα είμαστε όλοι εκει !!

Kntrns_MD
03-03-09, 13:01
Άκουσα ότι το φορουμ ετοιμάζει κάποιες εκπλήξεις για τον αγώνα.

Όποιος λείψει θα χάσει! :green:

the_big_litho
03-03-09, 16:25
Και εγω μεσα... Να κανονισουμε κιολας απο νωρις και για τα μπλουζακια :bodybuildinggr: γιατι πολλοι δεν εχουμε...

slaine
03-03-09, 16:30
ρε σεις είδα στον ύπνο μου ότί πήγαμε στον αγώνα και όλοι φορούσατε τα ίδια ρούχα (στολή και καλά του φόρουμ) κι εγώ ήρθα άσχετα ντυμένος...
δεν πάω καλά μου φαίνεται... :eleph:

Polyneikos
03-03-09, 16:32
Παιδια θα ενεργοποιηθουμε και με τα μπλουζακια για να είμαστε ασορτί,μαλιστα θα κοιταξουμε να ειμαστε όλοι μαζί,να έχουμε και πλήρη σχολιασμο καθως και εξεδρα!! :clap: :clap:

slaine
03-03-09, 16:40
από το φόρουμ ποιοί θα κατέβουν? (να αγωνιστούν εννοώ)

Polyneikos
03-03-09, 17:15
από το φόρουμ ποιοί θα κατέβουν? (να αγωνιστούν εννοώ)

O Άκης ο Βουλγαρέλης [mrkommatias] θα κατεβει στα fitness,έχει λίγα ποστς το παιδι γιατί δεν έχει νετ σπίτι του και είναι νεοεισαχθέντας,αλλά θα εν καιρω θα τον βλέπουμε πιο συχνα και εδω μεσα. Το λινκ με τις φωτογραφίες του είναι το εξης:
http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=4492

Παρεπιμπτόντως να του ευχηθω και βίον ανθόσπαρτον στο παλικαρι γιατί παντρευτηκε την Κυριακή, 1.03.09, είχαμε παει όλοι οι γνωστοί - άγνωστοι, στις χαιρετούρες του ανεφερα χαρακτηριστικα "άντε και καλους απογόνους αλλά προηγείται μια πρωτειά στο Mr Hellas του Μαϊου !!" :awesome:

slaine
03-03-09, 17:29
από το φόρουμ ποιοί θα κατέβουν? (να αγωνιστούν εννοώ)

O Άκης ο Βουλγαρέλης [mrkommatias] θα κατεβει στα fitness,έχει λίγα ποστς το παιδι γιατί δεν έχει νετ σπίτι του και είναι νεοεισαχθέντας,αλλά θα εν καιρω θα τον βλέπουμε πιο συχνα και εδω μεσα. Το λινκ με τις φωτογραφίες του είναι το εξης:
http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=4492

Παρεπιμπτόντως να του ευχηθω και βίον ανθόσπαρτον στο παλικαρι γιατί παντρευτηκε την Κυριακή, 1.03.09, είχαμε παει όλοι οι γνωστοί - άγνωστοι, στις χαιρετούρες του ανεφερα χαρακτηριστικα "άντε και καλους απογόνους αλλά προηγείται μια πρωτειά στο Mr Hellas του Μαϊου !!" :awesome:

άντε ωραία! εύχομαι ό,τι καλύτερο στον Άκη!!!

ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ13
04-03-09, 13:50
οποτε και να γινουν ο κοσμος που ειναι κοντα στο αθλημα θα ερθει,να ειστε σιγουροι ολοι σας παιδια!η κυριακη ειναι πολυ καλη μερα.θα ειμαι ΕΚΕΙ! :awesome:

Polyneikos
06-03-09, 15:06
ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΗΣ WABBA,ΤΣΟΥΝΑΚΗ ΝΙΚΟ,ΑΛΛΑΖΕΙ ΕΚ ΝΕΟΥ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΥ MR HELLAS ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΩΝ ΠΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΙΣ 7 ΙΟΥΝΙΟΥ.
Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ,ΚΥΡΙΑΚΗ

Muscleboss
07-03-09, 01:12
και δευτέρα να το κάνει, πάλι εκεί θα είμαστε. 8)

ΜΒ

NiKoS Hulk
14-03-09, 18:39
Kalispera kai apo mena! thelw na rwtisw kati..Eimai 16 xronon kai thew na lavw meros stous agwnes se ti katigoria tha paizw? ipsos 1.83 75 kila

Γράφε με ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!

ΜΒ

Polyneikos
14-03-09, 18:45
Γραφε με ελληνικα γιατί είναι κανόνας του φόρουμ.Περνα και από τα νεα μελη να συστηθείς να σε χαιρετησουμε και τα μελη.
Λόγω ηλικιας θα αγωνιστείς στην κατηγορία junior.

NiKoS Hulk
14-03-09, 19:26
συγνωμη!!!! δν ειχα διαβασει τους κανονες τα βαριεμε τα φορουμ αλα αυτο με ενδιαφερει γιαυτο ασχολουμε!

Polyneikos
21-03-09, 08:28
Nα μην παραλείψουμε να πουμε ότι το Mr Hellas θα δωσει πρόκριση σε αθλητες για το Ευρωπαϊκο Πρωταθλημα που θα γίνει στις 28 Ιουνίου στο Βελγιο.
Περισσότερες πληροφορίες για το Ευρωπαϊκο σε αυτό το τόπικ :

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4014

Καλη προετοιμασία λοιπόν σε όσους ετοιμάζονται !

ANNA VANDEVA
24-03-09, 12:21
ΑΑΑΑχχχχχχχ, χωρις εμενα που θα πατε :spank: :???:
Ολο το team στον τοπο του ....:bodybuilder2::bodybuilder2::bodybuilder2:

:lift2hand::lift2hand::lift2hand:

nicksigalas
25-03-09, 21:54
Οι αλλαγες στην ημερομηνια του αγωνα εληξαν στις 14/06/09 θα γινει το θρυλικο Μιστερ Ελλας θα ειμαστε ολοι εκει:clap:

TRIANTAFYLLOU
27-03-09, 18:37
ωραία θα τα πούμε και απο κοντα παιδια και πιθανόν θα κατεβω και με εναν αθλητη και επι την ευκαιρια θα βρεθούμε και τα παιδια απο το φόρουμ:toast:

Polyneikos
25-04-09, 19:03
ΒΓΗΚΕ Η ΑΦΙΣΣΑ ΤΟΥ MR HELLAS ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ WABBA ,14 IOYNIOY ΟΛΟΙ ΣΤΟ NOVOTEL ΛΟΙΠΟΝ,ΤΟ :bodybuildinggr: ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΩΝ ! ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΤΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΚΑI ΧΟΡΗΓΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ,ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΦΙΣΣΑ.
TO ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΙΚΟ ΜΑΣ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΑΣ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ !ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ NOVOTEL :thumbup::thumbup:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1237&stc=1&d=1240675311

KATERINI 144
25-04-09, 19:22
ετσι :clap:

the_big_litho
25-04-09, 20:26
Αντε καιρος να δουμε και την δυναμη του φορουμ απο κοντα... Ολοι εκει με το λογοτυπο του :bodybuildinggr: να υποστηριξουμε τους αθλητες

Kntrns_MD
26-04-09, 12:54
Ωραία. Εκεί θα μαι κ εγώ με τον Muscleboss.

Tsounakis
26-04-09, 17:48
ΒΓΗΚΕ Η ΑΦΙΣΣΑ ΤΟΥ MR HELLAS ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ WABBA ,14 IOYNIOY ΟΛΟΙ ΣΤΟ NOVOTEL ΛΟΙΠΟΝ,ΤΟ :bodybuildinggr: ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΩΝ ! ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΤΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΚΑI ΧΟΡΗΓΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ,ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΦΙΣΣΑ.
TO ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΙΚΟ ΜΑΣ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΑΣ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ !ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ NOVOTEL :thumbup::thumbup:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1237&stc=1&d=1240675311

Ευχαριστουμε τα παιδια του BODY BUILDING .GR για την μεγαλη προσφορα τουs στο αθλημα μαs !!!
ευχαριστουμε επισηs και για την ευγενικη χορηγια στουs αγωνεs WABBA ΠΕΣΔ την πιο παλια και αρεστη σε ολουs τουs αθλητεs τηs χωραs μαs !!

Την αφισσα του αγωνα κοσμει εναs πολυ καλοs αθλητηs ο ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ νικητηs στουs τελευταιουs αγωνεs τηs WABBA τον Νοεμβριο του 2008 !!

Στην αφισσα αναγραφονται και οι αγωνεs MR.ΑΙΓΑΙΟ 2009 που θα διεξαχθουν εφετοs στην παρο !!
Εναs αγωναs με μεγαλη ιστορια απο τον οποιον εχουν περασει πολυ και καλοι αθλητεs

θα ειναι μεγαλη τιμη για εμαs να σαs δουμε ολουs εκει !!!

Νικοs Τσουνακηs

KATERINI 144
26-04-09, 18:03
θα ειμαστε ολοι προεδρε, αλωστε θα εχουμε και την κωσταντινα εκει, δε γινεται να μην ειμαστε.

:thumbup::thumbup:

Polyneikos
26-04-09, 20:40
Ευχαριστουμε τα παιδια του BODY BUILDING .GR για την μεγαλη προσφορα τουs στο αθλημα μαs !!!
ευχαριστουμε επισηs και για την ευγενικη χορηγια στουs αγωνεs WABBA ΠΕΣΔ την πιο παλια και αρεστη σε ολουs τουs αθλητεs τηs χωραs μαs !!

Την αφισσα του αγωνα κοσμει εναs πολυ καλοs αθλητηs ο ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ νικητηs στουs τελευταιουs αγωνεs τηs WABBA τον Νοεμβριο του 2008 !!

Στην αφισσα αναγραφονται και οι αγωνεs MR.ΑΙΓΑΙΟ 2009 που θα διεξαχθουν εφετοs στην παρο !!
Εναs αγωναs με μεγαλη ιστορια απο τον οποιον εχουν περασει πολυ και καλοι αθλητεs

θα ειναι μεγαλη τιμη για εμαs να σαs δουμε ολουs εκει !!!

Νικοs Τσουνακηs

Πανω σε αυτό που ανεφερε ο Προεδρος της Wabba,o πολύ καλος αθλητης από την Κω,ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΣΕΒΑΣΤΟΣ,ανιψιος του ΜΠΑΛΑΣΑ ΔΑΥΙΔ και αθλητης του,είχε κερδίσει τον γενικό τίτλο στον τελευταιο αγώνα της WABBA,το Μr ΟΔΥΣΣΕΙΑ που πραγματοποιηθηκε τον Νοέμβριο του 2008.Περισσότερα σε αυτό το link :
Μr Οδυσσεια WABBA 2008 (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=2877)

Τακτικη της Wabba είναι στην αφίσσα του επόμενου αγωνα να μπαίνει ο γενικός νικητης του προηγούμενου ,κάτι σαν φόρος τιμης και επιβράβευσης του αθλητη.Πολύ σωστό θεωρω μιας και που η ερασιτεχνικη πλευρα του bodybuilding κυρίως ηθική επιβράβευση αποδίδει στους νικητες . +1000

Εδω η περσινη απονομη του Γενικού τίτλου από τον κ. Τσουνάκη στον Γεροβασίλη.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1256&stc=1&d=1240768037

KATERINI 144
26-04-09, 20:46
Τακτικη της Wabba είναι στην αφίσσα του επόμενου αγωνα είναι να μπαίνει ο γενικός νικητης του προηγούμενου ,κάτι σαν φόρος τιμης και επιβράβευσης του αθλητη.Πολύ σωστό θεωρω μιας και που η ερασιτεχνικη πλευρα του bodybuilding κυρίως ηθική επιβράβευση αποδίδει στους νικητες !+1000
+1 για να μην υπαρχουν και δυσφοριες απο αλλους αθλητες, (γιατι μπηκε αυτος και δε μπηκα εγω κτλπ) σοφη κινηση.

NASSER
26-04-09, 20:50
Ευχαριστουμε τον κ. Τσουνακη για τα καλα του λογια και πιστευω πως ολοι θα προσπαθησουν να παρευρισκονται στον αγωνα της WABBA.

Polyneikos πολυ καλη επισημανση αυτη που εκανες:thumbup:

Kaskani Konstantina
26-04-09, 22:06
Προεδρέ μου μια σουιτα κλείσε μου για την Πάρο σαν αυτές που μας είχες κλεισει στην Πορτογαλία γιατί θα φιλοξενήσω ολα τα παιδιά του φόρουμ!!!!!
Ο Προεδρος WABBA--ΠΕΣΔ γιαυτούς που δεν τον ξέρουν εχει μια καρδιά μικρού παιδιού :bowdown::bowdown::bowdown:

Mythonas
26-04-09, 22:57
Την Κυριακή 14 Ιουνίου θα είμαστε όλοι στο novotel.:thumbup::thumbup::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
27-04-09, 00:52
ενοείτε επειδη δεν συμπέφτουν οι ημερομηνίες θα παρεβρεθώ στούς αγώνες να δώ φίλους και αθλητές να αγωνίζονται και να τους στηρίξουμε , καθώς και το διαβολάκι την κωσταντίνα και ας μας προκαλεί (ευχάριστα ) εμένα και τον φωτη τον κατερινη.

TRIANTAFYLLOU
27-04-09, 00:57
Προεδρέ μου μια σουιτα κλείσε μου για την Πάρο σαν αυτές που μας είχες κλεισει στην Πορτογαλία γιατί θα φιλοξενήσω ολα τα παιδιά του φόρουμ!!!!!
Ο Προεδρος WABBA--ΠΕΣΔ γιαυτούς που δεν τον ξέρουν εχει μια καρδιά μικρού παιδιού :bowdown::bowdown::bowdown:


κωσταντίνα στην σουίτα που θα φιλοξενήσεις τις αμαζόνες σου να μας βάλεις να τις προσέχουμε, μπάστακας που λέμε και ο κατερίνης μαζί, γιατί τόσα γίνονται μην της πειραξει κανείς:spank::tongue:

Muscleboss
27-04-09, 01:01
ευχαριστουμε επισηs και για την ευγενικη χορηγια στουs αγωνεs WABBA ΠΕΣΔ

Σκοπός μας είναι να στηρίζουμε όσο μπορόυμε όλους τους αγώνες bodybuilding στην ελλάδα, καθώς ο πυρήνας μας προέρχεται από το αγωνιστικό bodybuilding και το αγαπάμε ιδιαίτερα.

Το www.bodybuilding.gr (http://www.bodybuilding.gr) όσο το επιτρέπουν οι δυνατότητές του, θα είναι δίπλα σε όλους τους αγώνες και σε όλες τις ομοσπονδίες εξίσου.

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
27-04-09, 01:07
Σκοπός μας είναι να στηρίζουμε όσο μπορόυμε όλους τους αγώνες bodybuilding στην ελλάδα, καθώς ο πυρήνας μας προέρχεται από το αγωνιστικό bodybuilding και το αγαπάμε ιδιαίτερα.

Το www.bodybuilding.gr (http://www.bodybuilding.gr) όσο το επιτρέπουν οι δυνατότητές του, θα είναι δίπλα σε όλους τους αγώνες και σε όλες τις ομοσπονδίες εξίσου.

ΜΒ

πολύ σωστά τα είπε ο πάνος για να λεγόμαστε έγκυρο και ενημερωμένο φόρουμ πρεπει να παρουσιάζουμε όσο το δυνατόν καθε δραστηριότητα του ελληνικού ββ και κάθε νόμιμης ομοσπονδίας αλλα αντικειμενικά και με όσο καλύτερο φωτορεπορτάζ γίνετε , γιατί είναι και μια ηθική ικανοποίηση για τους αθλητές μας.

Polyneikos
27-04-09, 16:41
Eννοείται ότι απ΄ολους τους αγωνες θα υπάρχει φωτορεπορταζ,ανα κατηγορίες,να δίνουμε την ευκαιρια και στα μελη που δεν μπορουν να ερθουν τον παλμο των αγωνων.
Τωρα το φόρουμ στηριζει και εμπρακτα τις ομοσπονδίες και τους αγωνες που διοργανωνουν αλλά και τους αθλητες,είναι δεδομενο,όχι μόνο την ημερα των αγωνων αλλά συνεχεια,μιας και που το αγωνιστικο bb είναι η "αδυναμία" μας ..

Niiick
27-04-09, 17:44
παιδια θα ερθω και εγω σιγουρα γιατι θα κατεβει στη body fitness ενας φιλος ισως και στη μποντιμπιλντινγκ ψηλη θα δειξει :welcome:

RAMBO
27-04-09, 20:00
στην κατηγορια junior τι ηλικιεσ πανε?θα εχει κ στον αγωνα?

billys15
27-04-09, 20:15
Junior απ'ο,τι νομιζω ειναι μεχρι 21-22,αναλογα την ομοσπονδια.

Polyneikos
27-04-09, 20:38
παιδια θα ερθω και εγω σιγουρα γιατι θα κατεβει στη body fitness ενας φιλος ισως και στη μποντιμπιλντινγκ ψηλη θα δειξει :welcome:

Aν το καταλαβα σωστα έτσι όπως το εξεφρασες ο φίλος δεν θα μπορεί να παιξει και στις 2 κατηγορίες γιατί διαφέρουν στα κιλα.Ή θα πιασει τα κιλα της μιας κατηγορίας bodyfitness ή αν τα υπερβει αναγκαστικα παίζει στην bbing κατηγορία.Υπενθυμίζω ότι το πρωϊ στα προκριματικα γίνονται το ζύγισμα και μέτρηση ύψους στους αθλητες και κατατασσονται στις αναλογες κατηγορίες.

Polyneikos
27-04-09, 20:46
στην κατηγορια junior τι ηλικιεσ πανε?θα εχει κ στον αγωνα?

Στην κατηγορία Juniors έχω την εντυπωση ότι στην Wabba πέρνουν μερος οι αθλητες οι οποιοι δεν εχουν ξεπερασει το 23 ετος της ηλικίας τους,δηλαδή να είναι μεχρι 22 ετων ,11 μηνων κ 30 ημερων,όχι κλεισμενα 23 δηλαδή.

Niiick
27-04-09, 21:09
ναι σωστα οπως τα λες ειναι:bbbiceps:

Polyneikos
27-04-09, 22:29
Eπίσης να υπενθυμίσω τον περσινο νικητη του Wabba Mr Hellas 2008, o ΕλληνοΑιγύπτιος Oσμαν Ελ Σαϊντ,ο οποιος κερδισε την μεσαια κατηγορία αλλά κ τον γενικό τίτλο.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1296&stc=1&d=1240860544

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1297&stc=1&d=1240860544

Tsounakis
28-04-09, 13:00
Στην κατηγορία Juniors έχω την εντυπωση ότι στην Wabba πέρνουν μερος οι αθλητες οι οποιοι δεν εχουν ξεπερασει το 23 ετος της ηλικίας τους,δηλαδή να είναι μεχρι 22 ετων ,11 μηνων κ 30 ημερων,όχι κλεισμενα 23 δηλαδή.

Ναι παιδια η κατηγορια Junior αλαξε με προταση που εκανα στο συμβουλιο προεδρον το 2008 στην Πορτογαλλια !! απο 20 και 11 μηνων τα junior εγιναν στα 24 χρονων και 11 μηνων !!!

Οι αλλεs κατηγοριεs ειναι...

FITNESS ΑΝΔΡΩΝ > ΥΨΟΣ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ δηλαδη ΑΘΛΗΤΗΣ ΜΕ ΥΨΟΣ 1.80 ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ 80 kg ( ποζαρισμα fitness )

BODY FITNESS ΑΝΔΡΩΝ > ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ 5% ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ δηλαδη ΑΘΛΗΤΗΣ ΜΕ ΥΨΟΣ 1.80 ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ 84 kg (ποζαρισμα body building )

FITNESS ΓΥΝΑΙΚΩΝ > ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΜΥΙΚΟTHTA, ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ, ΣΥΜMΕΤΡΙΑ

SHAPE ΓΥΝΑΙΚΩΝ > ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΜΥΙΚΟ ΤΟΝΟ, ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ, ΣΥΜMΕΤΡΙΑ

MASTERS > ΑΠΟ 40 ΧΡΟΝΩΝ

SUPER MASTERS > ΑΠΟ 50 ΧΡΟΝΩΝ

ΜΕΝ BODY > ΜΕΧΡΙ 1.68 ΥΨΟΣ (ΧΑΜΗΛΗ )

ΜΕΝ BODY > ΜΕΧΡΙ 1.78 ΥΨΟΣ ( ΜΕΣΑΙΑ )

MEN BODY > ΑΠΟ 1,78 ΚΑΙ ΠΑΝΩ

PRO > ΠΡΕΠΕΙ Ο ΑΘΛΗΤΗΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΥ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ

Kaskani Konstantina
28-04-09, 17:05
Πολύ καλό ποστ Πρόεδρε!! γιατί πολλά παιδιά δεν γνωρίζουν :thumbup:

the_big_litho
28-04-09, 19:23
Ναι παιδια η κατηγορια Junior αλαξε με προταση που εκανα στο συμβουλιο προεδρον το 2008 στην Πορτογαλλια !! απο 20 και 11 μηνων τα junior εγιναν στα 24 χρονων και 11 μηνων !!!



Πολυ ενδιαφερον.....

mantus3
30-04-09, 00:58
Ναι παιδια η κατηγορια Junior αλαξε με προταση που εκανα στο συμβουλιο προεδρον το 2008 στην Πορτογαλλια !! απο 20 και 11 μηνων τα junior εγιναν στα 24 χρονων και 11 μηνων !!!

Οι αλλεs κατηγοριεs ειναι...

FITNESS ΑΝΔΡΩΝ > ΥΨΟΣ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ δηλαδη ΑΘΛΗΤΗΣ ΜΕ ΥΨΟΣ 1.80 ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ 80 kg ( ποζαρισμα fitness )

BODY FITNESS ΑΝΔΡΩΝ > ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ 5% ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ δηλαδη ΑΘΛΗΤΗΣ ΜΕ ΥΨΟΣ 1.80 ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ 84 kg (ποζαρισμα body building )

FITNESS ΓΥΝΑΙΚΩΝ > ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΜΥΙΚΟTHTA, ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ, ΣΥΜΕΤΡΙΑ

SHAPE ΓΥΝΑΙΚΩΝ > ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΜΥΙΚΟ ΤΟΝΟ, ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ, ΣΥΜΕΤΡΙΑ

MASTERS > ΑΠΟ 40 ΧΡΟΝΩΝ

SUPER MASTERS > ΑΠΟ 50 ΧΡΟΝΩΝ

ΜΕΝ BODY > ΜΕΧΡΙ 1.68 ΥΨΟΣ (ΧΑΜΗΛΗ )

ΜΕΝ BODY > ΜΕΧΡΙ 1.78 ΥΨΟΣ ( ΜΕΣΑΙΑ )

MEN BODY > ΑΠΟ 1,78 ΚΑΙ ΠΑΝΩ

PRO > ΠΡΕΠΕΙ Ο ΑΘΛΗΤΗΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΥ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ

αν καποιος πχ ειναι 1.65 - 80kg θα μπει στην χαμηλη? τα junior χωριζοντε κ αυτα σε κατιγοριες η ειναι ανεξαρτητου βαρους/υψους?

NASSER
30-04-09, 01:03
αν καποιος πχ ειναι 1.65 - 80kg θα μπει στην χαμηλη? τα junior χωριζοντε κ αυτα σε κατιγοριες η ειναι ανεξαρτητου βαρους/υψους?

Ναι θα μπει στην χαμηλη κατηγορια. Στα junior μεχρι τωρα ηταν ανεξαρτητος υψους, βαρους. Δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι. Παντως πολλοι θα εκφρασουν ενδιαφερον και αυτο θα κανει τον ανταγωνισμο μεγαλυτερο.

Tsounakis
30-04-09, 09:10
αν καποιος πχ ειναι 1.65 - 80kg θα μπει στην χαμηλη? τα junior χωριζοντε κ αυτα σε κατιγοριες η ειναι ανεξαρτητου βαρους/υψους?

Ναι ο αυτοs ο αθλητηs θα μπει στην χαμηλη κατηγορια !!
μονο στα Fitness εναι με υψοs και βαροs !
Στην κατηγοτια Junior ειναι ανεξαρτητου βαρουs ( μια κατηγορια )

RAMBO
30-04-09, 13:48
το οριο για την junior δεν ειναι λιγο μεγαλο?γιατι αν πχ θελει να παρει μεροσ ενασ ηλικιασ 19 κ εχει το οριο στα 23 ο μεγαλυτεροσ θα ειναι περισσοτερο προετιμασμενοσ απο τον αλλον κ θα ειναι σε μειονεκτικη θεση..καθωσ ο αλλοσ εχει μεγαλυτερο χρονο στο αθλημα κτλ...

Muscleboss
30-04-09, 14:47
Rambo, δες το όμως και από την άλλη πλευρά... είναι δίκαιο να παίζει αυτός που είναι 23 με αυτούς που είναι 35 και 38????

Νομίζω ότι το σύστημα έτσι είναι καλό και θα δώσει και καλύτερο επίπεδο και κίνητρο στις κατηγορίες juniors.

MB

kutsup
30-04-09, 14:55
Νομίζω ότι το σύστημα έτσι είναι καλό και θα δώσει και καλύτερο επίπεδο και κίνητρο στις κατηγορίες juniors.

MB

Ναι αλλά καλό θα ήτανε να γίνουν και δύο κατηγορίες βάση κιλών. Π.χ. -70 και +70. Όπως ήταν παλιά.
Ή μήπως οι συμμετοχές δεν το επιτρέπουν?

RAMBO
30-04-09, 15:03
ο 23 χρονοσ ομωσ επειδη θα ειναι πιο νεοσ κ θα εχει περισσοτερα χρονια θα μπορει καλυτερα να ανταγωνιστει εναν 35 ενω ο 18 χρονοσ τι να κανει?δεν θα ηταν καλυτερα μια κατυγορια 18-20 για junior ωστε να μην ηπαρχει τοσο μεγαλοσ ανταγωνισμοσ?

KATERINI 144
30-04-09, 15:07
Ή μήπως οι συμμετοχές δεν το επιτρέπουν?σε αρκετους αγωνες συμβαίνει, μάλλον αυτος ειναι ο λογος.

Muscleboss
30-04-09, 16:12
το ότι δεν γίνονται 2 κατηγορίες juniors με βάση το βάρος όπως ήταν παλίοτερα, δεν οφείλεται μόνο στις μειωμένες συμμετοχές. οφείλεται κυρίως στους Παγκόσμιους κανονισμούς των ομοσποονδιών που προτείνουν 1 κατηγοίρα juniors και πρέπει και οι ελληνικοί αγώνες να ακολουθούν την ίδια γραμμή.

ΜΒ

the_big_litho
30-04-09, 16:29
Απο τη μια μου αρεσει που εχει αυξηθει η ηλικια στα juniors γιατι ο 35αρης εχει 12 χρονια εμπειριας διαφορα στο αθλημα απο ενα 23αρη αλλα απο την αλλη ισως 2 κατηγοριες junior ειτε ηλικιες ειτε κιλα θα ηταν ισως λιγο πιο δικαιες...

Παντως προσωπικα η κατηγορια αυτη μπηκε στοχος μου.....:thumbup:

Tsounakis
30-04-09, 18:24
το ότι δεν γίνονται 2 κατηγορίες juniors με βάση το βάρος όπως ήταν παλίοτερα, δεν οφείλεται μόνο στις μειωμένες συμμετοχές. οφείλεται κυρίως στους Παγκόσμιους κανονισμούς των ομοσποονδιών που προτείνουν 1 κατηγοίρα juniors και πρέπει και οι ελληνικοί αγώνες να ακολουθούν την ίδια γραμμή.

ΜΒ

Πραγματικα ακολουθουμε τουs κανονεs τηs ομοσπονδιαs ..
Το οριο ηλικιαs αλλαξε με σκεπτικο οτι στα 20 δεν ειχαν καλο επιπεδο οι αθλητεs και στα 24 που εγινε ειναι πιο κοντα να παιξουν στηs ανδρικεs κατηγοριεs !

the_big_litho
30-04-09, 19:22
Πραγματικα ακολουθουμε τουs κανονεs τηs ομοσπονδιαs ..
Το οριο ηλικιαs αλλαξε με σκεπτικο οτι στα 20 δεν ειχαν καλο επιπεδο οι αθλητεs και στα 24 που εγινε ειναι πιο κοντα να παιξουν στηs ανδρικεs κατηγοριεs !

Σωστη λογικη

billys15
01-05-09, 02:19
Παντως προσωπικα η κατηγορια αυτη μπηκε στοχος μου.....:thumbup:

Αντε ρε συ George με το καλο! Και μονο για την εμπειρια να πας θα κερδισεις πολλα!

Exci
01-05-09, 11:13
Παντως προσωπικα η κατηγορια αυτη μπηκε στοχος μου.....:thumbup:
:clap::clap::thumbup:

Tsounakis
04-05-09, 20:34
Γεια σαs παιδια ...Για πληροφοριεs που αφορουν την διεξαγωγη και τουs κανονισμουs των αγωνων οι αθλητεs μπορουν να καλουν στο 22840-25150

Polyneikos
06-05-09, 20:58
Αυτό που δεν αναφερθηκε από τον κ. Τσουνάκη ,δεν ξερω αν έχει δεν έχει γινει από παράλειψη,αν ο αγωνας θα έχει και την κατηγορία αλλοδαπων όπως έχει παραδοσιακα η Wabba...

Tsounakis
06-05-09, 21:16
Αυτό που δεν αναφερθηκε από τον κ. Τσουνάκη ,δεν ξερω αν έχει δεν έχει γινει από παράλειψη,αν ο αγωνας θα έχει και την κατηγορία αλλοδαπων όπως έχει παραδοσιακα η Wabba...

Oχι παιδια εδω και δυο χρονια την εχουμε σταματησει την κατηγορια των αλλοδαπων !!! Γιατι αυτοι οι αθλητεs ζουν και γυμναζονται στην χωρα μαs !! Για να τιμησουμε αυτη τουs την προσπαθεια τουs βαλαμε στηs κατηγοριεs με τουs ελληνεs !!!
αυτο απεδωσε !! και παραδειγμα ειναι ο el-said othman που κερδισε το κυπελο στουs τελευταιουs αγωνεs τηs WABBA

Polyneikos
06-05-09, 21:31
Ωραία,ευχαριστουμε για την ενημερωση πρόεδρε,καλή η κίνηση αυτη,εφόσον οι ανθρωποι ζουν εδω,σωστό το βλέπω...Ηδη καποιος από εδω μεσα,Moderator,δεν ξερω αν θελει να τον αναφερω,ας το πει εκεινος,ετοιμάζει έναν αθλητη Ρουμάνο και να σου πω την αλήθεια με είχε ρωτησει τι θα γίνει...

NiKoS Hulk
23-05-09, 17:30
να ρωτησω κατι ? για να λαβεις μεροσ στους αγωνες θελει καποιο χρηματικο ποσο? για τισ 14 ιουνιου μιλαω:weights::P

KATERINI 144
23-05-09, 17:41
τη εννοεις NiKoS Hulk, αν θα πρέπει να πληρώσεις για να συμμετέχεις στον αγωνα?!

Polyneikos
23-05-09, 17:42
Oχι , κανενα χρηματικο ποσο δεν απαιτειται.

mazarakiotis
25-05-09, 12:29
Θα μαστε ολοι εκει :welcome:

Paco
27-05-09, 08:29
Και εγω θα βρίσκομαι εκει,εννοείται !!!:bodybuilder2:

KATERINI 144
27-05-09, 14:35
εννοείτε και εγω, όποιοι αλλοι είναι να'ρθουν ας το γράψουν εδω να μαζευτούμε να τα πούμε :thumbup:

RAMBO
27-05-09, 14:41
και γω θα ειμαι εκει8)

Niiick
27-05-09, 14:59
και εγω επισης:bbbiceps: δε πιστευω να εχει εισιτιριο τοσες σοκολατες θα ψωνισω παλι:sneaky::sneaky:

NASSER
27-05-09, 15:18
και εγω επισης:bbbiceps: δε πιστευω να εχει εισιτιριο τοσες σοκολατες θα ψωνισω παλι:sneaky::sneaky:

πληρωσε εισητηριο και μην αγορασεις σοκολατες. :P
Θα παμε μετα για φαι η παρεα του φορουμ :toast:

anjelica
28-05-09, 14:06
Μεσα και εγω!!!

TRIANTAFYLLOU
28-05-09, 16:12
λοιπόν την κυριακή κατερίνη και σε 2 εβδομάδες συνάντηση στην αθήνα στο πανελλήνιο της wabba :toast:

eua9
28-05-09, 18:08
Μεσα και εγω!!!

άντε ρε κορίτσια δηλώστε παρουσία και άλλες να συναντηθούμε εκεί γιατί μόνη μου με βλέπω :1laugh:
:)

the_big_litho
28-05-09, 18:31
Ετσι, το φορουμ μας θα δωσει βροντερο παρον στους αγωνες και θα χαρουμε να δουμε και τις κοπελες μας εκει.....:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
28-05-09, 19:36
Ετσι, το φορουμ μας θα δωσει βροντερο παρον στους αγωνες και θα χαρουμε να δουμε και τις κοπελες μας εκει.....:thumbup:


πολύ σωστά το έθεσες γιώργο θα χαρούμε να τις δούμε ...:turtle:

eua9
28-05-09, 20:03
Ετσι, το φορουμ μας θα δωσει βροντερο παρον στους αγωνες και θα χαρουμε να δουμε και τις κοπελες μας εκει.....:thumbup:



πολύ σωστά το έθεσες γιώργο θα χαρούμε να τις δούμε ...:turtle:

για αυτό ζητάω γυναικείες συμμετοχές ρε παιδιά γιατί αν είναι μόνη μου θα έρθω.. δεν έχω φίλους που να ασχολούνται με το άθλημα δυστυχώς:bowdown:

anjelica
28-05-09, 20:06
άντε ρε κορίτσια δηλώστε παρουσία και άλλες να συναντηθούμε εκεί γιατί μόνη μου με βλέπω :1laugh:
:)

Δεν θα εισαι!!!!!!:welcome:Πιστευω να ερθει και η vany!!! Vany μου που εισαι????:hantel::toast:

KATERINI 144
28-05-09, 20:07
πιστεύω θα ειναι σχεδόν ολες οι γυναίκες του φόρουμ eua9, παρέα θα έχεις σίγουρα μη σε αγχώνει αυτό.

eua9
28-05-09, 20:11
Δεν θα εισαι!!!!!!:welcome:Πιστευω να ερθει και η vany!!! Vany μου που εισαι????:hantel::toast:


πιστεύω θα ειναι σχεδόν ολες οι γυναίκες του φόρουμ eua9, παρέα θα έχεις σίγουρα μη σε αγχώνει αυτό.
Ωραία!! :turtle:

TRIANTAFYLLOU
28-05-09, 20:22
για αυτό ζητάω γυναικείες συμμετοχές ρε παιδιά γιατί αν είναι μόνη μου θα έρθω.. δεν έχω φίλους που να ασχολούνται με το άθλημα δυστυχώς:bowdown:

ένας λόγος παραπάνω να μην σε αφήσουμε μόνη άσε που οι γυναίκες προβλέποντε λεφούσι να μαζευτούν στον αγώνα , αλλα και γι αυτό βάλαμε τις φάτσες μας να μας γνωρίσετε και να είμαστε μια μεγάλη παρεα και απο τα μπλουζάκια του φόρουμ που θα φοράμε .
και θα σας μαλώσουμε αν έρθετε και δεν δηλώσετε παρουσίες :P

eua9
28-05-09, 20:40
ένας λόγος παραπάνω να μην σε αφήσουμε μόνη άσε που οι γυναίκες προβλέποντε λεφούσι να μαζευτούν στον αγώνα , αλλα και γι αυτό βάλαμε τις φάτσες μας να μας γνωρίσετε και να είμαστε μια μεγάλη παρεα και απο τα μπλουζάκια του φόρουμ που θα φοράμε .
και θα σας μαλώσουμε αν έρθετε και δεν δηλώσετε παρουσίες :P

θα δηλώσουμε παρουσίες εννοείται.. ;)
περιμένω και το μπλουζάκι μου ακόμα :confused:

anjelica
28-05-09, 20:44
ααα...και εσυ περιμενεισ???))))νομιζα μονο εμενα ξεχασαν,χορις μπλουζακι πως να παω?ντροπη!!!

eua9
28-05-09, 20:53
ααα...και εσυ περιμενεισ???))))νομιζα μονο εμενα ξεχασαν,χορις μπλουζακι πως να παω?ντροπη!!!


έλα μου ντε.. πως να εμφανιστούμε έτσι !!!:help:

TRIANTAFYLLOU
28-05-09, 21:55
εγώ κορίτσια σήμερα τα πήρα τα μπλουζάκια και είχα και 2 για τον άμαχο πληθυσμό και ομολογω είναι πολύ όμορφα τα γυναικεία και σεχυ , μέχρι τότε θα τα έχετε σίγουρα θα έχετε και το ανάλογο μαύρισμα οπότε θα έχουμε και μείς καλού κακού τα υπογλώσια μαζί μας:shock:

alextg
30-05-09, 11:37
Εγω ξεκανονισα ταξιδι μου στη Θεσ/νικη για να ερθω στους αγωνες :P Παρεπιπτοντος, θα ειστε ολοι στα προκριματικα το πρωι , ή θα ερθετε μονο στον αγωνα το βραδυ ? Μην ερθω το πρωι και δεν βρω κανενα :P

KATERINI 144
30-05-09, 11:49
μαλλον εννοεις τον αγωνα στην κατερινη alextg, δες εδω:


http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4663

alextg
30-05-09, 12:00
Οχι ... για το Wabba ελεγα (ηθελα να ερθω και στους Nabba να δω το Γιαννη αλλα δουλευω σημερα ολη μερα και δεν μπορω) ... ειχα κανονισει να ανεβω Θεσ/νικη 12,13,14 Ιουνιου και το ξεκανονισα για να μπορεσω να ειμαι στους αγωνες τη Κυριακη στις 14 ... απλα ειδα οτι εχει προκριματικους στις 10 το πρωι και τους αγωνες το βραδυ , και ρωτησα αν θα ειναι τα παιδια απο το πρωι εκει ή θα ερθουν μονο το βραδυ ...

NASSER
30-05-09, 12:06
Οχι ... για το Wabba ελεγα (ηθελα να ερθω και στους Nabba να δω το Γιαννη αλλα δουλευω σημερα ολη μερα και δεν μπορω) ... ειχα κανονισει να ανεβω Θεσ/νικη 12,13,14 Ιουνιου και το ξεκανονισα για να μπορεσω να ειμαι στους αγωνες τη Κυριακη στις 14 ... απλα ειδα οτι εχει προκριματικους στις 10 το πρωι και τους αγωνες το βραδυ , και ρωτησα αν θα ειναι τα παιδια απο το πρωι εκει ή θα ερθουν μονο το βραδυ ...

O αγωνας της ΝΑΒΒΑ ειναι 31 Μαιου, αυριο μερα Κυριακη.
Στις 14 Ιουνιου εγω θα ειμαι απο το πρωι και αρκετοι αλλοι. απο το φορουμ.

ΜrΚommatias
30-05-09, 15:12
καλησπερα σε ολους του forum:welcome:σε λιγες μερες θα δωσω στο φιλο μου τον Polyneiko φωτογαφικο υλικο απο την προετοιμασια μου για το Ελλας.πιστευω φετος οτι ολες οι κατηγοριες θα εχουν πολλες και καλες συμμετοχες.να ειστε ολοι εκει στις 14 ΙΟΥΝΙΟΥ:thumbup::thumbup::thumbup:

the_big_litho
30-05-09, 16:19
Ακη περιμενουμε φωτο σου.. Να ξερεις εχεις οπαδους εδω στο φορουμ...:thumbup:

Polyneikos
30-05-09, 17:23
Kαι ο Πολύνεικος θα είναι εκει από το πρωι !!!:thumbup::thumbup:

ΜrΚommatias
31-05-09, 15:36
Το ξερω πολυ καλα BIG LITHO και σας ευχαριστω πολυ.το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα σας απογοητευσω πανω στη σκηνη:bbbiceps::bbbiceps::bbbiceps:

nicksigalas
31-05-09, 20:52
Αυτο ελειπε μεγαλε να μας απογοητευσεις θα εισαι εκει και θα ζυγιστεις με ρουχα και με παπουτσια και θα εισαι και πιο κατω απο τα κιλα που πρεπει:turtle:

Kaskani Konstantina
31-05-09, 23:06
Αυτο ελειπε μεγαλε να μας απογοητευσεις θα εισαι εκει και θα ζυγιστεις με ρουχα και με παπουτσια και θα εισαι και πιο κατω απο τα κιλα που πρεπει:turtle:



Nίκο είσαι βασανιστής!!!:shock::shock::shock:

nicksigalas
01-06-09, 11:51
Και εσυ μια ΚΟΥΚΛΑ :bowdown::bowdown::bowdown:

ΜrΚommatias
01-06-09, 17:58
οτι θελει ο BOSS.και με ρουχα και με παπουτσια και με σακακι ακομα:Pχαλαω εγω χατηρι στον Σιγαλακο;););)

Polyneikos
03-06-09, 21:54
Βλέπω ότι τα μελη του :bodybuildinggr: ανταποκρίνονται για τον αγωνα της Wabba στις 14 Ιουνίου και θα έχουμε μάζωξη μεγαλη,για να μην βγαλουμε οφ το τοπικ του αγωνα δημιουργήθηκε τόπικ στα Εκτος Θεματος σχετικα με την συναντηση των μελων του φόρουμ στον αγωνα:
συνάντηση 14 ιουνιου αθηνα (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4710), όσοι λοιπον θελετε να γνωριστουμε και απο κοντα,εκδηλώστε το !!!
Φυσικα σημα κατατεθεν θα είναι τα καινουργια μας μπλουζακια , εεεεε;;;;
Υ.Γ. Αναμενεται να περασουμε άψογα,και φυσικα όσα μέλη του φόρουμ μας ανεβουν στην σκηνη για να αγωνιστουν θα έχουν "μοναδικη" εξεδρα (Κασκανη,Βουλγαρέλης κτλ)

Polyneikos
04-06-09, 10:38
Eκτος αυτού να σας πω ότι αναμένονται και εκπλήξεις σε αυτον τον αγώνα!!Δεν μπορω να πω περισσότερα,θα τα δείτε από κοντα !

NiKoS Hulk
04-06-09, 18:11
γεια σας παιδια πολινικε να ξαναρωτησω σιγουρα δν χρειαζεται για να σημετεχεις στους αγωνες:weights: καποιο χρηματικο ποσο; και για τα ατομα που θελουν να παρακολουθησουν θα υπαρχει εισοδος; αντε περιμενω τις 14 ιουνιου να σας γνωρισω απο κοντα :thumbup::toast:

NiKoS Hulk
04-06-09, 18:54
τη εννοεις NiKoS Hulk, αν θα πρέπει να πληρώσεις για να συμμετέχεις στον αγωνα?!



νε για να σημμετεχεις αν χριαζετε....?αυτο ρωταω:toast:

Polyneikos
04-06-09, 19:32
Το ξαναείπαμε,οι συμμετεχοντες δεν πληρωνουν.Η είσοδος για τους θεατες είναι 10 Ευρω το πρωϊ στα προκριματικα και 15 το βραδυ στα τελικα.

NiKoS Hulk
04-06-09, 23:45
Το ξαναείπαμε,οι συμμετεχοντες δεν πληρωνουν.Η είσοδος για τους θεατες είναι 10 Ευρω το πρωϊ στα προκριματικα και 15 το βραδυ στα τελικα.


τνχ !!! :turtle::turtle:αντε να αρχησουν οι αγωνες να σας γνωρισω παιδια και απο κοντα :) κσερει κανεις τι παιζει με τα φιτνεςς θα εχει καλους αθλητες η μετρια πραγματα?:shock:

Paco
05-06-09, 09:47
άντε περιμενουμε πως και πως αυτον τον αγωνα,θα κατεβει και ενας γνωστός μου να παίξει,θα είμαι κοντα του.Καλη επιτυχια σε όλους τους αθλητες !

Annie
05-06-09, 22:03
...αναμένεται να υπάρξει μέγάλη προσέλευση κόσμου....ευχάριστο!!!
θα σας δω λοιπόν και εγώ από κοντά:)

TRIANTAFYLLOU
05-06-09, 22:07
...αναμένεται να υπάρξει μέγάλη προσέλευση κόσμου....ευχάριστο!!!
θα σας δω λοιπόν και εγώ από κοντά:)


έτσι annie θα σε δούμε απο κοντα όχι όπως στην κατερίνη που είμασταν απο μακρυα χαχαχαχα!!!:toast:

Annie
05-06-09, 22:26
έτσι annie θα σε δούμε απο κοντα όχι όπως στην κατερίνη που είμασταν απο μακρυα χαχαχαχα!!!:toast:

χαχαχαχαχ....ε ναι πρέπει...κ αν δεν γνωρίσω κάποιον ας κάνει τον κόπο να μου μιλήσει loool...από το φορουμ σας γνωρίζω μόνο...

KATERINI 144
05-06-09, 23:15
να εισαι σίγουρη αννιε, απορώ πως δε σε είδαμε στην κατερινη, να πω πως περνάς απαρατήρητη δεν παίζει με τίποτα, που πήγες και κρύφτηκες ?! :welcome:

RUHL
05-06-09, 23:28
να εισαι σίγουρη αννιε, απορώ πως δε σε είδαμε στην κατερινη, να πω πως περνάς απαρατήρητη δεν παίζει με τίποτα, που πήγες και κρύφτηκες ?! :welcome:

Γερο εγω την ειδα ισως να τραβηξα και καμια φωτο :green:

KATERINI 144
05-06-09, 23:31
δωσε τοτε αλεξ, ενταξη εμείς ειχαμε και τρέξιμο εκει, δικαιολογούμαστε. :thumbup:

Muscleboss
05-06-09, 23:33
ruhl = ο ορισμός του παπαράτσι (αν έχει φώτο της annie)

--

annie εννοείται ότι θα τα πούμε από κοντά αθήνα.

ΜΒ

Annie
06-06-09, 00:05
να εισαι σίγουρη αννιε, απορώ πως δε σε είδαμε στην κατερινη, να πω πως περνάς απαρατήρητη δεν παίζει με τίποτα, που πήγες και κρύφτηκες ?! :welcome:

ε όχι και κρύφτηκα....εδώ ολόκληρο ρεπορτάζ εκανα στο greekmusclenet και καθόμουν κέντρο μαζί με τα παιδιά...άπό ότι διαπίστωσα όμως κάποιοι με εντόπισαν και με θυμούνται αλλα μάλλον δεν ήταν σίγουροι ότι ήμουν εγώ και δεν με πλησίασαν...lol...μήπως έπρεπε να πάω με μαγιώ για να με αναγνωρίσετε όλοι???;)))....χαχαχαχαχα...

Annie
06-06-09, 00:07
Γερο εγω την ειδα ισως να τραβηξα και καμια φωτο :green:

όπαααα...ποιος είσαι εσύ??? κ πότε τράβηξες φώτο???που?πως? γιατί?χαχαχαχ
:green::green::green:

KATERINI 144
06-06-09, 00:28
ε όχι και κρύφτηκα....εδώ ολόκληρο ρεπορτάζ εκανα στο greekmusclenet και καθόμουν κέντρο μαζί με τα παιδιά...άπό ότι διαπίστωσα όμως κάποιοι με εντόπισαν και με θυμούνται αλλα μάλλον δεν ήταν σίγουροι ότι ήμουν εγώ και δεν με πλησίασαν...lol...μήπως έπρεπε να πάω με μαγιώ για να με αναγνωρίσετε όλοι???;)))....χαχαχαχαχα...με μαγιό οχι γιατι θα χαλούσε η διεξαγωγή του αγώνα, η θεατές τους διαγωνιζομενους πρέπει να κοιτάνε, αν γινόταν αυτο με το μαγιο μάλλον αλλού θα κοιτούσαν, ασε που ο ηλιας δε θα ειχε σωστή κριση για τους αθλητές, αλλαν τ'αλλον βαθμολογίες θα έβαζε :rolf::rolf:

ηλια :welcome: :green:

Annie
06-06-09, 00:34
ruhl = ο ορισμός του παπαράτσι (αν έχει φώτο της annie)

--

annie εννοείται ότι θα τα πούμε από κοντά αθήνα.

ΜΒ


ευκαιρία να σας γνωρίσω..:)

Annie
06-06-09, 00:35
με μαγιό οχι γιατι θα χαλούσε η διεξαγωγή του αγώνα, η θεατές τους διαγωνιζομενους πρέπει να κοιτάνε, αν γινόταν αυτο με το μαγιο μάλλον αλλού θα κοιτούσαν, ασε που ο ηλιας δε θα ειχε σωστή κριση για τους αθλητές, αλλαν τ'αλλον βαθμολογίες θα έβαζε :rolf::rolf:

ηλια :welcome: :green:


αυτά σκέφτηκα κ εγώ κ ήρθα ντυμένη..χαχαχαα...:P

TRIANTAFYLLOU
06-06-09, 01:33
με μαγιό οχι γιατι θα χαλούσε η διεξαγωγή του αγώνα, η θεατές τους διαγωνιζομενους πρέπει να κοιτάνε, αν γινόταν αυτο με το μαγιο μάλλον αλλού θα κοιτούσαν, ασε που ο ηλιας δε θα ειχε σωστή κριση για τους αθλητές, αλλαν τ'αλλον βαθμολογίες θα έβαζε :rolf::rolf:

ηλια :welcome: :green:

καλά ρε παλιόπαιδα !! καλά λένε καλύτερα να σου βγεί το μάτι παρα το όνομα εγω την είδα αλλα δεν καταλαβα οτι ήταν η άννυ απο μακρυα απλα μου είπε τι φορούσε και κατάλαβα οτι ήταν η αννυ και αν θυμάστε δεν το κούνησα ρούπι απο την κρητική επιτροπή απλα να μην αποσυντονίζομε .

απλά κακά τα ψέματα οι ωραίες παρουσίες αποτελούν εμπνευση και δίνουν μια θετική αυρα και καλή ψυχολογία φανταστείτε να είμασταν σε αγώνες και να είμασταν μόνο άντρες σαν το καψιμι στο στρατό θα είμασταν .

επίσης φωτούλη μην ξεχνάς πως εξ αριστερών μου και δίπλα σου υπήρχε ωραία παρουσία και υπηρχε μια ισοροπία στο χώρο ενα φενκ σουι!!!!:turtle::turtle::turtle:

Muscleboss
06-06-09, 01:39
για να επιστρέψουμε στο θέμα, μια βόλτα που έφερα σήμερα από τα γυμναστηρια της Πάτρας ο αγώνας έχει ακουστεί παντού και για πρώτη φορά άκουσα τόσο κόσμο να λέει ότι θα ανέβει αθήνα για να δεί τον αγώνα της wabba-πεσδ.:toast:

ΜΒ

Annie
06-06-09, 12:18
για να επιστρέψουμε στο θέμα, μια βόλτα που έφερα σήμερα από τα γυμναστηρια της Πάτρας ο αγώνας έχει ακουστεί παντού και για πρώτη φορά άκουσα τόσο κόσμο να λέει ότι θα ανέβει αθήνα για να δεί τον αγώνα της wabba-πεσδ.:toast:

ΜΒ

το ίδιο κλίμα επικρατεί και εδώ..ο αγώνας έχει συζητηθέι πολύ και πολλοί σχεδιάζουν να κατέβουν να τον παρακολουθήσουν..:thumbup:

Polyneikos
06-06-09, 12:32
Φανταστείτε εγω που είμαι Αθήνα τι ακουω....Από νωρίς να βρούμε καρέκλες παιδια !!!

mantus3
06-06-09, 19:03
καλά ρε παλιόπαιδα !! καλά λένε καλύτερα να σου βγεί το μάτι παρα το όνομα εγω την είδα αλλα δεν καταλαβα οτι ήταν η άννυ απο μακρυα απλα μου είπε τι φορούσε και κατάλαβα οτι ήταν η αννυ και αν θυμάστε δεν το κούνησα ρούπι απο την κρητική επιτροπή απλα να μην αποσυντονίζομε .



εμενα που λογικα για να ηταν στον χορο πρεπει να περασε ακριβως απο μπροστα μου τι να πω????:banghead::cry: για μπατσες ειμαι...

Annie
06-06-09, 23:00
εμενα που λογικα για να ηταν στον χορο πρεπει να περασε ακριβως απο μπροστα μου τι να πω????:banghead::cry: για μπατσες ειμαι...

αν πέρασα από μπροστά σου και δεν με είδες σημαίνει 2 πράγματα...
1ον είχε πολύ ενδιαφέρον ο αγώνας οπότε η προσοχή όλων ήταν εκέι..:thumbup::thumbup:
2ον ήμουν πολύ χάλια κ δεν με πρόσεξες καν:shock:....χαχαχαχχαχαα:green::green::green::turtle:

KATERINI 144
06-06-09, 23:33
3ον ο μιτσος (μαντους3) θέλει επειγόντως γυαλιά σε βαθμό πατομπούκαλου 8)

TRIANTAFYLLOU
06-06-09, 23:41
αν πέρασα από μπροστά σου και δεν με είδες σημαίνει 2 πράγματα...
1ον είχε πολύ ενδιαφέρον ο αγώνας οπότε η προσοχή όλων ήταν εκέι..:thumbup::thumbup:
2ον ήμουν πολύ χάλια κ δεν με πρόσεξες καν:shock:....χαχαχαχχαχαα:green::green::green::turtle:

αχ που θες να το ακούσεις τωρα annie το δικό μου ρανταρ σε έπιασε απο μακρυα απλα δεν το επεξεργαστηκα στον σκληρό δίσκο να βγάλω συμπέρασμα ότι είσαι εσυ!!
εσυ πάλι δεν ήρθες να πείς ενα γειά να καθήσεις και πιό κοντα αφού ήσουν με τον γιώργο τον καλιτέχνη μας , να σε προσέχαμε τουλάχιστον σαν αθλήτρια και φίλη του αθλήματος και με την παρουσία σου θα συμπλήρωνες με τα άλλα κορίτσια απο το φόρουμ που ήταν εκεί το φενκ σουί την αρμονία και αισθητική του χώρου!:turtle::turtle::turtle:

Annie
07-06-09, 01:27
αχ που θες να το ακούσεις τωρα annie το δικό μου ρανταρ σε έπιασε απο μακρυα απλα δεν το επεξεργαστηκα στον σκληρό δίσκο να βγάλω συμπέρασμα ότι είσαι εσυ!!
εσυ πάλι δεν ήρθες να πείς ενα γειά να καθήσεις και πιό κοντα αφού ήσουν με τον γιώργο τον καλιτέχνη μας , να σε προσέχαμε τουλάχιστον σαν αθλήτρια και φίλη του αθλήματος και με την παρουσία σου θα συμπλήρωνες με τα άλλα κορίτσια απο το φόρουμ που ήταν εκεί το φενκ σουί την αρμονία και αισθητική του χώρου!:turtle::turtle::turtle:
αν σας γνώριζα να είσαι σίγουρος ότι θα ερχόμουν...αλλά έτσι κ αλλιώς μετά την συνάντηση sthn Αθήνα θα έχουμε την ευκαιρία να παρακολουθήσουμε πολλούς αγώνες στο μέλλον...:)
Wabba λοιπόν 14/6.....γιατί με τα τόσα off topic θα την ακούσουμε από τον muscleboss:green::turtle:

TRIANTAFYLLOU
07-06-09, 01:49
αν σας γνώριζα να είσαι σίγουρος ότι θα ερχόμουν...αλλά έτσι κ αλλιώς μετά την συνάντηση sthn Αθήνα θα έχουμε την ευκαιρία να παρακολουθήσουμε πολλούς αγώνες στο μέλλον...:)
Wabba λοιπόν 14/6.....γιατί με τα τόσα off topic θα την ακούσουμε από τον muscleboss:green::turtle:
ενταξει ρε άννυ άνθρωποι τα διαβάζουν και όχι μηχανες το θέμα είναι και αν είναι λίγο οφ τόπικ να μην είναι κουραστικά στον αναγνώστη η πχ σε θέματα διατροφής η προπόνησης εμεις να μιλάμε τέτοιας φύσεως που έχουν να κάνουν με την συνάντηση της wabba

και στο φινάλε θα βάλουμε μια δημοσκόπηση και όποιος θεωρεί τελείως ανιαρα αυτα τα τελευταία σου πόστ ας το δηλώσει δημόσια στο φόρουμ.χαχαχαχαχαχα!!!!!

και θα κλείσουν όπως και νάχει τα οφ σ αυτό το τόπικ για να πάρουν θέση οι φώτο και τα σχόλια απο τον αγώνα της wabba , πού όλοι μας θα έχουμε κάτι να πούμε και να σχολιάσουμε αφου θα έχουμε άποψη:turtle::turtle:

alekoukosmyconian
08-06-09, 21:37
τελεια αντε..!υπομονη μεχρι τότε...με τις ψηφιακές στο χέρι.να βγουμε και φωτο τα μέλη του φορουμ:P

TRIANTAFYLLOU
08-06-09, 23:00
ώπα καλώς τον αλέξανδρο που χάθηκε αντε ναι ευκαιρία να βρεθούμε και με περισσότερα μέλη αθήνα στούς αγώνες!!:thumbup:

Annie
09-06-09, 00:00
.....ο αγώνας τελικά θα γίνει αφορμή για ένα όμορφο διήμερο στην Αθήνα :)
κάποιοι προσπαθούν κάτι να οργανώσουν αλλά θα τα καταφέρουν???:P:P
:green::green::green::green:

SiCkOheL
09-06-09, 00:31
BE THERE!:toast:

TRIANTAFYLLOU
09-06-09, 01:37
.....ο αγώνας τελικά θα γίνει αφορμή για ένα όμορφο διήμερο στην Αθήνα :)
κάποιοι προσπαθούν κάτι να οργανώσουν αλλά θα τα καταφέρουν???:P:P
:green::green::green::green:

χαχαχαχα!!!όταν υπάρχει θέληση άννυ και καλή παρεα είναι η συνταγή για να περνάμε καλά.:P

το πρόγραμμα είναι έτοιμο κάτι λεπτομέρειες έμειναν και ο αυθορμητισμός της τελευταίας στιγμής:toast::toast:

pepeismenos karga
09-06-09, 01:37
ολοι στον αγωνα...........το κοβω να γινεται ο χαμος απο το κοσμο...πιστευω θα ειναι απο τουσ καλυτερους αγωνες...ο πρωτοος που θα δω απο κοντα...και να δω ποτε θα ανεβω και εγω καποτε...θα δειξει....μεχρι την κυριακη να ειμαστε ολοιιιιι εκει....

Daytime Dreamer
09-06-09, 06:55
Μπορει να ερθω και εγω

gym mind
09-06-09, 14:19
Παιδια μαλλον θα παω κ εγω την κυριακη..Κατεβαινει ενα φιλαρακι κ θα παω να τον υποστηριξω...Θα τα πουμε εκει...Κ σορυ κιολας για την πολυμηνη απουσια...:thumbup:

Muscleboss
09-06-09, 14:31
^ χάθηκες, τα λέμε την κυριακή από κοντά.:thumbup:

ΜΒ

alextg
09-06-09, 21:33
^ χάθηκες, τα λέμε την κυριακή από κοντά.:thumbup:

ΜΒ

Πανο , θα εισαι απο το πρωι εκει ή θα εισαι μονο στον αγωνα ? Εγω λογικα θα ερθω μονο στα προκριματικα το πρωι ... Ελπιζω να δω οσους περισσοτερους μπορω :)

Muscleboss
09-06-09, 21:57
^από το πρωί alex θα σε περιμένω να τα πούμε.

ΜΒ

kostas82
09-06-09, 23:00
Προβλέπεται να είναι φοβερός αγώνας!!!Ελπίζω να καταφέρω να είμαι εκεί.
Τελίκα ποιοι θα είναι guests???

TRIANTAFYLLOU
09-06-09, 23:17
δεν χρειάζονται γκεστ οι αθλητές είναι πολυ καλοι και η κωσταντίνα αφου θα συμετέχει θα είναι γκεστ:clap::toast::toast:

Polyneikos
09-06-09, 23:42
Προβλέπεται να είναι φοβερός αγώνας!!!Ελπίζω να καταφέρω να είμαι εκεί.
Τελίκα ποιοι θα είναι guests???

Για Ελενη Καββα ξερω σίγουρα !!!

TRIANTAFYLLOU
10-06-09, 01:12
η ελένη καβα είναι πραγματικα εντυπωσιακή και απ ότι έμαθα είναι σε καλή φόρμα αν κάνει γκέστ θα είναι σούπερ είχα την εντύπωση οτι θα συμετείχε:clap::clap:

kostas82
10-06-09, 13:49
Ελενα Καββά...Γουστάρω!!!Πολύ μεγάλη αθλήτρια.
Οπότε έχουμε άλλον έναν καλό λόγο για να είμαστε εκεί..

Tassos
10-06-09, 13:54
Καλησπερα σε ολους, θα ερθω και εγω στον αγωνα, μονο που δεν εχω προλαβει να παρω μπλουζακι του φορουμ... μπορει να φερει καποιος ενα και να το παρω εκει? Μαλλον δε προλαβαινω να το παραγγειλω:(

alextg
10-06-09, 14:01
δεν χρειάζονται γκεστ οι αθλητές είναι πολυ καλοι και η κωσταντίνα αφου θα συμετέχει θα είναι γκεστ:clap::toast::toast:

Το Κωνσταντινα fanclub θα κανει χαμο οταν θα βγει ...

Muscleboss
10-06-09, 14:07
Καλησπερα σε ολους, θα ερθω και εγω στον αγωνα, μονο που δεν εχω προλαβει να παρω μπλουζακι του φορουμ... μπορει να φερει καποιος ενα και να το παρω εκει? Μαλλον δε προλαβαινω να το παραγγειλω:(

Tasso θα εχω εγώ μαζί μου λίγα μπλουζάκια. ;)

ΜΒ

Tassos
10-06-09, 14:11
Ευχαριστω βοσσ σου το εστειλα και πμ σορυ! Παιδες θα σας δω εκει!

nicksigalas
11-06-09, 13:48
Σκασμενο το NOVOTEL την Κυριακη παιδια αρκετοι αθλητες και πολλοι καλοι και φυσικα παρα πολυ θεατες ελπιζω να μπορεσετε και να ερθετε ολοι θα ειναι τιμη μας να παρεβρισκoνται οι τοσοι πολλοι φιλοι του forum

Polyneikos
11-06-09, 14:18
Νικολα φυσικα κ θα είμαστε εκει,το ξερεις,δεν μπορω να απαριθμησω πόσα παιδια απ΄οτο φόρουμ θα είναι εκει,αλλά έχω μιλησει με παρα πολλους που θα είναι εκει !!Εμεις θα τα πουμε και από κοντα !!!:thumbup::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
11-06-09, 16:55
ενοείτε οτι θα είμαστε νίκο είναι σαν μια γιορτή και θα ξεφύγουμε και λίγο απο την καθημερινότητα και είμαι σίγουρος οτι θα γίνει χαμός και θα υπάρχει επιτυχία μεγάλη:clap::clap:

Kaskani Konstantina
11-06-09, 17:15
Το Κωνσταντινα fanclub θα κανει χαμο οταν θα βγει ...



Σας περιμένω!!!!!:toast:

ioannis1
11-06-09, 18:11
καλη επιτυχια κωνσταντινα.

NiKoS Hulk
11-06-09, 19:45
ο ακης βουλγαρελης ειναι σε καλη φορμα? παει για πρωτια? μιπος μπορειτε να περασατε καποιες φωτο?:weights::bbbiceps:

Annie
11-06-09, 20:49
Σας περιμένω!!!!!:toast:

Κωνσταντίνα μου δεν έχουμε γνωριστεί αλλά έχω ακούσει πολλά καλά για εσένα από φίλη..:).. σου εύχομαι πραγματικά ότι καλύτερο..:):):)

Polyneikos
11-06-09, 21:01
Βρε συ Νίκο,ρωτας κατι πράγματα !!Ο Ακης είναι σε τρελλη φόρμα,τελειως στεγνος στην απογλυκογονωση και από αυριο ξεκιναει την υδατανθρακωση..
όλοι για την πρωτια πανε παντως και την στιγμη που δεν ξερουμε συμμετοχές και ποιοι θα κατεβουν κανεις δεν μπορεί να είναι σίγουρος....Το αθλημα είναι οριακο και για αυτο είναι συναρπαστικο...

dimitra mouratidou
11-06-09, 23:20
Σας περιμένω!!!!!:toast:

κοσταντινα ειμαι και γω φαν σου ευχομαι καλη επιτυχια και να γνωριστουμε απο κοντα θα χαρω πολυ φιλια:thumbup::thumbup::clap:

Kaskani Konstantina
12-06-09, 16:10
καλη επιτυχια κωνσταντινα.

Γλυκιέ μου Γιάννη σου ευχομαι καλή επιτυχία κ εγω με την σειρά μου, κ είμαι σίγουρη οτι θα πας περίφημα γιατί πέρα απο την κορμάρα σου την θανατηφόρα εχεις κ μια καρδιά μικρου παιδιού :toast:

Kaskani Konstantina
12-06-09, 16:17
Κωνσταντίνα μου δεν έχουμε γνωριστεί αλλά έχω ακούσει πολλά καλά για εσένα από φίλη..:).. σου εύχομαι πραγματικά ότι καλύτερο..:):):)


Αnnie αυτή η φωτο σου στο αβαταρ δαιμονίζει, βάλτην απο ΄κει γιατί εχουμε τον Ηλία που ειναι του κατηχητικού κ δεν τα αντέχει αυτα!!!!!! εχει ασκήσει βέτο να πάμε σεμνά ντυμένες την Κυριακή...................

Κουκλάρα μου σε ευχαριστώ, κ γω ευχομαι οτι καλύτερο για σένα!! θα τα πούμε την Κυριακή!! ελα να μαζευόμαστε οι γυναίκες γιατί εδω μέσα πολύ αντροκρατεία εχουμε!!

Kaskani Konstantina
12-06-09, 16:20
κοσταντινα ειμαι και γω φαν σου ευχομαι καλη επιτυχια και να γνωριστουμε απο κοντα θα χαρω πολυ φιλια:thumbup::thumbup::clap:


Γεια σου Δημητρα!! σε ευχαριστώ! στο ξαναείπα οτι μου αρεσες πολύ! σου στελνω κ εγω τα φιλιά μου θα τα πούμε την Κυριακή

Archon
12-06-09, 21:06
Την κυριακη θα εχει εισοδο??

Polyneikos
12-06-09, 21:14
Την κυριακη θα εχει εισοδο??

10 Ευρω το πρωι και 15 το βραδυ....

alextg
13-06-09, 01:26
Αnnie αυτή η φωτο σου στο αβαταρ δαιμονίζει, βάλτην απο ΄κει γιατί εχουμε τον Ηλία που ειναι του κατηχητικού κ δεν τα αντέχει αυτα!!!!!! εχει ασκήσει βέτο να πάμε σεμνά ντυμένες την Κυριακή...................

Κουκλάρα μου σε ευχαριστώ, κ γω ευχομαι οτι καλύτερο για σένα!! θα τα πούμε την Κυριακή!! ελα να μαζευόμαστε οι γυναίκες γιατί εδω μέσα πολύ αντροκρατεία εχουμε!!

Ο Ηλιας του κατηχητικου ... Α χα καλο εεεεεε !!! :rolf::rolf::rolf::rolf:

fitness22
14-06-09, 16:29
Σήμερα είναι οι αγώνες στους οποιους θα παραστούμε όλοι ελπιζω. Εδω είναι κατι φωτογραφίες που τράβηξα ο ίδιος στον Κατσενη Βασίλη 3 μέρες πριν στο γυμναστήριό μου. Χωρίς υδατανθρακα δηλαδη αλλα πιστευω οτι είναι πολυ καλές.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2520&d=1244985680

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2521&d=1244985728

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2522&d=1244985826

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2523&d=1244986118

NiKoS Hulk
15-06-09, 01:13
φοβεροι οι αγωνες!!!!! βεβεα στεναχοριθηκα που δν εβγαλα φωτο με τν κωνσταντινα :(¨ ο βουλγαρελης κομματια:clap:

alextg
15-06-09, 01:28
Η διργανωση τελεια ... Η Κωνσταντινα κομματια (αν και δεν την ειδαμε καθολου ... ), ο Ακης ηταν ΦΕΤΕΣ και συγχαρητηρια πολλα για το τιτλο του.Οταν τον ειδα πριν τον αγωνα και μας εδειξε το πως ειναι ... :shock:Ηταν πιστευω δικαιο και το πειρε ανετα.Τα παιδια ολα ηταν ολα τα λεφτα λουλουδια (αν και δεν πηγαμε μπουζουκια .Δεν ξερω τωρα αν ο Φωτης και ο Ηλιας κανονισαν τπτ με τους αλλους και δεν με φωναξαν :P ... και εδω να τονισω οτι τον Ηλια τον παρασερνουν παντα & δεν βγαινει καθολου εξω.Αχ ρε Φωτη τι του κανεις του παιδιου ... απο το αφτι τον τραβας).Τελικα θα ηθελα να πω οτι το forum εχει κοριτσαρους !!! (ή ακομα καλυτερα , γυναικαρες !!!)

ΥΓ1 MuscleBoss ownz !

ΥΓ2 Annie http://i169.photobucket.com/albums/u227/gkaraxri/Worship.gif (Φωτη μη σχολιασεις :rolf:)

Daytime Dreamer
15-06-09, 02:12
Τον Φωτη εγω αναγνωρισα (Katerin144) την jemstone (πραγματικο ονομα δεν συγκρατησα sorry!!! - please forgive me girl) , την Κασκανη επι σκηνης και σε καποια φαση ειδα την Vany αλλα οταν πηγα να χαιρετισω ειχε φυγει μαλλον. Ειδα και τους mods-παλαιμαχους bb'ers κλασσικα αλλα δεν χαιρετησα διοτι εβλεπα οτι τρεχανε περα δωθε

Πηρα μερικες καλες Photos και video ...θα ανεβασω μεσα στην βδομαδα

goutsos
15-06-09, 02:33
:Pκαι εγω παιδια ντρεπομαι...δεν χαιρετησα κανεναν ενω ειδα τα περισσοτερα παιδια....
σορρυ αλλα δεν ηθελα να γινω βαρος...
καλα ο κατερινι αν και δεν ειναι αγωνιστικος τουμπανος
ο ραμπο απλα θεος
κ γενικως πολυ ισχυρη παρουσια


ειχα παει με μια φιλη μ που ξερει τν Κωνσταντινα....κ πηγα στα αποδυτηρια κ ηταν τελεια....

καλα η ντινα φετες.
εννοοειται οτι εβγλα φωτο με μιχαλη κεφαλιανο για το αρχειο
ελπιζω παιδια την επομενη φορα να μην κολοσω κ ναμιλισω...

Daytime Dreamer
15-06-09, 04:47
ΒΤW, η KA-ΣΚΑ-ΝΗ πολυ ΣΚΑ-ΜΕ-ΝΗ!! :green:

alextg
15-06-09, 09:21
Μη γινεις βαρος ? Γιατι στη πλατη θα σε κουβαλαγαμε ? χαχαχαχα
Εδω θα ηθελα να πω οτι και εγω ντρεπομουν και σε οσες φοτος βγηκα ηταν επειδη ο KATERINI και ο Big_Litho με πιεζανε τρομερα ....

anjelica
15-06-09, 09:48
:Pκαι εγω παιδια ντρεπομαι...δεν χαιρετησα κανεναν ενω ειδα τα περισσοτερα παιδια....
σορρυ αλλα δεν ηθελα να γινω βαρος...
καλα ο κατερινι αν και δεν ειναι αγωνιστικος τουμπανος
ο ραμπο απλα θεος
κ γενικως πολυ ισχυρη παρουσια


ειχα παει με μια φιλη μ που ξερει τν ντινα....κ πηγα στα αποδυτηρια κ ηταν τελεια....

καλα η ντινα φετες.
εννοοειται οτι εβγλα φωτο με μιχαλη κεφαλιανο για το αρχειο
ελπιζω παιδια την επομενη φορα να μην κολοσω κ ναμιλισω...

goutsos!!!! γιατι ετσι???? δεν επρεπει!:spank:και εμεις τωρα γνωριστικαμε ολοι,αλλη φορα να μην σκεφτεσε τιποτα απλα να ερθεις στην παρεα!!!!!!:toast:

anjelica
15-06-09, 09:57
Η διργανωση τελεια ... Η Κωνσταντινα κομματια (αν και δεν την ειδαμε καθολου ... ), ο Ακης ηταν ΦΕΤΕΣ και συγχαρητηρια πολλα για το τιτλο του.Οταν τον ειδα πριν τον αγωνα και μας εδειξε το πως ειναι ... :shock:Ηταν πιστευω δικαιο και το πειρε ανετα.Τα παιδια ολα ηταν ολα τα λεφτα λουλουδια (αν και δεν πηγαμε μπουζουκια .Δεν ξερω τωρα αν ο Φωτης και ο Ηλιας κανονισαν τπτ με τους αλλους και δεν με φωναξαν :P ... και εδω να τονισω οτι τον Ηλια τον παρασερνουν παντα & δεν βγαινει καθολου εξω.Αχ ρε Φωτη τι του κανεις του παιδιου ... απο το αφτι τον τραβας).Τελικα θα ηθελα να πω οτι το forum εχει κοριτσαρους !!! (ή ακομα καλυτερα , γυναικαρες !!!)

ΥΓ1 MuscleBoss ownz !

ΥΓ2 Annie http://i169.photobucket.com/albums/u227/gkaraxri/Worship.gif (Φωτη μη σχολιασεις :rolf:)

ναι ναι!!!! και εγω αυτο αμεσος καταλαβα!!!;)Ο Φωτης φτεει για ολα!!!:rolf:Στενοχωρεθικα που δεν μπορουσα να χαιρετισω των Ηλια,αφου ηταν στην επιτροπη!!! Ηλια,εισαι το κατι αλλο:bowdown:να εισαι καλα! Φιλακια!!!!:welcome:

Billy
15-06-09, 11:21
πω-πω τι μ@λ@κ@ς πού είμαι, δεν το πιστεύω, :banghead: :banghead: :banghead:
εγώ τώρα κατάλαβα ότι θα ήταν και ο Ηλίας εκεί,
δεν πάμε καλά, δεν πάμε καθόλου καλά.
Πολύ σπάστηκα τώρα.
Για τους δικούς μου λόγους ήθελα πολύ να τον γνωρίσω.
Κρίμα που έχασα αυτή την ευκαιρία.

Πάντως εύχομαι να περάσατε καλά και να τα είπατε και από κοντά και του χρόνου ακόμα καλύτερα. :clapping: :clapping: :clapping:

Του χρόνου θα είμαι πρώτο θρανίο. :rocking: :rocking: :rocking:

ΜrΚommatias
15-06-09, 11:40
Θελω να ευχαριστησω ολα τα παιδια του FORUM που ηρθαν και ειδαν τον αγωνα και αυτους που με στηριξαν ψυχολογικα πριν βγω στη σκηνη.χαιρομαι παρα πολυ που γνωριστηκα με τους περισσοτερους απο κοντα και που βγαλαμε πολλες photos.Κυριε Τριανταφυλλου ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΤΙΜΗ:clap::clap::clap: .Παναγιωτη Βιτσα εισαι αψογος ;) θα ακουσω την συμβουλη που μου εδωσες στο τελος του αγωνα.Οσο για τον φιλο μου τον POLYNEIKOS απλα τελειος :thumbup: σε ολα του,Κωστα μου σε ευχαριστω προσωπικα.Θα προσπαθησω να κανω οτι καλυτερο μπορω για την ΕΛΛΑΔΑ στους αγωνες του πανευρωπαικου πρωταθληματος και φυσικα αναμενονται πολλες photos με μπλουζακι BODYBUILDING.GR.

tenten7
15-06-09, 11:48
Ο αγωνας εχει τελειωσει κ ακομα δεν εχουμε δει ουτε 1 photo!!!!!!!!!!! :weights: :weights: :weights:

vAnY
15-06-09, 12:12
ερχονται και οι φωτο !!!! :thumbup:

Τι να πω κι εγω, πρωτη φορα πηγα σε αγωνα και πρωτη φορα ειδα τα παιδια εδω του φορουμ...ηταν ολα καταπληκτικα ειστε φοβεροι !! χαιρομαι πολυ που σας γνωρισα πραγματικα αξιζε τον κοπο να ερθει κανεις!!
Με ποιον να πρωτο αρχισω, τον Ηλια που ειναι και κουκλος (καλα αυτο που ειπα τωρα το κοβω να γινεται quote 100 φορες για πονηρα σχολια :P) και ψυχούλα, τον rambo, asdf, big litho, polyneikos, muscleboss, φωτης,psycho .... και η σουπερ γυναικεια παρεα anjelika, jemstone, μαρια, ευα και η πρωtαθλητρια μας Κωνσταντινα:shock:
....ολοι σας τοσο προσιτοι, ουτε τιποτα ψωνισμενοι ουτε τιποτα...απλοι ανθρωποι, δεν καβαλισατε το καλαμι...παντα ετσι να παραμεινετε...
:bowdown: περασα ενα πολυ ομορφο βραδυ:weights:

vAnY
15-06-09, 12:27
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2526&d=1245057797

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2527&d=1245057831


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2528&d=1245057877



Κατηγορία Juniors

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2529&d=1245057902


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2530&d=1245057925


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2531&d=1245057947



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2532&d=1245057985



Βουλγαρελης Άκης,νικητης κατηγορίας Fitness !!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2533&d=1245058021


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2534&d=1245058058

vAnY
15-06-09, 12:35
:thumbup::thumbup:

Την απονομη στην κατηγορία Fitness έκανε ο Πολύνεικος.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2535&d=1245058161

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2536&d=1245058182

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2537&d=1245058209

Guest poser, Γιόκαλα Άννυ !!!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2538&d=1245058282


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2539&d=1245058307

Γιόκαλα Άννυ - Γκασιάμη Σταυρούλα !!!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2540&d=1245058331


Κατηγορία Μasters



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2541&d=1245058371


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2542&d=1245058412

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2543&d=1245058460


Mεγας Κεφαλιανος !!!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2544&d=1245058486

Μαρία
15-06-09, 12:35
Συγχαρητήρια για την άψογη και πολύ επιτυχημένη διοργάνωση,ήταν όλα τέλεια,συγχαρητήρια και στους παράγοντες που συντέλεσαν στην διεξαγωγή των αγώνων.Συγχαρητήρια στην κριτική επιτροπή για το δύσκολο έργο τους και στους αθλητές,υψηλό επίπεδο και με μεγάλη συμμετοχή!!!:clap:
Μπράβο και στα παιδιά του φόρουμ(admin και mod) που με την ιδιαίτερη παρουσία τους δώσανε άλλη νότα επιτυχίας στους αγώνες!:thumbup:
Συγχαρητήρια και στο αστέρι του φόρουμ μας την Κων/να που τα έδωσε όλα πάνω στην σκηνή(και τα πήρε κ όλα)!!!!!:bowdown:
Να αναφέρω και για την ευκαιρία που μου δωθηκε να γνωρίσω απο κοντα και τρεις γυναίκες(γυναικάρες) του φόρουμ την anjelica,Vany και Ευα!(τυχερό φόρουμ είναι όλες τους κούκλες!).:thumbsup:
Εγώ πάλι καθόμουν με την γοργόνα του φόρουμ την jemstone που εκτός από γοργόνα στις πισίνες είναι και καταπληκτικό παιδί!!!:turtle:
Όσοι δεν ήρθαν έχασαν!!!!Αναμονή για φωτό με πλούσιο υλικο απο τους αγώνες!!!:clap:

vAnY
15-06-09, 12:41
:clap:

Aπονομη του Super Master Θαναση Κετουγια από τον Σπύρο Μπουρναζο !!!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2553&d=1245058826


Απονομη του νικητη στην Masters κατηγορία από τον Πρωταθλητη Βασίλη Μπουζιάνα !

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2546&d=1245058630



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2547&d=1245058662



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2548&d=1245058683


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2549&d=1245058717


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2550&d=1245058746


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2551&d=1245058769


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2552&d=1245058795





http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2554&d=1245058846

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2545&d=1245058557

vAnY
15-06-09, 12:49
:weights:

Κατηγορία Fitness Γυναικων

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2555&d=1245059081


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2556&d=1245059105


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2557&d=1245059141


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2558&d=1245059177


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2560&d=1245059250


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2561&d=1245059273


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2562&d=1245059307


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2563&d=1245059332


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2564&d=1245059365


Κατηγορία Juniors


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2559&d=1245059222

vAnY
15-06-09, 12:57
:bowdown: δατς ολ φολκς....:toast:


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2565&d=1245059443



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2567&d=1245059615


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2568&d=1245059673

Στην πονομή η γνωστη πρωταθλητρια και παλιο μελος του φόρουμ,Τούλα Νομικού

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2569&d=1245059708


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2570&d=1245059745


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2571&d=1245059813

Polyneikos
15-06-09, 12:58
Με τεραστια επιτυχία και υψηλότατο επίπεδο αθλητων έκλεισε η φετινη αγωνιστικη χρονια,εντος Ελλάδας, με τον θρυλικο αγωνα MR HELLAS της WABBA-ΠΕΣΔ !!
Είμαστε ακομα "μεθυσμενοι" από την χθεσινη ημερα οπότε σιγα σιγα θα σας ενημερωνουμε !Ακομα εγω δεν έχω συνελθει αλλα ήταν μια τόσο ωραία ημερα που αξιζε τον κόπο.
Συναντηθηκαμε πολλά παιδια από το φόρουμ,και χάρηκα που μιλησαμε και γνωριστηκαμε,το :bodybuildinggr: ήταν εκει με βροντερό παρόν !!!
Συγχαρητηρια και ευχαριστηρια στον Προεδρο κ.Τσουνακη,εργατη του αθληματος,μας τίμησε με την εμπιστοσύνη του,την φιλοξενία του και την παροχη καθε δυνατης εξυπηρετησης για να καλύψουμε τον αγωνα.:thumbup:
Συγχαρητηρια και ευχαριστουμε και όλους τους υπολοιπους,Καπετανακη Γιωργο,κα Κυριακου,ΤΟΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ ΝΙΚΟ ΣΙΓΑΛΑ που παντα με προσέχει και χθες μου επιφύλασσε και εκπλήξεις,με τίμησε πραγματικα αλλά και σε όλους του υπόλοιπους!!
Τελος συγχαρητηρια σε όλους τους αθλητες,ειδικα στα παιδια του φόρουμ,Κασκανη Κωνσταντίνα(πάλι πρωτια!!!),τον Mr Kommatia (όνομα και πράγμα !!)Βουλγαρελη Άκη που χθες ήταν άπαιχτος !!!

argyrakis
15-06-09, 12:58
Από τα λίγα που είδαμε καταλάβαμε πώς ήταν ένας πολύ καλός αγώνας
Μπράβο στους διοργανωτές