PDA

Επιστροφή στο Forum : N1 (Nutrend)



Polyneikos
19-09-16, 11:29
Καινούργιο προεξασκητικό από την NUTREND

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=109181&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=109182&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=109196&d=1474298717

Nive
19-09-16, 11:32
Δειχνει δυνατο...θα το τιμησω αμεσα!!

Eggbo
19-09-16, 15:11
Δειχνει οντως πολυ δυνατο...πολυ καλες δοσεις αλανινης κιτρουλινης!! Η κρεατινη γιατι σε αυτη την μορφη? Παντος αναλογα και ποσα σκουος βγαζει οιστευω αξιζει τα χει ολα σε καλες δοσεις

procop
19-09-16, 17:34
Ωραιο φαινεται..πινακα με συστατικα δεν εχουμε?

sobral
19-09-16, 18:25
Ωραιο φαινεται..πινακα με συστατικα δεν εχουμε?

πως δεν έχουμε: :green::green:

109196

Eggbo
19-09-16, 18:58
πως δεν έχουμε: :green::green:

109196

λογικά οι δόση ειναι στα 17γρ . στα 8 ειναι underdosed . 200mg καφεινη οποτε και για αυτους που δεν την αντεχουν δεν ειναι κατι το υπερβολικό ... θα το τιμήσω μου φαίνεται αντι για το rush enraged . τουλαχιστον εδω ξερεις ακριβώς τι παίζει με δοσολογίες

Eggbo
19-09-16, 19:09
ποτε αναμένετε να κυκλοφορήσει ? ξερουμε ?

beefmeup
19-09-16, 19:32
αποτι βλεπω υπαρχει ηδη στον Αθλητη..εχει κ δειγματακια που γκρινιαζει ο φιλος Παναγιωτης (οrck), οτι δεν βρισκει:P

Eggbo
23-09-16, 18:38
ρε παιδιά ...σορρυ κι ολας επειδη ειμαι ασχετος απο βιταμινες και υπερδόσεις...αλλά τα 500mg βιταμινης c δεν ειναι υπερβολικα πολλά ?

Feth
23-09-16, 18:46
Οχi ιδιαιτερα... το upper intake για ενηλικες ειναι γυρω στα 2 γραμμαρια, δηλαδη 2000 mg, ειναι επισης και υδατοδιαλυτη βιταμινη η συγκεκριμενη.

Nive
23-09-16, 22:39
Πολυ δυνατο.
Το δοκιμασα σημερα και εμειμα ευχαριστημενος.
Η φαγουρα και τα τσιμπηματα ξεκινησαν στο τετσρτο με αποκορυφωμα στο μισαωρο.
Καλα πρηξιματα και φλεβικοτητα .

Polyneikos
24-09-16, 09:07
Ωραια γεύση το redorange, ευκολόπιωτο!
H Aλανίνη όντως σου δίνει τα πρωτα τσιμπήματα και ειχα ωραία pumps και focus στην προπόνηση.
Ειναι καλό που έχουν κυκλοφορήσει και σε φακελάκια για δοκιμη:toast:

Eggbo
01-10-16, 16:07
γευση red orrange! πινετε ανετα . σε καιει λιγο επειδη εχει πιπερι μεσα αλλα νταξει τιποτα το σημαντικο ! διαλύθηκε ευκολα .
την αλανίνη την καραένιωσα....μιλάμε ουτε με το pv-7 τόσο...σε σημείο που με εκνευρισε :P απο pumps παρα πολυ οικανοποιημένος απο focus το ιδιο αλλά ενα σκαλί ποιο κάτω. φλεβηκότητα δε ξέρω τι να πω εδώ...ισως λιγο...γενικα ειμαι φλεβικός στα χέρια . με κράτησε πολύ καλα στην προπόνηση μπορουσα ανετα να κανω κι αλλο ! κρασαρισματα 0 . δυνατο πρωιόν και με καλές δόσεις

beefmeup
01-10-16, 19:32
το δοκιμασα κ γω σημερα για μια blitz προπονηση ποδιων:weights:
δεν ειχα θεμα απο την β-αλανινη παρολο που την εχει κ σε μεγαλη ποσοτητα, οποτε αυτο ηταν καλο, γιατι το φοβομουν καπως..με ενοχλει η αισθηση αυτη του μυρμιγκασματος οταν ειναι εντονη μεσα στην προπονηση..
φουλ ενεργεια, ακομα κ τωρα που εχω ηδη τελειωσει εδω κ ωρα..απο πρηξιματα κ τετοια δεν παρατηρησα κατι, ποδια ειχα ετσι κ αλλιως..θα ουμε κ με το 2ο δειγμα..
απο γευση η blue raz, εμενα μου φανηκε πολυ καλη..μου αρεσε αρκετα δλδ, σε αντιθεση με ενα φιλο:P που δεν την συμπαθησε..διαλυτοητα αμεση κ χωρις υπολοιματα.
βασικα η εταιρια αυτη ενω εχει ποιοτικα προιοντα, χρειαζοταν ενα καλο pre, γιατι καπου εχανε σε αυτο τον τομεα, imo..
υπαρχει κ σε δειγματα στον Αθλητη οποτε οσοι πιστοι προσλθετε, αξιζει:thumbup:

Polyneikos
01-10-16, 19:42
Νομίζω ότι θα παίξει πολυ αυτο το προιον, όντως η Nutrend ήθελε στην γκάμα της ένα δυνατό προεξασκητικό.
Οσοι το έχουν δοκιμάσει, μονο καλά λόγια έχουν πει.:bbbiceps:

bjj
25-10-16, 00:17
να ρωτησω κατι ειμαι μεταξυ σε αυτο και στο complete pre της warriorlab ποιο λετε εσεις;
ευχαριστω

panagiotis 87
04-11-16, 22:55
Πολύ καλό pre workout. To χρησιμοποιώ εδώ κ 2 εβδομάδες. Πολύ καλή ενέργεια, συγκέντρωση,φλεβικότητα. Τα τσιμπήματα πιθανολογώ εξαιτίας της αλανίνης στα πρώτα 10-15 λεπτά τουλάχιστον σε μένα είναι αρκετά έντονα.Δουλέυει!!!
Απορία μπορώ να στακάρω άλλα 3 γραμμάρια μονοϋδρικής κρεατίνης μέσα στο blend ή όχι? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις κ την βοήθεια σας.

Eggbo
05-11-16, 02:43
Πολύ καλό pre workout. To χρησιμοποιώ εδώ κ 2 εβδομάδες. Πολύ καλή ενέργεια, συγκέντρωση,φλεβικότητα. Τα τσιμπήματα πιθανολογώ εξαιτίας της αλανίνης στα πρώτα 10-15 λεπτά τουλάχιστον σε μένα είναι αρκετά έντονα.Δουλέυει!!!
Απορία μπορώ να στακάρω άλλα 3 γραμμάρια μονοϋδρικής κρεατίνης μέσα στο blend ή όχι? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις κ την βοήθεια σας.

ανετα :thumbup::thumbup:

jjohny
05-11-16, 16:37
Καλησπέρα. Μου το πρότειναν χθες το συγκεκριμένο προϊόν. Λέω να το συνδιασω με την cyclone της maximuscle. Το νιτρικό πριν την προπόνηση την cyclone μετα. Τι λέτε?

Eggbo
05-11-16, 18:22
Καλησπέρα. Μου το πρότειναν χθες το συγκεκριμένο προϊόν. Λέω να το συνδιασω με την cyclone της maximuscle. Το νιτρικό πριν την προπόνηση την cyclone μετα. Τι λέτε?

εγώ θα πήγαινα σε κατι ποιο απλό για μετά...whey+3 γραμμαρια κρεατινη και εισαι μπομπα πιστευω και ποιο οικονομικά! φορμουλες τετοιου τυπου παντα κοστίζουν, και αποψη μου ειναι πως δεν αξίζουν κι ολας (απο αποψη οικονομιας) ασε που αυτο αν θυμάμε καλά εχει γύρο στα 40-50γραμμάρια dextrose :shock: αλλά μπορεί να κανω και λάθος σε αυτο :green:

jjohny
05-11-16, 19:01
Την έχω ήδη την cyclone αρα με βολευει.Την είχα πάρει να την δοκιμασω γιατί ακουγα πολύ καλά λογια. Αλλά λόγω στρατου σταμάτησα κ μ έμεινε κάνα 2κιλο. Εχει γύρω στα 21 γραμμάρια δεξτρόζη. Το 1,5 σκουπ που περνω. Πιστεύω θα ναι καλός συνδυασμός.

Eggbo
04-12-16, 13:58
ερωτηση....στο κουτι γραφει μετα το ανοιγμα να χρησιμοποιηθεί εντος 2 μηνων...το τηρούμε ?

Eyripidrakos
22-12-16, 22:24
Πολύ καλό, άρχισα με 1/3 του σκουπ κ με έπιασε. Επειτα απο 3 εβδομάδες ανέβασα στο μισό σκούπ. (75kg)

Δοκίμασα γεύση blackcurrant, δεν μου άρεσε καθόλου, με ένα ελαφρύ κάψιμο στο λαίμό όπως είπε ενας φίλος σε προηγούμενο ποστ
στη γευση red orange πιστευω ειναι ίδιο. Παρόλο την απαίσια γεύση, την υπομένω κ το πίνω γιατί κάνει δουλεία :thumbup:
Διαλυτότητα καλή.

Εggbo είμαι στην 7η εβδομάδα και απ όσο βλέπω θα αντέξει ακόμη 1 το πολύ 1 1/2 βδομαδα ακόμη. Οπότε δεν βγαίνει και πολύ απο τα όρια που λέει,
παντως ομολογώ ότι δεν το διάβασα καλή η παρατήρηση σου

Polyneikos
15-02-17, 21:25
Σε αυτο ξαναβγήκαν τα φακελάκια μιας δόσης , για κάποιον που δεν θελει να ρισκάρει με ολοκληρο το κουτί.
To Red Orange μου αρέσει σαν γεύση , το grape fruit είναι λιγο στιφό, τo blackcurant αντέχεται:P

somalos
23-02-17, 14:58
καλησπερα,πηρα για δοκιμη δυο φακελακια δεκα μερες αφου τελειωσα το complete pre της warriorlab για να το συγκρινω...θεωρω οτι ειναι καλυτερο,πολυ καλα πρηξηματα και φλεβικοτητα και με βοηθησε αρκετα για να βγαλω την προπονηση μου.
διαλεξα στην τυχη και τα δυο φακελακια στην γευση grapefruit και μπορω να πω οτι ηταν αθλια!!!
πολυ καλο pre αλλα πρεπει να φτιαξουν την γευση οπωσδηποτε,ισως οι αλλες να ειναι καλυτερες γιατι αυτη δεν!

Polyneikos
23-02-17, 15:22
καλησπερα,πηρα για δοκιμη δυο φακελακια δεκα μερες αφου τελειωσα το complete pre της warriorlab για να το συγκρινω...θεωρω οτι ειναι καλυτερο,πολυ καλα πρηξηματα και φλεβικοτητα και με βοηθησε αρκετα για να βγαλω την προπονηση μου.
διαλεξα στην τυχη και τα δυο φακελακια στην γευση grapefruit και μπορω να πω οτι ηταν αθλια!!!
πολυ καλο pre αλλα πρεπει να φτιαξουν την γευση οπωσδηποτε,ισως οι αλλες να ειναι καλυτερες γιατι αυτη δεν!

Δοκίμασε την red orange φίλε, σαφως ανώτερη.Και εγω την grapefruit δεν την πολυπάλεψα..:thumbup:

FitPal
23-02-17, 15:38
Red orrange πινετε ανετα. Στο μονο αρνητικο της γευσης οτι σε καιει τον λαιμο αλλα τιποτα το τρομερο.
Στα αρνητικα του συγκεκριμενου νιτρικου οτι απο την 3η βδομαδα και μετα επεσε το focus και η ενεργεια. Γενικα το συνηθισα γρηγορα χωρις να σημαινει αυτο οτι δεν ειναι ενα πολυ καλο preworkout.
Το complete pre σε φακελακι που ειχα δοκιμασει ειχα πολυ καλυτερα πριξηματα και focus ομολογω...
Μονο σε φλεβα προτιμησα το n1

kostas kou
23-02-17, 15:54
αναμεσα σε αυτο και το rush????

jjohny
23-02-17, 16:44
Το red orange πινεται ευχαριστα..Αν δεν εχεις προβλημα και με τα καυτερα πινεται...Εγω αν και αρχαριοσ σε νιτρικο δεν ειδα και τρελα πραγματα νομιζω..περα απο το μιρμιγκιασμα...Τωρα ισως περιμενα πολλα δεν ξερω..


Red orrange πινετε ανετα. Στο μονο αρνητικο της γευσης οτι σε καιει τον λαιμο αλλα τιποτα το τρομερο.
Στα αρνητικα του συγκεκριμενου νιτρικου οτι απο την 3η βδομαδα και μετα επεσε το focus και η ενεργεια. Γενικα το συνηθισα γρηγορα χωρις να σημαινει αυτο οτι δεν ειναι ενα πολυ καλο preworkout.
Το complete pre σε φακελακι που ειχα δοκιμασει ειχα πολυ καλυτερα πριξηματα και focus ομολογω...
Μονο σε φλεβα προτιμησα το n1

Θεωρεις το complete pre καλυτερο?Νομιζω το Ν1 ειναι πιο καλο..συμφωνα και με την ετικετα του..Αν και δεν εχω δοκιμσει το complete pre.

beefmeup
23-02-17, 16:48
Θεωρεις το complete pre καλυτερο?Νομιζω το Ν1 ειναι πιο καλο..συμφωνα και με την ετικετα του..Αν και δεν εχω δοκιμσει το complete pre.

ε, οχι κ καλυτερο βασυ ετικετας, σορυ κ ολας:P
το να πιανει καποιον καλυτερα καποιο συμπληρωμα σε σχεση με καποιο αλλο, εξαρταται απο διαφορα πραγματα κ ειναι λογικο..
αλλα βαση ετικετας/αναλογας συστατικων, αμφιβαλω αν υπαρχουν 1-2 καλυτερα εκει εξω απο το complete pre..:green:

jjohny
23-02-17, 16:56
ε, οχι κ καλυτερο βασυ ετικετας, σορυ κ ολας
το να πιανει καποιον καλυτερα καποιο συμπληρωμα σε σχεση με καποιο αλλο, εξαρταται απο διαφορα πραγματα κ ειναι λογικο..
αλλα βαση ετικετας/αναλογας συστατικων, αμφιβαλω αν υπαρχουν 1-2 καλυτερα εκει εξω απο το complete pre..

Δεν το εχω δοκιμασει αλλα το ειχα στο μυαλο μου πιο δυνατο...και περαν τησ κιρτουλινης δεν βλεπω να υπερτερει σε κατι αλλο...Θα ειναι το επομενο που θα δοκιμασω να δω διαφορες!:P:P

bjj
24-02-17, 00:57
ε, οχι κ καλυτερο βασυ ετικετας, σορυ κ ολας:P
το να πιανει καποιον καλυτερα καποιο συμπληρωμα σε σχεση με καποιο αλλο, εξαρταται απο διαφορα πραγματα κ ειναι λογικο..
αλλα βαση ετικετας/αναλογας συστατικων, αμφιβαλω αν υπαρχουν 1-2 καλυτερα εκει εξω απο το complete pre..:green:

αν δε τιμησεις το σπιτι σου....:turtle:
συμφωνω ειναι πολυ καλο το complete pre εχει τα παντα μεσα και σε τελεις ποσοτητες καμια φορα πεταω και Bcca μεσα και ειναι πενα

FitPal
24-02-17, 15:44
Το red orange πινεται ευχαριστα..Αν δεν εχεις προβλημα και με τα καυτερα πινεται...Εγω αν και αρχαριοσ σε νιτρικο δεν ειδα και τρελα πραγματα νομιζω..περα απο το μιρμιγκιασμα...Τωρα ισως περιμενα πολλα δεν ξερω..



Θεωρεις το complete pre καλυτερο?Νομιζω το Ν1 ειναι πιο καλο..συμφωνα και με την ετικετα του..Αν και δεν εχω δοκιμσει το complete pre.

αυτο που ειπε ο beef. δε το θεωρω καλυτερο απλα ενιωσα να με πιανει καλυτερα...
μια φορα το δοκιμασα ...μπορει η 2η φορα να ειχε να πει διαφορετικά πραγματα :P

ΑΘΛΗΤΗΣ
10-04-17, 15:10
Αυτές τις μέρες και για περιορισμένα τεμάχια ισχύει μία δυνατή Πασχαλινή προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ. Δείτε το εδώ. (https://athlitis.gr/simpliromata/pre-workout/n1-510gr-nutrend/)

beefmeup
10-04-17, 15:35
μηπως υπαρχει καποιο προβλημα στην σελιδα του προιοντος, γιατι εδω κ καποιες μερες που βγηκε σε προσφορα το δειχνει σαν μη διαθεσιμο λογω ελλειψης αποθεματος..
ηθελα κ γω να το χτυπησω, αλλα δεν δινει διαθεσιμοτητα σε καμια γευση..

Polyneikos
10-04-17, 21:09
Τσέκαρέ το τώρα, γιατί πλέον βγάζει ότι είναι σε απόθεμα, πιθανόν λόγω προσφοράς να τελείωσε, σε κατάστημα XTR που περνάω στην πρώτη μέρα προσφοράς τελείωσε και θα πρέπει να ξαναφορτώσουν :green:

beefmeup
10-04-17, 23:01
ναι, προσεξα διορθωθηκε λιγη ωρα μετα το ποστ μου κ δειχνει παλι διαθεσιμο:green:

Kostas Manolopoulos
11-04-17, 13:50
Σας διαβεβαιώνω ότι υπάρχουν αρκετά Ν1. Αυτές οι δύο παλέτες που φαίνονται στην φωτο παρακάτω είναι N1 στις κεντρικές αποθήκες των Χ-TREME STORES στο Κορωπί και πιθανόν εάν θα ψάξω κι άλλο εδώ μέσα θα ξετρυπώσω κι άλλες :)
Η αλήθεια είναι ότι σε κάποια καταστήματα οι υπεύθυνοι δεν ήταν προετοιμασμένοι για την μεγάλη ανταπόκριση που θα είχε η Πασχαλινή προσφορά και ξέμειναν προσωρινά.Όμως από σήμερα όλοι έχουν στοκάρει ξανά.

114834

jimmatas
13-04-17, 13:52
Μολις παρελαβα ενα κουτι, θα το δοκιμασω σημερα και θα γραψω εντυπωσεις. Εχω αρκετο καιρο να παρω preworkout , λογικα θα με πιασει καλα.

KOTSOS BB
13-04-17, 14:04
Μολις τελειωσα το ν1 σε γευση blackcurrant.Oι εντυπωσεις μου ειναι οι εξης
γευση 7/10
συγκεντρωση 3/10
φλεβικοτητα 5/10
ενεργεια 3/10
αντοχη 6/10
να σημειωσω οτι το ξεκινησα με 3/4 του σκουπ κ εφτασα στο σημειο να βαλω μεχρι 1,5 σκουπ αλλα ματαιο δεν εκανε τιποτα

Polyneikos
13-04-17, 20:57
Μου κάνει εντύπωση αλλά είπαμε τα προεξασκητικά κουμπώνουν διαφορετικά σε κάθε οργανισμό. Ειδικα για το Ν1 , εχω ακούσει απο τους περισσότερους καλα λογια.
Ποια άλλα έχεις δοκιμάσει;Ειναι καποιο που σε αφησε ικανοποιημένο;

Nive
13-04-17, 22:39
Οντως περιεργο.
Με μισο σκουπ κανω καλες προπονησεις και με μπολικη φαγουρα ;)
Μηπως δεν σε πιανουν τα διεγερτικα? Καφεδες? Με γεματο στομαζι το'παιρνες?

jimmatas
13-04-17, 22:52
Δεν ξερω επειδη ειχα καιρο να παρω αλλα μπορω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα εβερ!!! Φαγουρα = αλανινη τιγκα, πρηξιμο, τσιτα κλπ
Το συνιστω 100% πολυ καλο ! μου θυμισε περιπου το pump igniter που ειχα δοκιμασει περυσι. Δοση 17-18γρ που λεει πισω , δλδ την φουλ δοση περιπου 1 σκουπ.

Nive
14-04-17, 09:05
Αν εχεις καιρο να παρεις γιατι δεν ξεκινας με μισο σκουπ?
Εγω που γενικα λαμβανω pre με μικρες μονο παυσεις μεταξυ τους παιρνω μισο σκουπ και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Σκεψου πως εχω παρει μισο κουτι και ακομη το μισο σκουπ με πιανει.
Οντως πολυ καλο παντως...
Υ.γ. οταν το πινετε σας βγαζει ενα καψιματακι στην γλωσσα και τα χειλη?

Polyneikos
14-04-17, 09:24
Aπό το μαύρο πιπέρι ειναι, πως λέγαμε παλιά πιπέρι στο στόμα:P

Nive
14-04-17, 10:44
Παναθεμα τους...χαθηκε ο κοσμος να βαλουν καμια καπνιστη παπρικα? :P

KOTSOS BB
17-04-17, 14:49
το προηγουμενο που χρησιμοποιουσα ηταν το rush και ειχα δει πολυ καλα αποτελεσματα, πραγματικα κ λογου του φορτου εργασιας με επαιρνε απο το χερι και ειχα πολυ δυνατες προπονησεις!! οσο για το ν1 το επαιρνα μετα απο 3 ωρες του τελευταιου γευματος ματαια. στη πορεια το επαιρνα λιγο πριν παω και κανα 2ωρο μετα το φαι

stergioslag
04-05-17, 07:02
το προηγουμενο που χρησιμοποιουσα ηταν το rush και ειχα δει πολυ καλα αποτελεσματα, πραγματικα κ λογου του φορτου εργασιας με επαιρνε απο το χερι και ειχα πολυ δυνατες προπονησεις!! οσο για το ν1 το επαιρνα μετα απο 3 ωρες του τελευταιου γευματος ματαια. στη πορεια το επαιρνα λιγο πριν παω και κανα 2ωρο μετα το φαι
Ναι δεν του βάζεις και 10 ...
Universal shock therapy ότι ποιο δυνατό έχω παρει

Στάλθηκε από το Lenovo TB3-850F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΑΘΛΗΤΗΣ
21-08-17, 10:12
Έτσι κι αλλιώς είναι ένα από τα πιο δημοφιλή προεξασκητικά στον ΑΘΛΗΤΗ.
Αυτές τις μέρες όμως είναι σε προσφορά, αρκετοί έρχονται να στοκάρουν για τους επόμενους μήνες.

Δείτε το εδώ. (https://athlitis.gr/simpliromata/pre-workout/n1-510gr-nutrend/)

thegravijia
03-01-18, 18:48
πολυ καλο! ισοβαθμο θα ελεγα με το Rush Enraged.
το θεωρω πολυ καλη επιλογη.:thumbup:

nikosBMW
22-02-18, 16:12
αρκετα καλο το συγκεκριμενο

Polyneikos
25-09-18, 14:31
Νέα συσκευασία σε ένα από τα πλέον επιτυχημένα προιοντα της κατηγορίας και προστέθηκε νέα γεύση (blue raspberry)

124561

Polyneikos
25-09-18, 20:40
Δοκιμασα σημερα ένα scoop blue raspberry απο φίλο στο γυμναστήριο , πολύ ωραία γεύση, ευκολόπιωτη, χωρίς να σε λιγώνει. :thumbup:

nikosBMW
27-09-18, 17:10
Δοκιμασα σημερα ένα scoop blue raspberry απο φίλο στο γυμναστήριο , πολύ ωραία γεύση, ευκολόπιωτη, χωρίς να σε λιγώνει. :thumbup:

ολες οι γευσεις ειναι τρομερες πιστευω αυτο το νιτρικο αν και soft (σε σχεση με αλλα που εχω δοκιμασει) ειναι απο τα αγαπημενα μου

Polyneikos
27-09-18, 19:30
Προσωπικα το grapefruit και το blackCurrant , δυσκολεύομαι και να τα μυρίσω:P

Polyneikos
23-07-22, 15:58
Facelift της συσκευασίας με νέες γεύσεις: BlackCurrant, Blue Raspberry, Grapefruit, Red Orange, Magic Citrus, Tropical Candy



139098

139099

139119

GiorgioG
10-12-22, 12:18
Καλημέρα σας

Υπάρχει κάποιο θέμα εάν πριν την προπόνηση παίρνω 17g N1 και μετά την προπόνηση συνδυάζω με την ON standard whey πρωτεΐνη το Nutrend Creaport.

Κυρίως μιλάω από άποψη ποσότητας προσλαμβανόμενης κρεατίνης

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Polyneikos
10-12-22, 13:13
Οριακά είσαι εντάξει , καθώς το Creaport σου δινει 3,7 gr κρεατίνης ανά δόση και το N1 σου δίνει γύρω στα 1,6 οπότε δεν ξεφέυγεις από τα (θεωρητικά) 5γ Κρεατίνης που πρέπει να λάβεις

alsos
05-05-23, 05:22
Το καλυτερο νιτρικο οταν πρωτο κυκλοφορησε μαζι με το jack και το craze. Πλεον εχουν αφαιρεθει συστατικα και ειναι αλλο προιον . Θεωρω οτι δεν αξιζει για τα χρηματα του. Ξεκαθαρα η πιο τιμια επιλογη που κυκλοφορει εκει εξω ειναι το pre της warriorlab.