PDA

Επιστροφή στο Forum : Δημοσκόπηση Διαγωνισμού Best Member Pic 2016



Polyneikos
20-09-16, 20:48
Στο θέμα Διαγωνισμός Bodybuilding.gr 2016 - Best Member Pic (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?34846-%CE%94%CE%B9%CE%B1%CE%B3%CF%89%CE%BD%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82-Bodybuilding-gr-2016-Best-Member-Pic) , συμμετείχαν 10 μελη με προσωπικές φωτογραφίες , οι οποιοι είναι :

Fataoulas
Tolis 1989
COBRA_STYLE
RAMBO
schinas
ΧΡΗΣΤΟΣ1961
jimmatas
Predator1995
Philips_hadzovic
mrkommatias




Fataoulas

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=109250&stc=1


Tolis 1989


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=109251&stc=1



COBRA_STYLE

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=109252&stc=1



RAMBO

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=109253&stc=1


schinas

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=109254&stc=1


ΧΡΗΣΤΟΣ1961

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=109255&stc=1



jimmatas

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=109256&stc=1


Predator1995

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=109257&stc=1


Philips_hadzovic

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=109258&stc=1



mrkommatias

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=109259&stc=1



Οι τρείς πρώτοι νικητές, κερδίζουν ένα προεξασκητικό συμπλήρωμα Complete Pre της Warriorlab (http://athlitis.gr/simpliromata/pre-workout/complete-pre-495-gr-warriorlab/), προσφορα του ΑΘΛΗΤΗ , το οποίο θα μπορουν να το παραλάβουν από τον ΑΘΛΗΤΗ ή από κάποιο κατάστημα του δικτύου των Χ-Treme Stores.
Οι ψηφοι προτιμησης μπορουν να είναι παραπάνω από μια επιλογή και θα ψηφίζουμε εως και τις 30 Σεπτεμβρίου

vaggan
20-09-16, 20:56
τους ψηφισα ολουςςςςςςςςςςςςς γιατι???ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΟΡΟΥΣΑΑΑΑ!!!:P:P:P:P:P

Χρήστος Τριανταφύλλου
20-09-16, 20:59
Υπαρχει τροπος να μην ψηφιζει καποιος τον εαυτο του; Κ μεχρι ποσες επιλογες εχει δλδ;

Polyneikos
20-09-16, 21:02
Xρήστο μπορείς να ψηφίζεις από 1 εως και τους δέκα, υπάρχει δλδ η δυνατότητα πολλαπλής επιλογής.

Predator1995
21-09-16, 05:54
Σε περιπτωση ισοβαθμίας τι γίνεται;; αν υπαρχουν 2 πρωτοι με 9 ψήφους 2 δεύτεροι με 8 και 2 δεύτεροι με 7 θα το πάρουν οι 2 πρωτη και ο ένας δεύτερος;;:unsure:

Δημητρης 1924
21-09-16, 09:05
Σε περιπτωση ισοβαθμίας τι γίνεται;; αν υπαρχουν 2 πρωτοι με 9 ψήφους 2 δεύτεροι με 8 και 2 δεύτεροι με 7 θα το πάρουν οι 2 πρωτη και ο ένας δεύτερος;;:unsure:

Θα παει στα μπάραζ το παιχνίδι.:)

Polyneikos
21-09-16, 09:15
Στα πέναλτυ με πιο αποκαλυπτικές φωτογραφίες :P

Fataoulas
21-09-16, 10:11
Μπζηφηστε (με) γιατι χανομαστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :rolf:


Χαχα, σοβαρα τωρα


τους ψηφισα ολουςςςςςςςςςςςςς γιατι???ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΟΡΟΥΣΑΑΑΑ!!!:P:P:P:P:P



Εγω Βαγγελη τους μπζηφησα ολους.... εκτος απο τον εαυτο μου :turtle:
Πρωτον, επειδη διαγονιζομαι δε θα ηταν αντικειμενικη η μπζηφος στον εαυτο μου
Και δευτερον, μου ειναι ολιγο αδυνατον να περασω απο τον Αθλητη να παραλαβω το δωρο αν κερδιζα (ουτε θα'χα απαιτηση να μου το στειλουν κιολας)

Οποτε, η δικη μου συμμετοχη ας θεωρηθει ως ... guest posing :P

COBRA_STYLE
21-09-16, 10:18
Εσυ εκανες το ακριβως αντιθετο απο μενα δλδ:rolf::rolf::rolf:

Fataoulas
21-09-16, 10:34
Χαχα. Οι μπζηφοι μου στον Μανωλη παρακαλω, για την ειλικρινεια του :thumbup:

Πλακα πλακα (= 2 πλακες, clopyright Oktanio-μη-ρωτατε-τι-ειναι-αυτο) θεωρω οτι "εκλεψα" σε παλιοτερο διαγωνισμο :(
Μπζηφηζαμε τη τριαδα για το MrO, και οσοι επεφταν μεσα, κερδιζαν ενα μπλουζακι του φορουμ. Αφου ειχαν κριθει κατα καποιο τροπο τα αποτελεσματα, ε, εριξα και γω το Τοπ3 που ειχε διαμορφωθει εως εκεινη τη στιγμη. Και επεσα μεσα. Τι συμπτωση ε? :green:

Χρήστος Τριανταφύλλου
21-09-16, 12:19
Εγω Βαγγελη τους μπζηφησα ολους.... εκτος απο τον εαυτο μου :turtle:

Οποτε, η δικη μου συμμετοχη ας θεωρηθει ως ... guest posing :P

Εγω τον ψηφισα τον εαυτο μου. Εαν τυχει κ κερδιθουν δυο pre στο ιδιο σπιτι ,το δικο μου το παραχωρω στον αμεσως επομενο.

TRIANTAFYLLOU
21-09-16, 17:08
εγω ψήφησα πολλούς πάντως , τι να κάνω δεν τα μπορω τα διλήμματα :P, ποιόν να ψηφήσω και ποιον να αφήσω , τον Χρήστο πρώτο πρώτο
σε περίπτωση ισοβαθμίας όπως είπαν και παραπάνω πάμε στα πέναλτυ , εκεί αποκαλυπτικές φωτο και κριτες θα είναι γυναίκες όμως ειδική κρητική επιτροπή επιλεγμένη και ελεγμένη ώς πρός την αξιοπιστία της κρίσης της απο το φόρουμ με πρόεδρο επιτροπής εκλογής κριτών τον Πολυνέικο :P:P

Χρήστος Τριανταφύλλου
21-09-16, 17:17
Χααχα οι αποκαλυπτικες θα πρεπει να αφορουν τους ιδιους;:P

TRIANTAFYLLOU
21-09-16, 18:14
Έτσι κι αλλιως η επιτροπή των γυναικών θα τις αξιολογήσει, την αισθητική τους τη φαντασία τους κτλ
Μη μασάς Χρήστο απλα αν βγείς νικητής θα υποθέτουμε κάτι καλό δημιούργησες και έδειξες :P:rolf:

beefmeup
21-09-16, 19:12
εγω δεν θυμαμαι ποιον ελεγα να ψηφισω, αλλα με 10 ευρω απο καποιον ενδιαφερομενο ολο κ κατι θα θυμηθω:P

TRIANTAFYLLOU
21-09-16, 19:36
εγω νομίζω το δέλεαρ του Διονύση είναι πολύ ενδιαφέρον , γιατι με ενα δεκαράκι μπορεί κάποιος να έχει σιγουράκι τα συμπληρώματα που έχουν πολλαπλάσια αξία και ενοείτε θα μείνει κρυφό :P

Polyneikos
29-09-16, 10:18
Σήμερα και αύριο είναι οι τελευταίες ημέρες για να ψηφίζετε.Για πάμε:thumbup:




Οι τρείς πρώτοι νικητές, κερδίζουν ένα προεξασκητικό συμπλήρωμα Complete Pre της Warriorlab (http://athlitis.gr/simpliromata/pre-workout/complete-pre-495-gr-warriorlab/), προσφορα του ΑΘΛΗΤΗ , το οποίο θα μπορουν να το παραλάβουν από τον ΑΘΛΗΤΗ ή από κάποιο κατάστημα του δικτύου των Χ-Treme Stores.
Οι ψηφοι προτιμησης μπορουν να είναι παραπάνω από μια επιλογή και θα ψηφίζουμε εως και τις 30 Σεπτεμβρίου

beefmeup
29-09-16, 21:55
βλεπω γινεται μαχη για την τριτη θεση..αν κ οι 2 πρωτες ειναι οριακα..
εκτος αν υπαρξει καμια ανατροπη:P

COBRA_STYLE
29-09-16, 22:37
Με ειχα για πιο ψηλα..κριμα.

Αυτη η κριτικη επιτροπη,σα το Olympia ενα πραμα:turtle::P

Polyneikos
29-09-16, 22:45
Με ειχα για πιο ψηλα..κριμα.

Αυτη η κριτικη επιτροπη,σα το Olympia ενα πραμα:turtle::P

Εισαι ο Big Ramy, σε τρώνε τα κυκλώματα επειδή είσαι τεράστιος και σε φοβούνται:P

TRIANTAFYLLOU
29-09-16, 22:47
καλα ντέρμπυ λέμε , πιστεύω μπορεί μερικοι να βάλουν και τα σόγια τους να γραφτούν να ψηφίσουν, όπως φίλους , γκόμενες να μαζευτούν τα κουκιά , αλλα όλα στο παιχνίδι του ανταγωνισμού θεμιτα είναι :P

COBRA_STYLE
29-09-16, 23:45
Δεν πειραζει,θα δικαιωθω κ γω καποια στιγμη,οπως ο Ραμυ στο Κουβειτ...θα γυρισει ο τροχος:P:turtle:

vaggan
30-09-16, 00:07
καλα ντέρμπυ λέμε , πιστεύω μπορεί μερικοι να βάλουν και τα σόγια τους να γραφτούν να ψηφίσουν, όπως φίλους , γκόμενες να μαζευτούν τα κουκιά , αλλα όλα στο παιχνίδι του ανταγωνισμού θεμιτα είναι :Pη να φτιαξουν καμια 15αρια προφιλ καθολου δυσκολο:idea:ελεγξτε ip και ποια μελη ψηφισαν χαχαχαχα

COBRA_STYLE
30-09-16, 00:27
Δεν παιζουν διπλα προφιλ...ο Κωστας ειναι τσακαλι,τα εντοπιζει πριν καν φτιαχτουν:turtle:

psonara
30-09-16, 16:07
μολις ψηφισα και εγω 4(κομπρα,ραμπο,τολη,χρηστο)με κριτηριο οτι εχουμε πιει και εναν καφε,,,,:turtle: αν και ολοι οι διαγωνιζομενοι ηταν αψογοι.
με πρωτο πρωτο το φιλο μου χρηστο!;)

Predator1995
30-09-16, 16:51
1 θεση ισοβαθμια:P
2 θεση ισοβαθμια:P:P
3 θεση ισοβαθμια :P:P:P

τι γινεται τωρα???:thumbup::thumbup::bowdown:

Polyneikos
30-09-16, 17:51
1 θεση ισοβαθμια:P
2 θεση ισοβαθμια:P:P
3 θεση ισοβαθμια :P:P:P

τι γινεται τωρα???:thumbup::thumbup::bowdown:

1η θεση προς το παρόν 24
2η θέση 23
εσυ είσαι στην 3η θέση με ισοβαθμία στους 22 με τον Τόλη και βλέπουμε.Δεν εχει τελειώσει ακόμα.
Θα κανουμε challenge round αν χρειαστεί:P

goldenera
30-09-16, 21:17
Αυτό θα πει μάχη στήθος με στήθος και μάλιστα πατέρα με γιου:rolf::turtle:

Γιώργος Βασιλικόπουλος
30-09-16, 23:43
Αν κ ολων μ αρεσαν! Εβαλα σε τρεις αγαπημενους φιλους την ψηφο μου!

Γιώργος Βασιλικόπουλος
30-09-16, 23:44
Ο μπαμπας με τον γιο κονταροχτυπιουνται βλεπω!

Feth
30-09-16, 23:54
συγκρουση κολοσσων, μακρια τα γυναικοπαιδα.

Polyneikos
30-09-16, 23:59
Εχουμε ανοίξει εσωτερική κόντρα στην φαμίλια:P:turtle:

Polyneikos
01-10-16, 00:06
Η δημοσκόπηση έκλεισε, ευχαριστούμε όλους όσους συμμετείχαν, οι τρείς πρώτοι ειναι οι παρακάτω:




schinas 25 43,10%
ΧΡΗΣΤΟΣ1961 25 43,10%
Tolis 1989 24 41,38%


Παντως όλων οι φωτογραφίες ήταν ωραίες και τα αποτελέσματα αρκετά κοντα:thumbup:

υ.γ. Θα ενημερώσω για τον τρόπο παραλαβής του δωρου σας.

Fataoulas
01-10-16, 09:22
Ο.... τελευταιος τι κερδιζει? :rolf:

beefmeup
01-10-16, 11:28
μια βραδια με τον μπηφ:P

COBRA_STYLE
01-10-16, 13:02
Μια χαρα Φαταουλα,δε σε χαλασε.

Ασε ενα review μετα:rolf:

Fataoulas
01-10-16, 13:25
:turtle:
Και ημουν σιγουρος οτι η triiming Philips μηχανη που ειχα παρει καποτε, θα χρειαζοταν μια μερα :rolf:

Χρήστος Τριανταφύλλου
01-10-16, 14:06
Εγω τον ψηφισα τον εαυτο μου. Εαν τυχει κ κερδιθουν δυο pre στο ιδιο σπιτι ,το δικο μου το παραχωρω στον αμεσως επομενο.

Oπως ειχα πει:thumbup: κ ετυχε ετσι ,το δικο μου παει στον τεταρτο δλδ στον Predator αποτι βλεπω. Ενταξει...το εχει παρει κ ζεστα με την προπονηση, θα πιασει καλυτερα τοπο το pre πανω του;)
Σας ευχαριστω ολους κ περισσοτερο την κατσικουλα μου:P

goldenera
01-10-16, 15:03
Συγχαρητήρια στους νικητές:clap:


Mπράβο ρε Χρήστο παραδίδεις μαθήματα ήθους:thumbup:




Ο.... τελευταιος τι κερδιζει? :rolf:

Την αγάπη μας φυσικά:thumbup:

Predator1995
01-10-16, 17:27
Oπως ειχα πει:thumbup: κ ετυχε ετσι ,το δικο μου παει στον τεταρτο δλδ στον Predator αποτι βλεπω. Ενταξει...το εχει παρει κ ζεστα με την προπονηση, θα πιασει καλυτερα τοπο το pre πανω του;)
Σας ευχαριστω ολους κ περισσοτερο την κατσικουλα μου:P

σας ευχαριστω παρα πολυ να στε καλα κ.Χρηστο :green: ειστε απο τους λιγους ανθρωπους που κανουν αυτο που λενε και παλι σας ευχαριστω πολυ:)

Χρήστος Τριανταφύλλου
01-10-16, 18:37
^^ Σιγα μη το λες! Οι περισσοτεροι ανθρωποι το κανουν αυτο που ειπαν , αν εξαιρεσεις φυσικα ΟΛΟΥΣ τους πολιτικους που μας κυβερνανε τα τελευταια χρονια:P

Predator1995
01-10-16, 18:44
^^ Σιγα μη το λες! Οι περισσοτεροι ανθρωποι το κανουν αυτο που ειπαν , αν εξαιρεσεις φυσικα ΟΛΟΥΣ τους πολιτικους που μας κυβερνανε τα τελευταια χρονια:P

η αληθεια ειναι οτι αυτο το προιον το χρειαζομουν λογο των πολυ πρωινων προπονησεων που κανω οποτε το ευχαριστω ειναι το λιγοτερο που μπορω να πω:bowdown::green: οσο για τους πολιτικους ειναι κριμα να συγκρινουμε ανθρωπους με αρχες και σκουπιδια... δεν υπαρχει μετρο συγκρισης γιατι ολοι οι πολιτικοι σκουπιδια ειναι πλεον

Χρήστος Τριανταφύλλου
01-10-16, 18:48
:turtle:
Και ημουν σιγουρος οτι η triiming Philips μηχανη που ειχα παρει καποτε, θα χρειαζοταν μια μερα :rolf:

:rolf::rolf::rolf: Αντε τυχερε...κερδισμενος βγηκες τελικα! Ξερεις τι σημαινει προεξασκητικο Beef κ μετα να πας για προπονηση; Κολαση!!:evil2::turtle:

psonara
02-10-16, 13:09
συγχαρητηρια σε ολους νικητες και μη...και κυριως στο χρηστο1961 για το ηθος:thumbup:

ΑΘΛΗΤΗΣ
03-10-16, 13:56
Συγχαρητήρια στους νικητές αλλά και σε όλους τους διαγωνιζόμενους όπου πραγματικά παρουσίασαν πολύ ωραίες φωτογραφίες.

Η φαντασία κάποιων πραγματικά μας εξέπληξε!
Θα δρομολογηθεί άμεσα και η συνεννόηση με τους νικητές για το κατάστημα παραλαβής του δώρου, που πιστεύουμε ότι θα τους δουλέψει καλά. Το COMPLETE PRE έχει πολύ καλές κριτικές ήδη, όμως θα περιμένουμε και την άποψη των νικητών του διαγωνισμού.

Καλές προπονήσεις!

schinas
03-10-16, 15:46
Φίλε Πολύνεικε,
Εγώ μένω στον Πολύγυρο Χαλκιδικής.550 χλμ περίπου Βόρεια
Βασικά πήρα μέρος... για τη χαρά του διαγωνισμού, την οποία την πήρα σε μεγάλη δόση μοιραζόμενος μια φωτογραφία από τα παιδικά μου χρόνια (1984),
όταν γυμναζόμουν μόνος μου με ότι έβρισκα ή έφτιαχνα μόνος στο σπίτι.
Επειδή εδώ που βρίσκομαι δεν υπάρχει φαντάζομαι δυνατότητα να μου αποσταλεί, θα το χαρίσω κι εγώ με μεγάλη μου χαρά στον επόμενο και θα ευχαριστήσω
κι εγώ με τη σειρά μου τον ΑΘΛΗΤΗ για την προσφορά του αυτή και γενικότερα για την συνολική του προσφορά στο άθλημα. Αν δεν ήταν αυτός ακόμα θα
γυμναζόμουν με την σκουπιδοτροχαλία και τα αυτοσχέδια μου βαράκια (κουβάδες με νερό ή άμμο).

vaggan
03-10-16, 15:58
κοιτα να δεις τελικα ετσι που το πανε οι νικητες που μεχρι και ο φιλιπ χατζοβιτς θα βρεθει με pre...:turtle:

ΜrΚommatias
03-10-16, 16:07
Φιλε Τολη η βαφλα κανει την διαφορα!!!Συγχαρητηρια στους νικητες!

Polyneikos
03-10-16, 22:12
Φίλε Πολύνεικε,
Εγώ μένω στον Πολύγυρο Χαλκιδικής.550 χλμ περίπου Βόρεια
Βασικά πήρα μέρος... για τη χαρά του διαγωνισμού, την οποία την πήρα σε μεγάλη δόση μοιραζόμενος μια φωτογραφία από τα παιδικά μου χρόνια (1984),
όταν γυμναζόμουν μόνος μου με ότι έβρισκα ή έφτιαχνα μόνος στο σπίτι.
Επειδή εδώ που βρίσκομαι δεν υπάρχει φαντάζομαι δυνατότητα να μου αποσταλεί, θα το χαρίσω κι εγώ με μεγάλη μου χαρά στον επόμενο και θα ευχαριστήσω
κι εγώ με τη σειρά μου τον ΑΘΛΗΤΗ για την προσφορά του αυτή και γενικότερα για την συνολική του προσφορά στο άθλημα. Αν δεν ήταν αυτός ακόμα θα
γυμναζόμουν με την σκουπιδοτροχαλία και τα αυτοσχέδια μου βαράκια (κουβάδες με νερό ή άμμο).

Γιώργο καλησπέρα.
Ο ΑΘΛΗΤΗΣ εχει συνδεθεί άρρηκτα με την old shool εποχή , κάτι που μας θύμισες με αυτη την φωτογραφία.
Τις εποχές της τρέλλας για τα βάρη, που σιγά σιγά εξελισσόταν με την τεχνογνωσία σε συμπληρώματα, διατροφή, όργανα γυμναστικής, που μεγάλο ρόλο αναμφισβήτητα είχε κια ο ΑΘΛΗΤΗΣ.
Συνεννοήθηκα με την εταιρία και θα αναλάβουν την αποστολή χωρίς επιβάρυνση για εσένα στα στοιχεία που θα μου αποστείλεις με προσωπικό μήνυμα.
Να είσαι καλα:thumbup:

Polyneikos
03-10-16, 22:50
Του Τόλη και του Αλέξανδρου , εστάλησαν τα στοιχεία και θα μπορούν να παραλαβουν από αυριο από τον ΑΘΛΗΤΗ.
Περιμένουμε φωτό !:bbbiceps:

TRIANTAFYLLOU
03-10-16, 23:04
ωραία πράματα παιδια και ευχάριστα , μεσα απο ενα διαγωνισμό της παρέας του φόρουμ βγήκε και κάτι καλό και τυχερό για κάποια μέλη και ενα μπράβο στο Χρήστο που έδωσε την θέση του στον επόμενο όπως και είχε δηλώσει :thumbup::clap:

goldenera
03-10-16, 23:32
Φίλε Πολύνεικε,
Εγώ μένω στον Πολύγυρο Χαλκιδικής.550 χλμ περίπου Βόρεια
Βασικά πήρα μέρος... για τη χαρά του διαγωνισμού, την οποία την πήρα σε μεγάλη δόση μοιραζόμενος μια φωτογραφία από τα παιδικά μου χρόνια (1984),
όταν γυμναζόμουν μόνος μου με ότι έβρισκα ή έφτιαχνα μόνος στο σπίτι.
Επειδή εδώ που βρίσκομαι δεν υπάρχει φαντάζομαι δυνατότητα να μου αποσταλεί, θα το χαρίσω κι εγώ με μεγάλη μου χαρά στον επόμενο και θα ευχαριστήσω
κι εγώ με τη σειρά μου τον ΑΘΛΗΤΗ για την προσφορά του αυτή και γενικότερα για την συνολική του προσφορά στο άθλημα. Αν δεν ήταν αυτός ακόμα θα
γυμναζόμουν με την σκουπιδοτροχαλία και τα αυτοσχέδια μου βαράκια (κουβάδες με νερό ή άμμο).


:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:


Γιώργο καλησπέρα.
Ο ΑΘΛΗΤΗΣ εχει συνδεθεί άρρηκτα με την old shool εποχή , κάτι που μας θύμισες με αυτη την φωτογραφία.
Τις εποχές της τρέλλας για τα βάρη, που σιγά σιγά εξελισσόταν με την τεχνογνωσία σε συμπληρώματα, διατροφή, όργανα γυμναστικής, που μεγάλο ρόλο αναμφισβήτητα είχε κια ο ΑΘΛΗΤΗΣ.
Συνεννοήθηκα με την εταιρία και θα αναλάβουν την αποστολή χωρίς επιβάρυνση για εσένα στα στοιχεία που θα μου αποστείλεις με προσωπικό μήνυμα.
Να είσαι καλα:thumbup:


:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Polyneikos
04-10-16, 17:55
Ο πρώτος νικητής κατέφθασε και παρέλαβε το δώρο του.:thumbup:


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=109924&stc=1

Predator1995
04-10-16, 18:02
Ο πρώτος νικητής κατέφθασε και παρέλαβε το δώρο του.:thumbup:


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=109924&stc=1

η εννοια του κοιμαμαι ορθιος:P:P:P αλλα παντα με την μπλουζα απο το αγαπημενο μας site:weights::weights: τελικα οι πρωινες προπονησεις με εχουν κανει χαλια:P

Nive
04-10-16, 21:29
Ο Χρησταρας εχει αρπαξει!!

goldenera
04-10-16, 22:22
Ωραίος, και τώρα με το προεξασκητικό όλες οι προπονήσεις θα είναι μπόμπα:thumbup:

Predator1995
04-10-16, 23:09
Ωραίος, και τώρα με το προεξασκητικό όλες οι προπονήσεις θα είναι μπόμπα:thumbup:

ωωω ναι ηδη το ξεκινησα με την σημερινη προπονηση ποδιων πολυ ενεργεια και δυναμη ανεβηκα κιλα σε ολες τις ασκησεις:weights::thumbup:

Tolis 1989
05-10-16, 00:22
Φιλε Τολη η βαφλα κανει την διαφορα!!!Συγχαρητηρια στους νικητες!
Χαχα, φίλε άξιζε η βάφλα μετά τον αγώνα!...ξέρεις κι εσύ καλύτερα απο αυτά! :thumbup:

Του Τόλη και του Αλέξανδρου , εστάλησαν τα στοιχεία και θα μπορούν να παραλαβουν από αυριο από τον ΑΘΛΗΤΗ.
Περιμένουμε φωτό !:bbbiceps:
Ευχαριστούμε Κώστα!...αύριο-μεθαύριο θα πάω να το πάρω απο το μαγαζί!:thumbup:

schinas
05-10-16, 18:04
Αγαπητέ Πολύνεικε γι΄ακόμη μια φορά ευχαριστώ το Forum για το διαγωνισμό, εσένα για το προσωπικό σου ενδιαφέρον,
αλλά και τον κύριο Σπύρο Μαραγκάκη (με τον οποίο όντως έχουμε γνωριστεί) για την μοναδική προσφορά του!
Η προσφορά του σε τέτοιους καιρούς είναι από μόνη της μεγάλη!
Η τελευταία του όμως χειρονομία, να επωμιστεί και τα έξοδα αποστολής στην επαρχία, ανεβάζει την προσφορά του σε άλλο επίπεδο!!!
Φαίνεται ότι ο άνθρωπος το έκανε με όλη του την καρδιά!!!
Έτσι το δώρο του έχει για μένα πολλαπλάσια αξία και μου δίνει μεγαλύτερη ακόμη χαρά.

procop
06-10-16, 14:11
Εγω schina ψηφισα καθως η φωτο το σπαει..
Κριμα που δεν μπορεσα να πεισω εναν 65 χρονων (ναι 65 !!) Που καναμε παλια μαζι προπο και ειναι σε απιστευτη φορμα (κομματια) και δινει τρελο motivation για το αθλημα.. ελπιζω την επομενη φορα που δεν θα ντρεπεται να βσλω φωτο σε αναλογο διαγωνισμο να ποζαρει

Πσ οσοι γυμναζεσται καλλιθεα τον ξερετε !!

Χρήστος Τριανταφύλλου
06-10-16, 14:20
Αγαπητέ Πολύνεικε γι΄ακόμη μια φορά ευχαριστώ το Forum για το διαγωνισμό, εσένα για το προσωπικό σου ενδιαφέρον,
αλλά και τον κύριο Σπύρο Μαραγκάκη (με τον οποίο όντως έχουμε γνωριστεί) για την μοναδική προσφορά του!
Η προσφορά του σε τέτοιους καιρούς είναι από μόνη της μεγάλη!
Η τελευταία του όμως χειρονομία, να επωμιστεί και τα έξοδα αποστολής στην επαρχία, ανεβάζει την προσφορά του σε άλλο επίπεδο!!!
Φαίνεται ότι ο άνθρωπος το έκανε με όλη του την καρδιά!!!
Έτσι το δώρο του έχει για μένα πολλαπλάσια αξία και μου δίνει μεγαλύτερη ακόμη χαρά.

Kαπου στα τελη του 80 η γυναικα μου δουλευε σε μαγαζι ρουχων ,ετυχε μια φορα να περασει ο Σπυρος Μαραγκακης κ οταν του ειπε οτι ''κ ο αντρας μου κανει ΒΒing'' ,της ειπε χωρις δευτερη κουβεντα κ χωρις να με ξερει ''Να ερθει οποτε θελει να κανει προπονηση στο γυμναστηριο μου'' καπου κοντα στη Λ. Βουλιαγμενης.
Φυσικα κ πηγα 2-4 φορες (δεν μπορουσα αλλο λογω αποστασης) κ ειδα οτι κ το gym ηταν πληρες εξοπλισμενο για την εποχη , αλλα το κυριοτερο ηταν οτι το κλιμα ηταν πολυ φιλικο κ ανετο χαρις στον Σπυρο κ φυσικα πολυ ΒΒικο!:weights:;)
Ετσι ηταν απο τοτε ο Σπυρος ,εκτος απο επαγγελματιας ηταν παντα δοτικος κ με συναισθημα κ ειδικα οτι αφορουσε το αθλημα που του αφιερωθηκε.

Tolis 1989
14-10-16, 00:49
Άργησα λίγο, αλλά ας βάλω κι εγώ μια photo με το Pre που κέρδισα!
Thank's a lot! :thumbup:
110284

goldenera
14-10-16, 20:19
Ωραίος Τόλη, καλές προπονήσεις αλλά γατί μας έκρυψες τα δικέφαλα στη φωτό?:green::thumbup:

schinas
15-10-16, 00:14
Εγώ παιδιά την έχω πάρει, την έχω δοκιμάσει κιόλας.
από γεύση σκίζει και στην προπόνηση απλά τα σπάει.
Οφείλω να ευχαριστήσω τον κ Μαραγκάκη για ακόμη μια φορά και για όλο το πακέτο που μου έστειλε!!!
Ο κύριος είναι XXXL σε ότι κι αν κάνει!
Αρχικά σχεδίαζα να σκηνοθετήσω κάτι για να φωτογραφηθώ με πρωτότυπο τρόπο με το pre, όπως θα άρμοζε βέβαια,
και έψαχνα την κατάλληλη έμπνευση για κάτι τέτοιο... γι' αυτό και άργησα λίγο!

schinas
15-10-16, 00:27
110310

schinas
15-10-16, 00:40
Την έμπνευση μου την έδωσε ο Polyneikos!
Σκέφτηκα να φωτογραφίσω το PRE, στον φυσικό χώρο που θα καταναλωθεί δηλαδή στο Home Gym μου.

Το φωτογάφησα δίπλα στην τροχαλία που αγοράστηκε από τον ΑΘΛΗΤΗ το 1986,
για να αντικαταστήσει την σκουπιδοντενεκοτροχαλία που κέρδισε στο διαγωνισμό!!

Το έβαλα να καθίσει σε έναν πάγκο ``ΑΘΛΗΤΗΣ΄΄ με παρέα δυο αγαπημένα τεύχη από τη συλλογή μου
(το πρώτο τεύχος του περιοδικού ``ΑΔΩΝΙΣ΄΄ με εξώφυλλο τον Dave Draper, ένα περιοδικό ``ΑΘΛΗΤΗΣ΄΄,
με εξώφυλλο τον Jeff King) και έναν αλτήρα ``ΑΘΛΗΤΗΣ΄΄ για παρέα!
μια ιστορία δηλαδή 50 περίπου χρόνων!

Τυχαίο;

schinas
15-10-16, 00:47
Εσείς τι λέτε;

Χρήστος Τριανταφύλλου
15-10-16, 01:07
Τι να πουμε;;) Τελειος συνδιασμος του παλιου (οργανα ,περιοδικα) με το νεο (συμπληρωμα).
Φυσικα κ αναγνωριζω τον παγκο χωρις ορθοστατες κ την τροχαλια του Αθλητη ,αυτη μαλιστα η τροχαλια ηταν ενα απο τα ονειρα μου να την αποκτησω καποτε. Δυστηχως δεν μπορεσα:( ,αλλα για παρηγορια πηρα μια φορητη που την προσαρμοσα σε ενα μονοζυγο πορτας.
Να την βαλω την φωτο εδω; Η στο θεμα Eλληνικο pumping iron;;)

TRIANTAFYLLOU
15-10-16, 01:17
τι να πούμε καλλιτέχνης με έμπνευση είσαι Γιώργο ωραία φωτογραφια για την παρουσίαση του συμπληρώματος :thumbup:

goldenera
15-10-16, 18:23
Τι να πουμε;;)
Να την βαλω την φωτο εδω; Η στο θεμα Eλληνικο pumping iron;;)


Βάλτη όπου θέλεις βρε Χρήστο, αλλά βάλτη να τη δούμε:green::thumbup:




110310

Πιο old school δε γίνεται:clap::clap:

Polyneikos
15-10-16, 18:55
Ωραία πράγματα Γιώργο, η σύνδεση του παλαιού με την νέα εποχή!:toast:

ΑΘΛΗΤΗΣ
25-10-16, 15:35
Οι φωτογραφίες των τριών νικητών του διαγωνισμού με το Complete Pre, ήρθαν κι έκλεισαν τον κύκλο αυτού του όμορφου διαγωνισμού που οργάνωσε ο Polyneikos.

Για την ιστορία να πούμε ότι η φωτογραφία της τροχαλίας του ΑΘΛΗΤΗ που παρουσίασε ο Γιώργος Σχοινάς ξύπνησε μνήμες σχετικά με τη πορεία του ιστορικού καταστήματος που κλείνει φέτος 50 χρόνια λειτουργίας. Η τροχαλία αυτή φτιαχνόταν εξ’ ολοκλήρου στην Ελλάδα και εκατοντάδες ή και χιλιάδες Έλληνες αθλούμενοι είχαν δει τα «φτερά» τους να μεγαλώνουν κάνοντας έλξεις με αυτήν.

Polyneikos
25-10-16, 18:52
Να ευχαριστήσουμε τον ΑΘΛΗΤΗ για τα δώρα και την γενικότερη υποστήριξη:clap:
Συντομα και με νέο διαγωνισμό;)