PDA

Επιστροφή στο Forum : Yeah Buddy (Ronnie Coleman Signature Series)



sobral
06-10-16, 17:48
109972

Amount Per Serving %Daily Value*

Calories 5
Total Fat 0 g 0%
Total Carbohydrate 1 g 1%
Sugar 0 g **
Potassium
(from Inositol-Stabilized Arginine Silicate) 37.5 g 1%

PUMP & ENDURANCE 3250 mg **

Carnosyn (Beta-Alanine) 2500 mg **
Nitrosigine (Inositol-Stabilized Arginine Silicate) 750 mg **

FOCUS 600 mg **

Choline Bitartrate 550 mg **
Theacrine (as TeaCrine) 50 mg **

EXTENDED RELEASE CAFFEINE

Caffeine Anhydrous & PharmaSure SR Time Released Caffeine 420 mg **

"YEAH BUDDY" BOMB

Citrus Aurantium, Higenamine HCl, (1-[(4-Hydroxyphenyl)methyl]-1,2,3,4-tetrahydroisoquinoline-6,7-diol), Cocoabuteol (N-coumaroyldopamine, N-caffeoyldopamine, EGCG & Theobromine) & Adhatoda Vasice Extract. 250 mg **



Ενδιαφέρον pre-workout απ' τον Ronnie. Αυτή είναι η ευρωπαϊκή έκδοση. Η αμερικάνικη δεν περνάει Ευρώπη με τα συστατικά που έχει.

ευθυμης
06-10-16, 18:58
ηθελα να ρωτησω sobral αν το teacrine ειναι διεγερτικο οπως η καφεινη η πιο ισχυρο η πιο ηπιο εχουμε κανενα review γι αυτο?

sobral
07-10-16, 18:40
ηθελα να ρωτησω sobral αν το teacrine ειναι διεγερτικο οπως η καφεινη η πιο ισχυρο η πιο ηπιο εχουμε κανενα review γι αυτο?

Έχω γράψει ένα άρθρο-αφιέρωμα στην ουσία αυτή, που σίγουρα θα σε κατατοπίσει: http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?32781-Theacrine-(1-3-7-9-Tetramethyluric-%CE%91cid) ;)

Είναι πιο ισχυρό από την καφείνη και με μεγαλύτερη σε διάρκεια επίδραση. Μία συνηθισμένη δόση κυμαίνεται από 50-75mg.

ευθυμης
07-10-16, 18:58
Έχω γράψει ένα άρθρο-αφιέρωμα στην ουσία αυτή, που σίγουρα θα σε κατατοπίσει: http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?32781-Theacrine-(1-3-7-9-Tetramethyluric-%CE%91cid) ;)

Είναι πιο ισχυρό από την καφείνη και με μεγαλύτερη σε διάρκεια επίδραση. Μία συνηθισμένη δόση κυμαίνεται από 50-75mg.

Ευχαριστώ για την απάντηση το είχα διαβάσει το άρθρο απλώς έλεγα μήπως κανένας από εσάς το έχει δοκιμάσει ! Δεν είμαι fun τον stims απλώς λέει ότι βοηθάει στην αναρωση για έλεγα μήπως?

sobral
07-10-16, 20:21
Ευχαριστώ για την απάντηση το είχα διαβάσει το άρθρο απλώς έλεγα μήπως κανένας από εσάς το έχει δοκιμάσει ! Δεν είμαι fun τον stims απλώς λέει ότι βοηθάει στην αναρωση για έλεγα μήπως?

ούτε εγώ είμαι φαν οπότε δεν παίζει να το δοκιμάσω και στην πράξη. Εγώ σας έδωσα τη θεωρία, ας κάνει άλλος το πειραματόζωο:P:turtle:

Eggbo
07-10-16, 20:46
ούτε εγώ είμαι φαν οπότε δεν παίζει να το δοκιμάσω και στην πράξη. Εγώ σας έδωσα τη θεωρία, ας κάνει άλλος το πειραματόζωο:P:turtle:

εγώ ειμαι και μάλιστα μεγάλος ειδικα καλοκαίρι :D θα το δοκιμάσω μετά το n1 nutrend που εχω !! αν με προλάβει κανεις μεχρι τοτε καλώς :P

Nive
26-09-17, 20:33
118540
Το'χει δοκιμασει κανεις? Γιωργο τεραστια δεν ειναι η δοση της καφεινης? :shock:

sobral
27-09-17, 19:24
Νίκο, μόνο σαν δυνατό διεγερτικό θα στο πρότεινα, τίποτα άλλο. Στα υπόλοιπα οι ποσότητες δεν έχουν να προσφέρουν τίποτα. Έχει time released καφείνη συν γιοχιμβίνη, συνεφρίνη, τα πάντα όλα και θα τσιτώνει άσχημα! Αν θες κάτι τέτοιο δοκίμασε το (ξεκινώντας με την μισή δοσολογία) αλλιώς όχι ρώτα με για κάτι άλλο. :P:P

Nive
27-09-17, 21:00
Ξεκαθαρος...:green: