PDA

Επιστροφή στο Forum : Καλως σας βρηκα!



veronica
28-01-09, 18:11
Γεια σας..ειμαι και εγω νεο μελος εδω..
ο slaine μου μιλησε για σας..και ειπα και εγω να ερθω μιας και αυτες τις μερες ψαχνω διαφορα θεματα περι διατροφης και αποκαταστασης τραυματισμου..Σχετικα ασχετη ειμαι με το bb αλλα εχω 2 πολυ καλα φιλαρακια που ασχολουνται..Ελπιζω να υπαρχει και για μενα λιγος χωρος στην παρεα..!Καλως σας βρηκα!

slaine
28-01-09, 18:22
καλώς ήρθες κούκλα! :welcome:

θα σε βοηθήσουν τα παιδιά σε ό,τι χρειαστείς

:green:

NASSER
28-01-09, 18:28
Καλησπερα Βερονικα και καλωσορισες στην παρεα μας! Ολοι οι καλοι χωρανε στο φορουμ μας, τους κακους τους στειλαμε στη φυλακη :D

Εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε σε οτι χριαζεσαι, αλλα μπορεις να μας απολαμβανεις και σαν παρεα. Καλη διαμονη :welcome:

Doctorg
28-01-09, 18:39
Γεια σου Βερόνικα :wave:

Tani Mc'Roth
28-01-09, 18:50
Welcome Veronica!!
Χιλιοι καλοι χωρανε!!! :D

Muscleboss
28-01-09, 20:11
hello veronica ! :welcome:

εδώ θα γίνεις σχετική, θές δε θες :green:

MB

mantus3
28-01-09, 20:57
:wave: :wave: :wave:

kyriakos23
28-01-09, 21:29
γεια σου..

TRIANTAFYLLOU
28-01-09, 21:55
καλώς ήρθες βερόνικα στην παρέα μας ,κάνει και τέτοια ο σλάιν γι αυτό τον αγαπάνε όλοι στο φόρουμ :wave: :awesome:

argyrakis
28-01-09, 22:07
Γεια σου veronica

peris
28-01-09, 22:13
βερονικα καλωσηρθες :wave: :wave:

Polyneikos
28-01-09, 23:20
Καλως ηρθες Βερόνικα στην παρέα μας,απο 2-3 ρεμαλια να προσεχεις εδω μεσα που θα σου στείλω σε μηνυμα τα ονοματα τους(πλάκα κανω,χε,χε),ελπίζουμε να σε τραβηξει και το άθλημα μας γενικα,καλή διαμονη ! :wave:

ioannis1
29-01-09, 00:21
καλως ηρθες και απο μενα. :wave:

veronica
29-01-09, 14:58
ευχαριστω πολυ παιδια για το καλωσορισμα!βεβαια ολα τα χρωσταμε στον στενο προσωπικο μου φιλο τον slaine.. :love:
για να μην φλυαρω αλλο..θενκς και παλι και φιλια σε ολους!

RAMBO
29-01-09, 15:09
γεια σου veronica το :bodybuildinggr: σε χαιρετα. :wave: .

veronica
29-01-09, 15:22
σαν το "οι μελλοθανατοι σε χαιρετουν" μου ακουστηκε..χαχαχαχ!πλακα κανω φυσικα..ευχαριστω! :wink:

tezaman
29-01-09, 16:19
τους κακους τους στειλαμε στη φυλακη :D


γιατί αν ήταν όλες τους σωστές δεν θα υπήρχαν bodybuilders μες τις φυλακες :evilno:

καλός την, ωραίο όνομα by the way :wink:

peris
29-01-09, 17:42
τους κακους τους στειλαμε στη φυλακη :D


γιατί αν ήταν όλες τους σωστές δεν θα υπήρχαν bodybuilders μες τις φυλακες :evilno:

καλός την, ωραίο όνομα by the way :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

γεια σου χρηστο καλλιτεχνη :drunken: :P

slaine
29-01-09, 17:43
καμάκι mode on
:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:
:toast:

veronica
29-01-09, 18:06
thanks για το κοπλιμεντο περι του ονοματος..ευχαριστω και τους υπολοιπους..! :wink:

NASSER
29-01-09, 18:07
thanks για το κοπλιμεντο περι του ονοματος..ευχαριστω και τους υπολοιπους..! :wink:

Ο Τezaman σου εκανε το κομπλημεντο... και ο Peris τον κοροηδευει! :)

veronica
29-01-09, 18:14
το ευχαριστω πηγαινε για την οποια απαντηση..και μονο που μπηκε στο κοπο να μπει στο ποστ ο αλλος.. :wink:

ovelix
29-01-09, 22:05
:wave:

tezaman
29-01-09, 22:36
το ευχαριστω πηγαινε για την οποια απαντηση..και μονο που μπηκε στο κοπο να μπει στο ποστ ο αλλος.. :wink:

το thanks όμως ήταν καθαρά για εμένα 8) :love: :chinese:

peris
29-01-09, 22:39
το ευχαριστω πηγαινε για την οποια απαντηση..και μονο που μπηκε στο κοπο να μπει στο ποστ ο αλλος.. :wink:

το thanks όμως ήταν καθαρά για εμένα 8) :love: :chinese: :lol: :lol: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

RAMBO
30-01-09, 00:07
σοβαρευτητε σαν και μενα.απο αθηνα εισαι??

slaine
30-01-09, 00:24
νατος ο ράμπος.... "χώνεται"!!!! :rocking: :bowdown:

Polyneikos
30-01-09, 00:47
παιδια μαζέψτε τις τεστοστερόνες σας ή μαλλον καλυτερα κρατηστε τις για τα βάρη!! Το νου σας ρεμάλια!!:rocking: :rocking:

veronica
30-01-09, 15:00
ευχαριστω αλλη μια φορα..
και για να απαντησω..οχι δεν ειμαι απο αθηνα..αλλα απο θεσσαλονικη..!

RAMBO
30-01-09, 15:01
θα σε δουμε τον μαιο στον αγωνα???

veronica
30-01-09, 15:10
εννοεις να ερθω κερκιδα;πω πω..και ειμαι πολυ καλη στο cheerleading..!

RUHL
30-01-09, 15:13
ευχαριστω αλλη μια φορα..
και για να απαντησω..οχι δεν ειμαι απο αθηνα..αλλα απο θεσσαλονικη..!

Ωχ τωρα θα ορμηξει ο νασερ :lol: :lol: θα παρει και αγκαζε τον πικι :rolf:


καλως ηρθες


και ειμαι πολυ καλη στο cheerleading

Προς Ηλια
Νομιζω πρεπει να κανετε καποιες ανανεωσεις στην ΝΑΒΒΑ(ομοσπονδια ΒΒ στην βορεια ελλαδα) ολα για το καλο του αθληματος :idea: θα μαζεψουμε αρκετο κοσμο :green:

ΥΓ ραμπο ατυχησες :lol: στηλε πμ στον σλαινε ξερει καμια 200αρια απο αθηνα μην χαλιεσε :lol:



σοβαρευτητε σαν και μενα
μεγαλη δηλωση μετα απο την παρομοια του τεζα :bowdown: :bowdown:

veronica
30-01-09, 15:38
θενκς για το καλωσορισμα και εσενα..
δεν ηξερα οτι θα απογοητευσω τοσους που δεν ειμαι απο αθηνα..μηπως να μετακομισω παραυτα; :lol:

RUHL
30-01-09, 15:40
Aυτοι που ειναι απο θεσσαλονικη και εκει γυρω ειναι ποιο πολλοι οποτε μην βιαζεσε :turtle: :turtle: :chinese:

veronica
30-01-09, 15:52
:unsure: :^^:

Fuhrer
30-01-09, 16:53
Σαν να πετας ανθρωπο με κομενη αρτηρια στην θαλασσα.Με το που μυριστηκαν αιμα οι καρχαριες....Ααχαχαχαχχαχαχαχαχαχα!ΑΓΕΛΗ!!!!!!

KM2909
30-01-09, 17:08
α ρε τι βγαζει η ''φτωχομανα'' μας χαχα:lol: βερονικα καλωσηρθες και καλη ''διαμονη'' στο φορουμ! keep your eyes open γιατι καποιοι εδω περα κανουν καταχρηση στο zma :P

RAMBO
30-01-09, 17:42
να μετακομισησ αμε γιατι οχι. :bowdown: :bowdown: :bowdown:

TRIANTAFYLLOU
30-01-09, 18:37
τελείωσε η περίοδος μεταγραφών :rocking:

Fuhrer
30-01-09, 18:49
Αχαχαχαχαχαχαχχα!Μιλαμε πλεον για ορδη!Πεταξαν την χριστιανη στην αρενα κ ορμηξαν τα λιονταρια να την κατασπαραξουν!!!Παιδια παιδια!!!ΝΑ οργανωθουμε παιδια!Ηρεμιστε!!!Ενας ενας!!!

RAMBO
30-01-09, 18:52
ε ασ κανουμε μια εξαιρεση

RUHL
30-01-09, 19:38
Αχαχαχαχαχαχαχχα!Μιλαμε πλεον για ορδη!Πεταξαν την χριστιανη στην αρενα κ ορμηξαν τα λιονταρια να την κατασπαραξουν!!!Παιδια παιδια!!!ΝΑ οργανωθουμε παιδια!Ηρεμιστε!!!Ενας ενας!!!

Στην γερμανια πως εφτιαχναν στον 2ο παγκοσμιο? τους εκαιγαν :lol: εσυ τα ξερεις κιολας αυτα ασχολησε :lol:

tezaman
30-01-09, 19:50
Αχαχαχαχαχαχαχχα!Μιλαμε πλεον για ορδη!Πεταξαν την χριστιανη στην αρενα κ ορμηξαν τα λιονταρια να την κατασπαραξουν!!!Παιδια παιδια!!!ΝΑ οργανωθουμε παιδια!Ηρεμιστε!!!Ενας ενας!!!

εμείς έχουμε τις καλύτερες προθέσεις για το κορίτσι 8)

Fuhrer
30-01-09, 19:50
Ελα τωρα κ συ...Κ οι αμερικανοι εξαχνωσαν ποσα ατομα με τις ατομικες κ μεχρι σημερα εχουν ακομα τερατογενεσεις.Αλλα δεν θυμαμαι να πηγε κανεις στο δικαστηριο για εκληματα πολεμου.Οι γερμανοι τους σκοντωναν κ τους εκαιγαν.Οι ρωμαιοι τους πετουσαν ζωντανους για διασκεδαση :D .Βασικα με την βοηθεια σου μπορουμε οι 2 μας να καταστρεψουμε ολο το forum.Flood παντου.Spam σε ολα τα post.ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΝΕ RUHL!!!Σταματα!!!! :smash:

mantus3
30-01-09, 21:04
Οι ρωμαιοι τους πετουσαν ζωντανους για διασκεδαση

να δικασουμε κ τους ρωμαιους τοτε...

Βερονικα οπως καταλαβενεις καποιοι εχουν λιγο κρυο χιουμορ εδω μεσα...

παντως δεν πιστεβω να εχεις παραπονο, 2σελιδες υποδοχη ειναι αυτη.... :clown2: :chinese:

RUHL
30-01-09, 21:12
Οι ρωμαιοι τους πετουσαν ζωντανους για διασκεδαση

να δικασουμε κ τους ρωμαιους τοτε...

καποιοι εχουν λιγο κρυο χιουμορ εδω μεσα...


Mα γιατι λες τετοια πραγματα για τον αδελφο(οχι αδολφος οποιος εβλεπε σεφερλη ξερει χεχε) χιτλερ
:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:



διαφορα θεματα περι διατροφης και αποκαταστασης τραυματισμου.
Τι τραυματησμο?

Polyneikos
31-01-09, 00:27
σοβαρευτητε σαν και μενα.απο αθηνα εισαι??


:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

slaine
31-01-09, 01:43
έχει ένα θέμα στο γόνατο η κοπέλα. έπαιζε βόλευ σε ομάδα :shifty:
τα υπόλοιπα αν θέλει θα τα πει η ίδια :chinese:

tezaman
31-01-09, 03:37
έπαιζε βόλευ σε ομάδα :s :chinese:

σκέφτομαι πολυ σοβαρά το ενδεχόμενο να μετακομίσω Θεσσαλονίκη :chinese:

slaine
31-01-09, 03:41
καλά θα κάνεις 8)

Fuhrer
31-01-09, 04:49
Βασικα εχετε παρει χαμπαρι οτι η κοπελα δεν ξαναεγραψε.Μετα απο ολα αυτα που ειδε πρεπει να εχει βρει θαλασσα μεχρι τωρα απτο τρεξιμο.Μην σας πω οτι εχει φτασει στα συνορα.Ελα παιδια πισω στα κελια σας ολοι.Ακυρο το νεο αιμα.Προλαβε κ εφυγε κ αυτη.Εγω σας ελεγα να φερουμε διχτυα κ να την στησουμε στην γωνια,δεν θελατε.Τα ακουτε?Τα ακουμε να λετε. :D

veronica
31-01-09, 14:39
Βασικα εχετε παρει χαμπαρι οτι η κοπελα δεν ξαναεγραψε.Μετα απο ολα αυτα που ειδε πρεπει να εχει βρει θαλασσα μεχρι τωρα απτο τρεξιμο.Μην σας πω οτι εχει φτασει στα συνορα.Ελα παιδια πισω στα κελια σας ολοι.Ακυρο το νεο αιμα.Προλαβε κ εφυγε κ αυτη.Εγω σας ελεγα να φερουμε διχτυα κ να την στησουμε στην γωνια,δεν θελατε.Τα ακουτε?Τα ακουμε να λετε. :D

μην εισαι τοσο σιγουρος φιλε μου..κρατα στο πισω μερος του μυαλου σου μια αμφιβολια..Εδω ειμαι! :wink:

veronica
31-01-09, 14:40
έχει ένα θέμα στο γόνατο η κοπέλα. έπαιζε βόλευ σε ομάδα :shifty:
τα υπόλοιπα αν θέλει θα τα πει η ίδια :chinese:

με καλυψες.. :)

veronica
31-01-09, 14:43
Τιποτα δεν επαθα..ουτε τρομαξα..(θα επρεπε :?: ) :roll:
οριστε λοιπον..μπηκα να απαντησω σε οποιες ερωτησεις..
α!και ας μην επαναλαμβανομαι..εννοειται πως ευχαριστω για το καλωσορισμα.. :wink:

tezaman
31-01-09, 15:26
για να είναι φίλη του Νίκου και μάλιστα στενή.. θα έχει συνηθίσει τα πειράγματα :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Fuhrer
31-01-09, 15:37
ΕΕΕΕΕΕΕ κρυψτε το διχτυ!!!!Εδω ειναι ακομα!!!!ΟΠ!Οχι οχι κοπελια δεν βαζω τπτ στο πισω μερος...του μυαλου μου.Θελω να τα εχω ολα μπροστα.Καλως ηρθες κ απο με τοτες :D

slaine
31-01-09, 15:39
για να είναι φίλη του Νίκου και μάλιστα στενή.. θα έχει συνηθίσει τα πειράγματα :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
:spank: :sneaky:

veronica
31-01-09, 15:45
ΕΕΕΕΕΕΕ κρυψτε το διχτυ!!!!Εδω ειναι ακομα!!!!ΟΠ!Οχι οχι κοπελια δεν βαζω τπτ στο πισω μερος...του μυαλου μου.Θελω να τα εχω ολα μπροστα.Καλως ηρθες κ απο με τοτες :D

Εστω.. :nana:
Ευχαριστω..καλως σε(σας) βρηκα! :D

peris
31-01-09, 15:56
για να είναι φίλη του Νίκου και μάλιστα στενή.. θα έχει συνηθίσει τα πειράγματα :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

ωχ να και το βαρυ πυροβολικο :lol: :bowdown: :bowdown:

tezaman
31-01-09, 23:15
I'm just the cavalry 8)

Fuhrer
01-02-09, 01:32
I am the ram.OOOOOOOOOOUUUUUUUU!!!!!!!! :turtle:

RAMBO
01-02-09, 19:55
veronica το :bodybuildinggr: σφαζεται για χαρη σου. :rocking:

XtremeHardCore
01-02-09, 22:29
Καλως ηρθες κ εσυ μαζι με μενα :Ρ

a.minidis
02-02-09, 00:42
:welcome:

psv
02-02-09, 01:03
θενκς για το καλωσορισμα και εσενα..
δεν ηξερα οτι θα απογοητευσω τοσους που δεν ειμαι απο αθηνα..μηπως να μετακομισω παραυτα; :lol:

Αν θες παντως μπορεις να μεινεις σπιτι μου :oops: Φιλικα παντα,ετσι...

Καλωσηρθες :green:

embrance
02-02-09, 05:54
Τι εγινε εδωωωωωωω?Παλι τελευταιος εγω?:/.Καλως ηρθες Βερονικιδιον!Το μονο ονομα που πρεπει να θυμασαι εδω μεσα ειναι το δικο μου!:Ρ.κανω ΚΑΙ personal training!!!Βερονικα...παντρεψου με!Μονο εσυ μπορεις να με κανεις ευτιχισμενο(και τα 40εκ. δολαρια του πατερα σου).Slaine φιλε μου,εδω ειμαι εγω για εσενα...χαχαχα 8)

veronica
02-02-09, 10:10
Τι εγινε εδωωωωωωω?Παλι τελευταιος εγω?:/.Καλως ηρθες Βερονικιδιον!Το μονο ονομα που πρεπει να θυμασαι εδω μεσα ειναι το δικο μου!:Ρ.κανω ΚΑΙ personal training!!!Βερονικα...παντρεψου με!Μονο εσυ μπορεις να με κανεις ευτιχισμενο(και τα 40εκ. δολαρια του πατερα σου).Slaine φιλε μου,εδω ειμαι εγω για εσενα...χαχαχα 8)

φιλε embrance σε εψαχνα!και σας ειπα οτι ειχα δυο φιλαρακια που ασχολουνται..!εγω ειμαι..το πανυψηλο κοσμοκοριτσο που ακουει και στο ινιδιον..!(ακαταλαβιστικα σε ολους..αλλα αυτος το επιασε.. :wink: )

veronica
02-02-09, 10:11
θενκς για το καλωσορισμα και εσενα..
δεν ηξερα οτι θα απογοητευσω τοσους που δεν ειμαι απο αθηνα..μηπως να μετακομισω παραυτα; :lol:

Αν θες παντως μπορεις να μεινεις σπιτι μου :oops: Φιλικα παντα,ετσι...

Καλωσηρθες :green:

παντα φιλικα καλο μου..

embrance
02-02-09, 11:20
Τι εγινε εδωωωωωωω?Παλι τελευταιος εγω?:/.Καλως ηρθες Βερονικιδιον!Το μονο ονομα που πρεπει να θυμασαι εδω μεσα ειναι το δικο μου!:Ρ.κανω ΚΑΙ personal training!!!Βερονικα...παντρεψου με!Μονο εσυ μπορεις να με κανεις ευτιχισμενο(και τα 40εκ. δολαρια του πατερα σου).Slaine φιλε μου,εδω ειμαι εγω για εσενα...χαχαχα 8)

φιλε embrance σε εψαχνα!και σας ειπα οτι ειχα δυο φιλαρακια που ασχολουνται..!εγω ειμαι..το πανυψηλο κοσμοκοριτσο που ακουει και στο ινιδιον..!(ακαταλαβιστικα σε ολους..αλλα αυτος το επιασε.. :wink: )
Λεω και εγω...γιατι δεν μου ορμιξε ακομη?Ετσι εεεεεε?χαχαχ!! :green:

veronica
02-02-09, 11:35
:nana:

RUHL
02-02-09, 14:10
ενταξη γηναμε hi5 :joker: :joker: αφου εβαλε και ο embrance φωτο του :rocking: :rabbit: :rabbit: :drunken:


οριστε λοιπον..μπηκα να απαντησω σε οποιες ερωτησεις..
Θα αφησεις πολλα μελοι χωρις δουλεια εδω μεσα :greenalien:(και δεν θα ξερουμε πως να σκοτοσουμε τον χρονο μας) και εγω οτι ερωτησεις εχω να ρωταω εσενα? :lol:
Αν και ειχα μια υποψια οτι ο σλαινε σε εστηλε για να διαβασεις να ρωτησεις και οχι το αναποδω :green:

ποιος βαζει στοιχημα οτι παιζει να περασουμε και τις 4 σελιδες :lol: οτι δεν τελιωσε ακομα αυτο το τοπικ :lol:

KATERINI 144
02-02-09, 14:26
τη λογοδιάρροια σας πιάνει αν μπει γυναικά στο φόρουμ ρε, μίνιμουμ τρεις σελίδες καλωσόρισμα, :rabbit:

τον teza δυο άτομα τον είπανε καλώς ήρθες (και πολύ ήτανε δλδ) :shifty:








welcome :welcome:

veronica
02-02-09, 14:43
παιδια..το εκτιμω πολυ αυτο που κανετε και ας μην ειναι αγνοι οι σκοποι.. :P
Κοιτα δεν ειμαι κανα παιδακι..οποιος θελει να μαθει κατι με ρωταει και απανταω..δεν ειμαστε πρωτοβαθμια εκπαιδευση..(δημοτικο) για να εχουμε αγγελιοφορους..Και ναι οντως ο slaine μου ειπε να μπω για να ρωτησω και να μαθω αν χρειαστω κατι αλλα πως μπαινεις καπου χωρις να συστηθεις..να μαθουν οι αλλοι τι καπνο φουμαρεις..ε; :wink:

NASSER
02-02-09, 14:58
παιδια..το εκτιμω πολυ αυτο που κανετε και ας μην ειναι αγνοι οι σκοποι.. :P
Κοιτα δεν ειμαι κανα παιδακι..οποιος θελει να μαθει κατι με ρωταει και απανταω..δεν ειμαστε πρωτοβαθμια εκπαιδευση..(δημοτικο) για να εχουμε αγγελιοφορους..Και ναι οντως ο slaine μου ειπε να μπω για να ρωτησω και να μαθω αν χρειαστω κατι αλλα πως μπαινεις καπου χωρις να συστηθεις..να μαθουν οι αλλοι τι καπνο φουμαρεις..ε; :wink:

Σωστα αυτα που λες!
Οσο ναναι ομως εισαι γυναικα (καποτε δεν ειχαμε καμια γυναικα εκτος απο την Τουλα που αγαπαμε ολοι σαν ανθρωπο και αθλητρια) και τις γυναικες στο φορουμ μας θελουμε να τις καλοπιανουμε,γιατι δινουν αλλο αερα στην παρεα.

Επειτα εχεις βαλει απο το πρωτο ποστ σου φωτογραφια, και δειχνεις πολυ ομορφη.

Τελος εχεις δειξει πως εισαι καλος χαρακτηρας και αυτο μαλλον μετραει πολυ! Σημερα εχεις ανοιχτει και ποσταρεις και λες τις αποψεις σου και αυτο ειναι πολυ ευχαριστω :awesome:

Ελπιζουμε να νιωθεις ηδη πολυ οικια με την παρεα του φορουμ, γιατι στην πλειοψηφία ειναι καλα παιδια :D

KATERINI 144
02-02-09, 15:55
Σωστα αυτα που λες!
Οσο ναναι ομως εισαι γυναικα (καποτε δεν ειχαμε καμια γυναικα εκτος απο την Τουλα που αγαπαμε ολοι σαν ανθρωπο και αθλητρια) και τις γυναικες στο φορουμ μας θελουμε να τις καλοπιανουμε,γιατι δινουν αλλο αερα στην παρεα. :shifty:


Επειτα εχεις βαλει απο το πρωτο ποστ σου φωτογραφια, και δειχνεις πολυ ομορφη. :shifty: :shifty:


Τελος εχεις δειξει πως εισαι καλος χαρακτηρας και αυτο μαλλον μετραει πολυ! Σημερα εχεις ανοιχτει και ποσταρεις και λες τις αποψεις σου και αυτο ειναι πολυ ευχαριστω :awesome: :shifty: :shifty: :shifty:


Ελπιζουμε να νιωθεις ηδη πολυ οικια με την παρεα του φορουμ, γιατι στην πλειοψηφία ειναι καλα παιδια :D

(εκτος απο τον rouhl τον teza και τον slaine που ειναι κόπροι) 8)

slaine
02-02-09, 16:05
θείο γουι λαβ γιου :green:

RUHL
02-02-09, 16:53
ποιος βαζει στοιχημα οτι παιζει να περασουμε και τις 4 σελιδες
Τι ελεγα :eleph:


And

και εγω σε αγαπαω γερο :green: :P :P

KATERINI 144
02-02-09, 17:03
μι του, κόπροι. :geek:

TRIANTAFYLLOU
02-02-09, 17:44
παιδια..το εκτιμω πολυ αυτο που κανετε και ας μην ειναι αγνοι οι σκοποι.. :P
Κοιτα δεν ειμαι κανα παιδακι..οποιος θελει να μαθει κατι με ρωταει και απανταω..δεν ειμαστε πρωτοβαθμια εκπαιδευση..(δημοτικο) για να εχουμε αγγελιοφορους..Και ναι οντως ο slaine μου ειπε να μπω για να ρωτησω και να μαθω αν χρειαστω κατι αλλα πως μπαινεις καπου χωρις να συστηθεις..να μαθουν οι αλλοι τι καπνο φουμαρεις..ε; :wink:

συμφωνώ με αυτά που λές veronica και πολύ σωστό το σκεπτικό σου,απο τις λίγες γραμμες που έγραψες καταλαβα οτι έχεις την αίσθηση του χιούμορ και σίγουρα δεν είσαι του δημοτικού.

άλωστε φαίνετε απο αυτό που λές για τούς αγνούς σκοπούς , μεταξύ ανδρών και γυναικών δεν μπορεί να υφήστατε , αλλά και έτσι πάλι αγνοι είναι οι σκοποί, αν υπάρχει ειληκρίνεια , γιατί πάντα μεταξύ άνδρα και γυναίκας υπάρχει το ερωτικό παιχνίδι , εκτός περιπτώσεων που είναι βαθιά φιλία χρόνων, αλλα και εκεί μπορεί να αλλάξει , η στην περίπτωση που δεν υπάρχει ερωτική έλξη σε έναν απο τους δύο .

το θέμα είναι όμως ακόμη και έτσι να μην φέρει κάποιος ειδικά ο άντρας που είναι και ο κυνηγός την γυναίκα σε δύσκολη θέση , η να παρερνηνεύση κάποια μυνήματα και να γίνετε το παιχνίδι στα όρια .

πάντως η γυναικεία παρουσία είναι ευχάριστη στο φόρουμ και βλέπω όλα τα παιδιά έίναι θερμοί υποστηρικτές :P :P :P :rocking:

KM2909
02-02-09, 17:50
Ηλία έγραψες πάλι... respect :bowdown: :bowdown: :bowdown:

veronica
02-02-09, 19:53
ευχαριστω παιδια για τα καλα σας λογια και για την θερμη υποδοχη!
να ειστε και να περνατε ολοι καλα! :)

tezaman
02-02-09, 20:44
Ελπιζουμε να νιωθεις ηδη πολυ οικια με την παρεα του φορουμ, γιατι στην πλειοψηφία ειναι καλα παιδια :D

(εκτος απο τον rouhl τον teza και τον slaine που ειναι κόπροι) 8)

+1 :awesome:

veronica
02-02-09, 20:45
Ελπιζουμε να νιωθεις ηδη πολυ οικια με την παρεα του φορουμ, γιατι στην πλειοψηφία ειναι καλα παιδια :D

(εκτος απο τον rouhl τον teza και τον slaine που ειναι κόπροι) 8)

+1 :awesome:

ας μην ξεχναμε οτι ο slaine με εφερε... :wink:

tezaman
02-02-09, 20:49
καλά δεν σου έβαλε και το πιστόλι στον κρόταφο :shifty:

KATERINI 144
02-02-09, 20:51
^^ :green: :green: ^^

αυτο δεν αλλαζει την ιδιοτητα του. :inandout:

tezaman
02-02-09, 20:52
παππού ανοίγεσαι :love: :love: :love:

KATERINI 144
02-02-09, 20:55
ασχετο αλλα απο που και ως που hardcore εσυ μικρε?! :shifty:

tezaman
02-02-09, 21:22
σε λίγο να δεις που ο μαθητής θα ξεπεράσει τον δάσκαλο 8)

veronica
02-02-09, 21:25
καλά δεν σου έβαλε και το πιστόλι στον κρόταφο :shifty:

δεν ησουν μπροστα δεν ξερεις.. :|

Kaskani Konstantina
02-02-09, 21:26
Βερόνικα καλησπέρα έπρεπε να μπω να γίνουμε δυο γιατί θα σε δαιμονίσουν αυτά τα άτιμα τα αγόρια εδω μέσα!!!!!!!!!!!! Οτι θέλεις είμαι εδω για σένα :nana:

veronica
02-02-09, 21:27
Βερόνικα καλησπέρα έπρεπε να μπω να γίνουμε δυο γιατί θα σε δαιμονίσουν αυτά τα άτιμα τα αγόρια εδω μέσα!!!!!!!!!!!! Οτι θέλεις είμαι εδω για σένα :nana:

επιτελους και μια γυναικα!!!!υπαρχει θεος.. :P
θενκς καλη μου!

TRIANTAFYLLOU
02-02-09, 21:36
αχ τα <<αδύναμα>> τα κοριτσακια που είναι λίγα ,αλλά πώς γίνετε αυτα τα λίγα και αναστατώνουν όλο το φόρουμ , με την καλή ένοια ενοώ δημιουργούν προυποθέσεις για κουβεντολόι. :P :P :turtle: :turtle:

Kaskani Konstantina
02-02-09, 21:43
αχ τα <<αδύναμα>> τα κοριτσακια που είναι λίγα ,αλλά πώς γίνετε αυτα τα λίγα και αναστατώνουν όλο το φόρουμ , με την καλή ένοια ενοώ δημιουργούν προυποθέσεις για κουβεντολόι. :P :P :turtle: :turtle: Kαι έλεγα και εγω που χάθηκε ο Ηλίας! ΑΑΑ!εδω είχες τρυπώσει ε! Σε μάγκωσα άτιμε και συ!!!!!!!!! :jason:

TRIANTAFYLLOU
02-02-09, 22:23
τι νόμισες κωσταντινα παντού τρυπώνω σαν πόντικας, μπορεί να αργώ καμια φορα αλλά δεν λυσμονώ ,απλά σήμερα ένας πανικός στο γυμναστήριο λόγω δευτέρας, ούτε προπόνηση δεν έκανα είμαι μες τα νεύρα και πειράζω λίγο τα κοριτσακια απ το φόρουμ να αλάξει λίγο η ψυχολογία. :eleph: :eleph: :turtle: :turtle:

Polyneikos
02-02-09, 22:59
τι νόμισες κωσταντινα παντού τρυπώνω σαν πόντικας, μπορεί να αργώ καμια φορα αλλά δεν λυσμονώ ,απλά σήμερα ένας πανικός στο γυμναστήριο λόγω δευτέρας, ούτε προπόνηση δεν έκανα είμαι μες τα νεύρα και πειράζω λίγο τα κοριτσακια απ το φόρουμ να αλάξει λίγο η ψυχολογία. :eleph: :eleph: :turtle: :turtle:

Βαλαμε τον λύκο να φυλαει τα πρόβατα!! :eleph:

Kaskani Konstantina
02-02-09, 23:03
τι νόμισες κωσταντινα παντού τρυπώνω σαν πόντικας, μπορεί να αργώ καμια φορα αλλά δεν λυσμονώ ,απλά σήμερα ένας πανικός στο γυμναστήριο λόγω δευτέρας, ούτε προπόνηση δεν έκανα είμαι μες τα νεύρα και πειράζω λίγο τα κοριτσακια απ το φόρουμ να αλάξει λίγο η ψυχολογία. :eleph: :eleph: :turtle: :turtle: Και πολύ καλά κάνεις, η ζωή είναι τόσο όμορφη για τους έξω καρδιά,και εμείς όλοι εδω μέσα απο οτι βλέπω το έχουμε αυτό γιαυτό και πάντα καλά θα περνάμε,αλοίμονο απο τους μίζερους. :thumbsup: :turtle: :turtle: :toast: :toast:

Kaskani Konstantina
02-02-09, 23:14
τι νόμισες κωσταντινα παντού τρυπώνω σαν πόντικας, μπορεί να αργώ καμια φορα αλλά δεν λυσμονώ ,απλά σήμερα ένας πανικός στο γυμναστήριο λόγω δευτέρας, ούτε προπόνηση δεν έκανα είμαι μες τα νεύρα και πειράζω λίγο τα κοριτσακια απ το φόρουμ να αλάξει λίγο η ψυχολογία. :eleph: :eleph: :turtle: :turtle:

Βαλαμε τον λύκο να φυλαει τα πρόβατα!! :eleph: ΑΑΑ!!!! Εδω είσαι και εσυ ε! γιαυτό σας έχασα απο την σελίδα μου, αλλά θα σας εκδικηθώ, ηρθε η new φωτο. μου που περιμένατε, και για τιμωρία σας θα την δει μόνο το Boss :nana:

TRIANTAFYLLOU
02-02-09, 23:32
τι πράματα είναι αυτά τώρα εμείς δηλαδή στο πηγαδι κατουρήσαμε ? καλό παιδί ο πάνος δε λέω, αλλά δεν τον έχω για παρτάκια , τα ωραία πράγματα πρέπει να τα μοιράζετε με τούς πλησίον. :P :P :eleph: :turtle:

Kaskani Konstantina
02-02-09, 23:41
τι πράματα είναι αυτά τώρα εμείς δηλαδή στο πηγαδι κατουρήσαμε ? καλό παιδί ο πάνος δε λέω, αλλά δεν τον έχω για παρτάκια , τα ωραία πράγματα πρέπει να τα μοιράζετε με τούς πλησίον. :P :P :eleph: :turtle: Mετά απο αυτό που κάνατε μόνο αν :bowdown: :bowdown: ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΕΤΕ στην σελίδα μου, και το δω τότε θα τις κατεβάσω

Polyneikos
02-02-09, 23:42
τι νόμισες κωσταντινα παντού τρυπώνω σαν πόντικας, μπορεί να αργώ καμια φορα αλλά δεν λυσμονώ ,απλά σήμερα ένας πανικός στο γυμναστήριο λόγω δευτέρας, ούτε προπόνηση δεν έκανα είμαι μες τα νεύρα και πειράζω λίγο τα κοριτσακια απ το φόρουμ να αλάξει λίγο η ψυχολογία. :eleph: :eleph: :turtle: :turtle:

Βαλαμε τον λύκο να φυλαει τα πρόβατα!! :eleph: ΑΑΑ!!!! Εδω είσαι και εσυ ε! γιαυτό σας έχασα απο την σελίδα μου, αλλά θα σας εκδικηθώ, ηρθε η new φωτο. μου που περιμένατε, και για τιμωρία σας θα την δει μόνο το Boss :nana:

Μας εχεις αφησει ανενημερωτους και πέσαμε στα ξενα χερια...τα ξενα χερια ειναι μαχαιρια όπως λένε !!
Ο Πανος δεν κραταει στεγανα,υπάρχει υψηλο το αίσθημα της κοινοκτημοσύνης στο :bodybuildinggr: !! :toast:

Kaskani Konstantina
02-02-09, 23:55
τι νόμισες κωσταντινα παντού τρυπώνω σαν πόντικας, μπορεί να αργώ καμια φορα αλλά δεν λυσμονώ ,απλά σήμερα ένας πανικός στο γυμναστήριο λόγω δευτέρας, ούτε προπόνηση δεν έκανα είμαι μες τα νεύρα και πειράζω λίγο τα κοριτσακια απ το φόρουμ να αλάξει λίγο η ψυχολογία. :eleph: :eleph: :turtle: :turtle:

Βαλαμε τον λύκο να φυλαει τα πρόβατα!! :eleph: ΑΑΑ!!!! Εδω είσαι και εσυ ε! γιαυτό σας έχασα απο την σελίδα μου, αλλά θα σας εκδικηθώ, ηρθε η new φωτο. μου που περιμένατε, και για τιμωρία σας θα την δει μόνο το Boss :nana:

Μας εχεις αφησει ανενημερωτους και πέσαμε στα ξενα χερια...τα ξενα χερια ειναι μαχαιρια όπως λένε !!
Ο Πανος δεν κραταει στεγανα,υπάρχει υψηλο το αίσθημα της κοινοκτημοσύνης στο :bodybuildinggr: !! :toast: :nana:

Muscleboss
03-02-09, 00:13
έχει μπει φωτιά σε αυτό το τόπικ... αν μη τι άλλο οι κυρίες έχουν καυτή παρουσία... :green:

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
03-02-09, 00:15
τι νόμισες κωσταντινα παντού τρυπώνω σαν πόντικας, μπορεί να αργώ καμια φορα αλλά δεν λυσμονώ ,απλά σήμερα ένας πανικός στο γυμναστήριο λόγω δευτέρας, ούτε προπόνηση δεν έκανα είμαι μες τα νεύρα και πειράζω λίγο τα κοριτσακια απ το φόρουμ να αλάξει λίγο η ψυχολογία. :eleph: :eleph: :turtle: :turtle:

Βαλαμε τον λύκο να φυλαει τα πρόβατα!! :eleph:

ε όχι και λύκος ρε polyneikos αν ήμουν λύκος θα είχα ψοφήσει 2 φορές μέχρι τώρα και με τα κυβικά μου μάλον ελεφαντακι μικρό και αθώο :eleph:

Exci
03-02-09, 00:21
Σορρυ αλλα σκεφτομαι τον Ηλια να κανει αυτο το χορευτικο --> :eleph:
Και εχω λιωσει :lol: :lol: :lol:

slaine
03-02-09, 00:23
καλά το τόπικ ξεπερνάει κάθε προσδοκία!!! :P

TRIANTAFYLLOU
03-02-09, 00:24
εσύ τι νόμιζες αν το έκανα δεν θα το έβαζα γι αυτό το βάζω επειδή δεν πρόκειτε ποτέ να το κάνω ειδικά και ρόζ ,πρέπει να βρώ καραβι να μπαρκάρω :1laugh:

Polyneikos
03-02-09, 00:24
Παροξυσμός !!

mantus3
03-02-09, 00:25
ειδικά και ρόζ

προκαταλήψεις...

tezaman
03-02-09, 00:34
Σορρυ αλλα σκεφτομαι τον Ηλια να κανει αυτο το χορευτικο --> :eleph:
Και εχω λιωσει :lol: :lol: :lol:]


ο Ηλίας έχει κάνει και μάστερ της yoga... ρισπέκτ :bowdown:

RUHL
03-02-09, 02:05
αντε παμε για 6 σελιδες :eleph: :eleph: καλως ηρθες για 3η φορα :lol: :rolf: btw το ονομα σου ειναι και το nickname η καμια σχεση?(σλαινε μην απαντας δεν ρωτησα εσενα :P :o )

slaine
03-02-09, 02:14
απλά έτσι για να ρίξω λάδι στη φωτιά θα πω μόνο ότι είναι ψηλή κοπέλα :chinese:

RUHL
03-02-09, 02:20
170? :turtle:

slaine
03-02-09, 02:21
ανέβα

RUHL
03-02-09, 02:22
ησυχα ρε συ νυχτα ειναι :lol: :lol:

180?

μπα 175 τελευταια προσφορα :joker:

slaine
03-02-09, 02:26
είσαι πολύ κοντά :chinese:

RUHL
03-02-09, 02:28
ενταξη παλι κοντη ειναι σε σχεση με μενα :lol: :lol:


ελα σλαινε πες και τα "ασχημα νεα" για μερικους :lol: :lol: :lol: εδω μεσα που ισως δεν ξερουν :lol: :lol: :lol: (μπας και σταματησουν να γεμηζουν οι σελιδες)

slaine
03-02-09, 02:30
ποια άσχημα νέα??? δε σε πιάνω.
πάντως 1.80 είναι αν θυμάμαι καλά. εσύ η γυναίκα θέλεις να σε περνάει? με ένα τακούνι σ'εφτασε άνετα

tezaman
03-02-09, 04:10
τα άσχημα νέα είναι ότι η Βερόνικα αγαπάει τον τέζα 8)

Β+Τ=LFE 8)

veronica
03-02-09, 11:52
και χαρηκα οταν ειδα 5 σελιδες..και βλεπω οτι στη μια λετε δικα σας..σπαμμμμ!Τεσπα..απανταω..Βερονικα ειναι το νικ..το κανονικο ειναι Ινα.Εχω υψος 1,80 χωρις τακουνια.Και..αυτα!Πλεον δεν ειναι ποστ καλωσορισματος αλλα συζητησης..to get to know each other..Μου εχετε πει ποιους να προσεχω..ολα οκ! :wink:

veronica
03-02-09, 11:54
επισης ουτε εγω καταλαβα τι εννοεις με το "ασχημα".. :?

alextg
03-02-09, 12:27
Πάντα ευχάριστο να βλέπουμε και άτομα του αντίθετου φύλου εδωμεσα ... Καλως Ηρθες και απο εμενα ...

veronica
03-02-09, 12:46
Πάντα ευχάριστο να βλέπουμε και άτομα του αντίθετου φύλου εδωμεσα ... Καλως Ηρθες και απο εμενα ...

thanks! :)

alextg
03-02-09, 12:52
Α ! Και ηθελα να πω οτι η παρουσια σου εδωμεσα ταραξε για τα καλα τα νερα ... εκανε μερικες καρδουλες να χτυπησουν πιο γρηγορα κτλ χαχαχα
Και οπως λενε ... Women: Can't live with them, can't live without them ... :)

veronica
03-02-09, 13:05
ο,τι μπορουμε κανουμε..χιχι.. :lol:

RUHL
03-02-09, 14:29
[off topic mode]
ask slaine :box1: :box1: :box1:

πλεον φτασαμε σε νεο επιπεδο ξυπνησαν και τα παλιοτερα μελοι που δεν ποσταραν εδω και κατι χρονια^ :green: nice
και νεκρους αναστενει ενα πραμα :lol: :lol:

[/off topic mode]

SiCkOheL
03-02-09, 16:18
:rolf: :rolf: :rolf: ποιο να einai αραγε αφτο το "πραγμα".. :shifty:

peris
03-02-09, 16:30
6 σελιδα αντε καλα παμε :lol: :^^:

kyriakos23
03-02-09, 23:53
να τα εκατοστισει :nana: :nana:

Muscleboss
04-02-09, 02:22
η συνέχεια στα off-topic. αρκετά καλωσόρισματα ρίξαμε εδώ. :wave:

ΜΒ