PDA

Επιστροφή στο Forum : C4 Ultimate (Cellucor)



ευθυμης
23-12-16, 13:23
112887112888


το ποιο τουμπανο c4 απ ολα.

beefmeup
23-12-16, 13:31
οντως ειναι πολυ ζορικο..
ισως το μονο αρνητικο η ποσοτητα καφεινης που μπορει να το κανει απαγορευτικο σε φουλ δοση για καποιους..
κ το δευτερο οτι δινει μονο 20 δοσεις, αλλα απο την ετικετα δεν θα χρειστει καποιος 2ο σκουπ, οποτε καπως σωζεται..

NASSER
23-12-16, 13:38
Το κακό με αυτά τα συμπληρώματα είναι πως δεν γνωρίζουμε την ακριβή δοσολογία των όσων αναφέρουν. Κάποια είναι ακριβά και άλλα φτηνά ως πρώτη ύλη. Η καφεΐνη ας πούμε πως όντως περιέχεται όσο αναγράφει. Αλλά και από μόνη της σαυτη τη δοσολογία μπορεί να σε ανεβάσει και να σε διεγείρει. Επομένως δεν είναι απόλυτο πως δουλεύει η φόρμουλα.

ευθυμης
23-12-16, 13:41
εχει και teacrine πολλα υποσχομενο!!

beefmeup
23-12-16, 13:43
ενταξει Νασσερ, υποτιθεται οτι παιρνουμε την ετικετα σαν ακριβη, κ πως περιερχει μεσα στο συμπληρωμα αυτα που αναγραφει..διαφορετικα, δεν βγαινουμε πουθενα, γιατι το ιδιο πραγμα θα μπορουσε να ειπωθει για ολα τα συμπληρωματα, αρα για καποιον που ειναι τοσο σκεπτικιστης δεν υπαρχει λογος καταναλωσης αυτων..επισης σε καποιους μπορει να δινει καλα πρηξιματα κ αντοχη μεσα στην προπονηση πραγμα που η καφεινη απο μονη της δεν κανει τοσο...οποτε μπορει να δοκιμασει καποιος σκετη καφεινη στην ιδια δοση, για να δει ανα εχει αναλογα αποτελεσματα, κ μετα το συμπληρωμα, και να τα συγκρινει..

FitPal
23-12-16, 14:00
εχει και teacrine πολλα υποσχομενο!!

Ολα καποτε ηταν πολλα υποσχομενα :P με τοσα που εχει που να καταλαβεις αν δουλεψε το teacrine η οχι

amateur666
23-02-17, 13:38
πολυ καλο φαινεται θα ηθελα βεβαια 3 γρ κρεατινη και πολυ λιγοτερα διεγερτικα..στα αλλα ειναι πολυ κομπλε στο ενα σκουπ μαλιστα.

Polyneikos
05-07-18, 13:53
Με αυτο δουλεύω τώρα στις προπονήσεις, εως τώρα πολύ καλές εντυπώσεις!

123965

nikosBMW
05-07-18, 18:49
Με αυτο δουλεύω τώρα στις προπονήσεις, εως τώρα πολύ καλές εντυπώσεις!

123965

λολ αυτο ακριβως θελω να παρω για τις προπονησεις στις διακοπες .. εχει τρομερες ποσοτητες στα συστατικα .. αξιζει δλδ???

beefmeup
05-07-18, 18:57
απλα η ευρωπαικη εκδοση που ειναι διαθεσμη αυτητη στιγμη εχει καποιες μικροδιαφορες απο το αρχικο ποστ

123966

Polyneikos
05-07-18, 18:59
λολ αυτο ακριβως θελω να παρω για τις προπονησεις στις διακοπες .. εχει τρομερες ποσοτητες στα συστατικα .. αξιζει δλδ???
Eιναι πραγματικά δυνατό. Το έχω βάλει σε 2 προπονήσεις και μου έδωσε ωραία ώθηση.
Η γευση που πήρα ειναι ευχαριστη και ελαφρια, με πολύ καλή διαλυτότητα (κεράσι-λεμόνι). Την βρήκα και σε πορτοκάλι-μάνγκο.

Polyneikos
05-07-18, 19:00
απλα η ευρωπαικη εκδοση που ειναι διαθεσμη αυτητη στιγμη εχει καποιες μικροδιαφορες απο το αρχικο ποστ

123966

Οντως, ναι:thumbup:

nikosBMW
05-07-18, 19:07
Eιναι πραγματικά δυνατό. Το έχω βάλει σε 2 προπονήσεις και μου έδωσε ωραία ώθηση.
Η γευση που πήρα ειναι ευχαριστη και ελαφρια, με πολύ καλή διαλυτότητα (κεράσι-λεμόνι). Την βρήκα και σε πορτοκάλι-μάνγκο.

τελεια ευχαριστω πολυ!

nikosBMW
19-03-19, 15:38
το δοκιμασα σημερα .Παρα πολυ καλο ... γευση μανγκο πορτοκαλι ,δεν με τρελανε η γευση αλλα γενικα ειμαι πολυ ικανοποιημενος με το pre workout αυτο!

amateur666
19-03-19, 16:36
το δοκιμασα σημερα .Παρα πολυ καλο ... γευση μανγκο πορτοκαλι ,δεν με τρελανε η γευση αλλα γενικα ειμαι πολυ ικανοποιημενος με το pre workout αυτο!

λογικα ομως δεν πρεπει να δινει τις τσιτες οπως αλλα pre w απο underground εταιρειες(βλ. limitless, total war USA, triple x κτλπ)
σωστα?

Predator1995
19-03-19, 17:00
αξιζει μια δοκιμη?? το εχω βαλει στο ματι εδω και καιρο και σκεφτομουν να το αγορασω μολις ριξω τις θερμιδες στις 1500 να με βοηθησει λιγο με τις προπονησεις

nikosBMW
19-03-19, 19:33
λογικα ομως δεν πρεπει να δινει τις τσιτες οπως αλλα pre w απο underground εταιρειες(βλ. limitless, total war USA, triple x κτλπ)
σωστα?

προφανως ναι... αλλα ειναι τιμιο νιτρικο εχει πολυ καλη ποσοτητα β αλανινης .. αρκετη καφεινη . .. εμενα μαρεσε πολυ γτ και με ξυπνησε και καλα πριξιματακια ειδα μπορω να πω . αυτο και το n1 ειναι για μενα τα καλυτερα

nikosBMW
19-03-19, 19:34
αξιζει μια δοκιμη?? το εχω βαλει στο ματι εδω και καιρο και σκεφτομουν να το αγορασω μολις ριξω τις θερμιδες στις 1500 να με βοηθησει λιγο με τις προπονησεις

ναι πιστευω οτι αξιζει τωρα αν θες ομως pre workout με stims ,υπαρχουν αλλα πιο δυνατα

Predator1995
19-03-19, 19:57
ναι πιστευω οτι αξιζει τωρα αν θες ομως pre workout με stims ,υπαρχουν αλλα πιο δυνατα

θελω να βαλω ενα νιτρικο για 2-3 εβδομαδες το πολυ οσο θα ειμαι στις 1500 θερμιδες να μπορω να κανω δυνατες προπονησης και 10-12 μερες πριν τον αγωνα να το σταματησω

nikosBMW
19-03-19, 20:06
οκ τοτε μια χαρα θα σε καλυψει αυτο πιστευω... αν θες κατι πιο δυνατο κοιτα προς total war

junglist
14-07-20, 16:12
Σε σχέση με το C4 Extreme Energy, πώς το βλέπετε;

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

junglist
28-07-20, 12:16
Λοιπόν το αγόρασα το Original. Γενικά είχα κανένα χρόνο να πάρω pre.

Δεν το γεμίζω το σκοοπ και με πιάνει αμέσως ένα μυρμηγκιασμα κλπ. Αλλά πάω στο γυμναστήριο μέσα σε 20 λεπτά και εκεί δεν νιώθω κάτι ιδιαίτερο.
Είναι νορμάλ αυτό;

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk