PDA

Επιστροφή στο Forum : Double Power (Energybody Systems)



Polyneikos
10-01-17, 16:13
Energy liquid shot από την Energybody Systems, υψηλό σε καφεϊνη, σε γεύση μόκα.

113080

113081

beefmeup
09-02-17, 12:03
λοιπον, αυτο πρεπει να ειναι το αγαπημενο μου μαζι με το intense energy (https://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?34628-%CE%99ntense-Energy-60-ml-(Little-Dragon)) την μεγαλη συσκευασια βεβαια:green:
διπλη ουσιαστικα δοση στα 300ml καφεινης αν το παρει καποιος ολο, μαζι με guarana και ταυρινη..
γενικα με τα πρωινα δεν τα παω καλα, κ κατα το ημισυ θα σηκωθω χαλια..μεχρι να πιω καφε κ αν με πιασει δλδ, που συνηθως δεν με πιανει, δοκιμασα μισο απο αυτο (150μλ καφεινης), κ με τιναξε με τη μια, δινοντας μου κ boost στην διαθεση..
το καλυτερο ειναι η γευση του, που ξεφευγει απο τα συνηθισμενα της κατηγοριας..ενω τα περισοτερα ειναι ξινουτσικα, αυτο ειναι σαν σιροπι που βαζουμε στον καφε με γευση μοκα, χωρις ομως να γινεται λιγωτικο γιατι ειναι λιγο πιο αραιωμενο απο το σιροπι..
μια ιδεα που πηρα κ απο τα παιδια στον Αθλητη, ηταν να το παγωσω στο ψυγειο..η γευση εγινε ακομα καλυτερη:bbbiceps:

winchester
10-03-17, 14:20
114120

Λοιπον ποια η γνωμη σας για το συγκεκριμενο?
Και κατι αλλο, μου ειπαν να το παρω ολη την δοση μαζι με 25γρ complete pump γιατι δεν με πιανουν τα νιτρικα( αν και εχω παρει μονο 4 φορες εχω δοκιμασει το n1, high voltage, little dragon extreme energy, complete pump μονο του)
Μηπως ειναι υπερβολη να τα παρω και τα δυο? Δωστε μου τα φωτα σας!

winchester
10-03-17, 15:03
Σε ευχαριστω και συγνωμη για την ταλαιπωρια, δεν προσεξα καθολου οτι υπαρχει θεμα. Συγνωμη και παλι

Polyneikos
10-03-17, 15:38
Το συγχώνευσα δεν πειράζει!
Κοιτα απο θέμα καφεινης, αν το πάρεις όλο και με το Pump, Μαζευεις αρκετή καφεϊνη, αν δεν εχεις πρόβλημα με αυτό.
Κατα τα αλλα θα μας πεις:green:

winchester
10-03-17, 16:22
Σήμερα το βράδυ αναμένεται δοκιμή. Τώρα αν κοιμηθώ άλλο παπαευαγγελιο

winchester
10-03-17, 18:52
Λοιπον μολις εγινε δοκιμη, δεν εκανα το βραδυ δοκιμη γιατι φοβηθηκα μην εχω θεματα υπνου. Λοιπον 3 ωρες νηστικος και πηρα ολο το φακελακι απο το complete pump και το double power 60ml. Μπορω να πω οτι δεν ενιωσα διαφορετικα απο αλλες προπονησεις χωρις να τα παραλεω. Ενω πρωτη φορα που πηρα pre ηθελα να παω γυμναστηριο και να "φαω τα βαρη" τωρα ειναι σαν να μην πηρα. Αναμενεται δοκιμη με το double power και το complete pre της warriorlab.

Υ.Γ υπαρχει περιπτωση να περιμενω πολλα απο ενα pre...

ΑΘΛΗΤΗΣ
13-10-17, 13:04
Αυτές τις μέρες είναι σε προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ. Δείτε το εδώ.
(https://athlitis.gr/simpliromata/pre-workout/double-power-15x60ml-energybody-systems/)

118860