PDA

Επιστροφή στο Forum : Εγω κ η ατυχη ιστορια μου + Κραταω τον λόγο μου (update 2011)...



XtremeHardCore
31-01-09, 00:11
Εφτασε η ωρα να δειτε κ εμενα κ να σας αφηγηθω την πονεμενη μου ιστορια...

Αυτος ειμαι εγω (σαν πρωτη εικονα)

http://photos-f.ak.fbcdn.net/photos-ak-sf2p/v331/178/120/737880591/n737880591_962429_2736.jpg

Καλοκαιρι 2008 (Αρχες)

Δουλευα νυχτα οποτε κ η συναναστροφες μου σε κοριτσια ηταν απο τον ιδιο κυκλο...
Εκανα μια σχεση με μια τραγουδιστρια που δεν ετρωγε πολυ (ψεμματα λεω ετρωγε τα ΠΑΝΤΑ)
Καταναλωση καθημερινη σε αλκοολ 2-3 ποτα κ καπακι μετα την δουλεια ετρωγε (οτι να'ναι)
οπως καταλαβαινετε
Κ εγω σαν συμπαρασταση μαζι της στο φαι...
με αποτελεσμα να γινω ετσι...

http://photos-f.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2056/178/120/737880591/n737880591_1442429_2607.jpg

Η κοιλια ειχε γινει ΤΕΡΑΣΤΙΑ
Δεν πηγαινε αλλο το θεμα...
Εβλεπα dvd με τον Τεζαμαν κ του ζηταγα 4 το πρωι να μου δωσει το μηχανακι να παω να φαω κρεπα σοκολατα ενω ειχα φαει 2 ωρες νωριτερα 3 πιτες κ 2 σουβλακια (καλαμακια)
Οπως καταλαβαινετε ειχα παθει εθισμο στον επεξαργεσμενο υδατανθρακα...!!!
Αποφασισα να αφησω την πηγη του κακου
κ να χωρισω με την κοπελα
Μονο καλο δεν μου εκανε
κ σε αυτο το κομματι μου ανοιξε τα ματια ο Τεζαμαν ο οποιος κ καταλαβε τον εθισμο μου κ μου τα εκοψε ολα ΜΑΧΑΙΡΙ
με εριξε στο γυμναστηριο κ αυστηρη διατροφη κ παρακολουθηση
1ον) γιατι με αγαπαει
2ον) γιατι ειχε φτασει 20 Ιουλιου κ 1 σεπτεμβρη πηγαιναμε διακοπες!!!

Οποτε επρεπε να κανω ενταντικα μαθηματα
Τα αποτελεσματα "καπως" ορατα

http://photos-h.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2056/178/120/737880591/n737880591_1442431_3160.jpg
http://photos-a.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2056/178/120/737880591/n737880591_1442432_3467.jpg
http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2056/178/120/737880591/n737880591_1442430_2887.jpg
http://photos-e.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2056/178/120/737880591/n737880591_1442428_2297.jpg

Χαρηκα πολυ με τις αλλαγες μου
Κ το ειχα βαλει πεισμα το καλοκαιρι του 2009 να φτασω στο μεγιστο επιπεδο χωρις χημικο στον οργανισμο μου...

Ελα ομως που η μοιρα ειχε αλλα στα υποψην της για εμενα...

Ενα Βραδυ σωζω την τσαντα μιας κοπελας απο τα χερια 6 αυγανων με θυσια τον τετοντα του χεριου μου (που ξεσκηστικε εσωτερικα απο το τραβηγμα)



http://photos-a.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2056/178/120/737880591/n737880591_1442424_876.jpg

Το αποτελεσμα αυτο 1η Δεκεμβριου 2008 χειρουργιο
Ακομα κ σημερα δεν μπορω να κανω Βαρη οποτε απο βδομαδα θα αρχισω διατροφη (που ειχα σταματησει γιατι με το ενα χερι ετρωγα οτι εβρισκα)
κ Αεροβιο...

Σημερα ειμαι ετσι 30 / 1 / 2009

http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2056/178/120/737880591/n737880591_1442425_1212.jpg
http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2056/178/120/737880591/n737880591_1442426_1535.jpg
http://photos-d.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2056/178/120/737880591/n737880591_1442427_1993.jpg

Με το πρωτο φως καλοκαιριου
Θα βαλω τις αλλαγες μου
Θελω παλι να ευχαριστησω τον Τεζαμαν για την φωτογραφιση :P
Και που ειναι διπλα μου σε οποια δυσκολη στιγμη της ζωης μου
και τον φιλο Νικο (Σουρλας)
που μου 8υμιζει τι σημαινει να εχεις δυναμη!
Ελπιζω να μην με βρισετε που σας κουρασα
κ να θυμαστε οτι 2 πραγματα ειναι τα σημαντικοτερα στην ζωη
1ον) Υγεια
2ον) Αληθινοι φιλοι!

asdf
31-01-09, 00:22
Man ουτε καν να σκεφτεσαι οτι ναυαγησες... Εισαι μια χαρα παλικαρι που εχει ολο το χρονο μπροστα του να φτασει το επιπεδο που ηταν αλλα και φυσικα να το ξεπερασει. Απλα σου ετυχε μια ατυχια δεν θα κατσεις να σκασεις κιολας. Το θεμα ειναι οτι εκανες αυτο που σου ειπε η καρδια σου και για αυτο σιγουρα αξιζεις πολλα μπραβο.
Να ξερεις οτι εισαι πολυ τυχερος που εχεις πραγματικους φιλους και γενικα πρεπει να εισαι πολυ ευτυχισμενος που εχεις τοση αγαπη γυρο σου. Περαστικα σου απο μενα και δεν χρειαζεται να πουμε καλη συνεχεια διοτι αυτη ειναι δεδομενη με τα ρεμαλια που εχεις μπλεξει....

Parakelsos
31-01-09, 00:33
Μην μασας τιποτα ρε συ....δες τα σαν αλλη μια δοκιμασια που καλεισαι να ξεπερασεις...ετσι για να το κανεις λιγο ποιο ενδιαφερον....
Πρωτα ερχεται η υγεια σου...οταν με το καλο αποκατασταθει...τον δρομο για μια καλη φυσικη κατασταση τον ξερεις...το εχεις κανει μια φορα και μαλλον θα το ξανακανεις....
Μην αγχωνεσαι δεν εχεις ξεφυγει και τοσο πολυ.....και το καλοκαιρι ειναι ακομα μακρια.....
Καλη αναρρωση και καλη τυχη.

NASSER
31-01-09, 00:37
Σπυρο ελπιζω να γινουν ολα περαστηκα και να ξαναμπεις στο γυμναστηριο με το δεξι.
Εδω ειμαστε να σε ενθαρινουμε και εμεις οσο μπορουμε γιατι ηδη εδειξες πως εχεις θεληση και εχεις και καλο σκαρι!
Καλη δυναμη :wave:

mantus3
31-01-09, 00:50
φιλε μου αυτο που εκανες λιγοι θα το εκαναν στις μερες μας... κ για να λεμε την αληθεια σπυρο, εδω δεν κολοσες με τους αυγανους, στο σωμα θα κολοσεις?

η πρόοδος σου στις φοτογραφιες ηταν πολυ καλη! ειμαι σιγουρος οτι στο χαλαρο θα ξαναγινεις ετσι αλλα κ καλητερος!

οτι κ να χρειαστεις μην διστασεις να ρωτισεις!

TRIANTAFYLLOU
31-01-09, 00:57
μήν το βάζεις κάτω απλά μια στραβή έγινε που είναι αναστρέψιμη θέμα χρόνου είναι και σύντομου θα έλεγα , ούτε είναι κάτι που θα σε αφήσει κουσούρι , αυτά μας κάνουν πιό δυνατούς και μας κάνουν να εκτιμάμε κάποια πράγματα ,όπως τους καλούς φίλους που προανέφερες και την υγεία.

αυτά τα λέω γιατί ξέρω τι είναι να περνάς τέτοια δοκιμασία εγώ είχα ατύχημα παραμονή πρωτοχρονιάς το 89 που αν έβαζα φωτο θα έπρεπε να βάλω ακατάληλο για αυτούς που δεν αντέχουν και θα μπορούσα να έβγαζα και τα κομάτια απο το γόνατο σε ξεχωριστή φωτο.

το σώμα αν τελειώσεις με αυτή την ταλαιπωρία πολύ γρήγορα θα επανέρθει ,εγώ επειδή ο σωματότυπός μου είναι έτσι όταν περασα αυτή την κατάσταση δεν έβαλα κιλά επειδή αν καθομε όσο και να τρώω αδυνατίζω μιλάω βέβαια για πρίν 20 χρόνια τώρα πιστεύω έχει αλλάξει ο μεταβολισμός αλλα όχι πολύ και είχα χάσει 25 κιλά, ήμουν 1 μήνα αφού είχα κερδίσει το μρ ελλας της ifbb και σε άριστη φόρμα ,φαντασου ψυχολογία .

εσύ από τώρα προσπάθησε να μπείς στο πρόγραμμα της διατροφής με λιγότερες θερμίδες λόγω λιγότερων απαιτήσεων και απο γυμναστική κάνε ότι μπορείς η έστω ποδήλατο, διάδρομο για να επαναφέρεις σιγά σιγα την φυσική σου κατάσταση και να μην είσαι τελείως οφ όταν ξαναρχίσεις.
καλή δύναμη και περαστικά.

Kaskani Konstantina
31-01-09, 01:42
Σπύρο καλησπέρα και απο εμένα. Οι άσχημες εμπειρίες πάντα μας κάνουν ποιό δυνατούς,και στην ζωή επιβιώνουν μόνο αυτοί που αγωνίζονται. Προχώρα λοιπόν,και ολα θα είναι τέλεια η ζωή μας είναι τόσο ΟΜΟΡΦΗ, με χαμόγελο καθε πρωί!!!! :D

yannis88
31-01-09, 02:20
Δεν πειράζει φίλε...Κάθε εμπόδιο και καλό...Το καλοκαίρι κομμάτια..

tezaman
31-01-09, 03:53
αδερφέ μαζί θα τα ξεπερνάμε πάντα, παρέα στα καλά και στα άσχημα που μας φυλάσσει αυτή η μαμημένη η ζωη και όπως είπανε και οι προλαλήσαντες, κάθε εμπόδιο για καλό!!

χααχαχ θυμάμαι το βράδυ των Χριστουγέννων που είχαμε βγεί.. όλοι ήτανε με τις κουστουμιές τους και εμείς με τα κοντομάνικα μιας και είχε το χέρι δεμένο ο Σπύρος και δεν μπορούσε να φορέσει κάτι άλλο, και φυσικά ήμασταν οι ποιο ωραίοι στο μαγαζί!! γιατι δεν εχει σημασία τι φοράς αλλά ποιον έχεις δίπλα σου

και κάτι άλλο, όπως σου έχω πει έχεις τον σωματότυπο για γρήγορες αλλαγές όσο αφορά το κάψιμο λίπους και την δημιουργία μυικής μάζας, μόλις πιάσεις τα σίδερα στα χέρια σου ξανά με το καλό πάμε εμπρός για αγώνες :bbbiceps:
Ηλία θα μας προπονήσεις?? :green: :green:

_kwstas_
31-01-09, 07:21
καταρχην αραξε και το σωμα σου ειναι μια χαρα(και δεν το λεω να σε παρηγορισο) μα μια χαρα θεμα λιγου καιρου να ξαναγινεςι φετες και το ενοω..... πραγματικα μην σε περνει απο κατω δεν αξιζει υπαρχουν πολυ χειροτερα... το χερι πως στο κανανε
ετσι??? με τι??? αν θες λες φυσικα... παντως μπραβο γενικοτερα αλλα μην σε περνει απο κατω ειναι ο χειροτερος εχθρος..

kutsup
31-01-09, 11:26
Αν το πάρεις σοβαράσε 3-4 μήνες θα είσαι κομμάτια ειδικά στην ηλικία που είσαι και με τη σημερινή σου εμφάνιση η οποία είναι μια χαρά για δυο μήνες "ξάπλα".
Το έχω περάσει και εγώ σπάζοντας τα κόκαλα στο μετακάρπιο οπότε για 3 μήνες δεν έκανα τίποτε.

veronica
31-01-09, 15:41
Φιλε μου..ας πω και εγω κατι απο την πλευρα μου(και ως ανθρωπος και ως γυναικα).

Πρωτα απ'ολα διαβαζοντας σε μια φαση πηγα να κλαψω(δεν ειρωνευομαι).
Δευτερον..μην ξαναπεις την εξης βλακεια-->"Ελπιζω να μην με βρισετε που σας κουρασα".
Τριτον,μια ηλιθια απορια..η κοπελα που βοηθησες..τι ειπε για ολα αυτα;

Τεταρτον,χαιρομαι παρα πολυ που εισαι ατομο με θεληση και πιστη..και ακομα περισσοτερο χαιρομαι που εχεις ατομα στη ζωη σου που σε αγαπαν και σε στηριζουν..εγω δεν το ειχα αυτο.Εισαι πολυ τυχερος,να το ξερεις..!
Με λιγη δουλεια και επιμονη(και υπομονη βεβαια)ολα θα γινουν.
Απο μενα..να ξερεις εγω σε βρισκω τζετ και τωρα..Αλλα εσυ ξερεις καλυτερα..οπως αισθανεσαι καλυτερα εσυ.Ο καθενας εχει ενα ιδανικο στο μυαλο του για τον εαυτο του.

Να εισαι καλα και να συνεχισεις να εχεις ατομα γυρω σου που τα αγαπας και σε αγαπανε..

peris
31-01-09, 15:57
υπομονη και επιμονη και ολα θα γινουν σε τι κατασταση ειναι τωρα το χερι?

Polyneikos
31-01-09, 18:29
Περαστικα και πάντα υγεία και όλα έρχονται,τα σώματα είναι ευπλαστα,οπως χαλάνε,φτιαχνουν και το αντιστροφο,αρκει να υπάρχει θεληση.Το θεμα είναι φιλαρακι πως με όσες αναποδιες και να μας συμβαινουν να εχουμε στο μυαλό την προπονηση και την καλη φυσικη κατάσταση,τωρα αν μεινει καποιος εξω για λίγο καιρο δεν πειράζει,να ξαναμπεις με όρεξη και θα αποκτησεις το σωμα που θελεις,είσαι μικρός ακομα και το σωμα σου μπορεί να υπακουσει πολύ εύκολα,αντε να σε αναλαβουν και οι φίλοι και όλα θα πανε καλα!! :awesome:

XtremeHardCore
31-01-09, 21:04
Τριτον,μια ηλιθια απορια..η κοπελα που βοηθησες..τι ειπε για ολα αυτα;


Δεν καταλαβε τι ειχα παθει
και ουτε υπαρχει λογος να ποτε να μαθει
το "καλο" το κανουμε γιατι θελουμε
και δεν περιμενω να ακουσω ποτε κ απο κανεναν την λεξη "Ευχαριστω" στην ζωη μου
Προτιμω να μου το δειξουν
Τα λογια ξεχνουνται..
Οι πραξεις μενουν!

veronica
01-02-09, 15:26
Τριτον,μια ηλιθια απορια..η κοπελα που βοηθησες..τι ειπε για ολα αυτα;


Δεν καταλαβε τι ειχα παθει
και ουτε υπαρχει λογος να ποτε να μαθει
το "καλο" το κανουμε γιατι θελουμε
και δεν περιμενω να ακουσω ποτε κ απο κανεναν την λεξη "Ευχαριστω" στην ζωη μου
Προτιμω να μου το δειξουν
Τα λογια ξεχνουνται..
Οι πραξεις μενουν!

σαφως..δεν ειπε κανεις το αντιθετο..και εννοειται οτι δεν το ειπα με αυτη την εννοια..ετσι κι αλλιως δεν φαινεσαι για ατομο που θα εκανε κατι τετοιο για τον επαινο..Απλως ειχα την απορια γιατι νομιζα σε ειδε εκεινη την ωρα.Αλλα αφου δεν καταλαβε τιποτε..οκ!

XtremeHardCore
01-02-09, 22:31
Και οπως ανεφερα
ουτε ειναι αναγκη να μαθει

a.minidis
02-02-09, 00:35
Aυτο που θελω να σου πω φιλε μου,ειναι οτι δεν σε #σκωτονει σε κανει δυνατοτερο#καθωσ και εγω ειχα καποτε,ενα σοβαρο ατυχημα,και με κρατησε μακρια απο αθλητισμο,και οτι αλλο αγαπουσα,για 14 μηνες!!!!μην κολλασ και μην μασας,ειμαι σιγουροσ οτι θα επανελθειςΔΡΙΜΙΤΕΡΟΣ !!! :army2: :bodybuilder2:

psv
02-02-09, 01:44
Φιλε εισαι απιστευτος.Πολυ μαγκας...Σου αξιζουν συγχαρητηρια.Εγω θα πω απλως οτι δεν εχεις ασχημο σωμα και οτι πιστευω οτι ειναι πολυ αδικο να σου συμβαινει κατι τετοιο μετα απο τοση προσπαθεια και βελτιωση.Αλλα τι να πεις...Μαλλον ισχυει οτι σε αυτη τη ζωη οι καλοι βγαινουν χαμενοι και οι κακοι κερδισμενοι.Αλλα σε αυτη την περιπτωση η πραξη που εκανες ειναι αξιοθαυμαστη :clap:

Dave
02-02-09, 02:47
φιλε δηλαδη πηρες μια τσαντα απο 6 αυγανους?? για πες πως τα καταφερες ξερεις πολεμικες τεχνες?? μηπως ξερεις win chun?? δωσε καμια λεπτομερεια

κριμα που δεν πηρε η κοπελα τη τσαντα γιατι τζαμπα βγηκε οπως βγηκε

tezaman
02-02-09, 03:41
τους έκανε ασήκωτους τους αυγανούς, nobody messes with T 8) :box:

embrance
02-02-09, 05:47
Κρατα φιλε γεραααα!(Οπως λεγειν και ο Βασιλακης...λολ) :awesome:

Eimai_fetes
02-02-09, 21:19
Καταρχην να σου πω περαστικα (κ αν σωματικα πλεον εισαι κομπλε)...
Κατα δευτερον να μην το βαζεις κατω... η ψυχικη δυναμη μετραει πανω απ ολα, κ μετα ολα τα αλλα...αν εισαι ψυχολογικα δυνατος, κ εχεις υπομονη κ επιμονη, μπορεις να καταφερεις πολλα πραγματα...
Μην το βαζεις κατω... δοξα το Θεο εισαι καλα, κ μπορεις να κανεις τα καλυτερα...Περιμενουμε σε λιγους μηνες να σε δουμε οπως πραγματικα σου αξιζει κ θες.... :hantel: :hantel: :hantel: :hantel:

veronica
02-02-09, 21:29
:

σορρυ για το σπαμ..εχω σκασει στα γελια με το νικ σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φιλε.. :bowdown:

XtremeHardCore
02-02-09, 22:00
:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:


οντως ειναι..

petexhls
03-02-09, 02:29
Φίλε καλό κουράγιο και μη μασάς από τίποτα.έχω περάσει και εγώ μια αντίστοιχη εμπειρία και σε νιώθω απόλυτα πίστεψέ με...Και θα σου πω και κάτι άλλο...Όλα γίνονται για έναν λόγο και εξυπηρετούν ένα σκοπό :wink:

Dave
03-02-09, 16:28
τους έκανε ασήκωτους τους αυγανούς, nobody messes with T 8) :box:

ναι αλλα γιατι δεν δινει λεπτομερειες??

peris
03-02-09, 16:30
τους έκανε ασήκωτους τους αυγανούς, nobody messes with T 8) :box:

ναι αλλα γιατι δεν δινει λεπτομερειες??

σα τι λεπτομερεις δηλαδη? :lol: :lol:

Dave
03-02-09, 16:32
Δεν καταλαβε τι ειχα παθει
και ουτε υπαρχει λογος να ποτε να μαθει
το "καλο" το κανουμε γιατι θελουμε
και δεν περιμενω να ακουσω ποτε κ απο κανεναν την λεξη "Ευχαριστω" στην ζωη μου
Προτιμω να μου το δειξουν
Τα λογια ξεχνουνται..
Οι πραξεις μενουν!

εφοσον δεν θελεις να μαθει η κοπελα ποτε το καλο που της εκανες, και ηθελες να κρατησεις την καλη σου πραξει για τον εαυτο σου γιατι μπηκες στον κοπο να γραψεις τοσες λεπτομερειες σε μας?

ενω θα μπορουσες τα ελεγες περιλιπτικα
π.χ.
ησουν στην αρχη σε καλη κατασταση, μετα χειροτερεψες, μετα καλυτερεψες , μετα εμπλεξες σε κατι μπελαδες κ ειχες το ατυχημα

Dave
03-02-09, 16:34
τους έκανε ασήκωτους τους αυγανούς, nobody messes with T 8) :box:

ναι αλλα γιατι δεν δινει λεπτομερειες??

σα τι λεπτομερεις δηλαδη? :lol: :lol:

πως καταφερε ενας να ριξει 6

Dave
03-02-09, 16:34
Φιλε μου..ας πω και εγω κατι απο την πλευρα μου(και ως ανθρωπος και ως γυναικα).

Πρωτα απ'ολα διαβαζοντας σε μια φαση πηγα να κλαψω(δεν ειρωνευομαι).


OH COME ON!!!!!!

peris
03-02-09, 16:38
καλα οποιος θελει ας σου πει εγω :inandout: :inandout: :inandout:

ολους τους troll αυτο το φορουμ θα τους μαζεψει ακου κολλημα ο αλλος μετα απο τοσες μερες που εχει ανοιχτει το τοπικ αποριες που εχει :lol: :lol: :lol: :box:

Dave
03-02-09, 16:44
καλα οποιος θελει ας σου πει εγω :inandout: :inandout: :inandout:

ολους τους troll αυτο το φορουμ θα τους μαζεψει ακου κολλημα ο αλλος μετα απο τοσες μερες που εχει ανοιχτει το τοπικ αποριες που εχει :lol: :lol: :lol: :box:

χαχαχα ειμαι τρολ ε?
τι να κανουμε ειμαστε αυτοι που ειμαστε,
ετσι ειναι ο αντρικος νους σκεφτετε απορει,
ξερω πως φενεται αλλα πρεπει να το δεις καθαρα απλες ερωτησεις κανω, ποιο ειναι το προβλημα?

και μενα με ρωτανε οταν πινω πρωτεινι, αν ειναι τιποτα φαρμακο η τιποτα επικινδυνο εγω δν παρεξειγουμε απλα απανταω τι πινω και ποια η διαφορα προτεϊνης μεταξυ φαμαρκων

slaine
03-02-09, 17:02
για τέτοιου είδους κουβέντας του στυλ πως 1 τα έβαλε με 6 πείτε τα εδώ να μαθαίνει ο κόσμος:

http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=3784
http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=3783

peris
03-02-09, 17:18
εδω στη πατρα οι αφγανοι που ειναι εξω στο δρομο οι περισσοτεροι ειναι 50 κιλα ο 1 αμα δωσεις ενα καλο δεξι 3 θα πεσουν κατω οντως ειναι λιγο παραξενο 1 με 6 ατομα αλλα θα εφαγε και αυτος δεν υπαρχει περιπτωση

Dave
03-02-09, 17:21
εδω στη πατρα οι αφγανοι που ειναι εξω στο δρομο οι περισσοτεροι ειναι 50 κιλα ο 1 αμα δωσεις ενα καλο δεξι 3 θα πεσουν κατω οντως ειναι λιγο παραξενο 1 με 6 ατομα αλλα θα εφαγε και αυτος δεν υπαρχει περιπτωση

αν καθοντε σε μια σειρα να τους χτηπισεις :rocking: :P

Kaskani Konstantina
10-02-09, 00:38
Εφτασε η ωρα να δειτε κ εμενα κ να σας αφηγηθω την πονεμενη μου ιστορια...



Με το πρωτο φως καλοκαιριου
Θα βαλω τις αλλαγες μου
Θελω παλι να ευχαριστησω τον Τεζαμαν για την φωτογραφιση :P
Και που ειναι διπλα μου σε οποια δυσκολη στιγμη της ζωης μου
και τον φιλο Νικο (Σουρλας)
που μου 8υμιζει τι σημαινει να εχεις δυναμη!
Ελπιζω να μην με βρισετε που σας κουρασα
κ να θυμαστε οτι 2 πραγματα ειναι τα σημαντικοτερα στην ζωη
1ον) Υγεια
2ον) Αληθινοι φιλοι! :D

alextg
10-02-09, 00:53
Περαστικα απο εμενα και γρηγορα σιδερενιος ... το σωμα σου φτιαχνει αμεσως και αυτο φενεται απο την προηγουμενη φορα.θεληση και υπομονη φενετε να εχεισ αφου ξεπερασεσ μια φορα ενα εμποδιο.Εχεισ ατομα που σε στηριζουν και σε αγαπανε διπλα σου , και αυτο ειναι πολυ καλο.Ειμαι σιγουρος οτι καλοκαιρακι παλι θα εισαι τουμπανος ! χαχα και οπως λεει και ο Αλεφαντος "Μη μασας ρε ... Εισαι τιτανοτεραστιος ... Τα παντα ολα "

XtremeHardCore
10-02-09, 03:15
χαχαχα
Τα παντα ολα
Τωρα που σας βρηκα παιδια σας υποσχομαι να κανω οτι καλυτερο!!!
Οχι μονο για εμενα (και την φουκαριαρα την μανα μου)
Αλλα για την παρεα του :bodybuildinggr:

manos_
11-02-09, 00:48
Δεν καταλαβε τι ειχα παθει
και ουτε υπαρχει λογος να ποτε να μαθει
το "καλο" το κανουμε γιατι θελουμε
και δεν περιμενω να ακουσω ποτε κ απο κανεναν την λεξη "Ευχαριστω" στην ζωη μου
Προτιμω να μου το δειξουν
Τα λογια ξεχνουνται..
Οι πραξεις μενουν!

εφοσον δεν θελεις να μαθει η κοπελα ποτε το καλο που της εκανες, και ηθελες να κρατησεις την καλη σου πραξει για τον εαυτο σου γιατι μπηκες στον κοπο να γραψεις τοσες λεπτομερειες σε μας?

ενω θα μπορουσες τα ελεγες περιλιπτικα
π.χ.
ησουν στην αρχη σε καλη κατασταση, μετα χειροτερεψες, μετα καλυτερεψες , μετα εμπλεξες σε κατι μπελαδες κ ειχες το ατυχημα

Tο ευχαριστω δεν θελει να το ακουσει απο τον ανθρωπο που βοηθησε τι ακυρα ειναι αυτα που γραφεις.

Kaskani Konstantina
11-02-09, 01:06
Δεν καταλαβε τι ειχα παθει
και ουτε υπαρχει λογος να ποτε να μαθει
το "καλο" το κανουμε γιατι θελουμε
και δεν περιμενω να ακουσω ποτε κ απο κανεναν την λεξη "Ευχαριστω" στην ζωη μου
Προτιμω να μου το δειξουν
Τα λογια ξεχνουνται..
Οι πραξεις μενουν!

εφοσον δεν θελεις να μαθει η κοπελα ποτε το καλο που της εκανες, και ηθελες να κρατησεις την καλη σου πραξει για τον εαυτο σου γιατι μπηκες στον κοπο να γραψεις τοσες λεπτομερειες σε μας?

ενω θα μπορουσες τα ελεγες περιλιπτικα
π.χ.
ησουν στην αρχη σε καλη κατασταση, μετα χειροτερεψες, μετα καλυτερεψες , μετα εμπλεξες σε κατι μπελαδες κ ειχες το ατυχημα

Tο ευχαριστω δεν θελει να το ακουσει απο τον ανθρωπο που βοηθησε τι ακυρα ειναι αυτα που γραφεις. Φίλε Μανο κακώς, εδω μέσα δεν μπήκαμε να βγάλουμε τα μάτια μας, εκτός και αν έχεις προηγούμενα με τον φίλο μας πέστα εκτός τόπικ, γιατί εμείς ολοι εδω μέσα υπερασπιζόμαστε ο ένας τον άλλον. Δεν κάνει φίλε μου

Muscleboss
11-02-09, 01:09
πέσ' τα κωσταντίνα!

ΜΒ

Dave
11-02-09, 18:10
Δεν καταλαβε τι ειχα παθει
και ουτε υπαρχει λογος να ποτε να μαθει
το "καλο" το κανουμε γιατι θελουμε
και δεν περιμενω να ακουσω ποτε κ απο κανεναν την λεξη "Ευχαριστω" στην ζωη μου
Προτιμω να μου το δειξουν
Τα λογια ξεχνουνται..
Οι πραξεις μενουν!

εφοσον δεν θελεις να μαθει η κοπελα ποτε το καλο που της εκανες, και ηθελες να κρατησεις την καλη σου πραξει για τον εαυτο σου γιατι μπηκες στον κοπο να γραψεις τοσες λεπτομερειες σε μας?

ενω θα μπορουσες τα ελεγες περιλιπτικα
π.χ.
ησουν στην αρχη σε καλη κατασταση, μετα χειροτερεψες, μετα καλυτερεψες , μετα εμπλεξες σε κατι μπελαδες κ ειχες το ατυχημα

Tο ευχαριστω δεν θελει να το ακουσει απο τον ανθρωπο που βοηθησε τι ακυρα ειναι αυτα που γραφεις.

και επλασε ο θεος τον μανο και του αφαιρεσε τα ματια, γιατι ο μανος δεν τα χρησιμοποιουσε

tezaman
11-02-09, 18:17
φίλε Μάνο λές πίπες :chinese:

miaou13
11-02-09, 18:25
χαιρομαι που υπαρχουν ατομα σαν και σενα ακομα!
ειναι σπανια τετοια παιδια!!!λοιπον σπυρο επειδη σε ολους παντα κατι τυχαινει στη ζωη τους ασχημο και παντα υπαρχει λογος για αυτο....για να μασ κανουμε να σκεφτουμε αλλιως τα πραγματα τι να πω???(ακομα προσπαθω να καταλαβω και εγω) :clown2:
think positive my friend!!! :thumbup:
kai ola tha pane kala! :army2:

perastikoulia spyrako!

chrisberg
11-02-09, 18:43
Εφτασε η ωρα να δειτε κ εμενα κ να σας αφηγηθω την πονεμενη μου ιστορια...

Αυτος ειμαι εγω (σαν πρωτη εικονα)

http://photos-f.ak.fbcdn.net/photos-ak-sf2p/v331/178/120/737880591/n737880591_962429_2736.jpg

Καλοκαιρι 2008 (Αρχες)

Δουλευα νυχτα οποτε κ η συναναστροφες μου σε κοριτσια ηταν απο τον ιδιο κυκλο...
Εκανα μια σχεση με μια τραγουδιστρια που δεν ετρωγε πολυ (ψεμματα λεω ετρωγε τα ΠΑΝΤΑ)
Καταναλωση καθημερινη σε αλκοολ 2-3 ποτα κ καπακι μετα την δουλεια ετρωγε (οτι να'ναι)
οπως καταλαβαινετε
Κ εγω σαν συμπαρασταση μαζι της στο φαι...
με αποτελεσμα να γινω ετσι...


Με το πρωτο φως καλοκαιριου
Θα βαλω τις αλλαγες μου
Θελω παλι να ευχαριστησω τον Τεζαμαν για την φωτογραφιση :P
Και που ειναι διπλα μου σε οποια δυσκολη στιγμη της ζωης μου
και τον φιλο Νικο (Σουρλας)
που μου 8υμιζει τι σημαινει να εχεις δυναμη!
Ελπιζω να μην με βρισετε που σας κουρασα
κ να θυμαστε οτι 2 πραγματα ειναι τα σημαντικοτερα στην ζωη
1ον) Υγεια
2ον) Αληθινοι φιλοι!


H αρχή της ιστορίας ήταν όλα τα λεφτά!!!
Για τη τραγουδίστρια λέω φίλε. :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Υ.Σ. Ελπίζω μόνο να μην ήταν η Εφη Θώδη.:rolf: :rolf: :rolf:

Μακάρι να είχαμε και εμείς τόσο καλούς φίλους :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Steve KinG STyLe
11-02-09, 18:46
Αφου εισαι φιλος του Χριστου εξηγουνται πολλα :shifty: Δεν λεω τιποτα αλλο... :bowdown: :bowdown:
Καλη δυναμη my friend

RUHL
11-02-09, 18:51
Γιατι επειδη διαφωνω οτι τα εβαλε με 16 ατομα?

Muscleboss
11-02-09, 18:59
^ φίλε κόψτο λίγο, ας τα έβαλε με 100. ασχοληθείτε με κάτι άλλο.

ΜΒ

Dave
11-02-09, 19:02
χαιρομαι που υπαρχουν ατομα σαν και σενα ακομα!
ειναι σπανια τετοια παιδια!!!λοιπον σπυρο επειδη σε ολους παντα κατι τυχαινει στη ζωη τους ασχημο και παντα υπαρχει λογος για αυτο....για να μασ κανουμε να σκεφτουμε αλλιως τα πραγματα τι να πω???(ακομα προσπαθω να καταλαβω και εγω) :clown2:
think positive my friend!!! :thumbup:
kai ola tha pane kala! :army2:

perastikoulia spyrako!

και εγω χαιρομαι που υπαρχουν τετοια ατομα τι νομιζεις
ολοι χαιροντε

Dave
11-02-09, 19:03
Αφου εισαι φιλος του Χριστου εξηγουνται πολλα :shifty: Δεν λεω τιποτα αλλο... :bowdown: :bowdown:
Καλη δυναμη my friend


Μηπως ενοουσες του Χρήστου? και οχι το Χριστού

Dave
11-02-09, 19:04
Φίλε καλό κουράγιο και μη μασάς από τίποτα.έχω περάσει και εγώ μια αντίστοιχη εμπειρία και σε νιώθω απόλυτα πίστεψέ με...Και θα σου πω και κάτι άλλο...Όλα γίνονται για έναν λόγο και εξυπηρετούν ένα σκοπό :wink:

ναι οντως ολα γινονται για εναν σκοπο

Steve KinG STyLe
11-02-09, 19:07
ποπο wtf :green: Χρίστο εννουσα =χρήστο= teza τι να κανουμε εγω εδω το γραφω με Ι εκει θα κολλησουμε εδω ο rulης γραφει ρηματα με ο.ΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑ :doh: :green:

RUHL
11-02-09, 19:10
ποπο wtf :green: Χρίστο εννουσα =χρήστο= teza τι να κανουμε εγω εδω το γραφω με Ι εκει θα κολλησουμε εδω ο rulης γραφει ρηματα με ο.ΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑ :doh: :green:

προσεχε τι λες :sneaky: :sneaky: :sneaky: γιατι εσυ γραφεις λαθος τις ασκησεις και τεχνικες :sneaky: :sneaky: :sneaky:

οποτε παλι βγηκα απο πανω επειδη ειναι ββινγκ φορουμ και οχι γραματικης :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :turtle:

Muscleboss
11-02-09, 19:15
sorry παιδιά δε βγάζουν πουθενά οι κόντρες.

xtremehardoce θα το ανοίξω αργότερα γιατί θα ξεφύγουμε.

ΜΒ

manos_
14-02-09, 19:27
Δεν καταλαβε τι ειχα παθει
και ουτε υπαρχει λογος να ποτε να μαθει
το "καλο" το κανουμε γιατι θελουμε
και δεν περιμενω να ακουσω ποτε κ απο κανεναν την λεξη "Ευχαριστω" στην ζωη μου
Προτιμω να μου το δειξουν
Τα λογια ξεχνουνται..
Οι πραξεις μενουν!

εφοσον δεν θελεις να μαθει η κοπελα ποτε το καλο που της εκανες, και ηθελες να κρατησεις την καλη σου πραξει για τον εαυτο σου γιατι μπηκες στον κοπο να γραψεις τοσες λεπτομερειες σε μας?

ενω θα μπορουσες τα ελεγες περιλιπτικα
π.χ.
ησουν στην αρχη σε καλη κατασταση, μετα χειροτερεψες, μετα καλυτερεψες , μετα εμπλεξες σε κατι μπελαδες κ ειχες το ατυχημα

Tο ευχαριστω δεν θελει να το ακουσει απο τον ανθρωπο που βοηθησε τι ακυρα ειναι αυτα που γραφεις.

και επλασε ο θεος τον μανο και του αφαιρεσε τα ματια, γιατι ο μανος δεν τα χρησιμοποιουσε

Αν και βαριεμαι να απανταω σε φορουμ εστω οτι κανω μια προσπαθεια να συνενοηθω. Λεει το παλικαρι οταν κανεις μια καλη πραξη δεν περιμενεις το ευχαριστω απο τον ανθρωπο που ευνοεις. Εσυ του γραφεις τοτε γιατι μας γραφεις λεπτομερειες εδω μεσα.Λες να μαθει η κοπελα απο εδω μεσα για το τι επαθε το χερι του? Την εμπειρια του ηθελε να μοιραστει ο ανθρωπος.Τι προσωπικα και μαλακιες μου γραφετε εχετε καει σιγα μην καθομαι να αναπτυσω αρνητικα συναισθηματα με καποιον που πληκτρολογει πισω απο μια οθονη. Η συνδεση του ενος με το αλλο που υφισταται. Με τον αλλον που κατεβαζει το επιπεδο στα ταρταρα δεν παιζει να κατσω να ασχοληθω.Δεν καπνιζω και πιπες.

Polyneikos
14-02-09, 19:33
Πιστευω ότι αυτο το θεμα έχει εξαντληθει.Επίσης κανεις δεν σε υποχρέωσε να απαντησεις στα φόρουμ,πόσο μάλιστα την στιγμή που βαριέσαι.Αυτό είναι απαξίωση για εμάς τους υπολοιπους,ανεξαρτητως αν έχεις δικιο στην τοποθετηση σου πάνω σε αυτά που γραφονται.
Στην επόμενη παρεκκλιση θα ξανακλειδωθει το τόπικ.Ευχαριστω.

manos_
14-02-09, 19:36
Αδερφε οταν γραφω ενα απλο πραγμα που ειναι θετικο για τον ανθρωπο και βλεπω τα χιλια ανυποστατα πραγματα να γραφονται ε απανταω.Ενοω οτι βαριεμαι να απανταω σε τετοιου ειδους παιδιαστικα πραγματα.

Polyneikos
14-02-09, 19:37
:awesome: :awesome:

XtremeHardCore
14-02-09, 21:40
Τι προσωπικα και μαλακιες μου γραφετε εχετε καει σιγα μην καθομαι να αναπτυσω αρνητικα συναισθηματα με καποιον που πληκτρολογει πισω απο μια οθονη.

Καλα τα λες
Ισα ισα που με θετικη σκεψξ μπορει να πιουμε κ εναν καφε στο μελλον μαζι

ANGEL81
10-04-10, 13:26
φιλε μας ολα μεσ στη ζωη ειναι......ζουμε για να παλευουμε......δε γινεται αλλιως,μη μασας γερα με τσαμπουκα ολα κερδιζονται ξανα κ ξανα.....που κ που χανουμε μαχες οχι το πολεμο!!!!να το θυμασαι,τα δυσκολα μας κανουν πιο δυνατους τελικα....μια χαρα παιδι εισαι η ετσι η αλλιως......(χειρουργειο απο ατυχημα εχω περασει κι εγω στο ποδι χαμηλα κι εμεινα off απο αθλητισμο 2 χρονια.....δε το βαλα κατω ομως περασε ο καιρος και επανηλθα ακομα καλυτερα............οποτε...................μη σε σταματαει ποτε τιποτα!!!!!)

XtremeHardCore
26-01-11, 18:53
Καλησπερα Ομαδα!
Αργησα λιγο (κατα 2 χρονια κοντα) να ποσταρω τις φωτο!

Σαν πρωτες φωτο ειχα βαλει την Ιστορια μου και ειχα πει οτι θα βαλω φωτο καλοκαιριου!

Εδω ειναι το παλιοτερο ποστ http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3539&highlight=XtremeHardCore (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3539&highlight=XtremeHardCore)

Να λοιπον οι "νεες φωτο"

(Εκεινη με τα περιεργα μουτρακια ειναι γιατι καναμε αναπαρασταση τον WOLVERINE χαχαχαχαχαχα :turtle::turtle: )

http://img641.imageshack.us/img641/9227/27082009076.jpg

http://img148.imageshack.us/img148/882/29082009174001.jpg

http://img21.imageshack.us/img21/2282/29082009175001.jpg

http://img14.imageshack.us/img14/3570/29082009169.jpg
http://img412.imageshack.us/i/29082009169.jpg/

Polyneikos
26-01-11, 19:09
Σου συγχωνευσα τα 2 τόπικς Σπύρο για να φαίνεται όλη σου η πορεία σε ενα τόπικ.Μπράβο,σε βλέπω πολύ βελτιωμενο:thumbup::clap:

Edit:Me τι λούζεσαι εκει;Κοψε λίγο την φωτο του μπανιου και ανεβασε την λίγο για να μην προκαλει τις κυρίες του φόρουμ.

vAnY
26-01-11, 19:16
:green::green: ωραιες φωτο κι ας αργησες !!! Μπραβο σουπερ προοδο !!:thumbup:

XtremeHardCore
26-01-11, 19:26
Καλιο Αργα παρα ποτε!!!!!!!

Πολυνικος πανταχου παρων εισαι αδερφε!:clap::clap::clap::clap::clap:

XtremeHardCore
26-01-11, 19:28
Edit:Me τι λούζεσαι εκει;Κοψε λίγο την φωτο του μπανιου και ανεβασε την λίγο για να μην προκαλει τις κυρίες του φόρουμ.


Ε δεν ηθελα να κοψω τα μουτρα για να βλεπετε αν ειναι real η φωτο.

Την εκοψα οσο μπορουσα αλλα με εχετε κανει ΤΕΡΑΣ εδω μεσα και δεν χωραω!!!!

Και δεν το κανω για να προκαλεσω αλλα για τους Ρομαικους - Απολλωνιαιους η οπως αλλιως λεγονται!

Οσο για το σαμπουαν δεν θυμαμαι:
:toast:

sogoku
26-01-11, 19:29
Εγινες ντουλαπιτσα ε?Μπραβο φιλος

Polyneikos
26-01-11, 20:34
Ε δεν ηθελα να κοψω τα μουτρα για να βλεπετε αν ειναι real η φωτο.

Την εκοψα οσο μπορουσα αλλα με εχετε κανει ΤΕΡΑΣ εδω μεσα και δεν χωραω!!!!

Και δεν το κανω για να προκαλεσω αλλα για τους Ρομαικους - Απολλωνιαιους η οπως αλλιως λεγονται!

Οσο για το σαμπουαν δεν θυμαμαι:
:toast:

Εννουσα ανεβασε λίγο τον πήχη πιο ψηλα,να φτασει λίγο πιο κατω από τον αφαλο,αλλα όχι και πολυ γιατι θα εχουμε τίποτα αλλα μετα :green::green:

http://img21.imageshack.us/img21/2282/29082009175001.jpg

Wolve
27-01-11, 00:02
Μπραβο φιλε, αξιοθαυμαστα τα οσα περασες και το οτι καταφερες να εισαι πλεον ετσι! :clap::clap::clap::clap:

Titanium
27-01-11, 00:03
Μπραβω φιλε πολυ καλος:clap:...Το χερι ειναι οκ τωρα???

XtremeHardCore
27-01-11, 18:33
Μπραβο φιλε, αξιοθαυμαστα τα οσα περασες και το οτι καταφερες να εισαι πλεον ετσι! :clap::clap::clap::clap:


Οχι! Δεν κλεινει το δαχτυλο αλλα δεν θα σταθει εμποδιο πουθενα!

Ramrod
27-01-11, 19:32
:clap::clap::clap:

johnybi
27-01-11, 21:54
συγχαρητηρια...και ευγε για την κινηση σου με την τσαντα...:clap: καλη γυμναστικη χωρις τραυματισμους σου ευχομαι και να φτασεις στο σημειο που θες...χωρις χημικα:)

eri_87
27-01-11, 22:03
Τα λόγια περισσεύουν όταν η δύναμη της ψυχής και της θέλησης κυριαρχούν...:clap:
Συνέχισε αυτό που άρχισες, γατί ποτέ δεν είναι αργά!!! Όλα συμβαίνουν για κάποιο λόγο στη ζωή μας πάντα!

XtremeHardCore
28-01-11, 17:17
συγχαρητηρια...και ευγε για την κινηση σου με την τσαντα...:clap: καλη γυμναστικη χωρις τραυματισμους σου ευχομαι και να φτασεις στο σημειο που θες...χωρις χημικα:)

Ολα μεσα στο προγραμμα ειναι. Αν πω οτι θα ασχοληθω επαγγελματικα στο κομματι του ΒΒ λογικα θα εχω και χημικη βοηθεια.



Τα λόγια περισσεύουν όταν η δύναμη της ψυχής και της θέλησης κυριαρχούν...:clap:
Συνέχισε αυτό που άρχισες, γατί ποτέ δεν είναι αργά!!! Όλα συμβαίνουν για κάποιο λόγο στη ζωή μας πάντα!


Ερη της ιδιας αποψης ειμαι. Η δυναμη της Θελησης ειναι το μεγιστο αγαθο

Pavlos17
28-01-11, 17:24
Ολα μεσα στο προγραμμα ειναι. Αν πω οτι θα ασχοληθω επαγγελματικα στο κομματι του ΒΒ λογικα θα εχω και χημικη βοηθεια.





Ερη της ιδιας αποψης ειμαι. Η δυναμη της Θελησης ειναι το μεγιστο αγαθο

μπραβο για την προσπαθεια που καταλαβαλεις και παρολο το ατυχημα που ειχες συνεχιζεις.

Teo18
28-01-11, 18:48
:clap::clap::clap::clap:
:thumbup::thumbup:

paulakos
30-01-11, 19:19
Kαλη προσπαθεια,ωραιος!!!

stel106
11-02-11, 02:28
παντως αδερφε ειμαι σιγουρος επειδη τα εχω περασει και εγω οταν επινες τα ποτακια και ειχες την τραγουδιαρα και μετα ετρωγες hot dog ειναι αλλη φαση :)

καλο το σωμα αλλα σαν την καλοπεεεραση δεν εχει :)

XtremeHardCore
09-03-11, 22:07
παντως αδερφε ειμαι σιγουρος επειδη τα εχω περασει και εγω οταν επινες τα ποτακια και ειχες την τραγουδιαρα και μετα ετρωγες hot dog ειναι αλλη φαση :)

καλο το σωμα αλλα σαν την καλοπεεεραση δεν εχει :)

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΩ!!!!
ΚΑΙ ΝΑΙ! ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΦΑΣΗ...;)

El Topo
10-03-11, 02:56
Πολύ καλή δουλειά φίλε!
Συνέχισε έτσι!

tony7
10-03-11, 03:57
ωραίος φιλαράκι σου εύχομαι τα καλύτερα:clap::clap:

statuer2
10-03-11, 14:49
ΕΙΣΑΙ ΜΑΧΗΤΗΣ ΦΙΛΕ, ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΕ!!!!!!!!!

[ως παλιός "της νύχτας" και εγώ σε καταλβαίνω και σε χειροκροτώ για την προσπαθεια, τάσσομαι μαζί σου]
Γιάννης

ang3lfitness
12-03-11, 12:30
μπράβο σου φιλε, έτσι συνέχισε δυναμικά :clap: