PDA

Επιστροφή στο Forum : Pre Pump (Real Pharm)



somalos
23-02-17, 15:07
113792
113793

εψαξα στο φορουμ αλλα δεν βρηκα κατι για αυτο,εχω σκοπο να το δοκιμασω σε μερικες μερες μιας και θελω να δω και ενα νιτρικο σε καψουλες και ειναι και σε καλη τιμη...αν το εχει παρει κανεις ας μου πει την γνωμη του αλλιως θα γραψω κριτικη μολις τεσταριστει

Polyneikos
23-02-17, 15:23
Περιμένουμε review:thumbup:

somalos
11-03-17, 13:14
114147
114148
114149

Σας ειχα πει πριν μερικες μερες οτι θα δοκιμαζα το νιτρικο αυτης της εταιρειας σε καψουλες.το παραγγηλα και τελικα απο λαθος τους μου στειλανε αυτο που ειναι σε σκονη.Αν και πιο ακριβω αυτο που μου εστειλαν μου ειπαν οτι ειναι δικο τους λαθος και να το κρατησω μιας και ειναι καλυτερο απο αυτο σε καψουλες,επησεις μου ειπαν οτι η δοση ειναι στα δυο σκουπ και οχι στο ενα.
εγινε δοκιμη αυτην την εβδομαδα(4 φορες το δοκιμασα) και εχω να πω οτι ειναι πολυ μετριο σε συγκριση με αυτα που εχω δοκιμασει εγω(warriorlab pre pumb,N1 nudrend),απο αντοχη κατι εδωσε σε σχεση με το τιποτα που ''επερνα'' τον τελευταιο καιρο αλλα απο φλεβικοτητα και πρηξημο τιποτα απολυτος.απο δυναμη δεν θα γραψω μιας και για εμενα τα νιτρικα δεν ειναι το μαγικο μανηταρι,οποτε δεν περιμενω απο κανενα να δω διαφορα στην δυναμη οπως λενε μερικοι.
γευση φραγκοσταφυλλο-λεμονι απαραδεκτη
εν ολιγης στο δικο μου το σωμα μου φανηκε πολυ μετριο σε αλλους βεβαια μπορει να κανει αν και δεν τον προτηνω