PDA

Επιστροφή στο Forum : Vitatech Hardcore (QNT)



ProSiNNeR
02-04-17, 23:14
Καλησπέρα έχει δοκιμάσει κανείς το συγκεκριμένο συμπλήρωμα?


114613 114614

ProSiNNeR
04-04-17, 15:36
Από ότι κατάλαβα δεν λέει και πολλά το συγκεκριμένο για να μην απαντάει κανείς..


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

beefmeup
04-04-17, 16:03
ναι γιατι το ανοιξες σε λαθος ενοτητα..δεν ειναι προεξασκητικο, αλλα φορμουλα κρεατινης.
σαν φορμουλα κρεατινης μια χαρα ειναι, αν φυσικα δεν εχεις προβλημα με τον υ/α που εχει ανα δοση.

ProSiNNeR
04-04-17, 16:55
Α οκ λάθος μου το σβήνω τότε


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Polyneikos
04-04-17, 18:21
Καλή ειναι φίλε, μεταπροπονητικά θα την βάζεις;

ProSiNNeR
05-04-17, 15:57
Γράφει για πριν και μετά και λέω να παίρνω πριν μόνο γιατί μετά την προπόνηση παίρνω ένα σκουπ whey δεν ξέρω αν κάνω σωστά όμως


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

FitPal
05-04-17, 18:49
Γράφει για πριν και μετά και λέω να παίρνω πριν μόνο γιατί μετά την προπόνηση παίρνω ένα σκουπ whey δεν ξέρω αν κάνω σωστά όμως


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

δεν εχει να κανει με λαθος και σωστο .
σε καποιους π.χ εμενα το πριν με κανει λιγο περιεργα το στομαχι οποτε την βάζω μετα ! όπως σε βολεύει :thumbup:

Polyneikos
05-04-17, 19:05
Γράφει για πριν και μετά και λέω να παίρνω πριν μόνο γιατί μετά την προπόνηση παίρνω ένα σκουπ whey δεν ξέρω αν κάνω σωστά όμως


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Προσωπικά δεν θα έβαζα φόρμουλα κρεατίνης 2 φορές, τόσο κοντα μέσα στην ημέρα.
Την συγκεκριμένη την θεωρώ καλύτερη επιλογή για μετά καθως η κρεατίνη δεν έχιε και τόση άμεση επιδραση αν την πάρεις μισή ώρα πριν, δεν λειτουργεί δλδ ως προεξασκητικό, αν και πολλες εταιρίες την έχουν καθιερωσει σε καποια σκευάσματα.

ProSiNNeR
06-04-17, 21:16
Να πω ότι μετά από 4 μέρες χρήσης άρχισα να έχω λίγο πόνο στο στομάχι και ήμουν λίγο στην τσίτα χθες το βράδυ οπότε το σταμάτησα.. Πάντως έχει πολύ καλή γεύση και διαλύεται κανονικά όλο το σκουπ.