PDA

Επιστροφή στο Forum : X-Treme Flash (Inkospor)



sobral
18-05-17, 12:08
115531

115532

H πρώτη προσπάθεια της ΙΝΚΟ στην κατηγορία των pre-workouts, με ένα προϊόν χωρίς διεγερτικά.

FitPal
18-05-17, 12:33
Μιλρη δοση κιτρουλινης...τουλαχιστον ας εβαζαν καινκρεατινη...για μια στιγμη χαρηκα μολις ειδα το post καθως ειναι πολυ ποιοτικη εταιρεια!!

sobral
18-05-17, 18:11
Μιλρη δοση κιτρουλινης...τουλαχιστον ας εβαζαν καινκρεατινη...για μια στιγμη χαρηκα μολις ειδα το post καθως ειναι πολυ ποιοτικη εταιρεια!!

κ μένα αυτό με χάλασε. Στην θέση τους θα έβγαζα αργινίνη και θα έβαζα 4-6γρ. κιτρουλίνης αλλά οκ. Ας τους δώσουμε ελαφρυντικό γιατί ήταν η πρώτη τους προσπάθεια σε κάτι τέτοιο.:green:

Andreas C.
23-05-17, 14:51
Φίλε μου Γιώργο εγώ δεν τους το δίνω το ελαφρυντικό γιατί και του Διονύση ήταν η πρώτη προσπάθεια και είναι πολύ πιο ανώτερο από αυτό :green:

Γενικά εγώ το κατατάσσω στην κατηγορία συμπληρωμάτων που δεν έχουν λόγο ύπαρξης:turtle:

sobral
23-05-17, 17:43
Φίλε μου Γιώργο εγώ δεν τους το δίνω το ελαφρυντικό γιατί και του Διονύση ήταν η πρώτη προσπάθεια και είναι πολύ πιο ανώτερο από αυτό :green:

Γενικά εγώ το κατατάσσω στην κατηγορία συμπληρωμάτων που δεν έχουν λόγο ύπαρξης:turtle:

άμα δεις τους ανθρώπους της Ινκο θα καταλάβεις. Φέτος άρχισαν να μπαίνουν στον κόσμο του fitness/bbing... Μέχρι πρότινος ήταν μόνο σε ποδηλάτες κ δρομείς μεγάλων αποστάσεων.:green: Ξέροντας αυτό το λέω και μόνο. Εξάλλου το είπα κι εγώ απ' την αρχή πως δεν είναι καλό το τελικό αποτέλεσμα. Αν εξαιρέσεις την β-αλανίνη, όλα τ'άλλα θέλουν διπλή δόση.

COBRA_STYLE
23-05-17, 23:24
Ουτε για τσιχλες στο περιπτερο δεν παει αυτο εδω..

Ioannis Duff
24-05-17, 01:11
Δηλαδη για ατομο που δεν εχει παιξει ποτε με νιτρικα δεν ειναι ενα καλο ηπιο ξεκινημα?

COBRA_STYLE
24-05-17, 23:20
Δεν ειναι φαρμακα φιλε για ηπια ξεκινηματα κτλ.

Πεταμενα λεφτα ειναι.Παιρνεις αλλα πραγματα.

Polyneikos
25-05-17, 10:14
Μετά από αυτά τα ποστς θα κάνουν κάποιο facelift σιγουρα:P
Εντάξει, υπολείπεται κιτρουλίνης, θα μπορουσε να είχε τυροσίνη που συνηθίζεται και κανα 200αρι καφείνη.
Mε τα BCAA που περιλαμβάνει, εγω θα το έβαζα στην κατηγορία Intra :thumbup: