PDA

Επιστροφή στο Forum : Methyldrene Eph (Cloma Pharma)



Δικεφαλος
30-05-17, 15:44
ας αφησω ενα review και σαυτο εδω μιας και το τελειωσα! μεσα στα 2 καλυτερα pre που εχω δοκιμασει εως τωρα! γενικα εχω μεγαλη αντοχη στα stims παροτι δεν ειμαι πολυ βαρυς! το συγκεκριμενο μου εδωσε τρελη ενεργεια στα 2 σκουπ ενιωθα οτι δε κουραζομαι καθολου! ειδικα για περιοδο γραμμωσης οχι μονο σε βοηθαει με τα λιποτροπικα που εχει αλλα αν εισαι σε χαμηλο υδατανθρακα βγαζεις ανετα τις προπονησεις οποτε για μενα ειναι απτα καλυτερα στο ειδος του! λιπολυση + ενεργεια! το focus ηταν επισης παρα πολυ καλο! πρηξιματα οχι τρελα αλλα δεν ενδυκνειται για αυτο ! θα το συνιστουσα ανεπιφυλακτα για οποιον παιζει υποθερμιδικα και εχει αντοχη στα stims!

115905

115906

Polyneikos
30-05-17, 18:41
Aυτο μόνο από Αμερική ερχεται, καποιες ουσίες είναι banned Ευρωπη.:thumbup:

Ioannis Duff
30-05-17, 19:22
Εχει εφεδρινη? Κατι παρομοιο βλεπω στην ετικετα.

beefmeup
30-05-17, 20:25
εχει, ναι..το εχω δοκιμασει κ γω αυτο, απλα δεν το εχω ανεβασει στο φορουμ για αξιολογηση λογω της εφεδρινης που περιεχει..αν κ δεν ειναι hcl, κ γιαυτο δεν με πειραξε..ουσιαστικα δεν ξερεις ποσο εχει standardised σε αλκαλια...αλλα αν κρινω απο το οτι δεν ειχα παρενεργεις, δεν πρεπει να ειχε κ πολλα..

η αληθεια ειναι, οτι τους περισοτερους που ρωτησα τους επιανε πολυ καλα, αλλα τελικα εμενα οχι τοσο..
δλδ στα 2 σκουπ απλα λιγο ενεργεια μου εδινε χωρις κατι περισοτερο απο ενα αλλο prewo..

Κωστα καποια στιγμη μπορει να σου ειχα δωσει κ σενα, σε καποιο Ατλας να δοκιμασεις...:green::green:

Ioannis Duff
30-05-17, 21:12
beef νομιζω ειχες αναφερει οτι τωρα χρησιμοποιεις το pre της warrior lab. Θες να πεις οτι σε πιανει καλυτερα απο ενα pre με εφεδρινη? :shock:

beefmeup
30-05-17, 21:23
σαν ενεργεια το ιδιο με πιανουν πανω κατω, αυτο εγραψα..
σαν πρηξιματα κ αντοχη το cemplete pre με πιανει σαφως καλυτερα, ειδικα οταν κανω full body που μου τρωει περισοτερο χρονο.

επισης, κατι αλλο που εγραψα για την εφεδρινη που περιεχει αυτο, αλλα που μαλλον δεν το προσεξες..δεν ειναι hcl που σημαινει οτι δεν ξερεις τι κ ποσο εχει μεσα, κ γιαυτο ισως δεν με επιασε..αλλα επειδη γνωριζω ποσο tolerance εχω στην hcl εφεδρινη, μπορω με σιγουρια να πω οτι αυτο εδω εχει λιγοτερο απο 10mg καθαρης μεσα, οποτε γιαυτο εβαζα 2 σκουπ χωρις παρενεργειες..

Ioannis Duff
30-05-17, 21:28
Διαβασα το ποστ σου απλα η εφεδρινη γενικοτερα ειναι ενα ακρως αποτελεσματικο συστατικο και μου εκανε εντυπωση. :green:

beefmeup
30-05-17, 21:39
η εφεδρινη δεν λεει τπτ αν δεν ειναι hcl κ αν δεν ξερεις ποσο παιρνεις..οποτε πως ειναι "ακρως αποτελεσματικο συστατικο" αφου η μορφη που περιεχεται εδω περα ειναι μουφα?
οποτε μαλλον δεν καταλαβες τι ακριβως εγραψα στο αρχικο μου ποστ που μιλησα για την μορφη της κ εξηγησα τον λογο που δεν με επιασε οπως μαλλον θα επρεπε να με πιασει λογω εμπειριας που εχω.

COBRA_STYLE
30-05-17, 21:47
Και τοτε πες ενα λογο που δεν ανεβασες σε 3 σκουπ ή και παραπανω ρε αδερφακιμο χααχχααχα:P:turtle:

beefmeup
30-05-17, 21:49
γιατι αν θυμαμαι καλα το ειχα δωσει σε καποιον:green:

amateur666
31-05-17, 01:06
κατι λιποδιαλυτες που εχουν μεσα ephedra (τυπου hellfire )ετσι το γραφουν δηλαδη απο οτι καταλαβα οχι εφεδρινη τι παιζει beef??...

παλια επερνα αλλα μονο σαν pre 200mg caffeine 40 mg geranium και 24μγ ephedrineHCL kaizen....μεχρι που μια μερα πηγα χωρις λογο να πλακωθω στο δρομο και ελλατωσα τις δοσολογιες :green::green::green::green:

Δικεφαλος
31-05-17, 01:11
σαν πρηξιματα επειδη εχω δοκιμασει και εγω το complete pre ειναι οντως ανωτερο! γενικα με το methyldrene δεν ειχα ιδιαιτερα πρηξιματα αλλα απο ενεργεια με πηγε φωτια! τωρα εχω και γω τις επιφυλαξεις μου για τη συγκεκριμενη μορφη εφεδρας αλλα στα 2 3 σκουπ νομιζω ολοι θα μεινουν ικανοποιημενοι