PDA

Επιστροφή στο Forum : IFBB Australian Grand Prix 2009 - Συμμετοχή Κεφαλιανού



Polyneikos
03-02-09, 22:44
Παιδια είναι γεγονός!Ο Μιχαλης θα συμμετασχει στις 14 Μαρτίου στο Αυστραλιανο grand prix με μεγαθηρια επαγγελματίες!!

http://img24.imageshack.us/img24/7720/12475739bt2.jpg (http://img24.imageshack.us/my.php?image=12475739bt2.jpg)

http://img11.imageshack.us/img11/2237/200923185636australiamixo8.jpg (http://img11.imageshack.us/my.php?image=200923185636australiamixo8.jpg)


Το λίνκ είναι το εξης για περισσότερα.

http://australian-bodybuilding.com/2009/01/2009-ifbb-australian-grand-prix-lineup/

Steve KinG STyLe
03-02-09, 22:47
Ευχαριστουμε για την ενημερωση :thumbup:
Εχει δυνατου αντιπαλους ε?Βλεπω μεγαλα ονοματα οπως james dennis,silvio samuel,lee priest...
Καλη επιτιχεια στον Mike :thumbsup:

Exci
03-02-09, 22:54
:clap:
Καλη επιτυχια στο πυροβολικο μας :thumbup:

NASSER
03-02-09, 23:18
Καλη επιτυχια στο Μιχαλη :thumbup:

peris
03-02-09, 23:27
καλη τυχη να εχει ο μιχαλης γιατι πραγμτικα του αξιζει να παει καλα πολυ δυνατος και δυσκολος αγωνας με ορισμενα ηχυρα ονοματα μεσα ας παει οσο πιο ψηλα μπορει και γινεται :rocking:

TRIANTAFYLLOU
03-02-09, 23:49
εύχομαι και γώ καλή επιτυχία στον μιχάλη ,που πιστεύω έχει δυνατότητα να σταθεί σ αυτά τα μεγαθήρια και μην νομίζετε οτι είναι αρνητικό να έχεις τέτοιους αντιπάλους εκεί φαίνετε καθαρα η αξία του αθλητη ασχετα απο την καταταξη και έτσι γίνεσε καλύτερος , είναι σαν να τρέχεις μόνος ποτε δεν γίνεσε πολύ γρήγορος .
μπράβο στον μιχάλη :clap: :clap: :clap:

KATERINI 144
03-02-09, 23:54
:clap:
Καλη επιτυχια στο πυροβολικο μας :thumbup:
+1 :awesome:

ο Con Demetriou προφανος ελληνας και αυτος ε?!

the_big_litho
04-02-09, 00:22
αυστραλος με ριζες απο δω

slaine
04-02-09, 00:28
ωραία! καλη επιτυχία εύχομαι!
επί τη ευκαιρία ενδιαφέρον site φαίνεται... η κοπελιά τί άσκηση κάνει??? :shifty: :lol:

peris
04-02-09, 00:29
ωραία! καλη επιτυχία εύχομαι!
επί τη ευκαιρία ενδιαφέρον site φαίνεται... η κοπελιά τί άσκηση κάνει??? :shifty: :lol:

περιμενα ελεγα καποιος θα το σχολιασει για τη κοπελα:rolf: :rolf: :rolf: :thumbsup: :bowdown: :bowdown:

Muscleboss
04-02-09, 01:00
ώρα να αποδείξει τι αξίζει.... καλή επιτυχία από όλους.

πολύ καλά νέα. :thumbup:

ΜΒ

kostaspsa
04-02-09, 01:00
Καλη επιτυχια στο μιχαλη.Τον ειχα δει απο κοντα το καλοκαιρι και πραγματικα ειναι απιστευτος!
Και μονο που διαγωνιζεται με τετοια ονοματα λεει παρα πολλα.

goutsos
04-02-09, 01:14
να ρωτησω επεειδη δεν παρακολουθουσα τ εδωσε η ιφββ επαγγελματικη καρτα τι εγινε?>

RUHL
04-02-09, 01:30
να ρωτησω επεειδη δεν παρακολουθουσα τ εδωσε η ιφββ επαγγελματικη καρτα τι εγινε?>
+1 δεν εγηνε τιποτα οσο ειδα αν ενημερωση καποιος πως εγηνε παλι αυτο το "θαυμα"

καλα τον αγωνα αυτον θα τον νικησει Kai green ακουσα οτι θα παρει μερος θα δουμε 8) κριμα παντως που εχει πολυ καλα ονοματα και δεν το βλεπω να μπαινει στην 5αδα και να εχει το σωμα

Muscleboss
04-02-09, 01:57
δεν ξέρω και γώ ακόμα τι έγινε.

ούτε οι ίδιοι οι διοργανωτές δε γνωρίζουν καλά-καλά:


IFBB Pro Mike Kefalianos of Greece, appeared to have just received his pro card late 2008. He is 5ft 6" and competes at a reported 220lbs [100kgs].

οι 3 πρώτοι προκρίνονται για olympia. έχει δυνατά ονόματα, αλλά δε θα είναι όλοι on-season.

θαναι πολύ δυνατή μάχη και πρόκληση για τον μιχάλη εγώ είμαι αισιόδοξος για θεση σε 6άδα.

πάντως είναι πολύ καλό ότι θα παίξει σαν έλληνας. :awesome:

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
04-02-09, 02:05
απλά ένα σενάριο παίζει να δηλώθηκε σαν ομογενής καθόλου απίθανο σιμασία έχει πώς αν αξίζεις και θέλεις με τον ένα η άλλο τρόπο βρίσκεις την άκρη. :awesome:

argyrakis
04-02-09, 16:36
Καλή επιτυχία Μιχάλη

mantus3
04-02-09, 19:34
ακομα κ οταν εχει σηνεφια ο ηλιος φενεται...

αυτο που εχω να πω κ γω με την σηρα μου ειναι καλη επιτυχία στον μιχαλη!!

σιγουρα αν μια στις 1000 παρακολουθει το φορουμ, θα περνει παρα πολυ ενθαρινση... αυτος δινει σε εμας κ εμεις σε αυτον... :drunken:

δεν ειμαι ικανος να κρινω αλλα τον εχω χαλαρα μεσα στην 5αδα... ισως κ 3αδα... οπως κ να εχει εδω θα ειμαστε κ θα δουμε..

Μιχαλη καλη επιτυχία!

Polyneikos
04-02-09, 21:48
Ακόμα και στην αφίσσα ο Μιχάλης !!!

http://img11.imageshack.us/img11/2237/200923185636australiamixo8.jpg (http://img11.imageshack.us/my.php?image=200923185636australiamixo8.jpg)

Μπράβο ρε Μιχαλη,μας κανεις υπερήφανους!! :clap: :clap:

peris
04-02-09, 22:12
Ακόμα και στην αφίσσα ο Μιχάλης !!!

http://img11.imageshack.us/img11/2237/200923185636australiamixo8.jpg (http://img11.imageshack.us/my.php?image=200923185636australiamixo8.jpg)

Μπράβο ρε Μιχαλη,μας κανεις υπερήφανους!! :clap: :clap:

+1 και αναμεσα σε samuel και james :sneaky: :shifty: :wink: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

RUHL
04-02-09, 23:29
καλα πως γηνετε να παρει μερος ο Λεε πριεστ με το καροτσακι :lol: :lol: αυτος εκανε καμια 3-4 ενχυρησεις και ακομα κανει :lol: αντε να δουμε

Polyneikos
05-02-09, 00:27
νομιζω ότι στα δεξια εχει τους νικητες των προηγουμενων ετων,δεν θα συμμετασχουν.

Exci
05-02-09, 00:49
νομιζω ότι στα δεξια εχει τους νικητες των προηγουμενων ετων,δεν θα συμμετασχουν.αν εννοεις τον lee priest σχετικα με αυτο που ειπε ο ρουλης, ειναι στην αρχικη λιστα με τους επιβεβαιωμενους.

Polyneikos
05-02-09, 00:57
ok σωστα,αυτο μου είχε ξεφυγει !! :awesome:

Muscleboss
05-02-09, 01:45
Μια συμμετοχή Έλληνα αθλητη σε τέτοιο αγώνα, το ελληνικό bodybuilding την περιμένει πολλά χρόνια, νάναι καλά το παιδί που μας έχει δώσει ήδη τέτοια χαρά να τον δούμε δίπλα σε αυτά τα ονόματα.

Και σε αυτό το τοπικ πρέπει να αναφερθεί το όνομα του προπονητή του Δαυίδ Μπαλάσσα. :clap:

ΜΒ

Polyneikos
05-02-09, 12:54
Σωστα Πάνο, ο Δαυιδ έχει μεγάλο μερίδιο στην επιτυχία του Μιχαλη.Απλα για την ιστορια να μαθαιναμε καποια στιγμη ποια φόρμουλα βρεθηκε και πως παρακαμφθηκε η δυσκολία με την ελληνική IFBB και συμμετεχει τελικα ο Μιχάλης. :clap: :clap:

RUHL
05-02-09, 13:24
Tελικα θα παρει μερος ο Priest ειναι τρελος παντως :lol: :lol: θα κανει ακομα μια ενχυρηση την δευτερα η την επομενη που ερχετε και ο αγωνας ειναι σε 7 εβδομαδες

http://i277.photobucket.com/albums/kk50/RUHL_2008/LeePose3.jpg
http://i277.photobucket.com/albums/kk50/RUHL_2008/LeePose1.jpg
Εχει προβλημα με εναν τεντονα(κομενο λογικα) στον ομο για αυτο ειναι ετσι ο δικεφαλος λεει

ioannis1
06-02-09, 02:19
και το σαγωνι του κοκινοτο βλεπω γγιατι;

_kwstas_
06-02-09, 02:44
ΔΗΛΑδη αν καταλαβα καλα ο κεφαλιανος θα διαγωνιστει στον ιδιο αγωνα με τον lee priest? προκλησηηηη δεν ειμαι πολυ σχετικος απο αγωνες β.β. καθολου θα ελεγα! ο lee priest ειναι ο μοναδικος που εχω ασχολιθει και τον εχω παρακολουθισει λιγο αγωνιστικα..

Panoz
08-02-09, 16:44
Σωστα Πάνο, ο Δαυιδ έχει μεγάλο μερίδιο στην επιτυχία του Μιχαλη.Απλα για την ιστορια να μαθαιναμε καποια στιγμη ποια φόρμουλα βρεθηκε και πως παρακαμφθηκε η δυσκολία με την ελληνική IFBB και συμμετεχει τελικα ο Μιχάλης. :clap: :clap:

+1 ξερει κανεις?

isis
08-02-09, 20:30
μερικές ακόμη φώτος προετοιμασίας του Lee Priest:

http://i44.tinypic.com/2mnq1c2.jpg
http://i44.tinypic.com/2przcet.jpg
http://i39.tinypic.com/2me1tup.jpg
http://i44.tinypic.com/25pnuxf.jpg

peris
08-02-09, 22:27
σα να εχει βαλει synthol στα δικεφαλα μου φαινεται :unsure: :unsure:

slaine
08-02-09, 22:42
δεν ξέρω αλλά δείχνει κουρασμένος-καταβεβλημένος-γερασμένος κάπως...

RUHL
08-02-09, 22:56
σα να εχει βαλει synthol στα δικεφαλα μου φαινεται :unsure: :unsure:

Εχει προβλημα με εναν τεντονα(κομενο λογικα) στον ομο για αυτο ειναι ετσι ο δικεφαλος
:clown2:

Exci
09-02-09, 01:40
forearms :cyclops:

Muscleboss
09-02-09, 02:07
http://i44.tinypic.com/2mnq1c2.jpg

κατάφερε και διέλυσε τα καλύτερα χέρια στο άθλημα μου φαίνεται...

ΜΒ

_kwstas_
09-02-09, 06:47
παιδια δεν μου απαντησε κανεις αυτο που ρωτησα!!!

Polyneikos
09-02-09, 08:59
ΔΗΛΑδη αν καταλαβα καλα ο κεφαλιανος θα διαγωνιστει στον ιδιο αγωνα με τον lee priest? προκλησηηηη δεν ειμαι πολυ σχετικος απο αγωνες β.β. καθολου θα ελεγα! ο lee priest ειναι ο μοναδικος που εχω ασχολιθει και τον εχω παρακολουθισει λιγο αγωνιστικα..

Kώστα πάνω σε αυτό που ρώτησες,ναι θα παίξει με τον Lee Priest,Dennis James,Silvio Samuel ,Toney Freeman ,Kai Greene ,Sergey Shelestov ,Moe El Moussawi από μεγάλα ονόματα επαγγελματιων που έχουν συμμετασχει και σε Mr Olympia ,τον κορυφαίο επαγγελματικό αγωνα,μάλιστα με πολύ καλα πλασαρίσματα,αυτό που με παραξενευει και θελω να το παρατηρησετε είναι ότι αρχικα στην πρώτη ανακοινωση όταν και το είχα πρωτοποστάρει δηλωνε χώρα στον Μιχάλη την Ελλάδα,τώρα το εχουν αφαιρεσει και είναι ο μονος που δεν αναφερεται δίπλα του η χώρα.Γιατί αραγε;

Lee Priest [Australia]
Con Demetriou [Australia]
Dennis James [Germany/USA]
Silvio Samuel [Spain]
Toney Freeman [USA]
Kai Greene [USA]
Sergey Shelestov [Russia]
Ivan Sadek [Australia]
Mike Kefalianos
Oscar Dexter [Tahiti]
Rusty Jeffers [USA]
Grant Pieterse [New Zealand]
Moe El Moussawi [New Zealand]

Probable/Possible
Ahmad Haider [Lebanon]
Ronnie Rockel [Germany]
Hide Yamagishi [Japan]
Fadi Zaazaa [Lebanon]
Beat Meschberger [Australia]
Ricky Welling [UK]
Oliver Adzievski [Sweden]

Για ξαναμπείτε στο λινκ και θα το δείτε.

http://australian-bodybuilding.com/2009/01/2009-ifbb-australian-grand-prix-lineup/

Exci
09-02-09, 12:42
:?

NASSER
09-02-09, 14:09
δηλωνε χώρα στον Μιχάλη την Ελλάδα,τώρα το εχουν αφαιρεσει και είναι ο μονος που δεν αναφερεται δίπλα του η χώρα.Γιατί αραγε;

Και εγω polyneikos το παρατηρησα χθες. Εστειλα και e-mail στη ε\σεληδα και περιμενω απαντηση.

Polyneikos
09-02-09, 14:15
Περίεργο μου φαίνεται να μπουν σε διαδικασια να το αλλάξουν εκ των υστέρων...

RUHL
09-02-09, 14:47
Παντως θα εχει φαση να παει να μπει ο κεφαλιανος με καμια π@#τια μεσα και να τον πηραν χαμπαρι οι δικοι μας εδω απο την IFBB και να πηραν τηλεφωνω να τον ακυρωσουν(μαλον να το επησημανουν στους ξενους χααχαχ)




:rifle:

Panoz
09-02-09, 14:51
Παντως θα εχει φαση να παει να μπει ο κεφαλιανος με καμια π@#τια μεσα και να τον πηραν χαμπαρι οι δικοι μας εδω απο την IFBB και να πηραν τηλεφωνω να τον ακυρωσουν(μαλον να το επησημανουν στους ξενους χααχαχ)




:rifle:

Το σιγουρο λες.. :shifty:

Muscleboss
09-02-09, 14:55
Παντως θα εχει φαση να παει να μπει ο κεφαλιανος με καμια π@#τια μεσα και να τον πηραν χαμπαρι οι δικοι μας εδω απο την IFBB και να πηραν τηλεφωνω να τον ακυρωσουν(μαλον να το επησημανουν στους ξενους χααχαχ)
:rifle:

πολύ πιθανό, δε γίνεται εύκολα τέτοια επέμβαση στη λίστα.

ΜΒ

Polyneikos
09-02-09, 14:57
Αυτό είναι ένα κακό σεναριο που το σκεφτηκα,τουλαχιστον να μην μπλοκαρουν την εν γενει συμμετοχή του,κατα τα άλλα κι αν δεν παίξει σαν Ελληνας so what...

mantus3
09-02-09, 16:28
σε ενα ξενο φορουμ βρηκα αυτο :


it was not the German "Nationals" (deutsche Meisterschaft). It was the "intern. german Championship" which is also open for Athletes with an IFBB-license (world-wide). Kefalianos qualified by winning the "intern. north german-championship (in Hamburg) a few weeks before"
Kefalianos won the WABBA Pro Worldchampionship + the PDI Pro-Event in Paris last year. Now he turned to the IFBB to get an IFBB Pro-Card. So he had to do Amateur shows to get his Procard.

δεν ξερω κατα ποσο ειναι αξιοπιστη πηγη αλλα ειναι μια πηγη κ αυτη...

Panoz
09-02-09, 17:01
σε ενα ξενο φορουμ βρηκα αυτο :


it was not the German "Nationals" (deutsche Meisterschaft). It was the "intern. german Championship" which is also open for Athletes with an IFBB-license (world-wide). Kefalianos qualified by winning the "intern. north german-championship (in Hamburg) a few weeks before"
Kefalianos won the WABBA Pro Worldchampionship + the PDI Pro-Event in Paris last year. Now he turned to the IFBB to get an IFBB Pro-Card. So he had to do Amateur shows to get his Procard.

δεν ξερω κατα ποσο ειναι αξιοπιστη πηγη αλλα ειναι μια πηγη κ αυτη...

Που την βρηκε την αδεια ομως?

TRIANTAFYLLOU
09-02-09, 17:49
όταν θες και αξίζεις βρίσκεις τρόπο αυτό είναι το πρόβλημα που βρήκε άδεια μπορεί να τον δήλωσαν σαν ομογενή ,τόσοι έλληνες είναι εκεί μπορεί να έκαναν πατέντα .

όσο για τον πρίστ σιγα μην φοβηθεί ο μιχάλης τον πρίστ έτσι που έγινε , αλλά είναι και θέμα προώθησης αυτό και τα έχω ξαναπεί.

ο πρίστ είναι σαν κουμπαρας όταν κλείνετε σε ποζα μόστ τα χέρια του είναι μεγαλύτερα απο τον κορμό του και τα στήθια του αυτό δεν λέγετε σημετρία , παρατηρήστε τις πιό πάνω φοτο και πείτε τι βλέπετε στους διπλούς δικεφάλους εκτός απο τα χέρια , που και αυτά εδω κολάει η παροιμία <<ήταν στραβή η κληματαρια την έφαγε και ο γαίδαρος>>

KATERINI 144
09-02-09, 17:52
και το δεξί φτερό ειναι μικρότερο απο το αριστερό, σαν τον κολεμαν. :chinese:

Panoz
09-02-09, 19:25
όταν θες και αξίζεις βρίσκεις τρόπο αυτό είναι το πρόβλημα που βρήκε άδεια μπορεί να τον δήλωσαν σαν ομογενή ,τόσοι έλληνες είναι εκεί μπορεί να έκαναν πατέντα .

όσο για τον πρίστ σιγα μην φοβηθεί ο μιχάλης τον πρίστ έτσι που έγινε , αλλά είναι και θέμα προώθησης αυτό και τα έχω ξαναπεί.

ο πρίστ είναι σαν κουμπαρας όταν κλείνετε σε ποζα μόστ τα χέρια του είναι μεγαλύτερα απο τον κορμό του και τα στήθια του αυτό δεν λέγετε σημετρία , παρατηρήστε τις πιό πάνω φοτο και πείτε τι βλέπετε στους διπλούς δικεφάλους εκτός απο τα χέρια , που και αυτά εδω κολάει η παροιμία <<ήταν στραβή η κληματαρια την έφαγε και ο γαίδαρος>>

Με ολο το σεβασμο, επετρεψε μου να διαφωνισω.

Ο Λη Πρηστ αγωνιζεται 14 χρονια στους επαγγελματιες απ τα 21 του.
Τοσοι τιτλοι και αγωνες δεν μπορει να του δωθηκαν τυχαια κ δεν παιζονται ολα στην μοστ μασκιουλαρ που και σ αυτη να παιζοταν ο Πρηστ θα εβγαινε παλι νικητης. Οχι οτι ο Κεφαλιανος δεν ειναι καλος, αλλα να τον συγκρινουμε με εναν απ τους καλυτερους?

RUHL
09-02-09, 19:50
^^ ναι εξαλου το γραφω πανω παιδια ο πριεστ απλος θα συμετεχει επειδη ειναι στην χωρα του το λεει και ο ιδιος σε καμια περιπτωση δεν θα ειναι στο 100% ουτε διεκδηκησει καποιο τιτλο δυναμικα ειπε θα επιστρεψει το 2010

Εχει αρκετα καλες θεσεις στο ολυμπια και ειναι αυτο που λες πανοζ
* 1989 IFBB Australian Championships, 1st
* 1990 IFBB Australian Championships, 1st
* 1990 IFBB World Amateur Championships, Lightweight, 4th
* 1993 IFBB Niagara Falls Pro Invitational, 9th
* 1994 IFBB Arnold Schwarzenegger Classic, 7th
* 1994 IFBB Ironman Pro Invitational, 4th
* 1994 IFBB Night of Champions, 12th
* 1994 IFBB San Jose Pro Invitational, 7th
* 1995 IFBB Arnold Schwarzenegger Classic, 7th
* 1995 IFBB Florida Pro Invitational, 4th
* 1995 IFBB Ironman Pro Invitational, 3rd
* 1995 IFBB South Beach Pro Invitational, 3rd
* 1996 IFBB Ironman Pro Invitational, 4th
* 1996 IFBB San Jose Pro Invitational, 6th
* 1997 IFBB Arnold Schwarzenegger Classic, 7th
* 1997 IFBB Grand Prix Czech Republic, 5th
* 1997 IFBB Grand Prix England, 6th
* 1997 IFBB Grand Prix England, 9th
* 1997 IFBB Grand Prix Germany, 3rd
* 1997 IFBB Grand Prix Hungary, 3rd
* 1997 IFBB Grand Prix Russia, 9th
* 1997 IFBB Grand Prix Spain, 3rd
* 1997 IFBB Ironman Pro Invitational, 2nd
* 1997 IFBB Mr. Olympia, 6th
* 1997 IFBB San Jose Pro Invitational, 4th
* 1998 IFBB Mr. Olympia, 6th
* 1999 IFBB San Jose Pro Invitational, 6th
* 1999 IFBB Mr. Olympia, 9th
* 2000 IFBB Night of Champions, 5th
* 2000 IFBB Mr. Olympia, 6th
* 2001 IFBB Ironman Pro Invitational, 7th
* 2002 IFBB Ironman Pro Invitational, 2nd
* 2002 IFBB Arnold Schwarzenegger Classic, 4th
* 2002 IFBB San Francisco Pro Invitational, 1st
* 2002 IFBB Mr. Olympia, 6th
* 2003 IFBB Mr. Olympia, 15th
* 2004 IFBB Ironman Pro, 2nd
* 2004 IFBB San Francisco Pro Invitational, 2nd
* 2005 IFBB Grand Prix Australia, 1st
* 2005 IFBB Arnold Classic, 4th
* 2006 IFBB Ironman Pro, 1st
* 2006 IFBB Arnold Classic, 6th
* 2006 IFBB Grand Prix Australia, 2nd
* 2006 PDI Night of Champions, 1st
* 2006 PDI Night of Champions Britain, 1st




:^^:

Niiick
09-02-09, 19:56
ενταξει παιδια αν δε παινεψουμε το σπιτι μας θα πεσει να μας πλακωσει..Αλλα οχι και να λεμε πως ειναι ετσι ο priest λες και ειναι χθεσινος..Στα καλα του,ο μιχαλης δε τον βλεπει ουτε με κυαλια με καθε σεβασμο προς το κ.κεφαλιανο και ολους εμας,που εννοιτε υποστηριζουμε τον ελληνα :rabbit:

RUHL
09-02-09, 20:42
Αν και σε αυτη την περιπτωση τολμω να πω ο κεφαλιανος τον εχει :shifty: :shifty: :shifty: επειδη ο πριεστ με το καροτσακι θα ανεβει στην σκηνη :shifty: :shifty:

TRIANTAFYLLOU
09-02-09, 20:50
δεν είπε κανενας οτι στο ββ θα κερδίσει το καλύτερο σκαρί απλά ο πρίστ είναι κοντος φόρτωσε πολλα κιλά που επάνω του φαίνονται ακόμη πιο υπερβολικά και ως γνωστόν σ αυτα τα επίπεδα κερδίζει η υπερβολή και εκτός αυτού πάντα κατεβαίνει πολύ καλά φορμαρισμένος άθλητες με το καλούπι και χωρίς το 100% κερδίζουν ,όχι όμως και ο πρίστ.

ας τα αφήσουμε αυτα όμως και ας δούμε το παρόν μην νομίζετε οτι ο πριστ είναι όπως τότε , το κάλύτερο σημείο του ήταν τα χερια και πόδια δηλαδή άκρα και μην πεί κανένας για πλάτη η στήθος γιατί αυτα δεν συμβαδίζουν με τα σημεία που προανέφερα .

εκτός αυτού το δυνατό σημείο τα χέρια δεν είναι πια , οπότε βλέπουμε και κρίνουμε αλλά απο τις πιό πάνω φοτο τι να πώ ο κορμός φαίνετε σωλήνα και αυτό γιατί έχοντας πρόβλημα στο δικέφαλο αυτό έχει αντίκτυπο και στην πλάτη , αλλά θα δείξει το αποτέλεσμα στούς αγώνες .

όσο για το αν στέκετε ο κεφαλιανός δίπλα τους απίθανο δεν το θεωρώ αλλά είναι τέτοια η πολιτική του αθλήματος που πολλές φορές εναν πρωτοεμφανιζόμενο δεν τον βγαζουν κομπάριζον με τούς φαβορί παρα μόνο λίγο να μην φαίνετε τυχόν διαφορα .

Polyneikos
09-02-09, 22:17
Παιδια πληροφορίες από τον κύκλο του Μιχάλη λένε ότι ο Μιχαλης είναι σε πολύ καλή κατάσταση 108 κατακομμένος και σχεδιάζει να κατέβει στα 102 κιλα.Επίσης με την συμμετοχή του δεν θα εχει πρόβλημα,τον δήλωσαν οι Αυστραλοι σαν ομογενή γιατί ως γνωστό ο Μιχαλης έχει αυστραλιανό διαβατηριο (εμενε Αυστραλια ).Εξασφάλισε και ένα guest posing εντωμεταξύ στις 22.03.09,περισσότερες πληροφορίες για αυτό το event,εδώ : http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=4614.Μπραβο Μιχάλη,καλή επιτυχία στα πάντα που θα προσπαθησεις να κανεις,ανεξαρτητως αποτελεσματων πλεον,είμαστε όλοι υπερήφανοι !! :clap: :clap:

goutsos
09-02-09, 23:23
αρα θα κατεβει ως ομογενης απο αυστραλια?ετσι δεν εχει προβλημα με την ιφββ.δεν καταλαβα σορρυ :cursing:

Polyneikos
09-02-09, 23:29
:awesome: :awesome: .Έτσι δείχνουν τα πράγματα!!

RUHL
09-02-09, 23:32
αρα θα κατεβει ως ομογενης απο αυστραλια?ετσι δεν εχει προβλημα με την ιφββ.δεν καταλαβα σορρυ :cursing:
Δεν κατεβαινει ρε παιδια guest θα κανει δεν θα συγκρηθει με κανεναν


εδιτ

Εξασφάλισε και ένα guest posing εντωμεταξύ στις 22.03.09,
Μπερδευτικα τελικα τι ακριβως θα γηνει?

goutsos
09-02-09, 23:35
θα κατεβει στο γκραντ πρι και θα κανει γκεστ σε αλλο αγω :weights: να τ αυστραλιανου πτωταθληματος

goutsos
09-02-09, 23:37
αυτο που ρωταω εγω ειναι πως τελικα πηρε την καρτα?τ εδωσαν εδω απο τ ελλαδα η την πηρε απ την αυστραλια?η εκανε αλλη μπινια?καλα οχι οτι εχει σημασια .το ζητουμενο ηταν να κατεβει απο κει και περα ας πει στους υπολοιπους να πανε ν α κουρευτουν :sneaky:

Polyneikos
09-02-09, 23:46
Άλλο ο αγώνας που αναφερεται σε αυτό το τόπικ στις 14.3.09 και άλλλο το guest posing που είναι στις 22.03.09 στο Αυστραλιανο Πρωταθλημα και αναφερεται στο άλλο τοπικ που έχω ανοίξει. http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=4614.

RUHL
11-02-09, 01:25
I spoke to Lee before going into surgery today to repair his torn bicep tendon. He was a little nervous considering it is his first surgery ever, but seemed very confident. The surgery involves reattaching the torn portion of the tendon. It will be 6 weeks before he can move it again. Lee will miss the 2009 season but will compete again sometime in 2010. I wished him well and he said that he will call me after the surgery is completed. I will keep everyone updated on his progress. :turtle:

Polyneikos
11-02-09, 09:41
Ποιος το γράφει αυτό Αλέξη;Καποιος γνωστός - φίλος του να υποθέσω ; Αυτό σημαινει -1 δυνατός αντίπαλος για τον Μιχάλη !!

RUHL
11-02-09, 13:21
ο αρχισυντακτης του ΜD της αμερικης οπου δουλευει-εχει μερικες σελιδες στο περιοδικο
Steve Blechman

Polyneikos
11-02-09, 13:40
Γεια σου βρε Ruhl international !!

RUHL
11-02-09, 13:58
Kαλα το ποιο αστειο ειναι πως εκοψε τον τεντονα χαχαχαχα λεει σηκωσε μια τηλεωραση φαρδια να την μεταφερει και του κοπηκε :rabbit: :doh:

mantus3
11-02-09, 14:46
Kαλα το ποιο αστειο ειναι πως εκοψε τον τεντονα χαχαχαχα λεει σηκωσε μια τηλεωραση φαρδια να την μεταφερει και του κοπηκε :rabbit: :doh:

ε αμα ηταν βαρια... η αμα ηταν πολυ λεπτη κ εκοβε... :doh: :doh: :doh: :chinese:

Polyneikos
10-03-09, 10:03
Άντε Μιχάλη γερα τωρα και για αυτόν τον αγώνα,δίπλα σε όλα τα μεγαθηρια τους επαγγελματίες,αντε να μας αισθανθούν λίγο !!!:clap::clap:

Muscleboss
10-03-09, 14:11
Ο κεφαλιανός πάντως δεν έχει επιβεβαιώσει τη συμμετοχή του ακόμα στο Australian Pro.


"Mike Kefalianos: Was Probable, Not Confirmed"

Βέβαια δεν είναι ο μόνος, και άλλοι δεν έχουν επιβεβαιώσει ακόμα...

ΜΒ

J.P.
10-03-09, 14:59
Ο κεφαλιανός πάντως δεν έχει επιβεβαιώσει τη συμμετοχή του ακόμα στο Australian Pro.


"Mike Kefalianos: Was Probable, Not Confirmed"

Βέβαια δεν είναι ο μόνος, και άλλοι δεν έχουν επιβεβαιώσει ακόμα...

ΜΒ

Θα αγωνιστεί σίγουρα. Μου το είπε ο προπονητής του που τον γνωρίζω προσωπικά.

TRIANTAFYLLOU
10-03-09, 21:53
και γω πιστευω θα αγωνιστει σίγουρα πολλες φορες αργουν να δηλώσουν συμμετοχή η δεν το έχουν δημοσιοποιήσει ακόμη.

Exci
13-03-09, 14:23
Latest news? :^^:
Eλπιζω να εχουμε την πρεπουσα καλυψη και απο αυτους τους αγωνες! :)

Muscleboss
14-03-09, 02:40
o dennis james δε θα συμμετασχει τελικά λόγω βροχίτιδας...

ο κεφαλιανός επιβεβαίωσε φυσικά τις τελευταίες μέρες και τον περιμένουμε και επίσημα σήμερα στον αγώνα.

δειτε το βίντεο του promotion του αγώνα.

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/p4jow-4N4NA&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/p4jow-4N4NA&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

ΜΒ

Muscleboss
14-03-09, 02:59
viva Mike!

MB

Polyneikos
14-03-09, 09:41
Όλοι οι pro μαζί !!Και ο Μιχάλης βεβαια !!!

Polyneikos
14-03-09, 09:45
Μια περιγραφή για τον Μιχαλη από την Αυστραλία...
Mike K [Greek/Aussie] is in very good condition, though not super super hard. Holding touch of water, incredible abdominals!

Polyneikos
14-03-09, 10:01
Μερικές πρώτες φωτό από τον Kai Greene,που μαλλον θα το παρει και αυτό,ερχόμενος με κεκτημενη ταχυτητα από το Arnold Classic.

Polyneikos
14-03-09, 10:02
Σχόλιο του Lee Priest για τον Μιχάλη :
(Σχολιαζει στο forum του Muscular Development τον αγωνα)

MICHEAL DIDN'T CATCH LAST NAMEhttp://forum.bodybuilding.gr/images/smilies/smile.gif...FROM AUSTRALIA

OVERALL LOOKS GOOD FOR FIRST PRO SHOW. HAS SOME IMPROVEMENTS TO MAKE

Δευτερο σχόλιο ....

MY TOP 5....
KAI...SILVIO...TONY..RUSTY...MICHEAL......

HOW IT WILL PROBALY GO
KAI..TONY ...SILVIO.....MICHAEL..RUSTY......

BUT WHO KNOWS..

Polyneikos
14-03-09, 10:18
Μερικες πρωτες φωτό του Μιχαλη από το Muscular Development.

Polyneikos
14-03-09, 10:23
Μερικές ατομικες του Μιχάλη από το grand prix της Αυστραλίας !

Polyneikos
14-03-09, 10:26
Δευτερο μερος....

Polyneikos
14-03-09, 10:40
Απ΄ότι δειχνει ο Μιχαλης παίζει σοβαρα για 4η - 5η θεση .
Δωστους γερα Μιχάλη !!

Polyneikos
14-03-09, 11:05
Και μερικες φωτογραφίες από comparisons..

Muscleboss
14-03-09, 11:42
πολυ καλες φωτογραφίες Polyneikos :awesome:

MB

thegravijia
14-03-09, 12:32
http://milossarcev.com/board/index.php?action=dlattach;topic=12055.0;attach=123273;image:bowdown:

NASSER
14-03-09, 13:23
Ευχαριστουμε για τις φωτο Polyneikos. Ελπιζω να τα παει οσο το δυνατον καλυτερα ο Μιχαλης.

Muscleboss
14-03-09, 13:42
O Μιχάλης Κεφαλιανός στην 4η θέση και πήρε το WIld Card για το Olympia!!!!!!

Πληροφορία διασταυρωμένη από την Κωνσταντίνα μας και τον προπονητή του Κεφαλιανού Δαυόιδ Μπαλλάσα!

MB

thegravijia
14-03-09, 13:45
τα αποτελεσματα..!! -

5TH PLACE
IVAN SADEK

4TH....

MICHEAL :bowdown::bowdown::bowdown:

3RD......

IS TONY FREEMAN....

2ND......

SILVIO SAMUEL...

AND THE WINNER OF THE 2009 AUSTRALIAN PRO IS .....

KIA GREEN

Polyneikos
14-03-09, 13:45
Μπραβο βρε Μιχαλη,συγχαρητηρια για την 4η θεση !!
όταν λες wild card για το Mr Olympia τι εννοείς Πάνο;Προκρίθηκε για εκει;

Muscleboss
14-03-09, 13:46
ναι ειχαν ανακοινωση οτι θα εδιναν μι wild card προκρισης για το ολυμπια και την πηρε ο κεφαλιανος.... ετσι!!!

ΜΒ

NASSER
14-03-09, 13:48
Συγχαρητηρια στον Μιχαλη. Ναι Polyneikos ayto εννοει.:clap::clap::clap:

thegravijia
14-03-09, 13:49
http://milossarcev.com/board/index.php?action=dlattach;topic=12049.0;attach=123220;image


:bowdown::army1:
http://milossarcev.com/board/index.php?action=dlattach;topic=12049.0;attach=123219;image

Polyneikos
14-03-09, 13:51
Παιδια θα δουμε Ελληνα στο Mr Olympia;Απίστευτο!!Μπραβο ρε Μιχάλη, εισαι φοβερος!!

thegravijia
14-03-09, 13:52
callouts!!
1. Kai Greene, Tony Freeman, Silvio Samuel
2. Rusty Jeffers, Michael Kefalionas, Ivan Sadek
3. Michael Kefalionas, Ivan Sudek, Oscar Dexter Tua
4. Rusty Jeffers, Con Demetrious, Michael Kefalionas, Grant Peters
5. Rusty Jeffers, Michael Kefalionar, Oscar Dexter, Ivan Sadek
6. Kai Greene, Tony Freeman, Silvio Samuel

http://milossarcev.com/board/index.php?action=dlattach;topic=12049.0;attach=123218;image

thegravijia
14-03-09, 13:59
παντως τον κεφαλιανο με τους Kai Greene, Tony Freeman, Silvio Samuel
δεν τον συγκριναν καθολου...:thumbdown:

Exci
14-03-09, 14:03
Παιδια θα δουμε Ελληνα στο Mr Olympia;Απίστευτο!!Μπραβο ρε Μιχάλη, εισαι φοβερος!!
wooooowowowow :bowdown::bowdown::bowdown:

Muscleboss
14-03-09, 15:24
http://i306.photobucket.com/albums/nn249/australiabodybuilding/2009AustralianGrandPrix64.jpg


http://i306.photobucket.com/albums/nn249/australiabodybuilding/2009AustralianGrandPrix63.jpg

http://i306.photobucket.com/albums/nn249/australiabodybuilding/2009AustralianGrandPrix61.jpg

Polyneikos
14-03-09, 15:36
Ωραίες φωτό Πάνο,ο Μιχαλης τα "εσπασε" για άλλη μια φορα !!!

billys15
14-03-09, 16:40
ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ στον Μιχαλη!!!! Καλα ελεγα οτι μπορει να σταθει και στο Olympia ακομα! :)

Παντως μου αρεσε πολυ οτι στην πλαγια στηθους τον Jeffers τον τρωει 8)

Εν τω μεταξυ παρατηρησα οτι η κοιλια του Greene αρχιζει να φουσκωνει υπερβολικα...

TRIANTAFYLLOU
14-03-09, 16:53
συγχαριτήρια στον μιχαλη άξιζε και πήγε πολύ καλα , φαινετε άλλωστε και απο τις φωτο .

όσο για το αν τον σύγκριναν με τους 3 πρώτους αυτό δεν γίνετε είναι καθαρα πολιτική ακόμη και για πρώτη θεση να άξιζε δεν θα την έπαιρνε με την πρώτη συμετοχή και αυτό που πήρε δεν είναι άσχημο δηλαδή η τεταρτη θεση ,που και στην εξάδα να είσαι σε τέτοιο επίπεδο καλά είναι ,ίσως να βοήθησε και ο παράγοντας έδρα επειδη ο μιχάλης δήλωσε αυστραλός και οι αγώνες διεξήχθησαν εκεί , δεν σημαίνει πώς δεν άξιζε αλλα θα μπορούσε και να μην την έδιναν , μπορεί να γίνει άνετα σε αγώνες ββ .

σε κάθε περίπτωση μπράβο στον μιχάλη που εμάς μας έκανε περήφανους άσχετα αν δεν κατέβηκε με την ελληνική σημαία , εμείς ξερουμε τον λόγο.:bowdown::bowdown:

racingman
14-03-09, 21:13
ΜΠΡΑΒΟ μιχαλη! φοβερος!:bowdown::bowdown::bowdown:

argyrakis
14-03-09, 21:24
Πολλά μπράβο στον Μιχάλη
Άντε και μια καλή θέση στο Olympia

thegravijia
14-03-09, 21:50
http://milossarcev.com/board/index.php?action=dlattach;topic=12055.0;attach=123269;image
:army1:

http://milossarcev.com/board/index.php?action=dlattach;topic=12055.0;attach=123268;image
:bowdown:

Muscleboss
15-03-09, 19:32
Backstage... στο βάψιμο με χαμόγελο, λες και χορεύει συρτάκι... γεια σου ρε Μιχάλη ψυχάρα.:)

http://i306.photobucket.com/albums/nn249/australiabodybuilding/2009AussieGPVicki17.jpg


Βραβευση από τον Lee Priest

http://i306.photobucket.com/albums/nn249/australiabodybuilding/leemikek.jpg

peris
15-03-09, 20:15
για μια ακομη φορα μπραβο του περιμενουμε με αγωνια να τον δουμε στο olympia:thumbup::thumbup::thumbup:

Polyneikos
15-03-09, 21:30
Μιχάλη οτι και να λεμε γραφεις ιστορια !!:bowdown::bowdown::bowdown:

TRIANTAFYLLOU
16-03-09, 00:30
πραγματικα παιδια αυτες οι φοτο μιλανε απο μόνες τους , πολλα μπραβο στον μιχαλη που πετυχε αυτο που ήθελε , γιατι το άξιζε και ακομη μεγαλύτερες επιτυχίες απο δω και πέρα και είναι πλεον εμπνευση για το ελληνικό ββ .:bowdown::thumbsup::clap:

Polyneikos
16-03-09, 10:23
http://www.musculardevelopment.com/photos/transferred/_MG_4511_QZMAFDFUYO.jpg

http://www.musculardevelopment.com/photos/transferred/_MG_4513_IYJGVRUKVQ.jpg

http://www.musculardevelopment.com/photos/transferred/_MG_4515_GUZXLKWSJF.jpg
http://www.musculardevelopment.com/photos/transferred/_MG_4514_RAZKMZETIH.jpg

Polyneikos
16-03-09, 10:25
http://www.musculardevelopment.com/photos/transferred/_MG_5090_MFLYELKSXR.jpg

http://www.musculardevelopment.com/photos/transferred/_MG_5079_HKLYAMNLHK.jpg

http://www.musculardevelopment.com/photos/transferred/_MG_5058_TZDEYHPIZM.jpg

http://www.musculardevelopment.com/photos/transferred/_MG_5074_OMWNMYMXRT.jpg

Polyneikos
16-03-09, 10:27
Ατελείωτα comparisons....
http://www.musculardevelopment.com/photos/transferred/_MG_4724_FXHIBZQVQD.jpg

http://www.musculardevelopment.com/photos/transferred/_MG_4726_SUXSLNHLOZ.jpg

http://www.musculardevelopment.com/photos/transferred/_MG_4723_JTGMPNLBFQ.jpg

http://www.musculardevelopment.com/photos/transferred/_MG_4722_DKCRNOHIFX.jpg

Polyneikos
16-03-09, 10:32
Και άλλο Κεφαλιανος !!!


http://www.musculardevelopment.com/photos/transferred/_MG_5063_IWNLALSPUS.jpg

http://www.musculardevelopment.com/photos/transferred/_MG_5061_FLVWOMZSNX.jpg

http://www.musculardevelopment.com/photos/transferred/_MG_5071_NYELLCJUWL.jpg

http://www.musculardevelopment.com/photos/transferred/_MG_5064_ADYFDXWBJK.jpg

Muscleboss
16-03-09, 11:39
στέκεται πολύ καλά ανάμεσά τους! αυτό περιμέναμε να δούμε.

έχει βελτιώσει αρκετά το στήσιμό του νομίζω, και μπορεί περισσότερο... είμαι σίγουρος ότι για το Olympia θα φάνε πολλές ώρες με τον Δαυίδ. :)

ΜΒ

KATERINI 144
16-03-09, 13:24
ολα καλα να του πάνε και να κατέβει στο 100% στο ολύμπια, μπράβο του άπαιχτος :bowdown:

ΜrΚommatias
16-03-09, 13:30
πολλα μπραβο στον μιχαλη που μας εκανε περηφανους για αλλη μια φορα :)

TRIANTAFYLLOU
17-03-09, 04:01
βλέπω αισθητα βελτιωμένος και στο στήσιμο αλλα και σε ποιότητα ποιό στεγνός , λεπτομέρειες έμειναν μπραβο στο μιχάλη !!:bowdown:

Muscleboss
17-03-09, 14:27
περισσοτερες φωτογραφίες

http://www.bodybuilding.com/contest_media/7902/114292/d/img_99551237010641.jpg

http://www.bodybuilding.com/contest_media/7902/114292/d/img_99331237010641.jpg

http://www.bodybuilding.com/contest_media/7902/114292/d/img_99411237010641.jpg


http://www.bodybuilding.com/contest_media/7902/114292/d/_mg_72391237033690.jpg

http://www.bodybuilding.com/contest_media/7902/114292/d/_mg_72431237033690.jpg

http://www.bodybuilding.com/contest_media/7902/114292/d/_mg_72461237033690.jpg

Muscleboss
17-03-09, 15:50
βίντεο απο τους 5 πρώτους :bbbiceps::

<object width="445" height="364"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/HgXd4PLlpgQ&hl=en&fs=1&rel=0&border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/HgXd4PLlpgQ&hl=en&fs=1&rel=0&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="445" height="364"></embed></object>

slaine
17-03-09, 15:51
όλες οι φωτογραφίες είναι πολύ καλές!!!! όντως στέκεται πολύ καλά ανάμεσα τους.
εύχομαι ό,τι καλύτερο στο Μιχάλη!:army2:

Muscleboss
17-03-09, 16:02
Ένα σχόλιο που έγινε για τον κεφαλιανό, πέρα από τις πολύ καλές πρώτς εντυπώσεις, από έναν παλιό olympia competitor τον John Terilli, ήταν το εξής:

“technically good, and he can’t take anything away from him, but it didn’t stir emotion“.

με λίγα λόγια σχολιάζει το ατομικό ποζάρισμα του μιχάλη το οποίο δεν είχε συναίσθημα όπως λέει... αν και δε του στερεί τίποτα...

κ. Terilli, την επόμενη φορά δώστε στο Μιχάλη ένα λεπτό ποζάρισμα παραπάνω να χορεψει ένα ζειμπέκικο για να πάρτε μια γεύση από Ελληνικό συναίσθημα... :tongue:

μέχρι τότε βολευτείτε με τις πιρουέτες τσιρκου του greene...

MB

Muscleboss
17-03-09, 16:08
Η μάχη του Κεφαλιανού όπως φαίνεται από την τελική βαθμολογία του αγώνα:


http://australian-bodybuilding.com/wp-content/uploads/2009/03/2009australia_results.gif

Kntrns_MD
19-03-09, 12:37
Απο τη βαθμολογία βλέπω ότι δεν ήταν έυκολη η μαχη του Μιχάλη για την 4η θέση... γενικά ήταν μπροστά, αλλά στον 3ο γύρο συγκρίσεων τον είχαν βάλει 5η θέση!!! αλλά ξεκαθάρισε τα πράγματα στον τελικό γύρο συγκρίσεων.

Η διαφορά του από τον 3ο freeman είναι μεγάλη στη βαθμολογία, αλλά και ο greene ήταν με διαφορά πρώτος... το ερχόμενο Olympia πιστεύω θαναι από τα καλύτερα των τελευταίων ετών

:bodybuilder2:

TRIANTAFYLLOU
19-03-09, 20:04
εγω απο την εμπειρία μου αλλα και σε όλα τα πραγματα το αγώι ξυπνάει τον αγωγιάτη , απο την στιγμή που ανεβαίνεις κατηγορία και ανταγωνίζεσε σε αυτό το επίπεδο αυτό σε κάνει και γίνεσε καλύτερος , ο μιχάλης τώρα μπήκε σε αυτή την κατηγορία οπότε απο δω και πέρα θα έχει δυνατό ανέβασμα όπως όλοι άλλωστε , δεν γίνετε να τρέχεις μόνος και να γίνεις γρήγορος ο ανταγωνισμός σε τραβαει και βελτιώνεσε και να είναι γερος ο μιχάλης και για μια καλή θέση στο ολύμπια. :cool:

ANNA VANDEVA
19-03-09, 21:04
ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΧΑΛΗ!!! ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΩΤΕΡΑ!!!:clapping::clapping::clapping:

Muscleboss
04-04-09, 13:19
κάποιες φωτογραφίες ακόμα:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=795&d=1238840208

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=796&d=1238840216

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=797&d=1238840356

billys15
04-04-09, 13:26
Πολυ ωραιες:clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
04-04-09, 17:01
πολύ καλές φοτο μπραβο στο μιχάλη φανερα καλυτερος απο τους συναθλητές του στη φοτο:clap:

greekmusclenet
06-04-09, 14:58
Ακόμα ενα βίντεο από τον αγώνα του Μιχάλη.
Δείτε το κατευθείαν στο youtube εδώ...

E9BQxXnYdMw


Αν κάποιος θέλει να το κατεβάσει και να το κρατήσει, το αποθήκευσα σε καλύτερη ποιότητα και ανάλυση εδώ
http://rapidshare.com/files/218062273/2009_AUSTRALIAN_PRO_GRAND_PRIX_DVD_now_available_from_GMV.flv
(επιλέξτε free user)

αν δεν μπορείτε να το παίξετε κατεβάστε τον καλύτερο mediaplayer απο εδω
www.videolan.org (http://www.videolan.org)
Είναι δωρεάν, πανάλαυρος και παίζει τα πάντα.

Αν δεν θέλετε να εγκαταστήσετε τίποτα κατεβάστε αυτό το βίντεο πάλι σε καλύτερη ανάλυση απο το youtube αλλά χειρότερη απο τον προηγούμενο.
[/URL][url]http://rapidshare.com/files/218139167/2009_AUSTRALIAN_PRO_GRAND_PRIX_DVD_now_available_from_GMV.mp4 (http://rapidshare.com/files/218064712/2009_Australasia_IFBB_Figure__Anna_Hetzel__amp__Anne_Marie_Lasserre.mp4)
(επιλέξτε free user)

Συγχαρητήρια και από το www.Greekmuscle.net (http://www.Greekmuscle.net) στον ¨Ελληνα Μιχάλη που τιμά το Ελληνικό ΒΒ στο διεθνές στερέωμα.

KATERINI 144
06-04-09, 15:08
θενκς :thumbup::thumbup:

Spyro D
07-04-09, 19:30
Ρε παιδια μην με πητε χαζο απλα εχω μια απορια.Ο μηχαλης δεν κατευηκε ως ελληνας?γιατι βλεπω στην βαθμολογια κατι...αυστραλια,κ κατι ειπε ο τρανταφυλου οτι δεν κατευηκε με την ελληνικη σημαια για καποιο λογο....???:turtle:

peris
07-04-09, 19:48
Ρε παιδια μην με πητε χαζο απλα εχω μια απορια.Ο μηχαλης δεν κατευηκε ως ελληνας?γιατι βλεπω στην βαθμολογια κατι...αυστραλια,κ κατι ειπε ο τρανταφυλου οτι δεν κατευηκε με την ελληνικη σημαια για καποιο λογο....???:turtle:

γιατι να σε πουμε χαζο ρε?:P:P:turtle:

απλα δεν του διναν καρτα επαγγελματικη τα δικα μας μπομπουκια και κατεβηκε ως ομογενης με την σημαια της αυστραλιας

Spyro D
11-04-09, 19:18
Καθηστε ρε παιδια γιατι θα τρελαθω....!Δεν του εδιναν καρτα οι δικοι μας ποιοι?απο την ομοσπονδια δηλαδη?δεν τον αφηναν γιατι?ειναι τρελοι?:shock:

kefalianos
11-04-09, 22:55
Καθηστε ρε παιδια γιατι θα τρελαθω....!Δεν του εδιναν καρτα οι δικοι μας ποιοι?απο την ομοσπονδια δηλαδη?δεν τον αφηναν γιατι?ειναι τρελοι?:shock:

IFBB GREECE δεν εδιναν μια υπογραφη οτι ξερουν οτι κατεβαινει σαν Γερμανος, δεν την εδιναν, και εφοσον ειχε Αυστραλεζικο διαβατιριο, μας εδοσε την υπογραφη ο Paul Graham,ο προεδος IFBB Australia, και για αυτο κατεβαινει με την Αυστραλεζικη σημαια!
Ελενη

slaine
11-04-09, 23:02
Καθηστε ρε παιδια γιατι θα τρελαθω....!Δεν του εδιναν καρτα οι δικοι μας ποιοι?απο την ομοσπονδια δηλαδη?δεν τον αφηναν γιατι?ειναι τρελοι?:shock:
ε φαίνεται τον είδαν που δεν είναι καλός.... :turtle::P

Polyneikos
11-04-09, 23:15
Και όχι τίποτα άλλο,του ζητάγαν να ξεκινησει να κατεβαινει στους δικούς τους αγωνες σαν "πρωτάρης",να κερδισει πρωτιες σε πανελληνια,βαλκανικα κτλ δηλαδή φτού κ από την αρχη και να γινει επαγγελματίας μεσω της Ifbb ,την στιγμη που ήταν ήδη επαγγελματίας είχε κερδίσει ήδη την καρτα του..Και για να τον ξεφορτωθουν οριστικα του ζητησαν και 50.000 Ευρω,τα είχαμε αναλύσει λεπτομερέστατα σε ένα τόπικ για τον Μιχάλη,αλλά τελικα δεν τους πέρασε και τελικά μείναμε με την στάμπα ότι δεν βοήθησαν τον Πρώτο Έλληνα Αθλητη που θα παίξει στο Μr Olympia ...

Διαβασε το σχετικό θεμα για να καταλάβεις πιο αναλυτικα τί είχε παιχτεί:
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3064

kefalianos
12-04-09, 00:43
Η IFBB GR Χανουν στη τελικη, ετσι δεν ειναι; Ο ΜΙχαλης δινει τα παντα, στειρειτε να ευχαριστησει τα φανς και το κοσμο, εμαθα σε λιγο κανει η IFBB GR αγωνα, θα τον ειχαν εκει, θα ηταν καλο και για αυτους, ομως.......:banghead:

Muscleboss
12-04-09, 00:47
^ έτσι ακριβώς

http://www.dohertysgym.com/images/photoalbum/1549.jpg

Muscleboss
12-04-09, 00:53
κι άλλες φώτο από back stage και τον αγώνα στην αυστραλία:

http://www.dohertysgym.com/images/photoalbum/1531.jpg

http://www.dohertysgym.com/images/photoalbum/1534.jpg

http://www.dohertysgym.com/images/photoalbum/1538.jpg

http://www.dohertysgym.com/images/photoalbum/1548.jpg

kefalianos
12-04-09, 00:55
^ έτσι ακριβώς

http://www.dohertysgym.com/images/photoalbum/1549.jpg
Γεια Παναγιωτη,αυτη ειναι η αγαπημενη φοτο μου!

TRIANTAFYLLOU
12-04-09, 00:58
τραγική ειρωνεία εδω σε άλλες χωρες ξένους και κάνουν τα αδύνατα δυνατά και τούς κάνουν ομογενείς και εμείς κολάμε σε λεπτομέρειες γιατί όσο θα δώσουν αυτοί στον μιχάλη, αυτα που θα πάρουν απο έναν τέτοιο αθλητή είναι πολύ περισσότερα και για το ελληνικό ββ γενικότερα , αλλα οι εγωισμοί και οι γκρίνιες δεν αφήνουν κρίμα .

και τον γιάννη τον ελευθεριαδη όταν τον είχαν δεί που έγινε επαγγελματίας είπε τότε ο πρόεδρος της ελληνικής ifbb δικός μας είναι , αλλα ο γερμανός απάντησε τότε τι δουλειά έχει μαζί μας και είχε δίκιο.

αλλα ο μιχάλης άξιζε και δικαιώθηκε και τό είχα γράψει πρίν ακόμη γίνει οτι θα βρεθεί η άκρη γιατί ήμουν σίγουρος .

kefalianos
12-04-09, 01:05
τραγική ειρωνεία εδω σε άλλες χωρες ξένους και κάνουν τα αδύνατα δυνατά και τούς κάνουν ομογενείς και εμείς κολάμε σε λεπτομέρειες γιατί όσο θα δώσουν αυτοί στον μιχάλη, αυτα που θα πάρουν απο έναν τέτοιο αθλητή είναι πολύ περισσότερα και για το ελληνικό ββ γενικότερα , αλλα οι εγωισμοί και οι γκρίνιες δεν αφήνουν κρίμα .

και τον γιάννη τον ελευθεριαδη όταν τον είχαν δεί που έγινε επαγγελματίας είπε τότε ο πρόεδρος της ελληνικής ifbb δικός μας είναι , αλλα ο γερμανός απάντησε τότε τι δουλειά έχει μαζί μας και είχε δίκιο.

αλλα ο μιχάλης άξιζε και δικαιώθηκε και τό είχα γράψει πρίν ακόμη γίνει οτι θα βρεθεί η άκρη γιατί ήμουν σίγουρος .
Οταν επαιξε στην Γερμανια, δεν αναφερε κανεις οτι θα ηθελαν υπογραφη απο Ελλαδα,εαν το ηξερε, ουτε που θα πηγαινε Γερμανια,γιατι ξεραμε οτι μια υπογραφη ηταν για μας ενα βουνο οπος εγινε, ειχαμε πολυ αγχος εκεινη την εβδομαδα!!

Kaskani Konstantina
12-04-09, 10:38
Γεια Παναγιωτη,αυτη ειναι η αγαπημενη φοτο μου!



Aπο τις ωραιοτερες φωτο του Μιχάλη!! Και η εκφραση του λεει πολλά!! ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΧΑΛΗ δεν πιστευω οτι εχεις διανοηθει τι εχεις καταφερει