PDA

Επιστροφή στο Forum : Loaded Gainer (Efectiv)



Polyneikos
15-06-17, 15:25
Φόρμουλα αύξησης βάρους από την Efectiv

116760

116761

George X
15-06-17, 16:15
Τουμπανιάρικη φαίνεται αυτή και σε καλή τιμή (σε σχέση με τις άλλες). Πολύνεικε επειδή δεν το κατέχω ακόμα καλά απο τέτοια, έχω 2 ερωτήσεις:
1. Είναι από τις καλές μάρκες?
2. Μπορει να χρησιμοποιηθεί σαν complete after?

Greg1997
23-06-17, 15:42
Πολύ καλή φαίνεται αλλά αποτι βλέπω στο Ίντερνετ δεν υπάρχει μεγαλύτερη συσκευασία . Και γίνεται ακριβή αν παίρνεις δηλαδή δυο δόσεις την ημέρα σε βγάζει για δέκα μέρες δηλαδή για ούτε μήνα θες περίπου 80€

George X
23-06-17, 23:30
Η δοση ειναι 150γρ και δινει 580 θερμιδες! Γιατι να παρεις κι αλλη σε μια μερα; Για 20 μερες βγαινει οπως λεει και αν μπορεις να την χρησιμοποιησεις σαν μεταπροπονητικο μονο (δεν ξερω αν αρκει), τοτε βγαινει πιο πολυ

FitPal
24-06-17, 06:36
2g γλουταμινη γιατι ολοι ξερουμε οτι μπορουν να κανουν την δοαφορα :rolf::rolf:

Polyneikos
24-06-17, 07:40
Τουμπανιάρικη φαίνεται αυτή και σε καλή τιμή (σε σχέση με τις άλλες). Πολύνεικε επειδή δεν το κατέχω ακόμα καλά απο τέτοια, έχω 2 ερωτήσεις:
1. Είναι από τις καλές μάρκες?
2. Μπορει να χρησιμοποιηθεί σαν complete after?

Η Εfectiv είναι από τις αναπτυσσόμες εταιρίες, Αγγλικές.
Φυσικά μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως after :thumbup:

George X
24-06-17, 10:37
Πολύνεικε ευχαριστώ, σίγουρα θα δοκιμάσω αυτή μολις τελειώσει η WL complete after που εχω. Έχει και πολύ λίγα σάκχαρα, μου κάνει εντύπωση.

beefmeup
24-06-17, 10:47
2g γλουταμινη γιατι ολοι ξερουμε οτι μπορουν να κανουν την δοαφορα :rolf::rolf:

εχουμε εξηγησει αρκετες φορες, οτι καποια συστατικα οπως σε πολυβιταμινες η διαφορα αλλα συμπληρωματα καμια φορα μπαινουν κ για λογους ετικετας κ marketing..η ουσια εδω δεν ειναι τα 2γρ γλουταμινης, αλλα ολη η υπολοιπη ετικετα η οποια στα 2 σκουπ, μπορει να καλυψει καποιον σαν ενα πληρες μεταπροπνητικο.

FitPal
25-06-17, 16:13
εχουμε εξηγησει αρκετες φορες, οτι καποια συστατικα οπως σε πολυβιταμινες η διαφορα αλλα συμπληρωματα καμια φορα μπαινουν κ για λογους ετικετας κ marketing..η ουσια εδω δεν ειναι τα 2γρ γλουταμινης, αλλα ολη η υπολοιπη ετικετα η οποια στα 2 σκουπ, μπορει να καλυψει καποιον σαν ενα πληρες μεταπροπνητικο.

Ξερω οτι ειναι για λογους marketing γιαυτο και το ειρωνευτηκα μπιφ :P 2g γλουταμινη....δε γινοταν να μη το σχολιασω !!! Προφανως και δεν ειναι εκει η ουσια!!

ΑΘΛΗΤΗΣ
18-09-17, 15:09
Σε προσφορά αυτές τις μέρες εδώ. (https://athlitis.gr/simpliromata/all-in-one/loaded-gainer-3kg-efectiv/)