PDA

Επιστροφή στο Forum : King Kamali off-season GuestPosing



m3ssias
04-02-09, 02:14
Έλεος!!!!είπαμε αλλα όχι κι έτσι......εγώ στην θέση του θα ντρεπόμουν......καμία διαφορά απ τον catman....
Δείτε το video και θα καταλάβετε....


xWT5YvE8emg (http://www.youtube.com/watch?v=xWT5YvE8emg)


:1laugh:

Muscleboss
04-02-09, 02:17
:green: king kamali είναι αυτός.

(μεταφέρθηκε από τα νέα εδώ.)

ΜΒ

Doctorg
04-02-09, 02:17
Πολύ λίπος φάνηκε να έχει το σώμα του

RUHL
04-02-09, 02:22
Aυτη η αυξητικη τον εχει καταστρεψει ο ποιο κατεστραμενος μαλον απο τους ποιο κατεστραμενους προ
τι καλα που ηταν το 2001 που βγηκε και 10ος στο ολυμπια

απο τοτε η μεση του εχει γηνει ποιο μεγαλη απο το ανω σωμα και τα ποδια του ειναι σαν κοτας και εχει καταστρεψει και το ποζαριζμα του ελεος ποιος ειδε το tampa pro :lol: :lol: αν το βρω θα το βαλω επι ενα λεπτο εδηχνε τον κ@λ@ του στην καμερα και φορουσε στρινγκ :rolf: :rolf: :rolf:

peris
04-02-09, 02:23
Έλεος!!!!είπαμε αλλα όχι κι έτσι......εγώ στην θέση του θα ντρεπόμουν......καμία διαφορά απ τον catman....
Δείτε το video και θα καταλάβετε....
http://www.youtube.com/watch?v=xWT5YvE8emg
:1laugh: :shock: :shock: :shock: :thumbdown: :thumbdown: :jason:

m3ssias
04-02-09, 02:27
Όταν το είδα πρώτη φορά,νόμιζα πώς ήταν κάποιος που τον σατιρίζει....αλλα μετά κατάλαβα πως πρόκειται για τον kamali......
κι έρχομαι και διερωτάμαι,τί διαφορά έχει αυτός απο τον catman ή τον νίκο μουρατίδη??

Muscleboss
04-02-09, 02:28
^80 περίπου μυικά κιλά επιπλέον :green:

ΜΒ

peris
04-02-09, 02:29
Όταν το είδα πρώτη φορά,νόμιζα πώς ήταν κάποιος που τον σατιρίζει....αλλα μετά κατάλαβα πως πρόκειται για τον kamali......
κι έρχομαι και διερωτάμαι,τί διαφορά έχει αυτός απο τον catman ή τον νίκο μουρατίδη??

ειπαμε οχι κι ετσι αλλα το εδει παρακανει σε αυτο το βιντεακι οσο για το ποζαρισμα :puke: :green: :lol:

yannis88
05-02-09, 02:24
Αφου τη βρίσκει...τουλάχιστον χορεύει και γουστάρει :rocking:

_kwstas_
05-02-09, 07:18
ΣΑΝ ΤΟΝ ΚΑΤΜΑΝ??????????? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ Ε! υπερβαλουμε λιγο... η κοιλαρα 2 μετρα αληθεια αφτο οφειλετε σε πριξιμο τον εσωτερικον οργανων??? απο την αυξιτικη κ τα φαρμακα??

KATERINI 144
05-02-09, 11:45
ναι απο αυτο ειναι.

Polyneikos
05-02-09, 12:15
Πότε δεν μου άρεσε πολύ ο King και απ΄οτι φαινεται είναι από τους τύπους που αφηνονται πολύ και χαλαρωνουν στο off season.Κατα την ταπεινη μου γνωμη ένας επαγγελματιας που σεβεται τον εαυτό του δεν θα έπρεπε να κανει guest posing σε τόσο χάλια κατάσταση. :1laugh:

_kwstas_
06-02-09, 00:09
αυτος παιζει και wwe?

the_big_litho
06-02-09, 00:27
Πότε δεν μου άρεσε πολύ ο King και απ΄οτι φαινεται είναι από τους τύπους που αφηνονται πολύ και χαλαρωνουν στο off season.Κατα την ταπεινη μου γνωμη ένας επαγγελματιας που σεβεται τον εαυτό του δεν θα έπρεπε να κανει guest posing σε τόσο χάλια κατάσταση. :1laugh:

συμφωνω πολυνεικε για το guest posing αλλα ειναι τα οικονομικα στη μεση, ειναι pro ο kamali και στους τελευταιους αγωνες δεν παιρνει καποια ιδιαιτερη θεση οποτε λογικα του αποφερουν χρηματα...

Polyneikos
06-02-09, 00:36
Οχι Κώστα,δεν παίζει WWE ,απ΄οτι ξερω τουλαχιστον.
Εγω ξερω πάντως ότι οι χορηγοι τουλαχιστον παλια υποχρεωναν τους αθλητες να είναι σε μια Α κατασταση ακόμα και off season ,όχι χυμα στο κυμα.Σε αυτό το βίντεο μου θυμιζει εναν χοντρό γεματο λίπος που απλα προσπαθει να μιμηθει το ποζαρισμα ενός bodybuilder,τουλαχιστον εμενα σαν θεατη δεν θα μου εκανε κλικ να τον χειροκροτήσω,σίγουρα είναι θεμα "αρπαχτης" αυτό το ποζάρισμα,αλλά εγώ σαν διοργανωτης δεν θα τον πλήρωνα για να μου έρθει,σίγουρα θα υπήρχε καποιος σε καλύτερη κατασταση και εξίσου καλό ονομα.

_kwstas_
06-02-09, 00:47
κοιταχτε οτι ειναι λιγο βοδι ειναι αλλα ενταξυ δεν ειναι και κανας λαπας! παντως για wwe θα ηταν οτι πρεπει πυστευω!! οπου εκει ο αλλος οτι ογκο και να εχει ειτε μυηκο ειτε απο σουβλακια ειναι καλοδεχουμενος και φοβιστικος!

ΑΝΕΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΒΙΝΤΕΟ ΑΝ ΕΧΕΤΕ!! Και φωτο αν και υπαρχει πως ειναι οι προ οφ σιζον!!

the_big_litho
06-02-09, 01:44
Υπαρχεο τοπικ με τους προ off season, στα γενικα η αγων. και επαγγ, ββ

Rise above
06-02-09, 01:58
http://bodybuilding.gr/forum/viewtopic.php?t=2130&highlight=season

TRIANTAFYLLOU
06-02-09, 02:26
και εμένα δεν μου αρέσει να γίνονται έτσι απομυθοποιούνται τελείως , αλλά έτσι είναι για τους περισσότερους το ββ σ αυτά τα επίπεδα , στην προσπάθεια για περισσότερο όγκο κάνουν υπερτροφία γιατί όπως λέει η παροιμία αν δεν περισσέψει δεν φτάνει .

εμένα πάντως δεν θα μου έρεσε καθόλου να είμαι έτσι στον όγκο όπως και τον φίλο μου τον γιάννη ελευθεριάδη που είναι και επαγγελματίας, δεν μπορεί να είμαστε σαν τούς αγώνες αλλά μ αρέσει ο αξιοπρεπής όγκος με καλό διαχωρισμό τουλάχιστον , ποτέ δεν έβαζα πάρα πολλά κιλά το πολύ μέχρι 128 αλλά σ αυτά τα κιλά είχα κοιλιακούς

ioannis1
06-02-09, 02:43
και εγω απλα πιστευω το παραεκανε με τον ογκο.δεν διαφωνω να παρεις κιλα αλλα μην βγαινεις να ποζαρεις ετσι.αλλα απο την αλλη ειναι ενα κινητρο για μας να μη φιβομαστε να βαζουμε κιλα αν θελουμε να αυξησουμε την μυικη μαζα μας.

_kwstas_
06-02-09, 02:50
ιoanni δεν νομιζω οτι αυτα τα παραπανισια κιλα που εχει ειναι να μυηκη μαζα! μαλλον μαζα απο τιγανιτα το κοβω :o :o :o

mantus3
06-02-09, 19:59
γιαννη η λογικη σου ειναι σωστη, οπως επισεις κ αυτη του ηλια! αλλα για να λεμε την αληθεια τι να το κανουμε αμα ενας επαγκελματιας στον ογκο φτανει να φαινετε ετσι? καλα βεβαια αμα κρινω κ απο αυτο:


Co2ryhgru1Q&feature=related


δεν ειναι κ γενικα ο καλητερος, χωρια το οτι ψιλοαντιγραφει... οστοσο ομως οπως κ να εχει, μονο κ μονο του οτι ειναι επαγκελματιας, πρεπει να τον σεβαστουμε κ ας μην ειναι κ τοσο καλος τελευτεα...

RUHL
06-02-09, 20:32
KMJdYpUVWf8




δεν αντιγραφει κανεναν εχει ενα πολυ καλο δικο του στυλ και στα σιγουρα ενας απο τους καλυτερους ποζερς εχει νηκησει και καποια βραβεια για ποζινγκ αν θυμαμε καλα

απλος μετα απο αυτη την καλη χρονια τον πηρε η κατρακιλα εχει και πολυ ασχημο στομα μηλαει παρα πολυ και δεν θα επρεπε

θα ποσταρω ενα λινκ αργωτερα απο ενα φορουμ πολυ γελιο :lol: :lol: λεει κατι επικα μεσα ο shawn ray παιθενεις στο γελιο

ioannis1
07-02-09, 02:11
δεν λεω παιδια οτι μαρεσει αλλα πρεπει να βαλεις και αρκετη σαβουρα για να αυξησεις και τη μυικη μαζα δυστυχως.οι περισσοτεροι επαγγελματιες ειναι σαν μπαλονια εκτος αγωνων.

SiCkOheL
07-02-09, 03:30
δεν πάει καλά ο τύπος.. :shoot: :rifle:

Gorillas
08-02-13, 04:38
61371

goldenera
08-02-13, 17:41
Από τους πιο αντιπαθής αθλητές του χώρου κατά την προσωπική μου άποψη. Πολύ μπλα μπλα και ουσία 0, όπως και η καριέρα του.

Antonis Giannoulis
08-02-13, 20:50
Από τους πιο αντιπαθής αθλητές του χώρου κατά την προσωπική μου άποψη. Πολύ μπλα μπλα και ουσία 0, όπως και η καριέρα του.

συμφωνω απολυτα..!!!

amateur666
09-02-13, 03:20
Από τους πιο αντιπαθής αθλητές του χώρου κατά την προσωπική μου άποψη. Πολύ μπλα μπλα και ουσία 0, όπως και η καριέρα του.

γιατι?

goldenera
09-02-13, 11:30
Γιατί κυρίως δημιουργούσε 'ντόρο' προκαλώντας με προσβλητικό τρόπο τους συναθλητές του, μόνο και μόνο για να ασχολούνται τα midia του χώρου μαζί του. Γρήγορα όμως τον κατάλαβαν, και όσο αναφορά τον ίδιο 'ξεφούσκωσε' γρήγορα και δεν προχώρησε την καριέρα του. Νομίζω ότι έχει πολύ καιρό να πάρει μέρος σε αγώνες. Είχε 'πιαστεί' και στα χέρια αν θυμάμαι καλά με τον Melvin Anthony, και είχε έντονες διαμάχες με το άλλο 'καλόπαιδο' του χώρου που τώρα εκτίει ποινή φυλάκισης για φόνο, τον Graig Titus.

billys15
11-02-13, 02:55
Στα 11 και στα 15 του ειναι τεραστιος!

Bill_k
10-04-13, 04:57
Καθολου καλος. ...Αφου βρε "κινγκ παρταλη" εισαι εκτος season τ ι γυρευεις εκει? ??

morbit_killer
10-04-13, 18:00
το δυνατό του σημείο είναι η πλάτη του πραγματική κόμπρα ο Ιρανός