PDA

Επιστροφή στο Forum : Rush V4 (Stacker2)



Polyneikos
09-07-17, 22:46
Tο Rush V4 της Stacker2 είναι η εξέλιξη του Rush (Stacker2) (https://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?18495-Rush-(Stacker2)) και του Rush Enraged (Stacker2 Europe) (https://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?33035-Rush-Enraged-(Stacker2-Europe)).



117115

117116

thegravijia
14-12-17, 15:44
το δοκιμασε κανεις ?
εχει καποια διαφορα με το Rush Enraged:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:

Polyneikos
14-12-17, 19:53
Εχει κάποιες διαφορές σε συστατικά, όπως πχ εχει αφαιρεθεί η αγκματίνη που πλέον είναι banned απο Ευρώπη. Εχει λίγο περισσότερο καφείνη, περισσότερα είδη κρεατίνης. Εχω την εντύπωση ότι πλεον αυτο θα κυκλοφορεί μονο.

jjohny
15-12-17, 11:51
Το έχει δοκιμάσει κανεις να μας πει γνώμες?Δεν έχω δοκιμασεινουτε την παλιά έκδοση ούτε αυτό.

Polyneikos
15-12-17, 12:05
Για μένα ειναι σταθερή αξία, ανήκει στα καλά της κατηγορίας :thumbup:

beefmeup
15-12-17, 12:32
στην πλειοψηφια, οσοι το εχουν δοκιμασει τους επιασε καλα..η βασικη διαφορα με το πρωτο stacker, ειναι οτι το πρωτο ειχε μεσα μεγαλυτερες ποσοτητες διεγερτικων..αυτη εδω η εκδοση ειναι πιο κοντα στην προηγουμενη (enraged), απο πλευρας συστατικων κ διεγερτικων, απλα εχουν αλλαξει κατι μικροπραγματακια στον τροπο που δινουν τις ποσοτητες μεσα στα blend ανα κατηγορια που εχει, κ οτι αφαιρεσαν τα bcaa που ειχε το enraged, (νομιζω με διαβαζουν στο φορουμ, οι τυποι στην Stacker:P), συν αυτα που εγραψε κ ο Κωστας απο πανω..

ΑΘΛΗΤΗΣ
28-12-17, 10:49
Αυτές τις μέρες ισχύει μία μοναδική εορταστική προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ στη συσκευασία των 360g.
Δείτε το εδώ. (https://athlitis.gr/simpliromata/pre-workout/rush-v4-stacker/)

thegravijia
03-01-18, 18:47
αρκετα μετριο ακομα και σε διπλη δοση πολυ λιγα πραγματα εδινε
σε αντιθεση με το Rush Enraged που ειναι απο τα καλυτερα που εχω δοκιμασει

θα συνεχισουν να βγαινουν και τα δυο ή η εταιρια θα καταργηση καποιο ? γνωριζει κανεις

Polyneikos
03-01-18, 19:08
Βασίλη το έγραψα λιγο πιο πάνω, το Enraged αποσύρεται με ότι στοκ έχει απομείνει (θεωρώ ελάχιστο) και θα μείνει μόνο το V4. Σε βλέπω πλεον να κλείνεις προς το N1:green:

thegravijia
03-01-18, 19:21
γιατι ρε γαμωτο :unsure:.το rush ηταν πολυ δυνατο - το V4 το χουν κανει πιο ελαφρυ. ισως για καποιον που εχει καιρο να παρει να ναι καλο να αρχισει με αυτο.
εγω επερνα 5μηνες σερι το rush οποτε λογικο ηταν να μην με πιασει πολυ.
υπαρχει και η ''κρυφη επιλογη'' πολυνεικε το inferno αλλα πριν το παρω θελω να δω και και αλλες κριτικες πρωτα.
το n1 πολυ πολυ καλο!

ΑΘΛΗΤΗΣ
22-02-18, 15:42
Διαθέσιμο πλέον και σε φακελάκι των 12g.
Δείτε το εδώ. (https://athlitis.gr/simpliromata/pre-workout/rush-v4-12gr-stacker2/)

121090

Metalhead|T|
22-02-18, 17:55
Ήπια ένα φακελάκι εχτές νηστικός πριν από προπόνηση στήθους.. Ήπια όλο το φάκελο 2πλη δόση κ ομολογώ ότι είχα πάρα πολύ φλεβικοτητα ..Όχι τόσο ενέργεια Αλλά ίσως φταει το ότι ήμουν νηστικός (τελευταίο γεύμα 4ωρες πριν κ ήταν με ζυμαρικο)..

Απέχω πάρα πολύ καιρό από pre workout ..απο γεύση η fruit punch είναι από τις λίγες που δε μ αρέσουν ..πρηξιματα μέτρια αντοχή μέτρια..

Θα το ξαναδοκιμασω κ θα επανέλθω

Predator1995
07-03-18, 20:03
καλησπερα, να κανω μια ερωτηση λετε να εχω θεμα με τον υπνο αν πιω ενα σκουπ στις 10 παρα το βραδυ για να παω για προπονηση 10:30?? :unsure::unsure:

jjohny
07-03-18, 20:46
καλησπερα, να κανω μια ερωτηση λετε να εχω θεμα με τον υπνο αν πιω ενα σκουπ στις 10 παρα το βραδυ για να παω για προπονηση 10:30?? :unsure::unsure:
Καλησπέρα φίλε δεν το έχω δοκιμάσει αλλά δεν νομίζω δεν έχει και πολυ υψηλή ποσότητα καφεΐνης.. βέβαια είναι και λίγο στον οργανισμό αυτά αλλους τους πιάνει αλλους Όχι..απλα δοκίμασε το δεν νομίζω να μπορεί να σου απαντήσει κάποιος μιας και ο καθένας μας είναι διαφορετικός..

Predator1995
07-03-18, 20:58
Καλησπέρα φίλε δεν το έχω δοκιμάσει αλλά δεν νομίζω δεν έχει και πολυ υψηλή ποσότητα καφεΐνης.. βέβαια είναι και λίγο στον οργανισμό αυτά αλλους τους πιάνει αλλους Όχι..απλα δοκίμασε το δεν νομίζω να μπορεί να σου απαντήσει κάποιος μιας και ο καθένας μας είναι διαφορετικός..

σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου, με την καφεινη θεμα δεν εχω και εχει οπως ειπες και μικρη δοση 160mg οποτε ναι θα το δοκιμασω

junglist
08-10-20, 09:59
Δεν βλέπω σχόλια για 2 χρόνια.
Η κρεατινη που έχει είναι στα 1.750mg ή βγαίνει λιγότερο;
Γιατί βλέπω να αναφέρει διάφορα συστατικά.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

junglist
10-10-20, 08:05
Αυτή είναι η ετικέτα από αυτό που πήρα χτες.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20201010/ca8b4e6b2d96987e8e0ff3ceac213496.jpg

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

junglist
13-10-20, 22:43
Λοιπόν μετά το C4 πήγα σε αυτό.
Πήρα τη γεύση Fruit punch.
Πολύ καλή όταν την πίνεις, αφήνει μια πικρία στο τέλος.

Με μια δόση δεν νιώθω τίποτα.
Έβαλα 1.5 την δεύτερη φορά και κάτι με έπιασε χωρίς να νιώθω το μυρμηγκιασμα με την 1.5 δόση του C4.
Προπόνηση βγήκε πάντως χωρίς πρηξιματα ή εξάντληση.


Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Orc
03-11-20, 21:53
Θα μείνω σ'αυτό για αρκετό καιρό όσο βλέπω οτι κάνει δουλειά.Και πρηξίματα δίνει και focus και στάζω ιδρώτα σαν να τρέχω σε μαραθώνιο.Σε απ'ευθείας σύγκριση με prejym, είναι καλύτερο αυτό εδώ και στη μισή τιμή. Επίσης τα δοκίμασα και τα δύο με τις ίδιες ώρες ύπνου,ίδιο φαγητό τουλάχιστον 5 φορές. Αν είχε και γεράνιο θα αγόραζα μια παλέτα v4:)

junglist
04-11-20, 16:00
Θα μείνω σ'αυτό για αρκετό καιρό όσο βλέπω οτι κάνει δουλειά.Και πρηξίματα δίνει και focus και στάζω ιδρώτα σαν να τρέχω σε μαραθώνιο.Σε απ'ευθείας σύγκριση με prejym, είναι καλύτερο αυτό εδώ και στη μισή τιμή. Επίσης τα δοκίμασα και τα δύο με τις ίδιες ώρες ύπνου,ίδιο φαγητό τουλάχιστον 5 φορές. Αν είχε και γεράνιο θα αγόραζα μια παλέτα v4:)Τι δόση παίρνεις για να δεις πρηξιματα;
Διπλή;
Έχω την αίσθηση ότι με την C4 την άκουγα καλύτερα.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Orc
06-11-20, 00:50
Δεν έχω πάρει κάποιο C4 άρα δεν έχω άποψη. Θα δοκιμάσω το Ultimate μετά την καραντίνα.