PDA

Επιστροφή στο Forum : Flav Drops (Body Attack)



Panhell34
19-08-17, 14:03
117688117689
Flav Drops από την body attack!Υπάρχουν σε πολλές γεύσεις!Χωρίς ζάχαρη και θερμίδες!Χωρίς χρωστικές ουσίες και συντηρητικά!
Το αγόρασα σε γεύση φράουλα αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα,όταν είναι θα επανέλθω με review!Αυτό που έχω να πω προς το παρόν είναι ότι το μπουκαλάκι μυρίζει ευχάριστα φραουλίλα! :P

beefmeup
20-08-17, 16:43
ασε κανα review οταν το δοκιμασεις, ηθελα κ γω να παρω κανα 2..:thumbup:

Panhell34
20-08-17, 18:07
ασε κανα review οταν το δοκιμασεις, ηθελα κ γω να παρω κανα 2..:thumbup:
Το δοκίμασα χτες στα egg protein pancakes της nls!Για να πω την αλήθεια δεν κατάλαβα και πολλά γιατί τα pancakes είχαν ήδη γεύση σοκολάτας και οι σταγόνες χάθηκαν γι αυτό δεν έγραψα κάτι!Beef,θέλω μια συμβουλή.Αν το βάλω πάνω σε κοτόπουλο λες να το πετάξω το πιάτο και να μην φάω?!Ρε παιδιά έχω βαρεθεί να τρώω κοτόπουλο,όχι άλλο έλεος! :green: Προς το παρόν δεν έχω και καμμιά άγευστη πρωτείνη ή κρεατίνη για να βάλω,που αλλού μπορώ να τις δοκιμάσω???

efib
20-08-17, 18:15
Δοκιμασε το σε γιαουρτι :green:

beefmeup
20-08-17, 18:23
.Αν το βάλω πάνω σε κοτόπουλο λες να το πετάξω το πιάτο και να μην φάω?!Ρε παιδιά έχω βαρεθεί να τρώω κοτόπουλο,όχι άλλο έλεος! :green:

χαχα, δεν θα το ετρωγα παντως:P
αν εχεις βαρεθει τοσο το κοτοπουλο, πηγαινε σε ψαρονεφρι..
σε γιαουρτι ειναι πολυ καλα κατι τετοια, ειχα δοκιμασει του myp σε γιαουρτια..:thumbup:

εγω τα βαζω σε καφε, τσαι, ροφηματα γενικα που θελω να γλυκανουν αλλα δεν βαζω ζαχαρη μεσα..

Panhell34
20-08-17, 20:55
Το δοκίμασα σε γιαούρτι όπως μου προτείνατε!Πολύ ωραίο αποτέλεσμα!Βέβαια κατά τη γνώμη μου οι 5-10 σταγόνες που λένε ότι χρειάζεται για μένα δεν ισχύει!Προσωπικά εγώ θα ήθελα περισσότερες!Πάντως δίνει ωραία γεύση στο γιαούρτι!Σίγουρα θα το δοκιμάσω και σε ροφήματα!Ευχαριστώ για τις συμβουλές σας! :)

Panhell34
01-09-17, 11:08
Το πήρα και σε γεύση cheesecake!Για να πω την αλήθεια δεν μ'άρεσε και τόσο πολύ,η φράουλα ήταν πολύ καλύτερη!Πάντως με το γιαούρτι τρώγεται αρκετά ευχάριστα

ευθυμης
01-09-17, 11:48
βανιλια μπισκοτο που πηρα εγω σκοτωνει:awesome: