PDA

Επιστροφή στο Forum : WABBA-ΠΕΣΔ Mr Αιγαίο 2009 (24 Μαϊου, Παρος)



Muscleboss
08-02-09, 13:58
Πρώτες πληρφορίες θέλουν στις 24 μαίου στη Νάξο να πραγματοποιείται το Mr Αιγαίο από την WABBA-ΠΕΣΔ.
(ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ,ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ, 24.05.2009 )

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=31353&stc=1



:bodybuilder2:

ΜΒ

slaine
08-02-09, 15:24
δεν ξέρω ποιοι θα συμμετάσχουν αλλά ο πρώτος αγώνας που είδα ποτέ ήταν Mr Aigaio και θυμάμαι τότε είχε αρκετούς καλούς αθλητές και μου άρεσε (αν και δεν ήξερα και πολλά), με πόρωσε... :thumbup:

συμμετείχαν και μερικοί φίλοι και κάναμε κερκίδα.

αυτό που μου είχε κάνει τρομερή εντύπωση ήταν η τεράστια συμμετοχή του κοινού! μιλάμε ένα μεγάλο θέατρο ασφυκτικά γεμάτο δε χωρούσαμε, καθόμασταν όρθιοι και στα σκαλιά όπου βρίσκαμε!! και πολλές γυναίκες είχαν έρθει να δουν :shifty: , συνδοιάστηκε και με επίδειξη πολ τεχνών, πολύ ωραίο στήσιμο γενικά.

και χωρίς είσοδο... τώρα που βρέθηκαν τα λεφτά για τη διοργάνωση.... :unsure:

RUHL
08-02-09, 16:05
και χωρίς είσοδο...
θέατρο ασφυκτικά γεμάτο δε χωρούσαμε :idea: :evil2:

Polyneikos
08-02-09, 18:50
Και περυσι παντως είχε γίνει στην Ναξο με μεγάλη επιτυχία μαλιστα,πολυ ικανοποιητικη προσελευση του κόσμου,μαλλον με αυτό το σκεπτικο θα σκεφτηκε ο Τσουνακης να το ξανακανει εκει,αν και αυτός είναι Παριανός.Εχω ενα αφιερωμα από το περσινο Mr Aιγαίο,θα το σκαναρω και θα το βάλω αν είναι ...

slaine
08-02-09, 19:29
άσχετο, κάθε χρόνο σε διαφορετικό μέρος δε γίνεται?

Polyneikos
08-02-09, 19:41
Πέρσι είχε ξαναγίνει Ναξο,φαντασου ότι δεν ειναι και πολλα τα νησια που προσφέρονται για τετοιου είδους διοργανωσεις..

slaine
08-02-09, 19:45
εγώ είχα παρακολουθήσει ένα στη Μυτιλήνη, δε θυμάμαι χρονιά.

Polyneikos
22-04-09, 17:16
Τελικα λόγω συγκεκριμενων προβληματων ο αγωνας Mr Αιγαιο στις 24 Μαιου θα γίνει στην Πάρο,όχι στην Νάξο.
Την συμμετοχή που ξερω σίγουρα είναι to guest που θα κανει η δικια μας η Κωνσταντινα,Κασκανη fun club !!

Kaskani Konstantina
22-04-09, 17:46
Και επειδή η Κασκάνη ειναι η δικιά σας Κωνσταντίνα σας περιμένω στην Πάρο στις 24 Μαιου
Οσο για τα γυναικεία μπλουζάκια :bodybuildinggr: θα ειναι δώρο απο μένα

peris
23-04-09, 00:28
Και επειδή η Κασκάνη ειναι η δικιά σας Κωνσταντίνα σας περιμένω στην Πάρο στις 24 Μαιου
Οσο για τα γυναικεία μπλουζάκια :bodybuildinggr: θα ειναι δώρο απο μένα

αν μας φιλοξενησεις κωνσταντινα θα ερθουμε;):P πλακα κανω φυσικα,σου ευχομαι καλη επιτυχια απο μενα αν και ειναι νωρις:green::bowdown::bbbiceps:

nicksigalas
23-04-09, 13:43
Ολοι στην Παρο και ολοι μεσα στο πλοιο απο το Σαββατο οσοι ξεκινησετε να ερθετε θα περασουμε πολυ καλα 24/05/09 ολοι για το ΜR ΑΙΓΑΙΟ:toast::clap:

Kaskani Konstantina
23-04-09, 16:16
αν μας φιλοξενησεις κωνσταντινα θα ερθουμε;):P πλακα κανω φυσικα,σου ευχομαι καλη επιτυχια απο μενα αν και ειναι νωρις:green::bowdown::bbbiceps:

Εννοειται!! ολοι στο δωματιο μου αλλα κατω στο πατωμα υπνο εσεις! για να ειμαι εγω ξεκουραστη για τον αγωνα!! σε αλλη περιπτωση θα κοιμομουνα εγω κατω, εγω ειμαι παιδι που γεννηθηκα σε ενα μικρο χωριουδακι σε τζακι, κ βολευομαι παντού!:):):)

ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ13
23-04-09, 16:41
ειτε παρο γινει,ειτε ναξο γινει εμεις θα ειμαστε εκει κωσταντινα!δεν θα λειψει κανεις!:)

Polyneikos
27-04-09, 17:02
Εδω θα ηθελα να επισημανω και να αναφερω τον περσινό νικητη του Mr Αιγαίο 2008,αγωνας που είχε γίνει στην Νάξο,o ΕλληνοΑιγύπτιος Οσμαν Ελ Σαϊντ,ο οποιος κερδισε την μεσαια κατηγορία και τον γενικό τιτλο.Απ΄ότι φανηκε το 2008 ήταν η χρονια του γιατί μετα από μερικες ημερες κέρδισε και το Wabba Μr Hellas 2008.

Οσμαν Ελ Σαϊντ,νικητης Mr Αιγαίο 2008
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1293&stc=1&d=1240840734


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1294&stc=1&d=1240840864

Polyneikos
12-05-09, 09:39
Τυπώθηκε η αφίσσα του ΜR ΑΙΓΑΙΟ 2009,το οποιο όπως έχει προαναφερθει στο τόπικ πραγματοποιείται στις 24 Μαϊου στην Παρο.
Στην αφίσσα διακρίνονται η Κωνσταντίνα Κασκάνη και ο Γιώργος Αιχμαλωτίδης.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1657&stc=1&d=1242110289

KATERINI 144
12-05-09, 10:03
ολα τα λεφτά η αφίσα, καλύτερη δεν γίνεται :clap::clap::clap::clap:

NASSER
12-05-09, 10:08
ολα τα λεφτά η αφίσα, καλύτερη δεν γίνεται :clap::clap::clap::clap:

+1000 :thumbup::clap:

Tsounakis
12-05-09, 20:37
Ενημερωνω τουs αθλητεs και τουs συνοδουs οτι ο αγωναs θα διεξαχθει κυριακη 24 - 05 - 09 απογευμα και ωρα 18.00 .
Δεν θα υπαρχουν προκριματικοι , γιατι μερικοι θα θελησουν να ερθουν στην Παρο κυριακη πρωι .
Ετσι θα δωσουμε την ευκαιρια να απολαυσουν ολοι το νησι περισσοτερο και ειδικα αυτοι που θα εχουν ερθει απο το Σαββατο !

Ευχαριστω

Νικοs Tσουνακιs

Polyneikos
12-05-09, 21:16
Yπάρχουν πληροφορίες περίπου για το σύνολο των συμμετοχων στον αγωνα;
Guest posers; Να υποθεσω Κεφαλιανος ή θα λείπει στην Αμερικη;

Tsounakis
13-05-09, 08:59
Yπάρχουν πληροφορίες περίπου για το σύνολο των συμμετοχων στον αγωνα;
Guest posers; Να υποθεσω Κεφαλιανος ή θα λείπει στην Αμερικη;

Ναι υπαρχουν αρκετεs συμμετοχεs ! μεχρι σημερα ειναι κοντα στηs 30 !
Guest posers θα εχει ο αγωναs αλλα δεν λεμε ποιουs (ειναι εκπληξη )

KATERINI 144
13-05-09, 09:55
προεδρε ευχαριστούμε για τις πληροφορίες.

καλη επιτυχία στον αγωνα, που ούτως η άλλος ειναι αναμφισβήτητη με κάποιους/ιες Guest posers που ξέρουμε πως θα έχετε και ειναι σταθερες αξίες και ενεργά μέλη του φορουμ :rocking:

king sait
13-05-09, 17:02
γυνεκειες σημετοχες ξερουμε αν υπαρχουν

Tsounakis
13-05-09, 17:38
γυνεκειες σημετοχες ξερουμε αν υπαρχουν

Ναι υπαρχουν και γυναικιεs συμμετοχεs ! αν φερειs κι εσυ καλυτερα θα ειναι ...

KATERINI 144
13-05-09, 18:20
θα ειναι η κυρια στην αφισα αποτι ξερω για guest, και αλλες να μην ειχε (που αποκλειετε) αρκουσε η δικη τις παρουσια:thumbup:

king sait
13-05-09, 18:50
θα ειναι η κυρια στην αφισα αποτι ξερω για guest, και αλλες να μην ειχε (που αποκλειετε) αρκουσε η δικη τις παρουσια:thumbup:
αν αρκει η παρουσια της εικονοιζομενης ως guest τοτε παω πασο.να ξαναροτισω ξερουμε αν τελικα υπαρχει αθλιτρια που θα ανεβει στη σκηνη να διαγονιστει

TRIANTAFYLLOU
13-05-09, 19:18
να πώ και γω την γνώμη μου πάνω σ αυτό πως πολλες φορες οι αθλητές δεν δηλώνουν έγκαιρα συμμετοχές οπότε δεν γνωρίζουμε αριθμό συμμετοχών εκ των προτέρων και το λέω αυτό γιατί και γώ πάντα τελευταία στιγμη πήγαινα να δηλώσω συμμετοχή και μάλιστα μια φορά δεν έβρισκα πάρκινκ στην θεσσαλονίκη και παρα λίγο να ανέβαινα κατευθείαν στη σκηνή .

βέβαια δεν λέω οτι είναι σωστό αλλα είναι κακή συνήθεια καλό είναι να φροντίζουν να δηλώνουν έγκαιρα οι αθλητές και αθλήτριες ώστε να μπορούν και οι διοργανωτές να κάνουν τα κουμάντα τους

Muscleboss
13-05-09, 19:22
Γιωργο σκέφτεσαι να κατεβάσεις καμία αθλήτρια στον αγώνα? Διαφορετικά θα μπορούσε να παρεξηγηθεί αυτή η ερώτηση σου... και απλά ρωτάω για να προλάβω. :???:

Με ηλία συμφωνώ.

ΜΒ

Tsounakis
13-05-09, 19:54
To αθλημα μαs παιδια ειναι μαγευτικο !!
αυτοι που ασχολουντε με αυτο ειναι ατομα δυναμικα με μεγαλη θεληση και υπομονη !
μερικοι οπωs ειπε και ο Ηλιαs δηλωνουν συμμετοχη την τελευταια ωρα για καποιο λογο !
Αλλοι παλι γιατι τουs αρεσει να μην ξερει κανειs για την προετοιμασια τουs ... να σκασoυν στον αγωνα και να αφησουν τουs παντεs αφωνουs !
οπωs και να εχει δεν υπαρχει προβλημα σε αυτο ... γιατι γνωριζουμε απο πριν το 70% των αθλητων που θα λαβουν μεροs

Polyneikos
13-05-09, 20:29
Mιας και μιλαμε για συμμετοχες για το Mr Αιγαίο,σας βαζω 2 φωτογραφίες του αθλητη του Νίκου Σιγάλα,Άκη Βουλγαρέλη, ενός αθλητη με αρκετες πρωτιες στα fitness,σας υπενθυμίζω ότι περσι κερδισε και το Mr Αιγαίο και το Wabba Mr Hellas την κατηγορία του,11 ημερες πρίν απο τον αγωνα είναι 79 κιλα με 8% λίπος.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1739&stc=1&d=1242235716

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1740&stc=1&d=1242235737

Kaskani Konstantina
13-05-09, 21:01
Aκη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ημουνα σίγουρη

Ο Ακης Βουλγαρέλης ειναι ενας απο τους καλύτερους αθλητές!! εχει γεννηθεί κομματια!!!! Την αξια του σαν αθλητης την εχει αποδείξει με τις πρωτιές του οχι μόνο στην Ελλάδα αλλα κ στην Πορτογαλία εσκισε!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο Ακη:toast: πολύ συν μάζα

king sait
13-05-09, 21:17
το ειχα ξανα
γραψει σε αλλο θεμα οτι ετοιμαζω 8 αθλητες μια εκτον οποιων η κορικη βαρβαρα και κανω την ερωτηση για τον εκσεις και μονο λογο να μην φαει ολη την ταλεπορια και ειναι μονη στη σκηνη

ΜrΚommatias
13-05-09, 22:18
προεδρε καλησπερα και απο εμενα.οι αγωνες σιγουρα θα ειναι πολυ καλοι οπως και περσι.για εμας τους αθλητες βολευει τελικα που θα εχουμε μονο τελικους:turtle:ευχαριστουμε για την ενημερωση και φυσικα θα τα πουμε απο κοντα συντομα.

ΜrΚommatias
13-05-09, 22:47
κωστα μου σε ευχαριστω πολυ.κωνσταντινα ετοιμασου για πολυ επαγγελματικες φωτο στην παρο.:thumbup::thumbup::thumbup:

Kaskani Konstantina
13-05-09, 22:56
κωστα μου σε ευχαριστω πολυ.κωνσταντινα ετοιμασου για πολυ επαγγελματικες φωτο στην παρο.:thumbup::thumbup::thumbup:


Εννοειται !!!!!! :thumbup::thumbup::thumbup:

Polyneikos
13-05-09, 23:02
Επίσης ο Σιγαλας ετοιμάζει άλλο εναν αθλητη,τον Σαπουνα Μίλτο,ο οποιος θα κατεβει και εκεινος στο Αιγαίο (εννοείται και στο Mr Hellas),στα body fitness.Γυμναζονται μαζί με τον Άκη.

TRIANTAFYLLOU
14-05-09, 02:36
Mιας και μιλαμε για συμμετοχες για το Mr Αιγαίο,σας βαζω 2 φωτογραφίες του αθλητη του Νίκου Σιγάλα,Άκη Βουλγαρέλη, ενός αθλητη με αρκετες πρωτιες στα fitness,σας υπενθυμίζω ότι περσι κερδισε και το Mr Αιγαίο και το Wabba Mr Hellas την κατηγορία του,11 ημερες πρίν απο τον αγωνα είναι 79 κιλα με 8% λίπος.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1739&stc=1&d=1242235716

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1740&stc=1&d=1242235737



από ότι βλέπω και γω με τα λίγα που ξέρω απο ββ πολύ καλή φόρμα και στούς αγώνες προβλέπετε να βγάζει σκόνη απο την ξεραίλα μπράβο και εύχομε καλή επιτυχία στούς αγώνες και θα περιμένουμε υλικό φώτο και με το μικρό μας την κωσταντίνα , πολλά μπράβο στον άκη:clap::clap:

Tsounakis
14-05-09, 09:49
προεδρε καλησπερα και απο εμενα.οι αγωνες σιγουρα θα ειναι πολυ καλοι οπως και περσι.για εμας τους αθλητες βολευει τελικα που θα εχουμε μονο τελικους:turtle:ευχαριστουμε για την ενημερωση και φυσικα θα τα πουμε απο κοντα συντομα.

Γεια σου Ακι ...για αθλητεs και ατομα σαν και εσαs αξιζει να αναφερομαστε συνεχεια !!! Εχειs κανει πολυ καλη δουλεια στο σωμα σου .. μπραβο !!!
ναι θα τα πουμε εμειs απο κοντα !

Tsounakis
14-05-09, 09:55
το ειχα ξανα
γραψει σε αλλο θεμα οτι ετοιμαζω 8 αθλητες μια εκτον οποιων η κορικη βαρβαρα και κανω την ερωτηση για τον εκσεις και μονο λογο να μην φαει ολη την ταλεπορια και ειναι μονη στη σκηνη

Γιωργο δεν παμε σε εναν αγωνα με αυτο το σκεπτικο !!!
Παμε με το σκεπτικο οτι ( εχω κανει το καλυτερο αν ειναι καποιοs - καποια καλυτεροs αs κερδισει !!!

ΜrΚommatias
14-05-09, 16:23
ευχαριστω πολυ για τα καλα σχολια κ.Τριανταφυλλου.θα προσπαθησω για το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα;)Ευχομαι να σας γνωρισω και απο κοντα

Polyneikos
14-05-09, 17:25
Σε 10 ημερες στο Μρ ΑΙΓΑΙΟ ο Άκης θα παρουσιασει πολύ καλό αποτέλεσμα,σίγουρα θα κατεβει κομματια !:thumbup:

Muscleboss
14-05-09, 18:56
^ made by Nick Sigalas.... τι περίμενες; :green:

ΜΒ

Paco
15-05-09, 09:07
Mιας και μιλαμε για συμμετοχες για το Mr Αιγαίο,σας βαζω 2 φωτογραφίες του αθλητη του Νίκου Σιγάλα,Άκη Βουλγαρέλη, ενός αθλητη με αρκετες πρωτιες στα fitness,σας υπενθυμίζω ότι περσι κερδισε και το Mr Αιγαίο και το Wabba Mr Hellas την κατηγορία του,11 ημερες πρίν απο τον αγωνα είναι 79 κιλα με 8% λίπος.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1739&stc=1&d=1242235716

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1740&stc=1&d=1242235737

Καταπληκτική η γραμμωση του αθλητη,πολύ καλος !!!:clap::clap:

nicksigalas
15-05-09, 13:44
Καλημερα και απο εμενα και καλη επιτυχια σε ολους τους αθλητες Αντε να δουμε κυριε Ακη τι ψαρια θα πιασεις στην Παρο θελω μονο να πω οτι οταν ακους τετοια καλα σχολια απο καποιους ανθρωπους που εχουν αφησει καποια ιστορια στο β.β να εισαι περηφανος καλη επιτυχια λοιπον και απο εμενα:thumbup:

ΜrΚommatias
15-05-09, 15:26
Σιγαλακο τι κανεις?οπως ειπα και πιο πανω θα προσπαθησω για το καλυτερο.Ειναι τιμη μου που αθλητες με τετοια ιστορια (κ.Τριανταφυλλου,κ.Τσουνακης) και ΕΣΥ φυσικα,κανουν τετοια σχολια.Ελπιζω να σε βγαλω και φετος ασπροπροσωπο:):):)

Spyro D
15-05-09, 18:56
Καλη τυχη παιδια κ απο εμενα!!!!:bbbiceps::bbbiceps::bbbiceps::bbbiceps::bbbiceps::bbbiceps:

Tsounakis
16-05-09, 13:47
Καλημερα σε ολους ...

Τα δρομολογια των πλοιων απο Πειραια για την Παρο το Σαββατο και την κυριακη 23 & 24 Μαιου ειναι

Σαββατο 23 - 05 - 09
--------------------------------
1) Blue Star Paros 7.25 το πρωι και θα ειναι στην Παρο 12.00 μεσημερι
2) Blue Star Naxos 17.30 απογευμα # # 21.00 βραδυ
3) Νησος Μηκονος 19.45 # # # 23.45 #

Κυριακη 24 - 05 - 09
--------------------------------
1) Blue Star Paros 7.25 το πρωι και θα ειναι στην Παρο 12.00 μεσημερι
2) H - Speed 7.30 # # # 10.00 πρωι

θα βρισκομαστε στο λιμανι για να σας υποδεχτουμε και να σας μεταφερουμε στο ξενοδοχειο Sirocco για την διαμονη σας

Για το πλοιο που θα επιλεξετε παρακαλω ενημερωστε μας στο 6937437187
Καλος να ορισετε

KATERINI 144
16-05-09, 13:53
πρόεδρε άψογος :clap:

Exci
16-05-09, 14:25
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1740&stc=1&d=1242235737
Mr kommatias ονομα και πραγμα :thumbup:

KATERINI 144
16-05-09, 14:30
^^ έτσι :clap:

Tsounakis
16-05-09, 20:07
Αυτη την ωρα ο Κεφαλιανος ειναι στην σκηνη με αλλους 22 αθλητες !
Ειδα φωτογραφιες χθεσινες ..... ειναι πραγματικα σε ασυλληπτη κατασταση !!
Του ευχομαστε το καλυτερο !!
ΑΝΤΕ ΜΑΙΚ ΦΑΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ

Kaskani Konstantina
16-05-09, 21:44
Eιδα κ εγω τις χθεσινές φωτο ειναι απίστευτος!!!! Μόνο που εφτασε να αγωνίζεται με τους 22 καλύτερους αθλητές αυτό τα λεει ολα!! Οσο για την θέση οποια κ να είναι δεν εχει σημασία!!Είναι ο μόνος Ελληνας που εφτασε εκει!!! Κ πρόκριση για Olympia:bowdown::bowdown::bowdown: ως τις 4 ξημερώματα θα εχουμε κ τα αποτελέσματα!!

Καλή επιτυχία Μιχάλη σε αγαπάμε κ είμαστε δίπλα σου!!!

Paco
19-05-09, 11:05
Ο επόμενος αγωνας είναι τωρα στην Παρο,από ότι διαβαζω θα αγωνιστουν κ μελη του φόρουμ μας.Κα Κασκάνη περιμενουμε φωτό από την εμφανιση σας !(και όποιο άλλο παιδι αγωνιστει,μη τυχον παρεξηγηθω.)

Kaskani Konstantina
19-05-09, 22:32
Ο επόμενος αγωνας είναι τωρα στην Παρο,από ότι διαβαζω θα αγωνιστουν κ μελη του φόρουμ μας.Κα Κασκάνη περιμενουμε φωτό από την εμφανιση σας !(και όποιο άλλο παιδι αγωνιστει,μη τυχον παρεξηγηθω.)


Κ βέβαια θα καταχωρήσω φωτογραφικό υλικό στο φόρουμ!!!

KATERINI 144
20-05-09, 01:40
αν θες μη καταχωρείς, την αλλη μέρα εφαγες μπαν..................................





:geek:

Polyneikos
21-05-09, 08:59
Aντε ερχεται και αυτός ο αγωνας,αυτη η περιοδο είναι η αγαπημενη μου λόγω των πολλων αγωνων,πολυς κ καλος κόσμος ετοιμαζεται να κατεβει στο νησι..
Από διαφορες πηγες μαθαινουμε ότι θα κατεβουν πολυ καλοι αθλητες στο Mr Αιγαίο,ενας αγωνας που αρκετες συμμετοχες θα εχει ,ακουγεται για ένα συνολο αθλητων κοντα στους 30,αλλά παντα προστίθονται ατομα καθως όπως εχει αναφερει και ο πρόεδρος Τσουνακης παντα υπαρχουν εκπλήξεις και ατομα που ανακοινωνουν την συμμετοχή τους την τελευταια στιγμη.
Καποιοι αθλητες που σίγουρα θα είναι στο Wabba - Πεσδ Mr Hellas (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3483) στις 14 Ιουνιου στο Novotel θα δοκιμασουν πρωτα την τυχη τους στο Mr Αιγαίο,άλλοι ίσως κρατησουν τις δυναμεις τους για το Mr Hellas.
Ακούγεται η συμμετοχη στο Mr Αιγαίο του Αντωνη Κονδύλη,ο οποίος είχε παρει την κατηγορία του και τον Γενικο Τίτλο στο Mr Hellas Wabba το 2006, την κατηγορία του στο Mr Hellas Wabba 2007 την κατηγορία του και τον γενικό τίτλο στο Wabba Mr Oδυσσεια 2007 και ετοιμαζει την επανεμφανιση του.
Ο Οσμαν Σαϊντ αυτη την περίοδο βρίσκεται σε πολύ καλή φορμα ,στα 103 κιλα και ετοιμαζει να υπερασπιστει τους περσινους του τίτλους(Mr Hellas Wabba 2008 και Mr Αιγαίο).
Επίσης μαθευτηκε η συμμετοχη του Γιωργου Αιχμαλωτίδη στην κατηγορία Masters,εμπειρου αθλητη με πολυ καλες παρουσίες.
Στα fitness θα κατεβει ο Βουλγαρελης Ακης,αθλητης του Σιγάλα να υπερασπιστει τις περσινες του νικες και στο Mr Hellas Wabba 2008 και στο Mr Αιγαίο 2008 στην κατηγρρια fitness.
Ο Σιγαλας κατεβαζει επίσης εναν αθλητη στα body fitness τον Μίλτο Σαπουνα,ο οποιος εκανε τις πρωτες του εμφανισεις περσι στο Αιγαιο και στο Mr Hellas.
Αναμενουμε,Κυριακη κοντη γιορτή που λέμε....

Tsounakis
21-05-09, 10:54
Καλημερα σε ολους !! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΩΣΤΑ !!! ναι πολυ σωστα τα λεει ο polyneikos την Κυριακη στο mr. αιγαιο θα κατεβουν πολλοι και καλοι αθλητες !! Αυτος ο αγωνας ειναι σαν μια γιορτη για το ελληνικο B.B

Akis85
21-05-09, 11:08
Κονδύλης και Οσμάν???? Ωχ ωχ θα γινει μάχη!!!!! :thumbup:

Polyneikos
21-05-09, 11:11
Προεδρε σε ευχαριστω για τις ευχες,του χρόνου θα είμαι οπωσδήποτε μαζι σας στο επόμενο Mr Αιγαιο,οι συνθηκες τωρα δεν μου επετρεπαν να ταξιδεψω στην ομορφη Παρο και να δω από κοντα τον αγωνα,εχω φροντισει όμως γιαφωτογραφικη ανταπόκριση και ο αγωνας θα καλυφθει από το :bodybuildinggr: με πλουσιο φωτογραφικο υλικο!!

ΜrΚommatias
21-05-09, 16:23
Κωστα μου χρονια πολλα και απο εμενα για την γιορτη σου,αν και θα τα πουμε απο κοντα στο γυμναστηριο.:thumbup:

puka
23-05-09, 10:34
http://i.123g.us/c/bus_atworketc/card/101209.gif

καλη επιτυχια σε ολους και ειδικότερα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στην Κωνσταντινα Κασκάνη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KATERINI 144
23-05-09, 11:26
μπράβο ολγα άπαιχτη η κάρτα :clap:

για την κασκανη δεν αμφιβάλει κανείς πως θα σκίσει πάλι, το'χει μεσα τις να καταπλήσσει το πλίθος,
ΠΑΤΑΑΑΑΑ Κωνσταντίνα μη καταλαβαίνεις κανένα φατους όλους:bbbiceps: :bbbiceps::bbbiceps::bbbiceps::bbbiceps:

(προσοχη στα καρδιακα επισοδια εκει στην Παρο :green: )

:toast::toast:

puka
23-05-09, 11:30
ευχαριστω Κατερινη , πραγματικα το εννοω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μεσα απο την καρδια μου για ολους και ειδικα για την Κασκάνη , της εχω μια αδυναμία .....

Kaskani Konstantina
23-05-09, 11:49
ευχαριστω Κατερινη , πραγματικα το εννοω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μεσα απο την καρδια μου για ολους και ειδικα για την Κασκάνη , της εχω μια αδυναμία .....


Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Ολγα δεν βρίσκω λόγια να πω για σενα...................... κάποιες φορές δεν μπορώ να εκφραστώ! Κaterini επίσης τα ιδια............ φευγω τώρα για Παρο θα τα πούμε την Δευτέρα!! σας στελνω την αγάπη μου κ τα φιλιά μου! σας υποσχομαι οτι θα τα δώσω ΟΛΑ!!!ενα κίνητρο παραπάνω είστε εσεις που εχετε πιστέψει σε μενα κ με στηρίζεται

Polyneikos
23-05-09, 14:22
Aντε καλη επιτυχια σε όλους τους διαγωνιζομενους αλλά και στην Κωνσταντίνα η οποια πλεον εχει αποκτησει δικό της φανατικο κοινο και θα το αντιληφθει στο Wabba Mr Hellas !!
Εχει όμορφο καιρο και θα είναι μια ωραία εκδρομη (σας ζηλευω κωλοπαιδα !!:P ), ελπίζω ο φωτορεπορτερ μου να με αφησει ικανοποιημενο με το υλικο που θα φερει πίσω !!
Επίσης καλα να περασει όλη η παρεα του Sigalas Team,εχουν παει καμια 10αρια άτομα,να γυρισετε νικητες !!:bodybuilder2::bodybuilder2:

TRIANTAFYLLOU
23-05-09, 19:30
καλή επιτυχία και απο μένα σε όλα τα παιδιά να δώσουν τον καλύτερο εαυτό τους και στην κωσταντίνα μας και να μας εκπλήξει ευχάριστα με πλούσιο φωτογραφικό υλικό , μόνο λίγο σεμνό γιατί κάτι μου είπε για τρελή εμφάνηση και απλά εμείς είμαστε λίγο συντηριτικούρες στο φόρουμ:P:P:P

Kaskani Konstantina
23-05-09, 19:58
καλή επιτυχία και απο μένα σε όλα τα παιδιά να δώσουν τον καλύτερο εαυτό τους και στην κωσταντίνα μας και να μας εκπλήξει ευχάριστα με πλούσιο φωτογραφικό υλικό , μόνο λίγο σεμνό γιατί κάτι μου είπε για τρελή εμφάνηση και απλά εμείς είμαστε λίγο συντηριτικούρες στο φόρουμ:P:P:P


To νου σας τι λέτε σας παρακολουθώ απο παντού............... ναι το ξέρουμε λιάκο !!! σε χαλάει η τρελή εμφάνιση εσένα!!! είσαι του κατηχητικού!!

mantus3
23-05-09, 20:15
κάποιους αλους όμως δεν μας χαλάει καθόλου!
αλλά το βασικότερο όλων, δεν ξέρω αμα σε απασχολεί αλλά εγώ θα θυμώσω άμα δεν σκισεις...

Kaskani Konstantina
23-05-09, 20:22
κάποιους αλους όμως δεν μας χαλάει καθόλου!
αλλά το βασικότερο όλων, δεν ξέρω αμα σε απασχολεί αλλά εγώ θα θυμώσω άμα δεν σκισεις...


Και βέβαια με απασχολεί γιατί είστε φίλοι μου θέλω να σας ευχαριστήσω κ θα τα δώσω ολα!!!! οσο για τον Ηλία που είναι του κατηχητικού, τι να κανουμε Mantus ας παει στο μοναστήρι!! να απολαυσει τις καλόγριες

TRIANTAFYLLOU
23-05-09, 21:51
Και βέβαια με απασχολεί γιατί είστε φίλοι μου θέλω να σας ευχαριστήσω κ θα τα δώσω ολα!!!! οσο για τον Ηλία που είναι του κατηχητικού, τι να κανουμε Mantus ας παει στο μοναστήρι!! να απολαυσει τις καλόγριες


αυτό είναι όταν αυτό το λέει μια έξυπνη γυναίκα όπως η κωσταντίνα έχει άλλη βαρύτητα στο τέλος απο δόν θα με λέτε παπαηλία ,μόνο θα πάω σε μεικτό μοναστήρι να μην είναι μόνο μοναχοί αλλα και μοναχές να τις προσέχω και να κάνω τις δουλείες τις βαριές όπως του κήπου ας πούμε πότισμα σκάλισμα ,κλάδεμα !!

KATERINI 144
23-05-09, 21:57
ηλια δε νομιζω να σε αφήσουν να κανεις δουλείες, ξεκούραστο θα σε έχουν 8-)


:green::green:

Kaskani Konstantina
24-05-09, 00:06
Aπο την Πάρο με αγάπη!!!!!!

puka
24-05-09, 08:43
Aπο την Πάρο με αγάπη!!!!!!

Θεα η Κασκάνηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Exci
24-05-09, 10:33
Aπο την Πάρο με αγάπη!!!!!!
:shock:
:love:
:thumbup:

KATERINI 144
24-05-09, 11:29
:thumbup::thumbup:

mantus3
24-05-09, 18:42
λυπησου μας λιγο...

KATERINI 144
24-05-09, 22:49
αν θες μη καταχωρείς, την αλλη μέρα εφαγες μπαν..................................

πολύ αργεί να βάλει φωτο η κωνσταντινα μάλλον δεν έλαβε σοβαρά υπόψιν τις την προειδοποίηση :turtle::turtle::turtle::turtle:

Kaskani Konstantina
25-05-09, 02:09
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1982&d=1243206507

Kaskani Konstantina
25-05-09, 02:16
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1983&d=1243206680




http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1985&d=1243206939

Kaskani Konstantina
25-05-09, 02:25
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1986&d=1243207109

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1987&d=1243207415


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1988&d=1243207511

TRIANTAFYLLOU
25-05-09, 02:34
πραγματικά φανταστικές φώτο συνδειάζουν τα πάντα, μυικότητα, αισθησιασμό , θυληκότητα , πραγματικά λαμπερή εμφάνηση χωρίς υπερβολές .

αλλα αν δεν το υποστηρίζεις αυτό δεν σου βγαίνει όσο και να είσαι καλός ηθοποιός στην σκηνή , το αυθόρμητο φαίνετε γι αυτό και το αποτέλεσμα είναι άκρως ελκυστικό.

τελικά δεν υπερέβαλε καθόλου η κωσταντίνα ότι θα δώσει τον καλύτερο εαυτό της ούτε και αυτοί που το πίστευαν από το φόρουμ

:bowdown::bowdown::bowdown::clap::clap::clap::turtle::turtle:

Kaskani Konstantina
25-05-09, 02:35
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1992&d=1243207923

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1993&d=1243207979

Kaskani Konstantina
25-05-09, 02:45
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1994&d=1243208307

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1995&d=1243208451

Kaskani Konstantina
25-05-09, 02:52
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1996&d=1243209094

puka
25-05-09, 06:56
Εχω μεινει αφωνη !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αφώνου γωνια !!!!!!!!!!!!!!!!!! αχαχαχαχαχα

Βρε ΓΥΝΑΙΚΑ , τι εκανες εκει ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Απλά καταπληκτικό !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

speachless ................

http://www.uproarcreations.com/Images/greeting%20cards/congratulations_card%5B1%5D.gif

KATERINI 144
25-05-09, 10:37
δε περιμέναμε τιποτα λιγότερο απο την κωνσταντινα 8-)

:clap::clap::clap::clap:

υσ: υπήρχε κανενα ασθενοφόρο εξω απο την αίθουσα η τους τρεχάτε με τις κούρσες?! :green:

:cyclops::cyclops::cyclops::cyclops:

NASSER
25-05-09, 10:47
Ευχαριστουμε Κωνσταντινα για τις φωτογραφιες! Πολυ καλη! :clap::thumbup:

Exci
25-05-09, 11:09
Μπραβο, μπραβο, και παλι μπραβο! :clap:

:bowdown:

Kaskani Konstantina
25-05-09, 11:47
Kαλημέρα απο blue star ferries οπως βλέπετε ακομα κ απο θάλασσα κοντά σας είμαι!!!

Θα σας πω λίγα λόγια για τον Mr Aigaio 24 Maiou (εχθες) στην καταπληκτική Πάρο, στον καταπληκτικό χώρο του hard rock club.
Εντυπωσιακός αγώνας με πολύ δυνατές παρουσίες ξεσήκωσε το κοινό που είχε κατακλύσει το χώρο
Ενδεικτικό του επιπέδου του αγώνα ειναι οτι οι 3 φιναλίστ ηταν οι ιδιοι με το mr Hellas του Μαιου του 2008 στο Novotel

Kατηγορίες

Τζουνιορ
4 συμμετοχές νικητής της κατηγορίας Μωησίδης

Fitness
I συμμετοχή

Body fitness
4 συμμετοχές νικητης Δίπλας Χρήστος

Masters
3 συμμετοχές νικητής της κατηγορίας οπως ΠΑΝΤΑ ο μεγάλος αθλητής ΑΙΧΜΑΛΩΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ!!!!!

ΒΒ 3
1 συμμετοχή νικητής Αλιμπέρτης

ΒΒ 2
3 συμμετοχές νικητής ο καταπληκτικός OSMAN SAID

BB1
3 συμμετοχές νικητής ο πρωτοεμφανιζόμενος Στράτος Βερβενιώτης

Νικητής του OVER ALL o ΟΣΜΑΝ SAID

GUEST POSERS

KΑΣΚΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Και ο απίστευτος ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

kr1st0s
25-05-09, 11:48
Συγχαρητηρια Κωνσταντινα!Πραγματικα τελεια ακομα μια φορα!!!:thumbup:

Polyneikos
25-05-09, 12:04
Κωνσταντίνα όπως παντα εκανες σουπερ εμφανιση !!:clap::clap::bowdown:

Muscleboss
25-05-09, 12:32
κωνσταντίνα σε ευχαριστούμε για τις πολύ ωραίες φωτογραφίες και την ενημερωση!!:clap::clap:



Νικητής του OVER ALL o ΟΣΜΑΝ SAID

respect στον Οσμαν, φοβερός αθλητής και πολύ καλό παιδί. περιμένω να τον ξαναδώ στην αθήνα.

ΜΒ

Polyneikos
25-05-09, 12:36
Φαινεται ότι και το 2009 θα είναι η χρονια του Σαϊντ,πολύ καλος !!
Απο αυριο αναμεινατε και δικο μου υλικο !

Kntrns_MD
25-05-09, 13:25
Κωνσταντίνα συγχαρητήρια! Η Πάρος πρέπει να πήρε φωτιά με τη παρουσία σου!

Τελικά στην πισίνα βούτηξες? :clapping:

Μαρία
25-05-09, 13:41
Απλα καταπληκτική όπως πάντα!!!Συγχαρητήρια Κων/να εχεις κανει τρομερη δουλεια με το σωμα σου και αυτο φαινεται!!!!:thumbup:

Kaskani Konstantina
25-05-09, 13:56
Σας ευχαριστώ ολους!! η προετοιμασία μου ολοκληρώνεται σε 3 εβδομάδες για το Hellas κ κει θα δώσω τον καλύτερο μου εαυτό! στην Πάρο επέλεξα ενα καταπληκτικό οριεντάλ για να διασκεδάσουμε τον κόσμο! αυτό αλλωστε ειναι το γκέστ ενα σοου που δίνει χαρά!

Περάσαμε ολοι οι αθλητές καταπληκτικά!!!:toast: μετά το τέλος του αγώνα πήγαμε για φαγητό σε μια ομορφη ταβέρνα του Νησιου, ΚΑΙ ξενυχτήσαμε λιγουλάκι στην πισίνα του ξενοδοχείου!!! χάσατε οσοι δεν ηρθατε:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

ANNA VANDEVA
25-05-09, 14:06
Κωνσταντίνα μου, πολύ απλά,

ΕΙΣΑΙ ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
25-05-09, 15:44
μπραβο ρε κωσταντίνα απλα καταπληκτική απο τις φωτο και την περιγραφή σου καταλάβαμε πως έβαλες φωτιά στην ήρεμη ζωή του νησιού .
:bowdown::bowdown::shock::shock::turtle::turtle:

Kaskani Konstantina
25-05-09, 21:09
Κασκάνη - Βουλγαρέλης

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2009&d=1243274337

Κασκάνη - Αλιμπέρτης

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2010&d=1243274877

ΜrΚommatias
25-05-09, 21:15
καλησπερα σε ολους και απο εμενα.Δυστηχως μια μικρη απροσεξια μου λιγο πριν τον αγωνα δεν μου επετρεψε να κατεβω στην κατηγορια μου που ειχε τελικα 1 αθλητη που ελαβε μερος και περσυ.Ειμουν 700 γραμμαρια πιο βαρυς.Ομως μου βγηκε σε καλο γιατι εκανα guest και ακουσα παρα πολυ καλα σχολια απο πολλους αθλητες και φυσικα απο τον κοσμο που ειδαν τον αγωνα.Το παθημα μαθημα.Θελω να ευχαριστησω τον προπονητη μου Νικο Σιγαλα για την SUPER παρουσιαση που μου εκανε και να του πω οτι στο MR.HELLAS δεν θα τον στενοχωρησω ξανα.Ειπαμε το παθημα μαθημα.:shock:

puka
25-05-09, 21:19
Κασκάνη Βουλγαρέλης
Κασκάνη Αλιμπέρτης

τι να πω ποια χριστιανη ;;; τι ;;;;
Απλά θεικες οι φωτο και εσυ μια Θεα !!!!!!! οπως παντα ... :)

Kaskani Konstantina
25-05-09, 21:30
Μωυσίδης

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2011&d=1243276129

Polyneikos
25-05-09, 21:34
καλησπερα σε ολους και απο εμενα.Δυστηχως μια μικρη απροσεξια μου λιγο πριν τον αγωνα δεν μου επετρεψε να κατεβω στην κατηγορια μου που ειχε τελικα 1 αθλητη που ελαβε μερος και περσυ.Ειμουν 700 γραμμαρια πιο βαρυς.Ομως μου βγηκε σε καλο γιατι εκανα guest και ακουσα παρα πολυ καλα σχολια απο πολλους αθλητες και φυσικα απο τον κοσμο που ειδαν τον αγωνα.Το παθημα μαθημα.Θελω να ευχαριστησω τον προπονητη μου Νικο Σιγαλα για την SUPER παρουσιαση που μου εκανε και να του πω οτι στο MR.HELLAS δεν θα τον στενοχωρησω ξανα.Ειπαμε το παθημα μαθημα.:shock:

Aκη δεν πειραζει,αυτα συμβαινουν,είχες την ατυχία να βγεις εξω για 700 γρ αλλα ετσι το άθλημα, αλλα για το Μρ Ελλας πρόσεχε γιατί δεν λεει για καποια γραμμαρια να χασεις την κατηγορία ,εγω ξερω ότι το Μρ Αιγαίο δεν ηταν στον προγραμματισμο σου και πραγματικα το αποφασισες 3 εβδομαδες πριν να κατεβεις,ο στοχος ηταν το Ελλας και για εκει προετοιμαζεσαι,αλλά εσενα και τον Σιγαλα δεν σας φοβαμαι,θα κανετε αυτό που πρεπει και θα κατεβεις και κομματια και θα παιξεις για πρωτια !!:thumbup::thumbup:

KATERINI 144
25-05-09, 21:56
κρίμα ακη και ήσουν σε φοβερη κατάσταση, αλλα καθε εμπόδιο σε καλο που λένε, δωστα στο μρ Ελλας :clap:

Muscleboss
25-05-09, 22:16
Ωραίες φώτος! Η κωσταντίνα όπως πάντα σε φοβερή κατάσταση:clap:

Άκη ξέρεις καλά ότι για να δώσεις τον καλύτερο σου εαυτό, πρέπει να παίξεις στα όρια, και όταν πίαζεις στα όρια, πάντα μπορέι να πέσεις λίγο πάνω ή λίγο κάτω.

Πιστεύω ότι στο Mr Hellas θα σαι στο 100% :thumbup:

ΜΒ

chrisberg
25-05-09, 23:13
Φαινεται ότι και το 2009 θα είναι η χρονια του Σαϊντ,πολύ καλος !!
Απο αυριο αναμεινατε και δικο μου υλικο !

Φίλε Κώστα βοήθησε λίγο.
που είναι οι φώτο του Οσμάν και δε μπορώ να τις δώ?
Αλήθεια ο Ακης σε πιά κατηγορία θα έπαιζε?
(ρωτάω γιατί δεν ξέρω τις κατηγορίες της waββα).

Muscleboss
25-05-09, 23:28
chrisberg ξέρω ότι είσαι ανυπόμονος, γι αυτό σε πάω! αύριο θα έχουμε το φωτογραφικό υλικό απο τον αγώνα και λογικά και φωτος του οσμαν.

σχετικά με τις κατηγορίες τις wabba, ρίξε μια ματιά εδώ: http://forum.bodybuilding.gr/showpost.php?p=71443&postcount=110

από όσο θυμάμαι ο άκης ήταν για την body fitness αλλά φαντάζομαι θα ξεπέρασε το όριο του βάρους... αυτό τουλάχιστον νομίζω.

ΜΒ

Polyneikos
25-05-09, 23:33
O Ακης ειναι fitness κατηγορία , όχι body fitness.
Aπό αυριο θα υπάρχουν μπόλικες φωτογραφίες,κρατηθείτε !!

Polyneikos
26-05-09, 16:21
Συγχαρητηρια βεβαιως στους guests posers αλλα και στους αθλητες που συμμετείχαν !!Από σημερα θα παιξουν μπολικες φωτο !!

Polyneikos
26-05-09, 17:17
Eπειδη εγω δεν καταφερα να παω,είχα δωσει την ψηφιακη μου σε φίλο μου από το γυμναστηριο που πήγε ,σημερα θα την παραλαβω και θα ξεκινησει το ανεβασμα !!

Polyneikos
26-05-09, 19:15
Εφοσον εχεις τραβηξει και εσυ,ποσταρε καμια !!όσες περισσότερες τόσο καλύτερα !

Polyneikos
26-05-09, 21:56
Σημερα στο γυμναστηριο που είδα όλη την παρεα μου είπαν λεπτομερειες για τον αγωνα Mr Αιγαίο που στεφθηκε με μεγαλη επιτυχία.Πολυ καλό το επίπεδο,μεγαλη η προσελευση του κόσμου,μια γιορτινη κατασταση για τους φίλους του ελληνικου αγωνιστικου bb!!
Θα ηθελα να σταθω σε 3 σημεια πριν να ξεκινησω το φωτορεπορταζ που πιστεψτε με είναι πολυ πλουσιο,πάνω από 300 φωτογραφίες.

Θελω να ευχαριστησω τον φίλο Αποστόλη από Νεα Μακρη που μας εξυπηρετησε τραβωντας με 2 ψηφιακες αποκλειστικες φωτογραφίες για το :bodybuildinggr:!
Το ελάχιστο είναι ενα μεγαλο ευχαριστω και επίσης χαίρομαι που παρελαβε και εκεινος μια από τις καινουργιες μπλουζες του φόρουμ μας !!

Δευτερον θα θελαμε να ευχαριστησουμε τον κο Τσουνακη αλλά και τον Σιγαλα Νικο όπως και όλη την Wabba - Πεσδ που μας υποστηριζει σαν ομοσπονδια και μας τιμουν με την συμμετοχη τους στο φόρουμ μας.Μπορεί για καποιους να ακουστουν κοπλιμεντα σε αυτους τους ανθρωπους αλλά είναι υποχρεωση μας να λέγονται.

Τελος θα ηθελα να ευχαριστησουμε και τον Νίκο Σιγαλα αλλα και όλη την ομοσπονδία γιατί μας συμπεριέλαβε στην εκφώνηση του αγωνα και ανεφερε αρκετες φορές το :bodybuildinggr:,την δραση του φόρουμ στον χώρο του bb και το λιθαρακι (μικρο ή μεγαλο) που προσπαθουμε να βαλουμε και εμεις για την αναπτυξη του αθληματος μας.
Τερμα τα λόγια,ξεκινανε οι φωτο,μια εικονα =1000 λέξεις !!

NASSER
26-05-09, 22:09
Σημερα στο γυμναστηριο που είδα όλη την παρεα μου είπαν λεπτομερειες για τον αγωνα Mr Αιγαίο που στεφθηκε με μεγαλη επιτυχία.Πολυ καλό το επίπεδο,μεγαλη η προσελευση του κόσμου,μια γιορτινη κατασταση για τους φίλους του ελληνικου αγωνιστικου bb!!
Θα ηθελα να σταθω σε 3 σημεια πριν να ξεκινησω το φωτορεπορταζ που πιστεψτε με είναι πολυ πλουσιο,πάνω από 300 φωτογραφίες.

Θελω να ευχαριστησω τον φίλο Αποστόλη από Νεα Μακρη που μας εξυπηρετησε τραβωντας με 2 ψηφιακες αποκλειστικες φωτογραφίες για το :bodybuildinggr:!
Το ελάχιστο είναι ενα μεγαλο ευχαριστω και επίσης χαίρομαι που παρελαβε και εκεινος μια από τις καινουργιες μπλουζες του φόρουμ μας !!

Δευτερον θα θελαμε να ευχαριστησουμε τον κο Τσουνακη αλλά και τον Σιγαλα Νικο όπως και όλη την Wabba - Πεσδ που μας υποστηριζει σαν ομοσπονδια και μας τιμουν με την συμμετοχη τους στο φόρουμ μας.Μπορεί για καποιους να ακουστουν κοπλιμεντα σε αυτους τους ανθρωπους αλλά είναι υποχρεωση μας να λέγονται.

Τελος θα ηθελα να ευχαριστησουμε και τον Νίκο Σιγαλα αλλα και όλη την ομοσπονδία γιατί μας συμπεριέλαβε στην εκφώνηση του αγωνα και ανεφερε αρκετες φορές το :bodybuildinggr:,την δραση του φόρουμ στον χώρο του bb και το λιθαρακι (μικρο ή μεγαλο) που προσπαθουμε να βαλουμε και εμεις για την αναπτυξη του αθληματος μας.
Τερμα τα λόγια,ξεκινανε οι φωτο,μια εικονα =1000 λέξεις !!

+1000 :clap::clap::clap:

Polyneikos
26-05-09, 22:25
Νικητης Juniors

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2017&stc=1&d=1243365618


Κατηγορία Body Fitness


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2018&stc=1&d=1243365618


Νικητης χαμηλης κατηγορίας bb,το ονομα του αθλητη,Αλιμπέρτης


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2016&stc=1&d=1243365618

Μεσαια κατηγορία,νικητης Oσμαν Ελ Σαϊντ

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2019&stc=1&d=1243365618

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2020&stc=1&d=1243365618

KATERINI 144
26-05-09, 22:30
Νικητης Juniors

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2017&stc=1&d=1243365618κατηγορια juniors?! δλδ στις ποιο μεγαλες κατηγοριες πως ηταν η αθλητες ?! :shock:


μπραβο κωστα βαλε πραμα, άργησες λιγο αλλα απ'οτι βλεπω άξιζε :clap::clap::clap::clap:

Polyneikos
26-05-09, 22:55
Συνεχεια μεσαίας κατηγορίας...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2025&stc=1&d=1243367539

Η απονομη της μεσαιας κατηγορίας από τον αθλητη και φίλο Γκίκα Στέλιο ,ο οποιος ήταν και κριτης στον αγώνα...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2021&stc=1&d=1243367539

Ψηλή κατηγορία

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2022&stc=1&d=1243367539

Σκληρες μάχες για τον Γενικό τίτλο !!!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2023&stc=1&d=1243367539

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2024&stc=1&d=1243367539

Polyneikos
26-05-09, 23:08
Η πλεον γνωριμη φωνή των αγωνων της Wabba-Πεσδ,ο μονιμος εκφωνητης των τελευταιων ετων,Νίκος Σιγάλας.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2026&stc=1&d=1243368369

Ο πρόεδρος της Wabba ,Τσουνακης Νίκος ,μαζί με τον Σιγάλα.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2029&stc=1&d=1243368369

Ο Νίκος Σιγάλας με τον αθλητη του ,Βουλγαρέλη Άκη ο οποιος είναι το μελος mrkommatias στο φόρουμ μας.Πραγματικα κομματια ο Άκης,προσέφερε ένα πολύ όμορφο guest posing στον αγωνα !!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2027&stc=1&d=1243368369


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2028&stc=1&d=1243368369

Muscleboss
26-05-09, 23:14
Το ρεπορτάζ του αγώνα τα σπάει...! :clap::clap:

Σιγάλας και Βουλγαρέλης, δίδυμο κορυφής!!!

ΜΒ

Kaskani Konstantina
26-05-09, 23:23
Καταπληκτικές φωτο!!! καταπληκτικός αγώνας ενας προς ενας οι αθλητές!εχασες Polyneikos!!
Οσο για τον Νικο τον Σιγάλα δεν βρίσκω λόγια να πω γιαυτόν τον ανθρωπο!!εκανε μια παρουσίαση σε μενα κ στον Βουλγαρέλη που πραγματικά μας συγκίνησε

NASSER
26-05-09, 23:26
Ευχαριστουμε για το υπεροχο ρεπορταζ! :clap:

KATERINI 144
26-05-09, 23:33
ωραια!περιμενουμε λοιπον το φωτογραφικο υλικο!οσες και να εχω τραβηξει,θελω κι αλλες!!:turtle::turtle::turtle:ρουμελιωτη και τη περιμένεις να βαλεις φωτο?! διαλεξε τις ποιο καλες και δωσε πραμα στο λαο :smash::smash::smash::smash:

TRIANTAFYLLOU
26-05-09, 23:37
μπραβο παιδιά πραγματικά μας ανοίξατε τα μάτια με το ωραίο ρεπορταζ πραγματικά πρέπει να ήταν πολυ καλή ατμόσφαιρα :clap::clap::clap:

Polyneikos
26-05-09, 23:52
Δόθηκαν μαχες σωμα με σωμα για τον Γενικο Τίτλο...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2030&stc=1&d=1243370893

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2031&stc=1&d=1243370893

Η τελικη αναμετρηση εγινε μεταξύ Σαϊντ και Αλιμπέρτη...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2032&stc=1&d=1243370893

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2033&stc=1&d=1243370893

Αλλα δυστυχως η πρωτια μπορεί να δοθεί μονο σε έναν...
Οσμαν Ελ Σαϊντ,Mr Αιγαίο 2009 !!!
Η απονομή από τον πρόεδρο της Wabba , Tσουνάκη Νίκο

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2034&stc=1&d=1243370893

Polyneikos
26-05-09, 23:56
Το ρεπορτάζ του αγώνα τα σπάει...! :clap::clap:

Σιγάλας και Βουλγαρέλης, δίδυμο κορυφής!!!

ΜΒ

Θα δείτε τωρα τον Άκη πως θα κατέβει,στο Ελλάς !!Με προπονητη Σιγαλα κ να μην κατέβει γραμμωμενος γίνεται;;;

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2028&stc=1&d=1243368369


Καταπληκτικές φωτο!!! καταπληκτικός αγώνας ενας προς ενας οι αθλητές!εχασες Polyneikos!!
Οσο για τον Νικο τον Σιγάλα δεν βρίσκω λόγια να πω γιαυτόν τον ανθρωπο!!εκανε μια παρουσίαση σε μενα κ στον Βουλγαρέλη που πραγματικά μας συγκίνησε

Το ξερω ότι έχασα,ασε !!Του χρόνου όπου και να γίνει θα είμαι μέσα !!
Και ο Σιγαλας μου έλεγε τα καλύτερα για σένα,ήσασταν καλή παρέα έμαθα,μόνο που στην πισινα αναγκασες πολλά κεφαλια να χαζευουν από τα παραθυρα.Δεν ξερω,έτσι έμαθα !!:turtle::turtle:

Kaskani Konstantina
27-05-09, 00:44
E!!!! για να το λεει ο Σιγάλας κάτι θα ξέρει!!!!!!!!!!!!!!

TRIANTAFYLLOU
27-05-09, 01:35
ο αλιμπέρτης πολύ καλός και καλό καλούπι έχασε στα σημεία πιστεύω λόγω λιγότερου όγκου απο σαιτ αλλα σαν σύνολο και ρηλάξ υπερέχει έχει καλές προοπτικές αυτός ο αθλητής

Paco
27-05-09, 08:24
Συνεχεια μεσαίας κατηγορίας...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2025&stc=1&d=1243367539

Η απονομη της μεσαιας κατηγορίας από τον αθλητη και φίλο Γκίκα Στέλιο ,ο οποιος ήταν και κριτης στον αγώνα...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2021&stc=1&d=1243367539


Σκληρες μάχες για τον Γενικό τίτλο !!!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2023&stc=1&d=1243367539

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2024&stc=1&d=1243367539

Καταπληκτικες οι φωτογραφίες,ευχαριστουμε πολυ για το ρεπορταζ !!
Βλέπω ότι οι αθλητες ήταν σε πολύ καλή κατασταση.Αναμένεται στο Mr Hellas να γίνει χαμος!Περιμενουμε και συνεχεια.:thumbup:

Polyneikos
27-05-09, 09:53
Αντε παρτε και μια γευση από Κασκάνη Κωνσταντίνα !!!Εμαθα ότι έκαψε καρδιες,αληθευει;;;(Ρητορικο το ερωτημα είναι,μην απαντήσετε !!)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2035&stc=1&d=1243407275

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2036&stc=1&d=1243407275

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2037&stc=1&d=1243407275


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2038&stc=1&d=1243407275


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2039&stc=1&d=1243407275

Polyneikos
27-05-09, 12:39
Η κατηγορία Body Fitness

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2043&stc=1&d=1243417220

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2040&stc=1&d=1243417220

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2041&stc=1&d=1243417220

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2042&stc=1&d=1243417220


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2044&stc=1&d=1243417220

RAMBO
27-05-09, 12:59
κωσταντινα και ακη συνχαρητιρια πολυ καλη εμφανιση...:bowdown:

James
27-05-09, 13:18
Συγχαρητηρια σε όλους τους συμμετεχοντες αθλητες,αλλά και στην Wabba η οποια μας εχει συνηθισει σε διοργανωσεις με πολύ καλό επίπεδο αθλητων.
Βλέπω συμμετειχαν και καποια μελη του φόρουμ μας,διπλα συγχαρητηρια στα παιδια:clap::clap:.

Polyneikos
27-05-09, 18:01
Nα βαλω την κατηγορία Juniors,εκει είχαμε 4 συμμετοχες ,νικητης ο αθλητης Μωησίδης.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2045&stc=1&d=1243436355

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2046&stc=1&d=1243436355

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2047&stc=1&d=1243436355

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2048&stc=1&d=1243436355

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2049&stc=1&d=1243436355

chrisberg
27-05-09, 19:36
ο αλιμπέρτης πολύ καλός και καλό καλούπι έχασε στα σημεία πιστεύω λόγω λιγότερου όγκου απο σαιτ αλλα σαν σύνολο και ρηλάξ υπερέχει έχει καλές προοπτικές αυτός ο αθλητής
:thumbup::thumbup::thumbup:

Polyneikos
27-05-09, 20:56
Πολύ καλος αθλητης ο Αλιμπέρτης,τον θυμαμαι και περυσι στο Mr Hellas,είχε κερδίσει πάλι την κατηγορια του.:clap::clap:

thegravijia
28-05-09, 00:13
αλλες φοτο δεν παιζουνε?
ή κανα βιντεο?

KATERINI 144
28-05-09, 01:14
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2038&stc=1&d=1243407275


χωρίς σχόλια, οτι και να πεις ειναι λγο γιαυτη τη γυναίκα,τα λέει ολα η έκφρασή τις.........................................................................................

TRIANTAFYLLOU
28-05-09, 02:56
πραγματικά παιδιά εδω η κωσταντίνα ακτινοβολεί τέλεια φωτο και βγάζει αυτό που πραγματικά νιώθει επάνω στην σκηνή .

η εκφραση συναισθημάτων σε όλο της το μεγαλείο επι σκηνής όμορφη και λαμπερή παρουσία.

ελπίζω να συντελέσαμε και εμείς απο το φόρουμ γι αυτο το αποτέλεσμα στην ψυχολογία της κωνσταντίνας μας:bowdown::bowdown::bowdown::clap::clap::clap:

Tsounakis
28-05-09, 11:18
Καλημερα σε ολους ..
Ενας ακομα αγωνας της WABBA εγινε στην Παρο με επιτυχια !!
Ελαβαν μερος πολλοι αθλητες με πολυ μεγαλο επιπεδο
Στον αγωνα εδωσαν χρωμα με την παρουσια τους οι Quest posers Kωσταντινα Κασκανη σε καταπληκτικη φορμα και καλλιτεχνικη παρουσια !!! και ο Ακης Βουλγαρελης στην πιο καλη του φορμα !!

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
---------------------

JUNIOR
----------
1 η θεση Μωισιδης Αλεξανδρος
2 # Μαρινοπουλος Δημητρης
3 # Συμεωνιδης Ηλιας
4 # Ιβρος Νικος

FITNESS
-----------
1 η θεση Ζαρκαδουλας Δημος

BODY FITNESS
-------------------
1 η θεση Διπλας Χρηστος
2 # Ρηγας Μανος
3 # Ρεζα Χαλαντου
4 # Lami Edmond

MASTERS
------------
1 η θεση Αιχμαλωτιδης Γιωργος
2 # Κοσκινας Κοσμας
3 # Μπραιμης Παναγιωτης

ΧΑΜΗΛΗ ΑΝΔΡΩΝ
---------------------
1 η θεση Αλιμπερτης Γιαννης

ΜΕΣΑΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
---------------------
1 η θεση El said Othman
2 # Φωτιαδης Χαραλαμπος
3 # Giaser Moustafa

ΨΗΛΗ ΑΝΔΡΩΝ
--------------------
1 η θεση Βερβενιωτης Σρατος
2 # Χαττζηγεωργιου Γιωργος
3 # Ζουμης Φανουρης

OVER ALL
-------------
1 η θεση El said Othman
2 # Αλιμπερτης Γιαννης
3 # Αιχμαλωτιδης Γιωργος
4 # Βερβενιωτης Στατος

nicksigalas
28-05-09, 11:47
Για σας και απο εμενα σε ολα τα παιδια του FORUM θελω να πιστευω οτι πραγματικα εγινε ενας πολυ καλος αγωνας και θελω να σας ευχαριστησω και μεσω του SITE για την ενημερωση αλλα και την υποστηριξη που μας δινεται .Θελω επισης να δώσω πολλα χαιρετίσματα στον φιλο μου τον Ηλια Τριανταφυλου και τον περιμενω να τον δω στις 14/06/2009 στο NOVOTEL . Οσο για Κασκανη απλα απιστευτη:clap::clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
28-05-09, 16:47
γειά σου νίκο φίλε μου σίγουρα θα τα πούμε στην αθήνα και χαίρομε που ο αγώνας στην πάρο στέφτηκε με επιτυχία και είδε ο κόσμος ένα όμορφο θέαμα.
εύχομε κάθε προσπάθεια διοργάνωσης στην ελλάδα να αφήνει θετικές εντυπώσεις πράγμα που έχει ανάγκη το ββ γενικότερα.

μπραβο σε όλους που βοηθάν να γίνονται αυτές οι εκδηλώσεις και μπράβο στούς αθλητές γιατί αυτό το σόου αυτοί το δίνουν , αυτήν την ωραία παράσταση και είναι όπως οι παραστάσεις που δίνουν οι ηθοποιοι στο θέατρο χωρίς αυτούς δεν γίνετε τίποτε.:clap::clap::clap:

Mythonas
28-05-09, 17:06
Μπραβο σε όλους τους αθλητές και κυρίως στην δικιά μας Κωνσταντινα
Κωνσταντίνα :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Kaskani Konstantina
28-05-09, 17:30
Θέλω να ευχαριστήσω την αγαπημένη μου ομοσπονδία WABBA ΠΕΣΔ τον αξιόλογο πρόεδρο κύριο Τσουνάκη, τον αξιολάτρευτο κ αδυναμία μου Νίκο Σιγάλα ( που εχει κ μια γυναίκα πανέμορφη κ σε εμφάνιση κ σε ψυχή στην ζωη του)τον υπέροχο Αλεκο Σιατραβάνη, θέλω να ευχαριστήσω ολα τα παιδιά του φόρουμ που με στηρίζεται κ με εχετε ανεβάζει ψυχολογικά στον Θεο!!!

Σας περιμένω ολους στις 14 ιουνίου θα κάνω ενα σοου απίστευτο!! πρώτα για σας κ μετα για μένα!!!

eua9
28-05-09, 17:59
θέλω να ευχαριστήσω ολα τα παιδιά του φόρουμ που με στηρίζεται κ με εχετε ανεβάζει ψυχολογικά στον Θεο!!!

Σας περιμένω ολους στις 14 ιουνίου θα κάνω ενα σοου απίστευτο!! πρώτα για σας κ μετα για μένα!!!


Κωνσταντίνα θα είμαστε εκεί για σένα!!!!:rolf:
Θα είσαι ακόμα πιο Super από ότι βλεπουμε στις φωτο;! πόσο ακόμα;;!:thumbup:
Αν και ζηλεύουμε.. μας δίνεις κίνητρο για να συνεχίσουμε!:bbbiceps::)

Polyneikos
28-05-09, 23:00
Και άλλες φωτό από τον Γενικο Τίτλο ...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2051&stc=1&d=1243540765


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2052&stc=1&d=1243540765

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2053&stc=1&d=1243540765

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2054&stc=1&d=1243540765


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2055&stc=1&d=1243540765

Akis85
29-05-09, 22:10
Καλό ζεσταμα για το μρ ελλας!!! Βλεπω να γινεται σφαγη στο νοβοτελ:turtle::turtle::toast::toast::toast:

mazarakiotis
29-05-09, 22:30
Καλημερα σε ολους ..
Ενας ακομα αγωνας της WABBA εγινε στην Παρο με επιτυχια !!
Ελαβαν μερος πολλοι αθλητες με πολυ μεγαλο επιπεδο
Στον αγωνα εδωσαν χρωμα με την παρουσια τους οι Quest posers Kωσταντινα Κασκανη σε καταπληκτικη φορμα και καλλιτεχνικη παρουσια !!! και ο Ακης Βουλγαρελης στην πιο καλη του φορμα !!

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
---------------------

JUNIOR
----------
1 η θεση Μωισιδης Αλεξανδρος
2 # Μαρινοπουλος Δημητρης
3 # Συμεωνιδης Ηλιας
4 # Ιβρος Νικος

FITNESS
-----------
1 η θεση Ζαρκαδουλας Δημος

BODY FITNESS
-------------------
1 η θεση Διπλας Χρηστος
2 # Ρηγας Μανος
3 # Ρεζα Χαλαντου
4 # Lami Edmond

MASTERS
------------
1 η θεση Αιχμαλωτιδης Γιωργος
2 # Κοσκινας Κοσμας
3 # Μπραιμης Παναγιωτης

ΧΑΜΗΛΗ ΑΝΔΡΩΝ
---------------------
1 η θεση Αλιμπερτης Γιαννης

ΜΕΣΑΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
---------------------
1 η θεση El said Othman
2 # Φωτιαδης Χαραλαμπος
3 # Giaser Moustafa

ΨΗΛΗ ΑΝΔΡΩΝ
--------------------
1 η θεση Βερβενιωτης Σρατος
2 # Χαττζηγεωργιου Γιωργος
3 # Ζουμης Φανουρης

OVER ALL
-------------
1 η θεση El said Othman
2 # Αλιμπερτης Γιαννης
3 # Αιχμαλωτιδης Γιωργος
4 # Βερβενιωτης Στατος

κυριε τσουνακη ευχαριστουμε για την ενημερωση και τα παιδια απο το φορουμ για τις ωραιες φωτογραφιες που εβγαλαν

Polyneikos
30-05-09, 18:44
Kαι άλλες φωτο από τον πετυχημενο αγωνα του Mr Αιγαίο,ο οποιος θεωρειται προπομπός του Mr Hellas,εκει θα πεσουν κορμια.
Μεσαια κατηγορία,El said Othman, Φωτιαδης Χαραλαμπος,Giaser Moustafa

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2066&stc=1&d=1243698123

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2064&stc=1&d=1243698123

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2067&stc=1&d=1243698123

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2065&stc=1&d=1243698123

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2068&stc=1&d=1243698123

Kaskani Konstantina
02-06-09, 18:03
Μετά τον αγώνα Mr Αιγαίο μια βόλτα νυχτερινή στην ομορφη Πάρο!!!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2237&d=1243955009

TRIANTAFYLLOU
02-06-09, 18:43
εδώ είναι πού λέμε δεν μπορώ να μην σχολιάσω γιατί όταν κρατάς κάτι μέσα σου σε πνίγει και πρέπει να το βγάλεις .
ένα μπουκέτο με όμορφα λουλούδια εδω ρε κωσταντίνα είσαι η απάντηση σε όσους πιστεύουν πως οι γυναίκες που ασχολούνται με το ββ δεν είναι σεχυ και δεν μπορώ να εκφραστώ πιό ελέυθερα γιατί δεν μου το επιτρέπει η ευγενής καταγωγή μου (μεγάλωσα στα ανάκτορα του μπάκινχαμ) να το πώ πιο λαικα .

φτού σου κοπελάρα μου αλλα και η φένη είναι που λέει η παροιμία το μήλο κάτω απ την μηλιά , η άλλη δίπλα να υποθέσω είναι η μπούκη πολύ ζουμεράντζα και γλυκεια και η μπούκι κωσταντίνα , εσείς βαλθήκατε να αναστατώσετε τον αντρικό πληθυσμό ευτυχώς που εγω και ο φίλος μου ο φωτης δεν επηρεαζόμαστε απο τέτοια και στην αθήνα δεν θα έχουμε πρόβλημα ταχυκαρδίας και δεν θα χρειαστούμε τα υπογλώσια:turtle::turtle::turtle:

Spyro D
02-06-09, 20:26
Παιδια δεν ξερω ποια ειναι στα δεξια της κωνσταντινας αλλα η κοπελα ειναι.........αστα να πανε ειναι......:bowdown:

Muscleboss
02-06-09, 20:28
Σπύρο αν δεν κάνω λάθος είναι η κόρη της...
Πάντως η βραδυα ανήκε στην Κωνσταντίνα και φαίνεται στο πρόσωπό της :thumbup:

ΜΒ

Exci
02-06-09, 20:34
Σπύρο αν δεν κάνω λάθος είναι η κόρη της...

Kαι βεβαια ειναι η Φενη :)

Kaskani Konstantina
02-06-09, 20:44
Σπύρο αν δεν κάνω λάθος είναι η κόρη της...
Πάντως η βραδυα ανήκε στην Κωνσταντίνα και φαίνεται στο πρόσωπό της :thumbup:

ΜΒ


Ναι η κόρη μου είναι boss!!! :turtle::turtle::turtle::turtle:Σπύρο εχω κάνει ομορφες κόρες!!Οσο για την Πάρο τέλεια!!

Kaskani Konstantina
02-06-09, 23:19
Δεν φταιω εγω ο Ακης φταιει!!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2242&d=1243973922

Mythonas
02-06-09, 23:41
Γεια σου Κωνσταντίνα με τα ‘’παπούτσια’’ σου. ;) ;) ;)

KATERINI 144
03-06-09, 08:54
Ασε οι αλλες είναι .................. ενα μαγιω φόρεσα κ καθησα κ πολύ χαλαρή λεω να εχω κ καμια φωτο ποιο γυναίκα!! ε αυτά τα παιδιά στο φόρουμ θα το εκτιμήσουν!! σας σπαω κ χαμόγελο, κ σεις τα παπούτσια κοιτάτε :turtle::turtle::turtle::turtle:ε με τετοια παπουτσια πως να μην το εκτιμήσουν ειναι δυνατών?! βαλε κιαλλες σίγουρα θα εχεις, ελα μη μας κρατας σε αγωνία :turtle::turtle::turtle::turtle:


Δεν φταιω εγω ο Ακης φταιει!!

ακη εσυ τα κάνεις ολα τελικά, εκανες που εκανες το καλο πεστεις να βαλει καμια ακομα, εσενα σε ακουει :thumbup:







:green:

Polyneikos
03-06-09, 09:48
Φωτογραφιες από το παιδι που κατεβηκε στα fitness, αθλητη που κατεβασε ο γνωστος αθλητης Μαυροδήμος.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2243&stc=1&d=1244011710

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2244&stc=1&d=1244011710

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2245&stc=1&d=1244011710


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2246&stc=1&d=1244011710


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2247&stc=1&d=1244011710

KATERINI 144
03-06-09, 09:55
πολυ καλος μπραβο :clap::clap:

Polyneikos
03-06-09, 10:01
Και μερικες φωτογραφίες από την κατηγορία Masters:


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2248&stc=1&d=1244012468

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2249&stc=1&d=1244012468



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2250&stc=1&d=1244012468

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2251&stc=1&d=1244012468


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2252&stc=1&d=1244012468

Polyneikos
03-06-09, 12:25
Kαι αλλες φωτο από την μεσαια κατηγορία.....


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2255&stc=1&d=1244021212

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2256&stc=1&d=1244021212


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2257&stc=1&d=1244021212


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2258&stc=1&d=1244021212



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2259&stc=1&d=1244021212

Muscleboss
03-06-09, 12:36
Polyneikos πές στον Αποστόλη έγραψε... οι φώτος είναι φανταστικές.:clap::clap:

Τον Οσμαν Σαιτ τον βλέπω στις 14 ιουνίου στο νοβοτέλ να είναι πολύ στεγότερος.

ΜΒ

elenaki*
03-06-09, 12:44
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1994&d=1243208307

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1995&d=1243208451

:clap::clap::clap:
ΛΑΤΡΕΥΩ Κωνσταντίνα!!!!
Πολλά συγχαρητήρια!!!
(ότι και να πω, είναι λίγο)...

Kaskani Konstantina
04-06-09, 00:58
Σε ευχαριστώ γλυκό μου Ελενάκι!!!!!

stelios30
04-06-09, 12:19
Aκη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ημουνα σίγουρη

Ο Ακης Βουλγαρέλης ειναι ενας απο τους καλύτερους αθλητές!! εχει γεννηθεί κομματια!!!! Την αξια του σαν αθλητης την εχει αποδείξει με τις πρωτιές του οχι μόνο στην Ελλάδα αλλα κ στην Πορτογαλία εσκισε!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο Ακη:toast: πολύ συν μάζαΣυμφωνω πολυ καλος μπραβο!!!

stelios30
04-06-09, 12:43
Συγχαρητηρια και απο μενα στην wabba για την πολυ καλλη διοργανωση και στους αθλητες βεβαια που ειναι η ψυχη καθε αγωνα κ χωρις αυτους δεν υφισταται αγωνας.
Ενα μεγαλο μπραβο και στην Κωνσταντινα του φορουμ μας γιατι ειναι απλα ΣΤΑΡ!!!!!

Kaskani Konstantina
04-06-09, 16:51
Συγχαρητηρια και απο μενα στην wabba για την πολυ καλλη διοργανωση και στους αθλητες βεβαια που ειναι η ψυχη καθε αγωνα κ χωρις αυτους δεν υφισταται αγωνας.
Ενα μεγαλο μπραβο και στην Κωνσταντινα του φορουμ μας γιατι ειναι απλα ΣΤΑΡ!!!!!


Γεια σου stelio!!! :):):):)

pepeismenos karga
04-06-09, 23:33
πολυ ωραιος ο αγωνας ευγε.....και πολυ καλος ο γιαννης ο Αλιμπερτης....μενουμε στην ιδια περιοχη και εχουμε κανει και μερικες προπονησεις μαζι....και θα κατεβω για συμπαρασταση στο νοβοτελ με τον κολλητο του...πολυ καλος...κριμα για το overall..αλλα προσωπικα εμενα ο αιγυπτιος σορρυ κιολας που το λεω,αποψη μου δεν μου αρεσει....ειναι εντελως δυσαναλογος....ηταν ο καλυτερος και αξιζει δικαια το οβερολ αλλα καπια πραγματα οσα και αασ να παρεις δεν φτιαχνονται....τεσπα....πραγματικα πολυ καλος αγωνας...δυστυχως εκεινες τις μερες ιμουν στη μυκονο και γλενταγα και δεν το παρακολουθησα...αλλα στο νοβοτελ σιγουρα θα ειμαι...ελπιζω για ενα συναρπαστικο αγωνα...και πραγματικα χωρις λογια ι κυρια κασκανη που αν ημουν γυναικα και περναγε απο διπλα μου θα ζιλευα μεχρι και τα μαλλια της!!!!...σουπερ....

Kaskani Konstantina
05-06-09, 00:25
Kαλησπέρα σε ευχαριστω για τα ομορφα λογια σου!!Ακουσε με λίγο κανείς δεν αμφισβητεί οτι ο Αλιμπέρτης ειναι ενας καταπληκτικός αθλητής οπως επίσης κανεις δεν μπορεί να αμφισβητήσει οτι ο Οσμαν είναι ενας υπέροχος αθλητής κ ενα πολύ σπουδαίο παιδί, είναι πολύ καλός μου φίλος μπαίνει συχνα στο φόρουμ διαβάζει κ δεν πρέπει να διαβάζει τέτοιου είδους σχόλια!κ στο Αλιμπέρτη να το πεις θα συμφωνήσει μαζί μου! δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, εσυ απο τον μεγάλο θαυμασμό που εχεις για τον Αλιμπέρτη παρασύρθηκες λιγουλάκι ε!! κ είπες κάτι παραπάνω! ειναι ΑΓΑΛΜΑΤΑ αθλητες κ οι δυο κ να είσαι εκει κοντά μας στις 14 να μας χειροκροτήσεις, ολοι οι αθλητές το εχουμε ανάγκη κ σε περιμένουμε!! Α κ το νου σου μην πειράξεις τα μαλλιά μου!!:turtle::turtle:

KATERINI 144
05-06-09, 00:41
αφήστε κατω τα μαλλια τις κωνσταντινας μια χαρα κούκλα ειναι έτσι , φαλακρή δεν τη θέλουμε :shock::shock:

(και χωρίς μαλλια πάλι κούκλα θα είναι, αφου τοχει το θέμα :thumbup:)

TRIANTAFYLLOU
05-06-09, 01:05
σωστα τα είπε η κωσταντίνα το επεσήμανα και εγω πως ο αλιμπέρτης έχει πολύ ωραίο καλούπι και αν φτάσει στο όριο των δυνατοτήτων του θα είναι άπαιχτος , απλα ο οσμάν είναι πιό κοντα στα όρια του και οι κριτές έχουν καλύτερη άποψη απο εμας που βλέπουμε φωτο.

πολλές φορες και ένας πολύ καλός αθλητής μπορεί να χάσει απο κάποιον που δεν είναι καλύτερος αλλα πέτυχε καλύτερη φόρμα , έτσι είναι το ββ οι αθλητες βαθμολογούνται την συγκεκριμένη μέρα ανάλογα με την καταστασή τους .

γι αυτό και λέω κάποιοι που είναι πολύ καλοί αθλητές , ο μεγαλύτερος αντιπαλός τους είναι ο κακός τους εαυτός :clap::clap:

Tsounakis
05-06-09, 09:02
σωστα τα είπε η κωσταντίνα το επεσήμανα και εγω πως ο αλιμπέρτης έχει πολύ ωραίο καλούπι και αν φτάσει στο όριο των δυνατοτήτων του θα είναι άπαιχτος , απλα ο οσμάν είναι πιό κοντα στα όρια του και οι κριτές έχουν καλύτερη άποψη απο εμας που βλέπουμε φωτο.

πολλές φορες και ένας πολύ καλός αθλητής μπορεί να χάσει απο κάποιον που δεν είναι καλύτερος αλλα πέτυχε καλύτερη φόρμα , έτσι είναι το ββ οι αθλητες βαθμολογούνται την συγκεκριμένη μέρα ανάλογα με την καταστασή τους .

γι αυτό και λέω κάποιοι που είναι πολύ καλοί αθλητές , ο μεγαλύτερος αντιπαλός τους είναι ο κακός τους εαυτός :clap::clap:

Γεια σου Ηλια !! ετσι ειναι τα πραγματα .. αλλα παιζει και κατι πολυ σοβαρο ...
Δεν πρεπει μετα απο καθε αγωνα ο προπονιτης η φιλος του αθλητη να τον παραμυθιαζει ! οτι αυτος επρεπε να ειναι ο νικητης ... οτι τον εριξαν .. και διαφορα τετοια !!
πρεπει να του λεει την αληθεια ... οτι ησουν καλος... αλλα αυτος που σε κερδισε ειχε αυτα τα σημεια καλυτερα απο εσενα !!
να δουμε να τα βελτιοσουμε και εμεις !

NASSER
05-06-09, 09:46
Η Κωνσταντινα,ο κυριος Τριανταφυλλου και κυριος Τσουνακης τα ειπαν ολα! :clap:
Καλο ειναι να συγχερουε τους αθλητες αλλα να τους λεμε τις αδυναμιες τους ωστε να βελτιωνονται. Τον Γιαννη Αλιμπερτη επειδη τον εχω δει να προπονειται, εχει περιθωρια να βελτιωθει και να ξεχωρισει και στο εξωτερικο.
Να ευχηθουμε σε ολους καλη επιτυχια και να συναγωνιζονται πρωτα τον εαυτο τους και μετα τους συναθλητες τους. Για μας ειναι ολοι νικητες και αξιοι συγχαρητηριων εφοσον εχουν κοπιασει ωστε να ανεβουν στη σκηνη και να τους απολαμβανουν οι φιλοι του αθληματος.

TRIANTAFYLLOU
05-06-09, 15:30
Γεια σου Ηλια !! ετσι ειναι τα πραγματα .. αλλα παιζει και κατι πολυ σοβαρο ...
Δεν πρεπει μετα απο καθε αγωνα ο προπονιτης η φιλος του αθλητη να τον παραμυθιαζει ! οτι αυτος επρεπε να ειναι ο νικητης ... οτι τον εριξαν .. και διαφορα τετοια !!
πρεπει να του λεει την αληθεια ... οτι ησουν καλος... αλλα αυτος που σε κερδισε ειχε αυτα τα σημεια καλυτερα απο εσενα !!
να δουμε να τα βελτιοσουμε και εμεις !


έτσι ακριβώς είναι νίκο!! πρέπει να αποκτήσουμε παιδεία και να μην δημιουργούμε γκρίνιες μετα και στο τέλος εκτός τους πρώτους όλοι είναι αδικημένοι γιατί μην ξεχνάμε όλοι στους δικούς μας είμαστε πρώτοι η στα γυμναστήρια μας , υπάρχει και το αίσθημα της φιλίας και θέλουν ο δικός τους αθλητής να είναι πρώτος και πολλές φορές αντι να βοηθάει δημιουργεί και αμφιβολίες στον αθλητή ότι είναι αδικημένος και πολλές φορές οι διαφορές είναι τόσο μικρές που μια ψήφος μπορεί να τους χωρίζει αλλα τί να κάνουμε πρέπει να βγεί κατάταξη μακάρι να γινόταν να τους βγάζαμε όλους πρώτους.

pepeismenos karga
05-06-09, 22:22
να κανω μια παρεμβαση παλυ και εγω σαν μικροτετος...καταρχας συγνωμη αν ειπα κατι που δεν επρεπε αλλα μαλλον δεν το διατυπωσα οπως θα ηθελα αυτο που θελω να γραψω επειδη στο γραπτο λογο τα πραγματα πσιλομπερδευονται....
δευτερον ποτε δεν ειπα οτι ο Αλιμπερτης αξιζε να παρει το οβερολ...ειπα οτι ειναι πολυ καλος αθλητης αλλα το οβερολ δεν αξιζε να το παρει αλιμονο γιατι εχανε σε καποια σημεια....μπορει του χρονου να το παρει και μακαρι να το παρει ...αν τα καταφερει...ακομη ποτε δεν ειπα οτι στεναχωρηθηκα ή οτι θα ηθελα να βγει πρωτος ο Αλιμπερτης...αλλα προσπαθησε το παιδι και μπραβο του και εφτασε μεχρι τη δευτερη θεση...και ειναι παρα πολυ καλος αλλα οχι ο καλυτερος....
ο αιγυπτιος ηταν καλυτερος και δικαιως αξιζει και πολλα συνχαρητηρια και σε αυτον και βγηκε πρωτος....απλα το οτι βγηκε πρωτος δεν πρεπει να σημαινει οτι πρεπει να μου αρεσει κιολας...δεν το λεω με κακια....απλα γουστα ειναι αυτα...σιγουρα αξιζε την πρωτια αλλα εμενα με τρελανε...τωρα θα μου πειτε τι μιλαω εγω που δεν τον φτανω ουτε στο μικρο του δαχτυλακι....αλλα εκφραζω την αποψη μου....
ποτε δνε ειπα οτι ηθελα να βγει πρωτος ο αλιμπερτης αλλα μακαρι να εβγαινε αλλα δεν τα καταφερε δεν πειραζει αξιζε η προσπαθεια που κατεβαλε τοσουσ μηνεσ και ευγε....ευγε και στον Σαιντ που ωγηκε πρωτος παλι...πολλα μπραβο....

TRIANTAFYLLOU
05-06-09, 22:41
να κανω μια παρεμβαση παλυ και εγω σαν μικροτετος...καταρχας συγνωμη αν ειπα κατι που δεν επρεπε αλλα μαλλον δεν το διατυπωσα οπως θα ηθελα αυτο που θελω να γραψω επειδη στο γραπτο λογο τα πραγματα πσιλομπερδευονται....
δευτερον ποτε δεν ειπα οτι ο Αλιμπερτης αξιζε να παρει το οβερολ...ειπα οτι ειναι πολυ καλος αθλητης αλλα το οβερολ δεν αξιζε να το παρει αλιμονο γιατι εχανε σε καποια σημεια....μπορει του χρονου να το παρει και μακαρι να το παρει ...αν τα καταφερει...ακομη ποτε δεν ειπα οτι στεναχωρηθηκα ή οτι θα ηθελα να βγει πρωτος ο Αλιμπερτης...αλλα προσπαθησε το παιδι και μπραβο του και εφτασε μεχρι τη δευτερη θεση...και ειναι παρα πολυ καλος αλλα οχι ο καλυτερος....
ο αιγυπτιος ηταν καλυτερος και δικαιως αξιζει και πολλα συνχαρητηρια και σε αυτον και βγηκε πρωτος....απλα το οτι βγηκε πρωτος δεν πρεπει να σημαινει οτι πρεπει να μου αρεσει κιολας...δεν το λεω με κακια....απλα γουστα ειναι αυτα...σιγουρα αξιζε την πρωτια αλλα εμενα με τρελανε...τωρα θα μου πειτε τι μιλαω εγω που δεν τον φτανω ουτε στο μικρο του δαχτυλακι....αλλα εκφραζω την αποψη μου....
ποτε δνε ειπα οτι ηθελα να βγει πρωτος ο αλιμπερτης αλλα μακαρι να εβγαινε αλλα δεν τα καταφερε δεν πειραζει αξιζε η προσπαθεια που κατεβαλε τοσουσ μηνεσ και ευγε....ευγε και στον Σαιντ που ωγηκε πρωτος παλι...πολλα μπραβο....΄

ασφαλώς και εγω κατάλαβα τι ενοούσες και έγινες απόλυτα κατανοητός άλλωστε στο ββ υπάρχει και μια υποκειμενικότητα γι αυτό και υπάρχουν και πολλοι κριτές και έχουν και διαφορετικές απόψεις ως πρός την αξιολόγηση και πολλες φορές ο καθένας μπορεί να αιτιολογήσει την άποψή του , υπάρχουν και περιπτώσεις όπου μπορεί κάποιος παμψηφεί να κατακτήσει μια θέση η με μια ψήφο διαφορά .

αλλα έτσι είναι τι να πούν και σε επαγγελματικούς αγώνες που εκεί παίζονται και συμφέροντα και είναι και όλοι καλοι .

απλα δεν γίνετε όλοι να συμφωνούν και να μην φτάνουμε σε κάποια ακραία που γινόταν παλιά που άλλος επειδή έβγαινε δεύτερος η τρίτος και έλεγε οτι αδικήθηκε κατα μια θέση και πετούσαν τα μετάλια και κατι τέτοια , αυτα καλιεργούνται πολλες φορές και απο τους κύκλους των αθλητών και απο κάποιους προπονητές

και εγω όσες φορες κατέβαινα και πρίν την τελική φόρμα μου που δεν ήμουν καλά οι δικοί μου μου έλεγαν πρώτος είσαι εγω όμως είχα το γνωθεις αυτόν και ήξερα οτι έχω δουλειά ακόμη για το τελικό αποτέλεσμα .
και μια φορά είχα χάσει την πρώτη θέση επειδη ήμουν λίγο θολός στην πλάτη και είπα ας πρόσεχα ας ήμουν εντάξει να μην υπήρχε αμφιβολία και το διόρθωσα σε επόμενο αγώνα.

pepeismenos karga
05-06-09, 22:58
εννοειται υπαρχει υποκειμενικοτητα.....γιατι οταν καποια πραγματα παιζονται στον ποντο επιλεγεις βαση της γνωμης σου ασχετα αν οντως ειναι σωστη η οχι.....και εννοειται οτι δεν ρεπει να λεμε οτι ειμαστε καλυτεροι και οτι σιγουρα θα βγουμε πρωτοι και οταν τελικα ακουσουμε οτι πηραμε τη δευτερη θεση αρχισουμε να βριζουμε θεουσ και δαιμονες...
εγω εχω την εκσης φιλοσοφια....επειδη το βλεπω και στο γυμναστηριο μου αυτο...ερχονται μερικοι που ειναι τερατα και σκανε καποιοι που δεν ξερουν τι χρωμα ειναι το βαρακι και λενε πως θα γινω σαν κι εσενα?τι παιρνεις?ποσο καρο χρειαζομαι?...τον βλεπουν και σηκωνει τονουσ και πανε και αθτοι λες και κανουν μηνες επειδη σε εισαγωγικα ζηλευουν...λες κι αυτος εφτασε εκει που εφτασε σε μια μερα....οταν προσπαθεις να βελτιωνεσαι συνεχως και να κοιτας την παρτη σου και μονο αυτη χωρις να σε ενδιαφερει ο διπλα και ο παραδιπλα τοτε γινεσαι καλυτερος....οσο προσπαθεις εσυ να γινεσαι καλυτερος και βαζεις ως αντιπαλο τον εαυτο και του λες σημερα παω για 100 κιλα...και τα κανεις..δεν θα πεις ωραια καλα τα πηγαμε...θα πεις καλα ηταν για σημερα μονο...την αλλη 102 κιλα και παει λεγοντας....
εαν προσπαθεις σκληρα και κατεβεις και πεις οτι εγς θα κατεβω στην καλυτερη κατασταση μου και ασ χασω τοτε αξιζεις...εστω οτι προσπαθησες...θα πεις προσπαθησα τοσο αλλα δυστυχως εχασα αλλαεκανα τη προσπαθεια,του χρονου περισοοτερη δοθλεια γι ανα παρουμε και την πρωτια...πρεπει να μαθεις να χανεις οπως και να κερδιζεις...και να συνχαιρεις και τους αντιπαλους για την προσπαθεια τουυς...να προσπαθεις να εσισαι εσυ ο καλυτερος και οτι καταφερεις χωρις να εχεις αυταπατες...οσο λες οτι ειμαι καλος αλαλ θελω παλι δουλεια τοτε γινεσαι καλυτερος...οταν δεν συμβιβαζεσαι και συνεχιζεις τη δουλεια...για μενα η προσπαθεια αξιζει αρκετα και ο κοπος....και αν εχεις και τα προσοντα να βγεις και πρωτος οχι γιατι εχεις φιλιες και σπονσορεςαλλα γιατι εφτυσες αιμα και ιδρωτα για να φτασεις εκει....